Įmonių sąrašas

Kasko group, UAB

A. Vivulskio g. 12D (Naujamiestis), 03221 Vilnius
(8 5) 2650000
10 metų veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 5) 2650000
Tinklalapis
www.kid-man.eu
El. paštas
info@kid-man.eu
Direktorius
Martynas Vainutis
Įmonės kodas
302298947
PVM kodas
LT100004771311

Veiklos aprašymas

Kompensacinės, slaugos ir neįgaliųjų technikos priemonių elektroninė parduotuvė. Prekės skirtos įvairaus amžiaus ir įvairią negalią turinčioms žmonių grupėms.
Įvertinkite:
(mažiausiai 80 simbolių) 0
Duomenų atnaujinimas

Aplink esančios įmonės | Rodyti žemėlapyje

Euromedika, MB
0,2 km | T. Ševčenkos g. 16, 2 korp. (Naujamiestis), Vilnius
Įmonė MB „EUROMEDIKA" – siūlo įvairius greitos diagnostikos testus, skirtus profesionaliam naudojimui, bei testus pritaikytus savarankiškam atlikimui. Taip pat, prekiaujame medicininiais prietaisais, tokiais kaip infraraudonieji termometrai, kraujospūdžio matuokliai, kūno masės analizatoriai, matuokliai vienu metu matuojantys hemoglobiną (arba šlapimo rūgštį), cholesterolį bei gliukozę ir t.t. Mūsų įmonė yra prancūzų gamintojų VedaLab ir Dectra Pharm oficialus atstovas visose Baltijos šalyse. Šie gamintojai yra vieni iš pirmaujančių greitos diagnostikos testų srityse. Verta paminėti, jog jau 6 metus dirbame su viešosiomis įstaigomis - policija, ligoninėmis bei su privačiomis klinikomis, dėl kurių sugebėjome atsirinkti geriausius diagnostinius testus kainos ir kokybės santykiu. Be to, sukūrėme tvirtus santykius su gamintojais, kurių pagalba galime suteikti klientams galimybę naudotis Europos naujausiais ir populiariausiais diagnostikos metodais. Pasitikrinti savo ir savo artimųjų sveikatą galite savarankiškai namuose įsigiję mūsų greitos diagnostikos testus. Mūsų asortimente rasite testus, skirtus skrandžio, skydliaukės, šlapimo pūslės, prostatos ir kitoms ligoms diagnozuoti. Šiuos testus paprasta naudoti, o rezultatai gaunami daug greičiau nei tradicinių laboratorinių tyrimų, vos per 5 - 15 minučių. Testai nereikalauja specialių įgūdžių ar papildomos įrangos. Kiekvieno testo rinkinį sudaro visi reikiami komponentai, kad testą galėtumėte atlikti patys, jums patogiu laiku bei vietoje. Greitos diagnostikos testai - tai novatoriški medicininiai tyrimai, kurie atitinka sveikatos priežiūros specialistų poreikius, įgijo medikų pasitikėjimą Europos šalyse ir yra naudojami daugiau kaip 10 metų. Šie testai tai greitas, patikimas ir paprastas būdas pasitikrini sveikatą, kurie gali būti atlikti gydytojo kabinete, medicinos klinikoje, ligoninės laboratorijoje arba tiesiog namuose. Taip pat prekiaujame narkotinių ir sprogstamųjų medžiagų aptikimo testais CUSPER, kurie suteikia galimybę aptikti net 21 narkotines medžiagas. CUSPER – tai užpatentuota narkotinių medžiagų aptikimo technologija su pažangiomis cheminėmis medžiagomis, dėl kurių rezultatai yra patikimi ir tikslūs. Šie testai pritaikyti ne tik specialiųjų įstaigų patikrai, bet ir naminiam naudojimui. Yra galimybė užsisakyti netgi 27 CUSPER testų rūšis su įvairiais parametrais, tokiais kaip Marihuana/Hašišas, LSD, rudas Heroinas, Amfetaminas, Kokainas, MDMA ir kitais. Šių testų pagalba prevencija ir profilaktika tapo dar paprastesnės ir lengvai prieinamos visiems – tiek fiziniams asmenims, tiek viešosioms įstaigoms.
