Įmonių sąrašas

Kauno statybos ir paslaugų mokymo centras

R. Kalantos g. 80 (Petrašiūnai), 52364 Kaunas
(8 37) 451434
Atsidarys rytoj 8.00
26 metai veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Filialai

Žiūrėti visus adresus

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 37) 451434
Tinklalapis
El. paštas
Faksas
(8 37) 456248
Direktorius
Ričardas Šeštokas
Įmonės kodas
190972373
Registracijos data
1995.04.24
Darbuotojai
202 darbuotojai (apdraustieji)
Vidutinis atlyginimas
1658,52 € (2021 spalis) daugiau

Darbo laikas

Pirmadienis
8.00-17.00
Antradienis
8.00-17.00
Trečiadienis
8.00-17.00
Ketvirtadienis
8.00-17.00
Penktadienis
8.00-15.45

Atsiliepimai

Įvertinkite:
0 (mažiausiai 80 simbolių)
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Dalintis

Veiklos aprašymas

Slaugos specialistų rengimas
Globos specialistų mokymas
Socialinių paslaugų specialistų rengimas
Reabilitacijos specialistų ruošimas
Profesinis mokymas – sėkmingos karjeros pagrindas. Šiandien profesinis mokymas patrauklus visiems, norintiems įgyti paklausią profesiją, gerą, kad sėkmingai įsilietų į darbo rinką, įgyvendintų savo karjeros planus.

Tokias tendencijas švietimo sferoje pastebi ir veiklos trisdešimtmetį skaičiuojantys Kauno statybos ir paslaugų centre dirbantys specialistai.

Centre siekiama padėti kiekvienam atrasti jam priimtiniausią mokymosi būdą. Jame dirbančių specialistų teigimu, nuolat skiriamas dėmesys ugdymo proceso gerinimui, nepamirštama orientuoti ugdymo turinį į asmens esminių kompetencijų, ypač mokėjimo mokytis, pilietiškumo, verslumo, skaitmeninio raštingumo ugdymą. Pedagogams svarbu, kad mokinys, baigdamas mokyklą, būtų pasirengęs savarnkiškam gyvenimui sėkmingai integruotis šiuolaikinėje visuomenėje ir darbo rinkoje.

Centro siūlomos mokymo programos diferencijuotos pagal stojančiųjų poreikius ir jau turimas žinias bei išsilavinimą.

Neturintiems pagrindinio išsilavinimo, siūloma jį įgyti paraleliai mokantis apdailininko, mūrininko (betonuotojo), staliaus ir suvirintojos specialybių.

Turintiems pagrindinį išsilavinimą siūloma įgyti vidurinį išsilavinimą kartu su pastatų restauratoriaus, pastatų šiltintojo, staliaus ar statybos verslo paslaugų teikėjo specialybes. Šių ir kitų specialybių taip pat kviečiami mokytis ir jau turintys vidurinį išsilavinimą asmenys.

Centre esama ir mokymo programų, skirtų mokiniams, baigusiems specialiųjų mokyklų 9 ir 10 klases, bendrojo ugdymo mokyklų, kurie mokėsi pagal individualizuotą ir pritaikomąją programą. Šiems jaunuoliams siūloma rintis apdailininko, avalynės taisytojo, floristo, lengvųjų dirbinių pynėjo ir lengvųjų drabužių siuvėjo, staliaus ar virėjo specialybę. Centras taip pat vykdo ir formaliojo tęstinio mokymo programas.

Skaičiuojama, kad nuo centro įkūrimo parengta ne vienas tūkstantis įvairių profesinio mokymo programų specialistų.

Kauno statybos ir paslaugų mokymo centre dirbantys specialistai savo žinias nuolat atnaujina ne tik seminaruose ir konferencijose, bet ir stažuotėse Lietuvoje ir užsienyje.

Centras aktyviai prisideda prie Leonardo da Vinčio mobilumo projekto „Statybos projektų vadyba“ bei mokytojų kvalifikacijos kėlimo ES šalyse projektų įgyvendinimo. Minėtuose projektuose dalyvavę Kauno statybos ir paslaugų mokymo centro pedagogai turėjo galimybę gilinti savo žinias ir sėmėsi patirties Prancūzijoje, Italijoje, Austrijoje, Vokietijoje, Ispanijoje, Danijoje. Šios galimybės kelti kvalifikaciją užsienyje pedagogams suteikė neįkainojamos patirties bei atvėrė naujas bendradarbiavimo perspektyvas su profesinio ugdymo įstaigomis, esančiomis už mūsų šalies ribų. Besisvečiuodami užsienio šalyse projektų dalyviai iš Kauno lankė profesines mokyklas, susitiko su jų vadovais, kurie supažindino su mokymo proceso organizavimu, mokymo programomis, pedagogams buvo suteiktos galimybės pabuvoti naujai įrengtose dirbtuvėse, tiesiogiai susipažinti su praktiniu mokymu, apžiūrėti naudojamą įrangą ir įrenginius bei juos išbandyti. Įvertinus centro patirtį įgyvendinant tarptautinius projektus, Kauno statybos ir paslaugų mokymo centrui suteikta „Erasmus+“ profesinio mokymo mobilumo chartija.
Daugiau...

Reklamos skelbimai spausdintame kataloge