Įmonių sąrašas

Odontologijos reikmenys, UAB

Veiverių g. 51A-65 (Aleksotas), 44001 Kaunas
(8 631) 55308
6 metai veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 631) 55308
Tinklalapis
Tinklalapis
El. paštas
Direktorius
Aurimas Girdžijauskas
Įmonės kodas
303145160
PVM kodas
LT100008311718
Registracijos data
2013.09.20
Darbuotojai
4 darbuotojai (apdraustieji)
Vidutinis atlyginimas
1233,44 € (2019 rugpjūtis) daugiau...

Atsiliepimai

Įvertinkite:
0 (mažiausiai 80 simbolių)
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Dalintis

Veiklos aprašymas

Odontologinės medžiagos
Dantų implantai
Ethoss kaulo pakaitalas
Harvard yra vienas iš pirmųjų pasaulyje registruotų odontologinių prekių ženklų. 1892 metais BPG Robert Richter oficialiai kreipėsi į nacionalį patentų biurą su prašymu užregistruoti šį prekinį ženklą.

Robert Richter gimė 1856 metais Berlyne, 1878 metais atvyko į Jungtines Amerikos Valstijas studijuoti odontologijos Marylando Univiversitete, Odontologijos Mokykloje. Po studijų Robert Richter persikėlė į Filadelfiją, ten kaupė patirtį jau dirbdamas gydytoju odontologu. 1884 metais jis grįžo į Berlyną ir pradėjo kurti produktą tinkamą cementavimui bei užpildui. Po daugybės bandymų buvo išrastas pirmasis patikimas cinko fosfatinis cementas, žinomas kaip Harvard Cement.

Dabar po daugiau nei 125 metų Harvard Cinko fosfatinis cementas išlieka vainikėlių ir tiltų cementavimo lyderiu, su kuriuo, skaičiuojama, kad yra pricementuota daugiau nei 375 mln. restauracijų visame pasaulyje.

Naujausias Harvard kūrinys – aukščiausios kokybės restauracinės medžiagos Harvard UltraFill ir UltraFill Flow.


Neobiotech komapija, įkurta 2000 metais, šiuo metu yra viena iš inovatyviausių implantų gamybos kompanijų visame pasaulyje. Jos tikslas – palengvinti odontologų darbą, kuriant pažangiausius dantų implantacijos bei chirurgijos produktus.

2007 metų pradžioje Neobiotech pristatė Sinus Quick implantą, kuris itin tinka maksiliarinių krūminių dantų sričiai ir garantuoja puikų chirurginį procesą bei momentinį įsriegimą, GBR (reguliuojamą kaulinę regeneraciją) bei apkrovimą ir tuo pat metu įvykdė novatorišką atnaujinimo procesą kompanijos valdyme. 2008 metų vasarį Neobiotech įnešė naujovę į sinusinių implantacijos operacijų sritį, išleisdami visiškai naujo veikimo principo SCA rinkinį, kuris yra (Sinuso keterinės prieigos (angl. Sinus Crestal Approach ) tipo operacijų įrankis. 2008 metų liepą Neobiotech pristatė SLA rinkinį, kuris yra vienas iš pagrindinių sinuso šoninės prieigos (angl. Sinus Lateral Approach) tipo operacijų įrankių. Šis rinkinys itin patinka ir sulaukia daugybės komplimentų iš mūsų klientų odontologų.

Neobiotech konceptas – kurti produktus, kurie yra paprastesni, saugesni ir kokybiškesni. Mes įsitikinę, kad odontologai, išbandę Neobiotech produktus, galės greičiau ir lengviau atlikti implantacijos procedūras ir suteiks kokybiškiausias paslaugas savo pacientams.

Neobiotech siekia būti viena iš geriausių pasaulio dantų implantų gamintojų, nuolat kurdama novatoriškus ir kokybiškus naujus produktus.


EthOss - sukurtas gydytojų implantologų kaip beveik 30- ties metų patirties rezultatas dirbant su RKR (reguliuojamoji kaulo regeneracija) ir kaulo priauginimu. EthOss - ß Tri kalcio fosfato ir kalcio Sulfato mišinys, sukuria terpę pripildytą fosfato ir kalcio jonų, kurie skatina stabilų kaulo sukaulėjimą. Šioje medžiagoje nėra jokių gyvūninės kilmės ląstelių ir yra visiškai įsisavinama. Kalcio sulfatas veikia kaip integruota membrana atstumti minkštiems audiniams, todėl nereikia papildomai naudoti kolageno membranos. EthOss susimaišo iš pastos pavidalo konsistenciją, kurią itin lengva aplikuoti tiesiai iš švirkšto formos įpakavimo ir patogu modeliuoti restauracijos vietoje. Įsodintas į vietą, EthOss sustengsta ir susidaro pusiau standus transplantatas, sukurdamas itin stabilią atramą osteoblastams augti, dėl kurios atsiranda įspūdingai geri klinikiniai rodikliai.

Supakuotas steriliai, EthOss pateikiamas švirkštuose po 0.5cc ir 1cc. EthOss tinka naudoti RKR, periodontitui, bukaliniams defektams, sinuso operacijai ir ekstrakcijos užpildui.
daugiau...

Prekiniai ženklai