Kontestas, UAB
0,5 km | Naugarduko g. 41, 5 korpusas, II įėjimas (Naujamiestis), Vilnius
UAB “Kontestas” įsteigta 1994 m. Įmonės veikla susieta su profesionalia elektronine technika ir elektroniniais matavimo prietaisais. „Kontestas“ pirmas Lietuvoje prieš dešimt metų pradėjo prekybą elektriniais skuteriais neįgaliesiems. Dabartiniu metu atliekame elektrinių skuterių techninį aptarnavimą ir remontą. Atliktiems darbams suteikiame garantiją.
Be to medicinos technikos srityje vykdome elektrinių vežimėlių, elektrinių reguliuojamų lovų ir keltuvų remontą, priimame individualius užsakymus elektrinių vežimėlių tiekimui.
Kitos įmonės veiklos kryptys sudaro elektroninių komponentų, elektroninės aparatūros mazgų ir matavimo prietaisų tiekimas; elektroninių matavimo ir kitų prietaisų remontas; užsakomosios matavimo technikos (stendai ir pan.) sukūrimas ir gamyba.
Medicinos technikos tiekėjas, UAB
0,5 km | Naugarduko g. 41 (Naujamiestis), Vilnius
UAB "Medicinos technikos tiekėjas" yra oficialus ultragarsinių sistemų bei endoskopijos prietaisų gamintojo SonoScape atstovas Baltijos šalyse.
Įmonė taip pat siūlo įvairių prekės ženklų naudotą medicininę įranga bei teikia remonto paslaugas.
Pes Planus, UAB
0,4 km | T. Ševčenkos g. 16H-3, Vilnius
Mes, Pes Planus, įsitikinę, kad kiekvienas žmogus yra unikalus ir todėl mūsų sprendimai pasižymi individualumu ir išskirtinumu. Mūsų sukaupta ilgametę patirtis individualios ortopedijos srityje leidžia mums pasiekti geriausią rezultatą, kuris pagerins Jūsų gyvenimo kokybę ir padės Jums jaustis komfortiškai ir judėti aktyviai kiekvieną dieną.
Kiekvienas mūsų darbuotojas turi ne tik didžiulę profesionalią patirtį savo srityje, bet yra ir nuolat besidominantis ortopedijos ir technologijų naujovėmis ir jų pritaikymu. Mes nuolat siekiame Jums padėti išspręsti iškilusias problemas bei išvengti jų pasikartojimo ateityje!
Savo klientams siūlome visą paslaugų kompleksą
Konsultuojame, ir efektyviai sprendžiame klientų problemas;
Pritaikome ir gaminame priemones, kurios individualiai sprendžia ne tik pėdų, bet ir viso atramos-judamojo aparato problemas;
Siūlome sprendimus sportininkams, pagal sporto šaką; Atliekame pėdų masažo procedūras;
Tiekiame kineziterapeuto paslaugas; Savo klientams siūlome tik aukščiausios kokybės aptarnavimą ir produktus. Ortopedinių gaminių gamyboje mes naudojame medžiagas kurios yra visiškai nekenksmingos žmogaus organizmui ir draugiškos aplinkai. Mes kontroliuojame individualiai gaminamų ortopedinių gaminių kokybę kiekviename gamybos žingsnyje – nuo žaliavų įsigijimo iki gaminių pateikimo savo klientams.
Mes nuolat tobuliname savo darbą ir įgyvendiname novatoriškas idėjas siekiant savo klientams teikti tik aukščiausios kokybės aptarnavimą ir produktus. Mums yra svarbi kiekvieno mūsų kliento nuomonė!
Mūsų ilgametė patirtis ir mūsų specialistų individualizuoti sprendimai padės Jums ir Jūsų pėdoms pasveikti ir jaustis puikiai! Judėkime į priekį kartu!
Empatija, neuroklinika, UAB "Paslaugos kodas"
0,4 km | Vytenio g. 22-101 (Naujamiestis), Vilnius
Greitas nugaros skausmo malšinimas
Galvos skausmo ir svaigimo valdymas
Galvos smegenų insulto reabilitacija
