Paieškų šiandien: 11833
Įmonių sąrašas

Medical technologies LBI, bendra Lietuvos - JAV UAB

Savanorių pr. 271 (Žaliakalnis), 50131 Kaunas

(8 37) 312208
         

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 37) 312208
Tinklalapis
www.medtech.lt
El. paštas
mtlbi@medtech.lt
Generalinis Direktorius
Jakas Juozas Vytautas
Įmonės kodas
110378711

Darbo laikas

Pirmadienis
7.30-16.15
Antradienis
7.30-16.15
Trečiadienis
7.30-16.15
Ketvirtadienis
7.30-16.15
Penktadienis
7.30-16.15

Medical technologies LBI, bendra Lietuvos - JAV UAB

Medical Technologies LBI buvo įkurta 1992 metais kaip bendra steigėjų iš JAV ir Lietuvos įmonė.
Pagrindinis dėmesys buvo skirtas darbuotojų kūrybiniams gebėjimams skatinti, kuriant nuosavo dizaino medicinos prietaisus. Visus ligoninių medicininių dujų sistemų įrenginius „Medical Technologies LBI“ specialistai sukuria ir pagamina patys. Tai suteikia galimybę klientams pasiūlyti specializuotą, patikrintą ir pigesnį produktą. Nuo 1996 metų pagrindinis įmonės dėmesys buvo nukreiptas į medicinos prietaisus: operacinėms, intensyvios priežiūros palatoms, medicininių dujų bei kontrolės ir saugos sistemų projektavimą bei kūrimą.
Kuriant ilgalaikę šios naujos įmonės strategiją buvo nuspręsta projektuoti, kurti, gaminti ir tiekti medicinos įstaigoms moderniausią, aukštos technologijos medicinos įrangos ir prietaisus, kurie galėtų konkuruoti pasaulinėje rinkoje.
Šiuo metu įmonė gamina ir tiekia įvairioms pasaulio rinkoms įvairių tipų medicinines konsoles operacinėms, intensyvios terapijos palatoms bei konkuruoja su garsiausiomis pasaulio kompanijomis sudėtingų elektroninių medicinos prietaisų pardavime.
Šiuo metu įmonės pagrindinės rinkos yra Europoje ir Azijoje, vykdoma plėtra į Afrikos, Okeanijos ir Pietų Amerikos šalis.
Įmonės gaminami medicinos prietaisai atitinka tarptautinių standartų keliamus reikalavimus ir yra ženklinami CE atitikties ženklu bei gaminiai atitinka kokybės standartus pagal Europos Sąjungos Direktyvą 93/42/EEC.
Kompanijos specialistai konsultuoja ir teikia įvairiapusišką pagalbą medicininių dujų sistemų projektavime, kuriant naujas ir renovuojant esamas gydymo įstaigas įvairiose šalyse.
Bendrovė kasmet dalyvauja didžiausiose tarptautinėse ir regioninėse medicinos parodose, kur pristatyto savo moderniausią ir naujausią ligoninių įrangą ir produktus, siekiant patenkinti klientų reikalavimus ir plėsti savo kontaktus į naujas rinkas.
daugiau...
Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Duomenų atnaujinimas