Įmonių sąrašas

Psichiatrė - psichoterapeutė Laura Maurušaitytė

I. Kanto g. 22-1A, 92237 Klaipėda
(8 636) 35340

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 636) 35340
Vadovas
Laura Maurušaitytė

Atsiliepimai

Įvertinkite:
0 (mažiausiai 80 simbolių)
Vytas
2022.06.14
Dėkingas už pagalbą išgyvenant krizę. Jaučiuosi geriau ir laimingesnis. Rekomenduoju kreiptis, kad ir kokie mes vyriški būtume.
Naudingas (2)
Pranešti
Karolis
2022.06.14
Labai profesionali specialistė, įžvalgi, lengva bendrauti. Po apsilankymų mano savijauta pagerėjo. Džiaugiuosi pasirinkęs Laurą. Ačiū Laura, už suteiktą pagalbą man.
Rekomenduoju!!!
Naudingas (3)
Pranešti
Anna
2021.08.27
Labai profesionali gydytoja, išklauso ir nuoširdžiai ieško geriausio sprendimo. Jautriai, pagarbiai ir atsakingai žiūri į pacientą ir jo problemą. Visiškai pasitikiu jos sprendimais ir tikrai kiekvienam rekomenduočiau šią gydytoją.
Naudingas (9)
Pranešti
daugiau...
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Dalintis

Veiklos aprašymas

Individuali psichoterapija
Grupinė psichoterapija
Individualios konsultacijos nuotoliniu būdu
Porų konsultacijos
Apie mane: esu gydytoja psichiatrė, stažuojuosi psichodinaminės krypties psichoterapijoje, vedu individualias psichoterapines konsultacijas, psichoterapines grupes.

Į psichoterapiją žiūriu kaip į kelionę kartu. Negaliu už jus nueiti nė vieno žingsnio, bet galiu eiti kartu, kaip kelionės draugas. Neturiu stebuklų lazdelės ir negaliu “panaikinti” nerimo, “pagerinti” nuotaikos, negaliu išspręsti santykių kryžiažodžių už Jus. Bet galiu padėti Jums augti, rasti kelius iš skausmo, sustabdyti kentėjimą dėl kentėjimo, galiu padėti pamatyti savo tiesą, pajausti savo gyvenimą, pažinti savo ribas ir mokytis jas saugoti.

Esu už tikrą, nuoširdų buvimą su savo klientu.

Kviečiu į susitikimus gyvai Klaipėdoje arba nuotolines konsultacijas internetinėje erdvėje. Kviečiu į saugią erdvę be vertinimo ir kritikos, kai vargina nuotaikos, nerimo sutrikimai, netenkina asmeniniai santykiai ar gyvenimo kokybė dėl emocinių sunkumų. Konsultuoju lietuvių ir anglų kalbomis.

Kainos: individualus susitikimas 40 eurų, grupės psichoterapija 20, poros 50. (Renkama nauja psichoterapinė grupė).

Man artima mintis - jei galima gyventi gerai, tai kodėl negyventi gerai.

Narystė: Lietuvos psichiatrų asociacija.
Daugiau...