Sunkaus ligonio priežiūra namuose
Fizinio Intelekto Programa biure
Vienintelė specializuota neuroklinika Lietuvoje, kur vienoje vietoje kompleksiškai sprendžiamos Jūsų problemos dėl nervų sistemos sutrikimų: nugaros skausmas, galvos skausmas, nervinė įtampa, organizmo išsekimas, padariniai po galvos smegenų insulto ir kitų galvos smegenų susirgimų.
Unikalios neuroklinikos programos sprendžia Jūsų problemas klinikoje, Jūsų namuose, Jūsų darbo vietoje.
Tai vieta, kur medicinos specialistai parenka visas prieinamas priemones Jūsų problemos sprendimui: diagnostika, gydymas, reabilitacija, medicinos prekės, gyvenimo būdo medicina.
Jūs rasite tai, ko labiausiai ieško pacientai. Tai atjauta ir supratimas, tai empatiškas požiūris. Mūsų medikai aukščiausio lygio savo srities specialistai, paruošti pagal tarptautinę emocinės kompetencijos programą AIDET (www.studergroup.com/aidet).
Mūsų tikslas pridėti ne tik metų prie gyvenimo, bet ir gyvenimo prie metų.
Viskas prasidėjo nuo tada, kai gydytojos Gintarės Vaitkienės tėtis susirgo galvos smegenų insultu. Universiteto klinikose nervų ligų skyriuje buvo suteikta aukščiausio lygio pirmoji pagalba ir gydymas, tačiau vėliau teko išspręsti visą puokštę iškilusių problemų. Svarbiausia, reikėjo padėti tėčiui grįžti atgal į aktyvų gyvenimą. Gydytoja Gintarė Vaitkienė 25 metus dirba reabilitologe su nervų ligomis sergančiais pacientais, todėl suprato, kad reikia kompleksinio sprendimo, norint pasiekti šį tikslą. Deja, Lietuvoje nerado specializuotos klinikos, kurioje galėtų rasti visapusišką pagalbą. Tai paskatino priimti sprendimą įkurti specializuotą medicinos įstaigą nervų ligomis sergantiems pacientams. „Empatija Neuroklinika“ suburti specialistai sukūrė 5 unikalias neurologines programas:
Greitas nugaros skausmo malšinimas
Galvos skausmo ir svaigimo valdymas
Galvos smegenų insulto reabilitacija
Sunkaus ligonio priežiūra namuose
Fizinio Intelekto Programa biure
HYACELL.LT, šveicariški kosmetikos produktai
1,1 km | A. Domaševičiaus g. 5A (Naujamiestis), Vilnius
Šveicariška, farmacijos laboratorijoje pagaminta kosmetika
Rūgštiniai pilingai, vit.A terapija, hialurono r. terapija
Efektyvios metodikos spuogų, raukšlių, randų, pigmentacijos naikinimui
„HyaCell Swiss Pharma Laboratory“ yra Šveicarijoje esanti medicininė laboratorija, kuri specializuojasi į ląstelių lygmenyje veikiančių itin veiksmingų medžiagų gamybą. „HyaCell“ remiasi naujausiomis mokslo žiniomis ir glaudžiai bendradarbiauja su įvairiais pripažintais gydytojais ir universitetais. Rezultatas yra farmacijos produktai, sukurti, kad būtų maksimaliai veiksmingi. Remdamasi savo turimomis gausiomis žiniomis iš klinikinės srities „HyaCell“ sukūrė daug novatoriškų ir itin veiksmingų produktų, skirtų naudoti namuose. Šie produktai pasižymi savo grynumu ir optimalia veiksmingųjų medžiagų koncentracija. „HyaCell“ turi aukščiausio techninio standarto įrangą. Produktai specialiai gaminami tik mažomis partijomis, kad nuolat gautumėte neseniai pagamintą produktą su garantuotu maksimaliu veiksmingumu. Tvari „HyaCell“ gamybos sistema papildoma nuolatiniu, sertifikuotu kokybės valdymu, kuris užtikrina pastovų kokybės lygį ir užtikrina nuolatinę „HyaCell“ sėkmę.

