Įmonių sąrašas

Didžioji nasturtė, UAB

Statybininkų g. 6, 33111 Molėtai
(8 686) 43067
3 metai veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 686) 43067
El. paštas
tyr.nastutete@gmail.com
Direktorius
Vygantas Saugūnas
Įmonės kodas
304220947

Aplink esančios įmonės | Rodyti žemėlapyje

Antėja, Diagnostikos laboratorija, UAB
32,6 km | Maironio g. 4, Utena
Moderniausia kraujo tyrimų laboratorija Baltijos šalyse
Dirbame visoje Lietuvoje
Šeimos gydytojų, gydytojų specialistų konsultacijos
„Antėja“ – pirmoji visiškai robotozituota ir automatizuota tyrimų laboratorija Baltijos šalyse. Laboratorija specializuojasi sudėtingų ligų diagnostikoje bei atlieka profilaktinius tyrimus ligų prevencijai. Tai viena pirmųjų akredituotų laboratorijų Lietuvoje, įdiegusių kokybės vadybos sistemą pagal tarptautinio ISO standarto reikalavimus.
Tyrimų tikslumas ir kokybė yra svarbiausias laboratorijos tikslas – visiškas robotizavimas ir automatizavimas leido pakelti laboratorinės diagnostikos paslaugų kokybės lygį iki technologiškai moderniausių Vakarų Europos, JAV ir Japonijos tyrimų centrų. Laboratorijoje „Antėja“ dirba tik kompetentingi medicinos gydytojai ir biologai, kurie užtikrina greitą ir tikslų laboratorinių tyrimų rezultatų interpretavimą bei teikia profesionalias konsultacijas.
Teikiamų paslaugų spektras: kraujo tyrimai, laboratoriniai tyrimai, skiepai, gydytojų konsultacijos, sveikatos patikros, sveikatos mokymai.
Allergomedica klinika, UAB "Imunodiagnostika"
47,9 km | Molėtų g. 16, Didžioji Riešė, Vilniaus r.
Plačiausias spektras alergijos tyrimų Lietuvoje: odos dūrio, odos lopo bei molekuliniai alergijos tyrimai iš kraujo
Alergijos tyrimams kraujo mėginius galite priduoti net 16-oje Lietuvos miestų
Allergomedica klinikoje konsultuojame kūdikius, vaikus ir suaugusius
Kiekvieno paciento problemas įvertiname individualiai, pateikiame įžvalgas, ligos valdymo, gydymo rekomendacijas
Allergomedica klinika – tai vieta, kur galite kreiptis ir sulaukti visapusiškos, profesionalios pagalbos. Klinika išskirtinai specializuojasi alerginių ligų diagnostikoje ir gydyme. Allergomedica klinikos laboratorijoje atliekami kraujo, odos ir odos lopo alergijos tyrimai padės ligą diagnozuoti, o gydytojo alergologo konsultacija – parinkti Jums tinkamiausią ligos suvaldymo ar gydymo planą. Gydytojai alergologai ir klinikiniai imunologai, laboratorijos specialistai ir mokslininkai dirba drauge spręsdami kiekvieno paciento individualią problemą.
Žinios apie alergines ligas ir jų diagnostiką nuolat kinta. Atsiranda vis nauji gydymo ir diagnostikos būdai, todėl kokybiškiausią pagalbą pacientui gali suteikti tik nuolat šioje srityje besitobulinantys specialistai.
Allergomedica klinikoje gydomi pacientai, sergantys tokiomis ligomis kaip alerginis rinitas, atopinis dermatitas, alerginis kontaktinis dermatitas, alerginė bronchų astma, dilgėlinė. Taip pat klinikoje Jums gali būti taikomas gydymas alergenui specifine imunoterapija (ASIT). Tai vienintelis gydymo būdas, gydantis pačią alerginės ligos priežastį – įsijautrinimą specifiniams alergenams. Gydant ASIT sumažėja bronchų astmos atsiradimo tikimybė, o jai jau esant stabdomas ligos progresavimas.
Plačiau apie įmonės veiklą: allergomedica.lt/apie-mus/
59,9 km | Genių g. 2, Vilnius
Patyrę šeimos gydytojai ir gydytojai specialistai
Odontologija - gydymas, implantavimas, protezavimas
Laboratoriniai tyrimai. Skiepai
