Įmonių sąrašas

Placenta, UAB

Santariškių g. 5, 08406 Vilnius
(8 616) 00300
Dirbame dabar 00.00-24.00
7 metai veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 616) 00300
Tinklalapis
Tinklalapis
El. paštas
Įmonės kodas
302757820
Registracijos data
2012.04.04
Darbuotojai
6 darbuotojai (apdraustieji)
Vidutinis atlyginimas
792,04 € (2020 vasaris) daugiau...

Darbo laikas

Pirmadienis
00.00-24.00
Antradienis
00.00-24.00
Trečiadienis
00.00-24.00
Ketvirtadienis
00.00-24.00
Penktadienis
00.00-24.00
Šeštadienis
00.00-24.00
Sekmadienis
00.00-24.00

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 80 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Veiklos aprašymas

Genoma – Šveicarijojos kompaniją, individualizuotos prevencinės medicinos lyderė genomikos srityje, turinti vieną didžiausių Europoje klinikinės diagnostikos laboratorijų
CryoSave - privatus virkštelės audinių bankas, saugantis daugiau kaip 260 000 mėginių, pirmaujantis šeimos kamieninių ląstelių bankas Europoje
Placenta, UAB atstovauja Lietuvoje Genoma – Šveicarijoje įkurtą kompaniją, individualizuotos prevencinės medicinos lyderę genomikos srityje, turinčią vieną didžiausių Europoje klinikinės diagnostikos laboratorijų, bei CryoSave - privatų virkštelės audinių banką, saugantį daugiau kaip 260 000 mėginių, pirmaujantį šeimos kamieninių ląstelių banką Europoje.

Genoma - vardan savęs, vardan savo šeimos!

Mes esame atsidavusi komanda, mylinti savo darbą. Turime aiškią misiją – padedame žmonėms sužinoti daugiau apie savo ir savo šeimos narių sveikatą, teikdami lengvai atliekamas, patikimas ir įperkamas paslaugas. Genoma suteikia šeimoms ir gydytojams informaciją pačiu laiku, kad būtų priimti tinkami medicininiai sprendimai.

Genoma siekia padėti žmonėms daugiau sužinoti apie savo ir savo vaikų sveikatą, teikdama paprastus ir patikimus tyrimus bei paslaugas. Informuodama apie susirgimo tam tikra liga riziką ar suteikdama galimybę labai anksti diagnozuoti ligą, Genoma padeda šeimoms ir gydytojams laiku priimti atitinkamus sprendimus. Tinkamo gydymo suteikimas reikiamu laiku užtikrina geresnį bei sveikesnį gyvenimą Jums ir Jūsų vaikams.

Sveikatos apsaugos ateitis – individualizuota prevencinė medicina. Genetiniai tyrimai grindžia kelią šiam inovatyviam gydymui.

Genoma – Šveicarijoje įkurta kompanija, individualizuotos prevencinės medicinos lyderė genomikos srityje, turinti vieną didžiausių Europoje klinikinės diagnostikos laboratorijų.

Genoma - pažangiausių technologijų, viena iš didžiausių laboratorijų Europoje, kuri specializuojasi klinikinės diagnostikos bei genetinių tyrimų vystymo srityse.

Genoma produktus galite įsigyti daugiau nei 30-yje šalių.

CryoSave privatus virkštelės audinių bankas, išsaugojęs daugiau kaip 260 000 mėginių, yra pirmaujantis šeimos kamieninių ląstelių bankas Europoje.

Mes esame akredituota ir licencijuota organų ir audinių įstaiga, kurios tikslas yra virkštelės kraujo ir virkštelės audinio kamieninių ląstelių surinkimas, tyrimai, apdorojimas ir ilgalaikis saugojimas.

2000 metais įkurta kompanija Cryo-Save daugiau kaip 14 metų aktyviai darbuojasi kamieninių ląstelių srityje. Medikų bendruomenė pripažįsta mūsų ilgalaikę patirtį ir profesionalumą, dabar mes siūlome tarptautines paslaugas šeimoms daugiau kaip 40-yje šalių, trijuose žemynuose.

Jūsų mėginys bus saugiai laikomas, iki kol jo prireiktų. Gavus iš tėvų prašymą ir leidimą, nemažai mėginių jau buvo išgabenti iš mūsų įstaigų gydymui.

CryoSave nuolat stengiasi tobulinti savo paslaugas ir siūlyti geriausias įmanomas konsultacijas savo klientams, medikų bendruomenei ir visuomenei. Savo Korporacijos socialinės atsakomybės programos dėka mes skatiname visus savo darbuotojus imtis veiksmų, kurie turėtų teigiamą poveikį jų vietinei bendruomenei. Be to, CryoSave 2012 metais įsteigė Tėvų valdybą. Ši programa suteikia tėvams galimybę aplankyti CryoSave laboratorijas ir daugiau sužinoti apie mūsų šeimos kamieninių ląstelių banką. Tai unikali iniciatyva, sukurianti kompanijos ir klientų tarpusavio sąveiką, ir būdas padidinti organizacijos skaidrumą, leidžiantis aiškiai matyti jos profesionalų darbą bei ilgalaikius tikslus.

CryoSave daug metų sėkmingai vykdo Nemokamą paslaugų programą skirtą šeimoms, norinčioms išsaugoti savo naujagimio virkštelės kraujo kamienines ląsteles šeimos nariui, kuriam diagnozuota gyvybei pavojinga liga, gydoma naudojant kamienines ląsteles.
daugiau...

Paieškos žodžiai

medicininiai tyrimai, GENOMA, onkologija, medicininiai tyrimai onkologijoje, vėžio tyrimai, ankstyva atrankinė patikra dėl vėžio rizikos, prevenciniai veiksmai dėl vėžio, BRCA1 genų tyrimai, BRCA2 genų tyrimai, krūties vėžio rizikos įvertinimas, kiaušidžių vėžio rizikos įvertinimas, genetinė analizė individualizuotai prevencinei medicinai, genetiniai tyrimai, prevencinė medicina, ankstyva prenetalinė patikra, neinvazinis prenatalinis tyrimas dėl chromosomų skaičiaus ir struktūros pakitimų, besivystančio vaisiaus DNR, Tranquility, Serenity, Verity, paveldimų ligų tyrimas, Trisomija 21 Dauno sindromas, Trisomija 18 Edvardso sindromas, Trisomija 13 Patau sindromas, Klainfelterio sindromas, Ternerio sindromas, X trisomija sindromas, DNR mutacijos, kardiologija. įgimti metabolizmo sutrikimai, neurologija, endokrinologija, pirminis imunodeficitas, plaučių ligos, neurologija, hematologija . gastroenterologija, nefrologija, endokrinologija, skeleto displazija, dermatologija, otorinolaringologija ausų ligos, otorinolaringologija akių ligos, patikra naujagimiams dėl įgimtų metabolizmo sutrikimų, kamieninės ląstelės, Kamieninių ląstelių bankas, suaugusio organizmo kamieninių ląstelių apdorojimas, suaugusio organizmo kamieninių ląstelių saugojimas, virkštelės bankininkystė, virkštelės kraujo bankas, virkštelės kraujo kamieninių ląstelių išsaugojimas, virkštelės kraujo kamieninių ląstelių saugojimas, virkštelės audinio kamieninių ląstelių saugojimas, Placenta daugiau...

Video