Produktai skirti naudoti prieš ir po plastinių operacijų, lazerinių procedūrų, mezoterapijos.
Nebuferuotų vaisinių rūgščių ir mikroadatinės terapijos taikymas odos atnaujinimui.
Vitamino A panaudojimas epidermio atsinaujinimui, aknės ir randų gydymui.
Neurovita, UAB
0,4 km | Ukmergės g. 369A (Fabijoniškės), Vilnius
Oftalmologinė ir optometrinė įranga
Įranga optikoms ir dirbtuvėms
Ultragarsinė įranga
Chirurgijos skyriaus įranga (operacinei)
Medicininiai baldai
Dermatologija
Kardiologija
Įranga veterinarijos klinikai
Spirometrija
UAB „NEUROVITA“ įsteigta 1997 metais. Įmonė pradėjo veiklą nuo medicinos paslaugų teikimo. Nuolat vystantis ir plečiant veiklos sritis, įmonei 2002 metais buvo suteikta teisė oficialiai atstovauti vieną iš pasaulio lyderių oftalmologinės įrangos bei optikos dirbtuvių įrangos gamintoją NIDEK CO., LTD( Japonija) Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Šiuo metu „NEUROVITA“ turi išskirtines teises platinti NIDEK CO., LTD įrangą Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Įmonė taip pat atstovauja apie 20 kitų pasaulyje gerai žinomų oftalmologinės, optikos bei kitos medicininės įrangos ir instrumentų gamintojus. Pagrindinė įmonės veikla: medicinos bei optikos dirbtuvių technikos pardavimas, garantinis ir pogarantinis aptarnavimas. Mūsų tikslas yra aprūpinti vartotojus kokybiška, aukšto techninio lygio įranga ir instrumentais, užtikrinti operatyvų jos remontą. Mūsų įmonė nuolat vystosi, ieško naujų partnerių ir medicinos technikos gamintojų Lietuvoje ir užsienyje.
Percussion play baltics, UAB
1,1 km | A. Rotundo g. 5-102 (Naujamiestis), Vilnius
Muzika po atviru dangumi: visiems, visur ir visada
Kokybiškiausio garso perkusiniai lauko muzikos instrumentai
Muzikinė įranga visų amžiaus grupių ir galimybių žmonėms
Muzikinė įranga pritaikyta žmonėms su negalia
Muzikinės lauko aikštelės, sensoriniai sodai
Terapiniai muzikiniai takai
Konsultuojame, projektuojame, įrengiame
Muzika po atviru dangumi: visiems, visur ir visada!
Siūlome aukščiausios garso kokybės perkusinius lauko muzikos instrumentus. Mūsų muzikinė įranga pritaikyta visų amžiaus grupių ir galimybių žmonėms, tame tarpe ir žmonėms su negalia. Norint jais groti nereikia turėti muzikinių žinių ar muzikinės patirties. Lauko muzikos instrumentų pagalba suteikiama galimybė išreikšti save ir improvizuoti, atsipalaiduoti ir užmiršti skausmą, skatinamas bendruomeniškumas ir bendravimas, teigiamos emocijos ir gera savijauta, ir t.t. Tai galimybė, nepriklausomai nuo oro sąlygų, sudominti žmones išėjimui į kiemą ir čia praleisti kuo daugiau laiko, mėgautis muzikiniais garsais ir tiesiog žaisti muziką.