„MediCA klinika“ – moderni ir patikima sveikatos priežiūros įstaiga, teikianti saugias, kokybiškas ir pacientų poreikius bei teisėtus lūkesčius atitinkančias ambulatorines sveikatos priežiūros paslaugas, nuolat gerinanti paslaugų kokybę ir prieinamumą, kelianti darbuotojų kvalifikaciją ir taupanti pacientų laiką.
Klinikoje priimami ir neprisirašę, nedrausti, neturintys gydytojo siuntimo pacientai, kurie už konsultacijas gali susimokėti pagal patvirtintą asmens sveikatos priežiūros kainininką. Medicinos centre galima naudotis visų svarbiausių sričių medicinos profesionalų paslaugomis po vienu stogu – nuo šeimos gydytojų iki kardiologo, neurologo bei odontologo. Platus paslaugų profilis leidžia taupyti pacientų brangų laiką, o malonus ir profesionalus aptarnavimas bei rūpestis – greičiau sveikti.
Siūlomas platus odontologijos paslaugų spektras – nuo pirminės konsultacijos iki dantų protezavimo ir implantavimo.
Išduodamos medicininės pažymos, siuntimai teikti aukštesnio lygio sveikatos priežiūros paslaugas, medicininę reabilitaciją ar sanatorinį gydymą.
Naudojama pažangiausia įranga siekiant išsamiai ištirti pacientų sveikatos būklę: konsultuojantys specialistai tiria naujausios kartos echoskopu, kurio pagalba efektyviai nustatoma pilvo, skydliaukės, sąnarių ir kitų organų būklė.
Operatyvi ligų diagnostika. Atliekami kraujo ir kiti įvairūs laboratoriniai tyrimai.
Savo pacientams užtikriname privatumą, žmogišką pagarbą ir orumą. Prisiimame pilną atsakomybę už šeimos klinikos teikiamų paslaugų kokybę ir tikime, kad mūsų gydytojų pastangų dėka džiaugsitės stipria sveikata!
Medicina practica laboratorija, biuras, UAB
53,4 km | P. Baublio g. 4 (Verkiai), Vilnius
Daugiau nei 18 metų laboratorinių tyrimų lyderė
Virš 200 skirtingų tyrimų ir net 30 ištyrimo programų sudarytų pagal ilgametę patirtį
Pažangiausios technologijos, naujausi kokybės standartai, kvalifikuoti specialistai
Pirmoji Lietuvoje privati „Medicina practica“ laboratorija, 2000 m. įsteigta gydytojo Svajūno Barakausko, sukūrė vieną patikimiausių medicinos laboratorinių tyrimų tinklų Lietuvoje, kuris žinomas visose Baltijos šalyse.
Atliekame apie 200 skirtingų kraujo ir šlapimo tyrimų: bendraklinikinių, vėžio, alergijos, skydliaukės hormonų, inkstų, kepenų fermentų, osteoporozės, lytiškai plintančių ligų, citologinių ir kt.
Galima pasirinkti apie 30 sveikatos profilaktikos tyrimų programų. Reguliariai kviečiame į akcijas „Apsaugok širdį nuo blogojo cholesterolio!“, „Prostata – vyro gyvenimo kokybė!“, „Skydliaukė – tavo gyvenimo laikrodis!“, „Nusimesk anemijos kilpą!“, „Sveikink pavasarį be alergijos!“, „Vitamino D turėsi – sveikatai padėsi!“. Jų metu tyrimus atliekame su didele nuolaida.
Tiksliai įspėti apie dar tik artėjančią grėsmę pacientų sveikatai mums itin padeda analizatorių ir reagentų pasaulinės gamybos lyderės „Roche“ mūsų laboratorijose įdiegtos naujausios technologijos.
„Medicina practica“ laboratorijose ne tik modernius analizatorius, bet ir naujausias tyrimų metodikas įdiegiame praktiškai vienu metu kaip ir Vakarų Europoje. Todėl mūsų pacientai gauna tokius pat aukščiausių standartų tyrimus kaip, tarkime, Vokietijoje ar Prancūzijoje.
Mums laboratorinius tyrimus patiki per 200 valstybinių, privačių gydymo įstaigų ir šimtai tūkstančių žmonių. Esame atlikę daugiau nei 8 mln. tyrimų – susidarytų maždaug po tris tyrimus kiekvienam Lietuvos gyventojui.
„Medicina practica“ medicininių tyrimų laboratorijos buveinė įsikūrusi Vilniaus Santariškėse, o padaliniai veikia šalies didžiojoje dalyje – Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Mažeikiuose, Tauragėje, Kretingoje, Naujojoje Akmenėje, Zarasuose, Šilalėje, Ignalinoje, Šilalėje, Šilutėje.

