Įmonių sąrašas

Oksos LT

Naujo gyvenimo g. 51, Lazdininkų k., 97271 Kretingos r.
(8 647) 12799
3 metai veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 647) 12799
Tinklalapis
El. paštas
Direktorius
Artūras Šorys
Įmonės kodas
305163591
PVM kodas
LT100013123514
Registracijos data
2019.05.16
Darbuotojai
1 darbuotojas (apdraustasis) daugiau
Įvertinkite:
0 (mažiausiai 80 simbolių)


Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Dalintis

Veiklos aprašymas

Oksos - senąją žemaičių kalba reiškia actą
Oksos - natūralus obuolių sidro actas
Brandintas ąžuole su acto „motinėle“
Turtingo skonio, daugiasluoksnis, tradicijų puokštė
Aukščiausia kokybė, meilė Gamtai ir jos teikiama nauda žmogui
Atskleidžiamos tradicinės ir atrandamos naujos acto galimybės
Oksos - Jūsų skonių, sveikatos ir grožio atradimams
Oksos senąją žemaičių kalba reiškia obuolių actą. Suraukėte nosį? Nieko nuostabaus! Mano bičiulių pirma reakcija buvo tokia pat, o dabar daugelis tapo lojaliausi Oksos mylėtojai, įvertinę tikro naminio obuolių acto naudą.

Oksos gimė visiškai atsitiktinai, beieškant natūralių būdų, kaip atsikratyti chroniško nuovargio. Esu gamtos žmogus. Esu už natūralumą ir gamtos gėrybes, kuriose pilna mums reikiamų ir naudingų vitaminų bei mineralų.

Internete ir specialiose knygose apie obuolių actą aptikau nemažai informacijos, jog natūralus obuolių actas – pirmas pagalbininkas, išlikti žvaliems, kad miegas būtų gilesnis ir ramesnis. Nutariau išbandyti. Eko parduotuvėje nusipirkau kažkokį užsienietišką obuolių actą už kurį sumokėjau panašiai kaip už gero vyno butelį. Rytais ir vakarais pradėjau gerti tokį gėrimą – stiklinė pašildyto šaltinio vandens, 1 šaukštas obuolių acto ir 1 arbatinis šaukštelis medaus, einant miegot įsigytu actu įtrindavau kojų bei rankų raumenis. Specifinis kvapas manęs negąsdino, mat pakankamai greit išgaruodavo. Netrukus pastebėjau, kad kojos tapo „lengvesnės“, išties jaučiuosi žvalesnis, geriau išsimiegu. Prisiminiau, kad mano seneliai pasigamindavo obuolių actą savo šeimai ir artimiesiems, naudojo ne tik kulinarijoje, bet ir įtrindavo maudžiančius raumenis ir sąnarius.

Susidomėjau dar labiau. Pradėjau visur ieškoti tikro, naminio, kokybiško, svarbiausia lietuviško obuolių acto, tačiau, prieš keletą metų niekur jo neradau ir tai puiku! Mane pagavo smalsumas ir noras pačiam pasigaminti natūralaus obuolių acto. Pirmasis gamybos procesas užtruko beveik metus. Senųjų obuolių veislių atrinkimas, spaudimui naudojamas tik medinis presas. O kur dar brandinimo subtilybės, vien tai truko 9 mėnesius.

Esu tikras, kad kokybiškam produktui reikia meilės ir laiko, o pradedant dar ir begalinės kantrybės. Mat visko buvo ir klaidų iš kurių mokiausi ir akimirkos nusivylimų, tačiau tik klysdamas, bet vėl ir vėl bandydamas, palaikomas šeimos ir aplinkinių radau ir vis dar ieškau geriausių sprendimų.

Gražiausių ketinimų vedamas, savo obuolių actą išmėginau ne tik pats su savo artimaisiai, bet dalinau ir kaimynams bei draugams išbandyti. Aplinkiniai įvertino ir prašė dar ir dar, taip parodydami savo pasitikėjimą ir skatindami judėti pirmyn. Esu nuoširdžiai dėkingas už pasitikėjimą ir palaikymą.

2018m. gavau tautinio paveldo sertifikatą, taip pat jau antri metai dirbu drauge su Kauno instituto mokslininkais. Taip, gamtos sukurtas, tradicijų išbandytas ir mokslo pagrįstas gimė Oksos Jūsų skonių, sveikatos ir grožio atradimams.


Daugiau...