Pas mus rasite daugiau kaip 50 aukščiausios kokybės, įvairaus ir patrauklaus dizaino, inovatyvius ir patvarius perkusinius lauko muzikos instrumentus: būgnus, metalofonus, ksilofonus, grindų pianinus, varpus, aerofonus ir kt. Instrumentai montuojami tiek lauke, tiek viduje.
Muzikines lauko aikšteles, sensorinius sodus, terapinius muzikinius takus mes projektuojame ir įrengiame daugiafunkciniuose centruose, senelių namuose, neįgaliųjų dienos centruose, socialinės globos namuose, ligoninėse, mokyklų ir darželių kiemuose, miestų ir rajonų parkuose ir kt.
Visi instrumentai suderinti muzikinėmis dermėmis, ilgaamžiai, atsparūs oro sąlygoms, sertifikuoti EN1176.
Lauko muzikos instrumentais aprūpiname Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Baltarusijos rinkas.
Domitės muzikine aikštele savo aplinkoje? Susisiekite su mumis. Nuoširdžiai pasišnekučiuosime ir rasime jums geriausią sprendimą.
Tradintek, UAB
1,1 km | J. Jasinskio g. 9 (Naujamiestis), Vilnius
UAB Tradintek veiklą pradėjo 1999 metais. Bendrovės veikla – medicininės įrangos prekyba, montavimas, derinimas ir aptarnavimas.
Šiai dienai kompanija aptarnauja gydymo įstaigas visoje Lietuvoje. Mūsų įdiegta, nauja, kokybiška ir modernia medicinine įranga šiandien gali džiaugtis daugelis Lietuvos gydymo įstaigų:
Vilniaus Universiteto ligoninės Santariškių klinikos. Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės viešosios įstaigos Kauno klinikos. Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė. Vilniaus miesto klinikinė ligoninė. Nacionalinis vėžio institutas. Respublikinė Šiaulių ligoninė. Klaipėdos jūrininkų ligoninė. Klaipėdos vaikų ligoninė. Respublikinė Panevėžio ligoninė. Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninė. SK Impeks Medicinos Diagnostikos Centras. Kauno klinikinė ligoninė ir daugelis kitų..
UAB Tradintek Lietuvoje oficialiai atstovauja šias kompanijas: GE Healthcare, Varian Medical, Ulrich Medical, KARL STORZ Endoskope, Moor Instruments, Deltex Medical.
UAB Tradintek personalas yra kompetentingas, jo veiksmai teisingi, teisėti, etiški. Bendrovė yra atvira naujoms idėjoms. Kiekvieno darbuotojo idėjos, pasiūlymai yra išklausomi ir įvertinami.
Bendrovė UAB Tradintek nuolat gerina savo organizacijos veiklą, kad teikiamų paslaugų ir produktų kokybė atitiktų kliento reikalavimus, poreikius ir lūkesčius.
Tiekdama kokybišką, modernią medicininę įrangą bendrovė siekia ne tik aprūpinti kuo daugiau gydymo įstaigų, bet ir prisidėti tuo pačiu prie operatyvaus, kokybiško žmonių aptarnavimo su modernia medicinine įranga, išsaugant didžiausią žmogaus turtą - sveikatą.