Tyrimų kokybę ir tikslumą užtikriname:
nuolat dalyvaudami tarptautinėse išorinėse tyrimų kokybės ir tikslumo tikrinimo programose; Labquality (Suomija) ir RIQAS (Didžioji Britanija);
tyrimams naudodami tik sertifikuotus reagentus;
planingai ir reguliariai atnaujindami laboratorinę įrangą;
nuolat tobulindami darbuotojų aukštą kvalifikaciją ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.
CryoSave ir Genoma partneris Baltijos šalyse
53,2 km | Santariškių g. 5, Vilnius
Genoma – Šveicarijojos kompaniją, individualizuotos prevencinės medicinos lyderė genomikos srityje, turinti vieną didžiausių Europoje klinikinės diagnostikos laboratorijų
CryoSave - privatus virkštelės audinių bankas, saugantis daugiau kaip 260 000 mėginių, pirmaujantis šeimos kamieninių ląstelių bankas Europoje
Placenta, UAB atstovauja Lietuvoje Genoma – Šveicarijoje įkurtą kompaniją, individualizuotos prevencinės medicinos lyderę genomikos srityje, turinčią vieną didžiausių Europoje klinikinės diagnostikos laboratorijų, bei CryoSave - privatų virkštelės audinių banką, saugantį daugiau kaip 260 000 mėginių, pirmaujantį šeimos kamieninių ląstelių banką Europoje.
Genoma - vardan savęs, vardan savo šeimos !
Mes esame atsidavusi komanda, mylinti savo darbą. Turime aiškią misiją – padedame žmonėms sužinoti daugiau apie savo ir savo šeimos narių sveikatą, teikdami lengvai atliekamas, patikimas ir įperkamas paslaugas. Genoma suteikia šeimoms ir gydytojams informaciją pačiu laiku, kad būtų priimti tinkami medicininiai sprendimai.
Genoma siekia padėti žmonėms daugiau sužinoti apie savo ir savo vaikų sveikatą, teikdama paprastus ir patikimus tyrimus bei paslaugas. Informuodama apie susirgimo tam tikra liga riziką ar suteikdama galimybę labai anksti diagnozuoti ligą, Genoma padeda šeimoms ir gydytojams laiku priimti atitinkamus sprendimus. Tinkamo gydymo suteikimas reikiamu laiku užtikrina geresnį bei sveikesnį gyvenimą Jums ir Jūsų vaikams.
Sveikatos apsaugos ateitis – individualizuota prevencinė medicina. Genetiniai tyrimai grindžia kelią šiam inovatyviam gydymui.
Genoma – Šveicarijoje įkurta kompanija, individualizuotos prevencinės medicinos lyderė genomikos srityje, turinti vieną didžiausių Europoje klinikinės diagnostikos laboratorijų.
Genoma - pažangiausių technologijų, viena iš didžiausių laboratorijų Europoje, kuri specializuojasi klinikinės diagnostikos bei genetinių tyrimų vystymo srityse
Genoma produktus galite įsigyti daugiau nei 30-yje šalių
CryoSave privatus virkštelės audinių bankas, išsaugojęs daugiau kaip 260 000 mėginių, yra pirmaujantis šeimos kamieninių ląstelių bankas Europoje.
Mes esame akredituota ir licencijuota organų ir audinių įstaiga, kurios tikslas yra virkštelės kraujo ir virkštelės audinio kamieninių ląstelių surinkimas, tyrimai, apdorojimas ir ilgalaikis saugojimas.
2000 metais įkurta kompanija Cryo-Save daugiau kaip 14 metų aktyviai darbuojasi kamieninių ląstelių srityje. Medikų bendruomenė pripažįsta mūsų ilgalaikę patirtį ir profesionalumą, dabar mes siūlome tarptautines paslaugas šeimoms daugiau kaip 40-yje šalių, trijuose žemynuose.
Jūsų mėginys bus saugiai laikomas, iki kol jo prireiktų. Gavus iš tėvų prašymą ir leidimą, nemažai mėginių jau buvo išgabenti iš mūsų įstaigų gydymui.
CryoSave nuolat stengiasi tobulinti savo paslaugas ir siūlyti geriausias įmanomas konsultacijas savo klientams, medikų bendruomenei ir visuomenei. Savo Korporacijos socialinės atsakomybės programos dėka mes skatiname visus savo darbuotojus imtis veiksmų, kurie turėtų teigiamą poveikį jų vietinei bendruomenei. Be to, CryoSave 2012 metais įsteigė Tėvų valdybą. Ši programa suteikia tėvams galimybę aplankyti CryoSave laboratorijas ir daugiau sužinoti apie mūsų šeimos kamieninių ląstelių banką. Tai unikali iniciatyva, sukurianti kompanijos ir klientų tarpusavio sąveiką, ir būdas padidinti organizacijos skaidrumą, leidžiantis aiškiai matyti jos profesionalų darbą bei ilgalaikius tikslus.
CryoSave daug metų sėkmingai vykdo Nemokamą paslaugų programą skirtą šeimoms, norinčioms išsaugoti savo naujagimio virkštelės kraujo kamienines ląsteles šeimos nariui, kuriam diagnozuota gyvybei pavojinga liga, gydoma naudojant kamienines ląsteles.

