Įmonių sąrašas

Hirudo horti, MB

L. Giros g. 48 (Fabijoniškės), 06325 Vilnius
(8 656) 06140
Atsidarys 9.00
20 metų veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 656) 06140
Tinklalapis
www.hirudohorti.com
El. paštas
info@hirudohorti.com
Vadovas
Liutauras Savičius
Įmonės kodas
125238989
PVM kodas
LT100009818813
Registracijos data
2000.04.17

Darbo laikas

Pirmadienis
9.00-18.00
Antradienis
9.00-18.00
Trečiadienis
9.00-18.00
Ketvirtadienis
9.00-18.00
Penktadienis
9.00-18.00

Veiklos aprašymas

MB “HIRUDO HORTI” užsiima medicininių dėlių veisimu ir prekyba Lietuvoje ir užsienio šalyse. Įmonės būstinė yra Vilniuje, Lietuvoje. Mūsų laboratorijoje veisiamos Hirudo Medicinalis, Hirudo Verbana ir Hirudo Orientalis dėlių rūšys. MB “HIRUDO HORTI” yra viena iš nedaugelio įmonių, kuri medicinines dėles veisia pažangiausių ir patentuotų uždaro ciklo technologijų pagalba.

Kompiuterizuotas gamybos procesų valdymas maksimaliai tenkina auginamų hidrobiontų (medicininių dėlių) biologinius ir fiziologinius poreikius visuose hidrobiontų vystymosi stadijose ir etapuose, tai leidžia mums išauginti sveikas ir kokybiškas medicinines dėles.

Mūsų aukščiausi prioritetai yra stabili biocenozė, disbiozės prevencija ir kontrolė, švara ir kokybė, todėl mūsų medicininės dėlės yra auginamos ir laikomos stabilioje biologiškai palankioje hidrobiontams terpėje. Įmonėje nuolat adaptuojamos naujausios technologijos, bendradarbiaujama su hirudoterapijos klinikomis Lietuvoje, bei kitose Europos Sąjungos šalyse, Valstybės biudžetine įstaiga “Nacionalinė visuomenės sveikatos priežiūros laboratorija”, Lietuvos Respublikos Gamtos tyrimų Centro Ekologijos Instituto hidrobiontų ekologijos ir fiziologijos laboratorijos ekologinės fiziologijos ir toksikologijos sektoriumi. Nuolatinis tobulėjimas mums leidžia pasiekti geriausių rezultatų- aukščiausius klinikinius standartus atitinkančias dėles. Mūsų pardavimų geografija nuolat plečiasi ir šiuo metu mes palaikome ryšius su 7 EU šalimis. Medicinines dėles parduodame juridiniams ir fiziniams asmenims įvairiais kiekiais tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Mes garantuojame vieną geriausių kainų rinkoje.

Mūsų įmonė turi visus būtinus leidimus užsiimti šia veikla. Mus kontroliuoja ir prižiūri Lietuvos Respublikos Aplinkos ministerija, bei Lietuvos Respublikos Valstybinė Maisto ir Veterinarijos Tarnyba. Medicininės dėlės yra maitinamos aukščiausios klasės kiaulių krauju, kurį tiekia įmonė atitinkanti LST EN ISO 9001:2001, LST EN ISO 14001:2005 standartų reikalavimus.

Mūsų vizija- būti aukščiausios kokybės medicinines dėles tiekiančia įmone, tapti konkurencinga, pirmaujančia, labiausiai klientų ir partnerių vertinama bendrove ne tik Lietuvos, bet ir Europos rinkoje.

Mūsų misija- tiekti aukščiausios kokybės produktus rinkoje. Būti atsakingais, profesionaliais ir novatoriškais.

Medicininių dėlių veisimas. Mūsų įmonės medicininės dėlės yra veisiamos tik laboratorinėmis sąlygomis. Šis būdas leidžia visiškai kontroliuoti laikymo sąlygas, maitinimą, dauginimą ir karantinavimą. Dėlės yra maitinamos tik kiaulių krauju, kurį tiekia sertifikuota ir aukščiausių kokybės standartų besilaikanti įmonė. Dėlių maitinimas priklauso nuo pačios dėlės dydžio ir kitų savybių, kai tik dėlė pasiekia tinkamą svorį pardavimui ji mažiausiai 5 mėnesius laikoma karantine. Po karantino medicininės dėlės yra tinkamos naudojimui. Dėlės gabenamos tam skirtose talpose, kurios užtikrina produkto „šviežumą“.

Mūsų išaugintos medicininės dėlės yra tiriamos Nacionalinio maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo instituto laboratorijoje, kurioje yra nustatomas bakterinis medicininių dėlių fonas ir Aeromonas sp. atsparumas antibiotikams.
daugiau...
Įvertinkite:
0 (mažiausiai 80 simbolių)
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Dalintis