0,5 km | Muitinės g. 34 (Naujamiestis), Vilnius
Didmeninė, mažmeninė prekyba stomatologijos, chirurgijos, optikos, klausos aparatų, ortopedijos prekėmis, įranga, reikmenimis, prekyba medicinine apranga, drabužiais.
Airimedus, UAB
1 km | A. Stulginskio g. 5-10 (Naujamiestis), Vilnius
Prekyba medicinine įranga ir preparatais
Medicininiai baldai
Chirurginiai siūlai
Prekyba medicinine įranga ir preparatais.
0,7 km | Pylimo g. 10 (Senamiestis), Vilnius
Didmeninė, mažmeninė prekyba stomatologijos, chirurgijos, optikos, klausos aparatų, ortopedijos prekėmis, įranga, reikmenimis, prekyba medicinine apranga, drabužiais.
Itališki aksesuarai, UAB
2,7 km | Linkmenų g. 13 (Šnipiškės), Vilnius
Ortopedinės priemonės, ANGORA įtvarai
SPORT FIX įtvarai sportui
Pogimdyviniai-pooperaciniai diržai
Burnos priežiūros priemonės
Rolly Mini kramtomi šepetėliai
WHITE GLO dantų pastos
Curcumin gel 95, maisto papildai
Plaukų priežiūros priemonės moterims/vyrams
Veido kaukės, vokus pakeliančios juostelės
COTTON PLUS 2IN1 vatos lapeliai makiažui
EUROCOMFORT Angora įtvarai šildymui
EUROCOMFORT CORSET diržas
EUROCOMFORT CORSET pogimdyvinis diržas
EUROCOMFORT SPORT FIX įtvarai sportui
WHITE GLO dantų pastos
Mini kramtomi šepetėliai Rolly mini Toothbrush
COTTON PLUS 2IN1 vatos lapeliai makiažui, maisto papildai CURCUMIN GEL 95.
Produktų galima įsigyti:
Vokiečių g. 15, Vilniuje. tel:+370 655 20990, el.p: info@garo.lt, e-parduotuvė www.garocare.lt, šalies vaistinėse.
Prekinis ženklas “Garo Care” valdomas kompanijos UAB “Itališki aksesuarai” atstovauja vienus iš geriausių plaukų ir veido priežiūros bei sveikatingumo produktus - “Elgon ”, “Lamoni Lab”, “ Visage solution”, “Eurocomfort”, Royal Denta.
Didmeninė prekyba
Prekinis ženklas “Garo Care” valdomas kompanijos UAB “Itališki aksesuarai” atstovauja vienus iš geriausių plaukų ir veido priežiūros bei sveikatingumo produktus - “Elgon ”, “Lamoni Lab”, Visage solution ”, “Eurocomfort”, Royal Denta.
EL. prekyba
Savo klientams galime pasiūlyti ir galimybę apsipirkti neišėjus iš namų. Mūsų internetinėje parduotuvėje www.garocare.lt rasite platų prekių asortimentą su išsamiais produktų aprašymais bei žemomis kainomis.
Opera - klausos sprendimai, UAB
0,8 km | S. Konarskio g. 2-95 (Naujamiestis), Vilnius
Klausos tyrimas. Video otoskopija.
Klausos aparatai.
Parinkimas ir pritaikymas.
Nemokamas bandymas.
Individualių įausinių klausos aparatų
ir ausies įdėklų gamyba.
Skaitmeniai klausos aparatų priedai.
Priežiūros priemonės.
Elementai.
JŪSŲ GERA KLAUSA – MŪSŲ RŪPESTIS!