Invitro diagnostika, Vilniaus filialas, UAB
53,2 km | Santariškių g. 5, Inovatyvios medicinos centras, Vilnius
Kraujas - Jūsų gyvenimo kokybės atspindys
Patrauklesnė vieta tyrimams atlikti
Moderni ir inovatyvi įmonė, teikianti medicinos laboratorines paslaugas mažiems, jauniems, seniems, sveikiems ir sergantiems, atitinkančias teisės aktų reikalavimus, nuolat besirūpinanti paslaugų užsakovu ir įmonės darbuotojais, užtikrinančiais aukštos kokybės paslaugas, objektyvius ir patikimus tyrimo rezultatus.
Įmonė užtikrina nuolatinį kokybės gerinimą, nuolat gerina teikiamų paslaugų kokybę, plečia jų pasiūlą, diegia naujus tyrimo metodus, vertina, analizuoja ir tenkina užsakovų poreikius bei lūkesčius, užtikriną visų darbuotojų gerą profesinę patirtį, laboratorijos specialistų dalyvavimą kokybės valdyme, tarptautinėse palyginamųjų tyrimųprogramose.
Lietuvos Nacionalinis Akreditacijos Biuras įvertino įmonėje įdiegtą kokybės vadybos sistemą ir atitikus keliamiems reikalavimams - akreditavo laboratoriją. 2018m. vasario 09d. UAB „Invitro diagnostika“ laboratorija tapo akredituota laboratorija pagal LST EN ISO 15189:2013 „Medicinos laboratorijos. Kokybės ir kompetencijos reikalavimai“.
Gemma, sveikatos centras, UAB
58,3 km | Bistryčios g. 13 (Antakalnis), Vilnius
Virš 100 specialistų, dirbančių medicinos bei reabilitacijos srityse;
Naujausi gydymo metodai, medicinos paslaugos ir individualus požiūris į pacientą;
Sėkminga sveikatingumo centro patirtis nuo 2007 m.;
Naujausia ir moderniausia reabilitacijos įranga;
Šalia sveikatingumo centro - erdvios ir nemokamos automobilių stovėjimo aikštelės;
Įkvepianti Antakalnio gamta, pušynas ir gaivus oras;
Išsami diagnostika, medicinos paslaugos ir individualus požiūris į paciento problemas.
Jau dešimt metų po vienu „Gemma" sveikatos centro stogu veikia reabilitacijos centras ir vienintelė Rytų Lietuvoje privati slaugos/globos įstaiga.

