Paieškų šiandien: 5781
Įmonių sąrašas

Hiperika, šeimos klinika, UAB

Aukštakalnio g. 5, 28151 Utena

(8 389) 72254
         

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 389) 72254
Tinklalapis
www.hiperika.lt
El. paštas
info@hiperika.lt
Vadovas
Audrius Šalkauskas
Įmonės kodas
300602903

Darbo laikas

Pirmadienis
7.00-18.00
Antradienis
7.00-18.00
Trečiadienis
7.00-18.00
Ketvirtadienis
7.00-18.00
Penktadienis
7.00-18.00

Hiperika, šeimos klinika, UAB

Šeimos klinika „HIPERIKA“ veiklą pradėjo 2012 m. Klinika teikia pirmines ir antrines ambulatorines asmens sveikatos priežiūros paslaugas.
Mūsų klinikos tikslas- ne tik teikti būtinąją medicininę pagalbą Utenos rajono gyventojams, bet ir rūpintis pacientų sveikatos išsaugojimu, bei ligų profilaktika. Žinome, jog labai svarbu laiku diagnozuoti ligą, taip išvengiant ilgalaikio susirgimo ir jo pasekmių. Atsižvelgdami į tai, didelį dėmesį skiriame profilaktinėms priemonėms, tyrimams. Siekiame, kad pacientas, atvykęs pas šeimos gydytoją gautų kokybišką ir tinkamą gydymą. Jei yra galimybė, su gydytojo siuntimu, tą pačią dieną suteikiama antrinio lygio specialistų konsultacija. Tam, kad būtų kuo greičiau ir tiksliau diagnozuotos ligos, klinika įsigijo naują, vieną moderniausių, echoskopų - MyLab™Six. Juo tyrimus atlieka antrinio lygio specialistai: urologas, akušeris-ginekologas, echoskopuotojas, kraujagyslių chirurgas, abdominalinis chirurgas, kardiologas. Su siuntimais, šių gydytojų konsultacijos mūsų klinikos pacientams yra nemokamos. Esant būtinybei, pacientai iš klinikos siunčiami konsultacijai į Vilnių pas Profesorių Virginijų Šapoką (VU MF vidaus ligų, šeimos medicinos ir onkologijos klinikos vadovas, VUL Santariškių klinikos Vidaus ligų centro direktorius). Dažnai mūsų klinikoje dirbantys gydytojai ir specialistai sulaukia pacientų ir iš kitų rajonų. Mums svarbus kiekvienas pacientas, todėl kiek galėdami mūsų klinikos specialistai stengiasi suteikti skubią pagalbą, atlikti visus būtiniausius tyrimus, išrašyti siuntimus, skirti gydymą.
Šeimos klinika siūlo kvalifikuotas šeimos gydytojo ir kitų pirminės sveikatos priežiūros darbuotojų komandos paslaugas visai šeimai. Norint tapti klinikos pacientais, tereikia atvykt į kliniką ir užpildyti prašymą. Pas mus asmens sveikatos priežiūros paslaugas teikia dvi šeimos gydytojos. Klinikoje įrengti 2 stomatologiniai kabinetai, pacientams teikiamos dantų gydymo, protezavimo paslaugos, dirba gydytojos, atvykstančios iš Vilniaus. Daromos panoraminės dantų nuotraukos. Taip pat klinikoje teikiamos psichiatro, psichologo paslaugos. Šeimos klinikoje galima atlikti sveikatos patikrinimus vairuotojams, profilaktinius darbuotojų patikrinimus, pasiskiepyti nuo gripo, erkinio encefalito (ir kitų ligų). Pas mus nėra eilių, o paslaugos teikiamos vadovaujantis LR Sveikatos ministro įsakymu. Šiuo metu klinikos pacientai, priklausantys rizikos grupei, nuo gripo skiepijami nemokamai. Šeimos klinika siekia, kad jos pacientai gautų visas, jiems nemokamai priklausančias paslaugas kokybiškas ir laiku.
Šeimos klinika „HIPERIKA“ yra pasirašiusi sutartį su Teritorine ligonių kasa dėl paslaugų apmokėjimo iš privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšų, todėl prisirašiusiems klinikoje pacientams teikiamos šios nemokamos paslaugos:
Pirminės sveikatos priežiūros paslaugos (šeimos gydytojų, akušerių – ginekologų, psichiatro, psichologo, odontologų);
Gydytojo iškvietimas į namus;
Atliekami nemokami laboratoriniai kraujo tyrimai;
Įvairios medicininės procedūros (vaistų suleidimas, kraujo paėmimas, įvairios inhaliacijos ir t.t.) ;
Kraujospūdžio matavimas;
Elektrokardiogramos užrašymas;
Išrašomi nedarbingumo pažymėjimai, kompensuojamų vaistų receptai ir kitos pažymos, taip pat ruošiami dokumentai neįgalumui;
daugiau...
Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Duomenų atnaujinimas
Rekomenduojame įmonę, kurios veikla gali būti panaši į Hiperika, šeimos klinika, UAB

Tautrimo Aštrausko klinika, UAB

Vičiūnų g. 24, 45325 Kaunas
 (8 37) 733202
    tautrimas.com
Veido operacijos
Krūtų estetinė ir rekonstrukcinė chirurgija
Kūno kontūro korekcija