Mūsų centre Jūsų laukia profesionalus, patyręs kolektyvas, nevaržanti, specialiai klausos centrui pritaikyta aplinka bei malonus aptarnavimas. Mūsų tikslas - grąžinti Jums klausą ir bendravimo džiaugsmą, pritaikant geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį klausos aparatą.
OPERA klausos centruose yra teikiamos šios klausos reabilitacijos paslaugos:

KLAUSOS TYRIMAS JŪSŲ KLAUSOS SUTRIKIMO LYGIUI NUSTATYTI:
patyrę klausos protezavimo specialistai;
klausos tyrimas, ausies video otoskopija;
profesionali gydytojo otorinolaringologo konsultacija.

INDIVIDUALIAI JUMS PRITAIKYTI KLAUSOS APARATAI:
užausinių ir įausinių klausos aparatų parinkimas ir derinimas;
individualių ausies įdėklų ir įausinių aparatų gamyba;
galimybė pasinaudoti Valstybinės ligonių kasos teikiama kompensacija;
įdėklai muzikantams, medžiotojams;
techninis aptarnavimas: klausos aparatų taisymas ir valymas;
nemokama 2 savaičių klausos aparatų bandymo programa.

SKAITMENINIAI AKSESUARAI KLAUSOS APARATAMS:
įkraunamosios baterijos;
klausos aparato distancinio valdymo sistemos;
bevielio ryšio įranga;
FM sistemos.

KLAUSOS APARATŲ PRIEŽIŪROS PRIEMONĖS:
elementai;
įrenginiai klausos aparatų priežiūrai.

PAPILDOMOS PASLAUGOS JŪSŲ PATOGUMUI:
galimybė pirkti klausos aparatus išsimokėtinai.
iškvietimas į namus (paslauga sunkiai judantiems ligoniams).

Bendradarbiaujame su įmonėmis, kurios gamina aukščiausios kokybės bei pačius naujausius ir pažangiausių technologijų klausos aparatus - esame prekinių ženklų UNITRON (Kanada, Šveicarija), AUDIO SERVICE (Vokietija) ir BHM (Austrija) atstovai. Todėl galime Jums pasiūlyti didelę įvairovę sprendimų: nuo paties mažiausio – individualiai pagaminto įausinio, nematomo aparato (IIC) iki stipriausio užausinio aparato (BTE), kuriuos gydytojai skiria nešioti pacientams, turintiems labai stiprų klausos praradimą.

Parenkant klausos aparatą mums svarbu ne tik Jūsų klausos sutrikimo pobūdis bei laipsnis, bet ir tai, kokios aparato techninės savybės Jums leis jaustis kasdienėje veikloje patogiausiai. Atidžiai išklausome kiekvieną savo Klientą ir siūlome tik jam tinkamus klausos reabilitacijos sprendimus – aparatus parenkame atsižvelgdami į individualius poreikius, gyvenimo būdą bei finansines galimybes.

IŠBANDYKITE PRIEŠ PIRKDAMI! Suprantame, kad išsirinkti labiausiai tinkantį klausos aparatą sunku, todėl savo Klientams siūlome Flex:trial programą. Tai speciali nemokama 2 savaičių bandymo programa, kurios metu galite pasiimti pasirinktus klausos aparatus į namus ir išbandyti juos realiose situacijose dar prieš įsigydami.

Taip pat teikiame ir paslaugą sunkiai judantiems, nevaikštantiems ligoniams – atvykstame į namus pagal išankstinę registraciją.


OPERA klausos centrai
Tel. 8 700 33 700
Darbo laikas: I-V 10:00-18:00, VI-VII nedirbame
(Marijampolėje – pagal pagal išankstinę registraciją)