Reabilitacijos ir slaugos centras „Gemma" – tai šiuolaikinis požiūris į sveikatos priežiūrą ir sveikatinimą:

Viename centre – virš 100 specialistų, dirbančių medicinos bei reabilitacijos srityse;
Naujausi gydymo metodai, medicinos paslaugos ir individualus požiūris į pacientą;
Sėkminga sveikatingumo centro patirtis nuo 2007 m.;
Naujausia ir moderniausia reabilitacijos įranga;
Šalia sveikatingumo centro - erdvios ir nemokamos automobilių stovėjimo aikštelės;
Įkvepianti Antakalnio gamta, pušynas ir gaivus oras;
Bendradarbiaujame su Vilniaus kolegija, Vilniaus universiteto Sveikatos fakultetu, kitomis mokslo institucijomis ruošiant specialistus, kurie specializuojasi reabilitacijos ir terapijos srityse;
Išsami diagnostika, medicinos paslaugos ir individualus požiūris į paciento problemas.

Nors gražiai senatvei užtikrinti nėra vieningos formulės ar vieno patarimo, privataus slaugos ir globos centro Vilniuje „Gemma" specialistai kasdien rūpinasi, kad jūsų artimiausių žmonių senatvė būtų visavertė. jau dešimt metų darbuotojų motyvaciją palaikome nuolat tobulėdami, būdami atviri ir bendradarbiaujantys bei siekdami užbrėžtų tikslų.

Mūsų dėmesio centre yra ne liga ar senatvė, bet žmogus.

„Gemma" tai vienintelis rytų Lietuvoje esantis privatus reabilitacijos ir slaugos centras „Gemma" teikia trumpalaikės, ilgalaikės ir bendrosios slaugos paslaugas. Klientai centre gali būti apgyvendinami įvairiems laikotarpiams.

Reabilitacijos ir slaugos centre „Gemma" sudarytos puikios sąlygos pagyvenusiems žmonėms. Čia dirbantys kvalifikuoti specialistai kasdien stengiasi ir rūpinasi, kad Jūsų artimiausių žmonių senatvė būtų visavertė.

Privačiame centre „Gemma" laukiami įvairaus amžiaus ir būklių pagyvenę žmonės iš visos Lietuvos ir užsienio. Centre teikiamos ir palaikomojo gydymo paslaugos.

Slaugos ir globos paslaugų išskirtinumai:

gera lokacija mieste, 
viešbučio tipo palatos;
rūpestingi, motyvuoti darbuotojai;
aukščiausios kvalifikacijos specialistai
;
galimybė naudotis visomis centre teikiamomis sveikatinimosi paslaugomis;
aktyvus laisvalaikis pritaikytas seniems žmonėms.

Rūpindamiesi pacientais ir atsižvelgdami į individualią pagyvenusio žmogaus būklę, slaugos ir globos namuose „Gemma", skiriame reabilitacijos procedūras, bendrasias slaugos paslaugas bei nustatome jų intensyvumą. Globos ir slaugos namuose „Gemma" pacientams atliekamos šios reabilitacijos procedūros: kineziterapija, masažai, fizioterapija, ergoterapija, užimtumo, kvapų bei kitos terapijos. Pacientams centre siūloma bendroji slauga, taip pat gali būti teikiamos šios gydytojų konsultacijos: neurologo, psichoterapeuto, traumatologo, psichologo. Paciento artimieji centre turi galimybę gauti psichologo konsultaciją.

Vyksta aktyvi kultūrinė veikla. Veikia koplytėlė, reguliariai laikomos Šv. Mišios, minimos religinės šventės, vyksta koncertai, spektakliai, stalo žaidimai ir rankdarbių kūrimas. Skatinamas senų žmonių judėjimas gryname ore.

Daugiau informacijos apie kainas ir galimybes apsigyventi centre tel. +370 663 00000, el. paštu: slauga@gemma.lt
AND klinika, UAB
56,8 km | Žirmūnų g. 107 (Žirmūnai), Vilnius
AND KLINIKA – visi specialistai po vienu stogu.
Mes siekiame geriausiai patenkinti klientų lūkesčius, todėl džiaugiamės AND KLINIKA dirbančiais profesionaliais, patikimais, didelę darbo patirtį turinčiais gydytojais, kurie parinks Jums patį tinkamiausią gydymo būdą.
Visapusiškai Jūsų ir Jūsų šeimos sveikatai – šeimos gydytojų dėmesys, gydytojų specialistų teikiamos konsultacijos, diagnostiniai tyrimai. Šypsena pasirūpins patyrusi odontologų komanda; vaikams taikomas dantų gydymas su sedacija. Moderniame medicinos centre veikia ir grožio terapijos klinika, kurioje atliekamos Jūsų grožį puoselėjančios estetinės procedūros.

AND KLINIKA – privati medicina prieinama kiekvienam.
Pasiūlysime Jums geriausią kainos ir kokybės santykį. Klinikoje taikoma lanksti atsiskaitymo už paslaugas sistema. Asmenims, turintiems gydytojo siuntimą ir apdraustiems privalomuoju sveikatos draudimu, dalies gydytojų specialistų konsultacijų ir tyrimų bazinę paslaugų kainą kompensuoja teritorinės ligonių kasos.