VILNIUS
S. Konarskio g. 2

KAUNAS
Eivenių g. 3

KLAIPĖDA
S. Šimkaus g. 5

ŠIAULIAI
Vilniaus g. 202

PANEVĖŽYS
Savanorių a. 12a

MARIJAMPOLĖ
Žemaitės g. 14

Apsilankykite mūsų tinklapyje: www.operalt.lt
Apiterapija, UAB
2,5 km | Daugėliškio g. 32-301 (Šnipiškės), Vilnius
UAB “Apiterapija” įkurta 1993 metais.
Nuo pat įmonės įkūrimo prekiaujame Vokietijos kompanijos Schülke&Mayr GmbH dezinfekuojančiomis ir plaunančiomis medžiagomis. Tai kompanija, kuri pirmoji pateikė rinkai komercinę dezinfekcijos priemonę. Schuelke visuomet išsiskyrė ne tik aukščiausia savo produktų kokybe bet ir novatoriškumu- ši kompanija sukūrė ir iki šiol sėkmingai tobulina bei kuria oktenidino pagrindu gaminamus preparatus- odai, gleivinėms, žaizdoms bei burnos ertmei (Octenisept, Octenisept žaizdų gelis, Octenisan, Octenidol, Octenilin).
Taip pat kompanijai Schuelke priklauso ir pilnai virucidiniu (naikina visus virusus) poveikiu pasižyminti rankų dezinfekcijos medžiaga Desderman N ir Desderman Pure- tai veiksmingiausios (šį teiginį patvirtina nepriklausomų laboratorijų ekspertų išvados) ir tuo pat metu saugiausios rankoms priemonės (SELS testas).
Tai tik keli pavyzdžiai iš begalės, patvirtinantys, kad Schuelke yra kompanija, diktuojanti kryptį ir tendencijas dezinfekcijos bei plovimo srityje medicinoje.
Kita Schuelke kompanijos filosofijos dalis, labai artima mūsų įmonei, yra ne pavienių produktų, o sistemingų sprendimų siūlymas- ar tai būtų higienos sprendimas odontologijos arba medicinos klinikai, ar ligoninės padaliniui.
Mes tikime, kad tik gilus situacijos suvokimas ir profesinių žinių pritaikymas gali duoti puikų rezultatą, kurio mes ir siekiame- vien tik geri produktai niekada neužtikrins pilno klinikos saugumo.
Nuo 2005 metų UAB „Apiterapija“ džiaugiasi, galėdama pasiūlyti savo klientams taip pat ir priemones bei įrangą sterilizacijai, laboratorinę įrangą ir kitas prekes bei paslaugas.
Siekiame tiekti tik aukščiausios kokybės prekes ir paslaugas, todėl visos mūsų siūlomos prekės yra gaminamos Vakarų Europoje arba JAV. Žinome ir suprantame, kad kokybė yra svarbi kasdieninėje Jūsų praktikoje ir kiekvienas susidūrimas su netinkamu produktu kasdieniame darbe kainuoja laiko ir pastangų.
Džiaugiamės, kad ilgamečiai mūsų klientai vertina mūsų pastangas, ir esame dėkingi jiems už ištikimybę mums ir mūsų siūlomai kokybei.
Šiuolaikinė ortopedija, UAB "Idemus"
1,7 km | Vytauto g. 24 (Žvėrynas), Vilnius
Gydytojų ortopedų ir kraujagyslių chirurgų konsultacijos
Kompresinės kojinės
Įtvarai sportui ir reabilitacijai
Prekės būsimoms ir esamoms mamytėms
Ortopedinė avalynė ir įdėklai
Pėdų priežiūros priemonės
Priemonės judėjimui palengvinti
Protezai
Slaugos priemonės
UAB Idemus ortopedijos srityje, ortopedinių prekių pardavime ir gydytojų ortopedų, angiochirurgų konsultacijose specializuojasi nuo 1996 metų. Savo parduotuvėse „Šiuolaikinė ortopedija“ siūlo modernias, puikios kokybės, funkcionalias bei estetiškas ortopedines priemones – tiek individualiai gaminamas, tiek pagamintas garsių pasaulio kompanijų. Čia rasite platų asortimentą priemonių ortopedinių ligų gydymui, reabilitacijai, sportui, sveikatingumui bei komfortui.
Pas mus konsultuoja ir reikiamą gydymą paskiria aukščiausios kvalifikacijos gydytojai ortopedai-traumatologai, kraujagyslių chirurgai. O kompetetingi ir patyrę ortopedai-technikai bei ortopedai-protezuotojai pagamina ir pritaiko ortopedijos priemones: rankų ir kojų įtvarus bei protezus, avalynės įdėklus, stuburo korsetus ir kitus gaminius. Įmonėje atliekamas kompiuterinis pėdų tyrimas, klubo sąnario echoskopija kūdikiams.
Įmonė yra sudariusi sutartis su Valstybine ligonių kasa prie Lietuvos Respublikos Sveikatos Apsaugos ministerijos bei Vilniaus teritorine ligonių kasa, todėl ortopediniai gaminiai bei gydytojų konsultacijos yra visiškai arba iš dalies kompensuojami pagal nustatytą tvarką.