AND KLINIKA vertina Jūsų brangų laiką ir platų paslaugų spektrą teikia po vienu stogu. Jums nebereikės vaikščioti po skirtingas gydymo įstaigas ir laukti eilėse. Galime pasirūpinti Jūsų sveikata kokybiškai ir efektyviai. Užimtų žmonių patogumui dirbame ir šeštadieniais.
Medicina practica laboratorija, Antakalnio padalinys, UAB
57,8 km | Antakalnio g. 72 (Antakalnis), Vilnius
Daugiau nei 18 metų laboratorinių tyrimų lyderė
Virš 200 skirtingų tyrimų ir net 30 ištyrimo programų sudarytų pagal ilgametę patirtį
Pažangiausios technologijos, naujausi kokybės standartai, kvalifikuoti specialistai
Pirmoji Lietuvoje privati „Medicina practica“ laboratorija, 2000 m. įsteigta gydytojo Svajūno Barakausko, sukūrė vieną patikimiausių medicinos laboratorinių tyrimų tinklų Lietuvoje, kuris žinomas visose Baltijos šalyse.
Atliekame apie 200 skirtingų kraujo ir šlapimo tyrimų: bendraklinikinių, vėžio, alergijos, skydliaukės hormonų, inkstų, kepenų fermentų, osteoporozės, lytiškai plintančių ligų, citologinių ir kt.
Galima pasirinkti apie 30 sveikatos profilaktikos tyrimų programų. Reguliariai kviečiame į akcijas „Apsaugok širdį nuo blogojo cholesterolio!“, „Prostata – vyro gyvenimo kokybė!“, „Skydliaukė – tavo gyvenimo laikrodis!“, „Nusimesk anemijos kilpą!“, „Sveikink pavasarį be alergijos!“, „Vitamino D turėsi – sveikatai padėsi!“. Jų metu tyrimus atliekame su didele nuolaida.
Tiksliai įspėti apie dar tik artėjančią grėsmę pacientų sveikatai mums itin padeda analizatorių ir reagentų pasaulinės gamybos lyderės „Roche“ mūsų laboratorijose įdiegtos naujausios technologijos.
„Medicina practica“ laboratorijose ne tik modernius analizatorius, bet ir naujausias tyrimų metodikas įdiegiame praktiškai vienu metu kaip ir Vakarų Europoje. Todėl mūsų pacientai gauna tokius pat aukščiausių standartų tyrimus kaip, tarkime, Vokietijoje ar Prancūzijoje.
Mums laboratorinius tyrimus patiki per 200 valstybinių, privačių gydymo įstaigų ir šimtai tūkstančių žmonių. Esame atlikę daugiau nei 8 mln. tyrimų – susidarytų maždaug po tris tyrimus kiekvienam Lietuvos gyventojui.
„Medicina practica“ medicininių tyrimų laboratorijos buveinė įsikūrusi Vilniaus Santariškėse, o padaliniai veikia šalies didžiojoje dalyje – Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Mažeikiuose, Tauragėje, Kretingoje, Naujojoje Akmenėje, Zarasuose, Šilalėje, Ignalinoje, Šilalėje, Šilutėje.

Tyrimų kokybę ir tikslumą užtikriname:
nuolat dalyvaudami tarptautinėse išorinėse tyrimų kokybės ir tikslumo tikrinimo programose; Labquality (Suomija) ir RIQAS (Didžioji Britanija);
tyrimams naudodami tik sertifikuotus reagentus;
planingai ir reguliariai atnaujindami laboratorinę įrangą;
nuolat tobulindami darbuotojų aukštą kvalifikaciją ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.
Medicinos diagnostikos ir gydymo centras
58,3 km | V. Grybo g. 32 (Antakalnis), Vilnius
Ištyrimas, diagnozė ir gydymo paskyrimas per 1 dieną*
*Kai kuriais atvejais, galutinei diagnozei patvirtinti reikia
ištyrimo, kuris gali užtrukti ilgiau nei 1 dieną
Privačios medicinos lyderis Lietuvoje siūlo plačiausio spektro sveikatos priežiūros paslaugas: profilaktika (sveikatos patikrinimas, sveikatos mokyklos, skiepai), diagnostiniai tyrimai (instrumentiniai, laboratoriniai), terapinis ir chirurginis gydymas, reabilitacija (kineziterapija, fizioterapija), sporto medicina. Konsultuoja ir gydo per 200 kvalifikuotų gydytojų specialistų, daugiau kaip 53 medicinos sričių (gydytojų specialistų, šeimos gydytojų, chirurgų).
Profilaktika: siūlomos sveikatos patikrinimo programos: minimali, vidutinė, plačioji ir profilaktinė atskirų organų ir organų sistemų patikrinimo, vaikų profilaktinio sveikatos patikrinimo, paslaugų paketai įmonėms ir sportuojantiems, skirtos siekiantiesiems būti sveikiems ar besirūpinantiesiems savo sveikata išduodamos sveikatos pažymos: vairuotojui, vykstančiam į užsienį, leidimui šaunamajam ginklui įsigyti, darbuotojui, dirbančiam profesinės rizikos sąlygomis ir kt. Atliekami skiepai: kūdikiams ir vaikams pagal valstybės patvirtintą kompensuojamų skiepų kalendorių ir rekomenduojami Medicinos diagnostikos ir gydymo centro specialistų papildomi (profilaktiniai) skiepai, skiepai nuo užkrečiamųjų ligų, skiepai gimdos kaklelio vėžio prevencijai, skiepai nuo gripo, skiepai keliaujantiems.
Diagnostiniai tyrimai: moderniausia medicinos aparatūra atliekami šie instrumentiniai tyrimai: magnetinio rezonanso tomografijos, kompiuterinės tomografijos, rentgenografijos, rentgenoskopijos, mamografijos, echoskopijos, endoskopijos, klinikinės fiziologijos, ginekologijos, oftalmologijos, LOR ir kt. Atliekama per 500 įvairių rūšių laboratorinių tyrimų: biocheminiai, imunologiniai, patologiniai, histologiniai, citologiniai, polimerazės grandininės reakcijos (PGR).
Terapinis ir chirurginis gydymas: konsultuoja ir gydo per 200 kvalifikuotų gydytojų specialistų 53 medicinos sričių. Tarp jų – 40 habilituotų daktarų, profesorių, medicinos daktarų, docentų – pripažintų Lietuvoje bei užsienyje. Teikiama šeimos gydytojo paslauga. Ji aprėpia ne tik konsultacijas, vizitus į namus, bet ir visų kitų MDGC dirbančių gydytojų specialistų pagalbą, platų spektrą laboratorinių ir instrumentinių tyrimų. Atliekama per 100 įvairių rūšių operacijų, tarp jų tausojančios žmogaus organizmą laparoskopinės ir endoskopinės operacijos: pilvo ir pilvo sienos, ginekologinės, ortopedinės ir traumatologinės, plastinės estetinės ir plastinės rekonstrukcinės chirurgijos, kraujagyslių, proktologinės, urologinės, neurochirurginės, LOR, akių ir kt.
Reabilitacija ir sporto medicina: teikiamos fizinės medicinos ir reabilitacijos paslaugos: kineziterapija salėje ir vandenyje, hidroterapija, akupunktūra, gydomasis masažas, inhaliacijos, limfodrenažas, kompresinė, mikrobangų, ultragarso, lazerio, elektros, poliarizuotos šviesos, elektromagnetinio lauko – raudonojo spektro šviesos, parafino terapijos ir kt.; sportuojančiųjų sveikatos patikrinimas ir priežiūra.
Centre lankytojams siūlomos papildomos paslaugos: kavinė, vaistinė, saugoma automobilių stovėjimo aikštelė. Medicinos diagnostikos ir gydymo centras siekia teikti saugias ir kokybiškas paslaugas savo pacientams.
Tai patvirtina nuolat vykdoma kokybės vadybos veikla ir išduoti sertifikatai: nuo 2011 m. tarptautinė laboratorinių tyrimų kokybės akreditacija ISO 15189, nuo 2012 m. tarptautinė medicinos turizmo akreditacija TAA (Treatment Abroad Accredited), nuo 2015 m. tarptautinis medicinos turizmo kokybės sertifikatas TEMOS (Trust. effective medicine. optimized services), tarptautinė akreditacija JCI (Joint Commision Intermatiol) ligoninės standartas, DC (Diplomatic Council) kokybės sertifikatas ir pripažinto partnerio statusas.
Antėja, Diagnostikos laboratorija, UAB
57,1 km | Kareivių g. 9 (Žirmūnai), Vilnius
Moderniausia kraujo tyrimų laboratorija Baltijos šalyse
Dirbame visoje Lietuvoje
Šeimos gydytojų, gydytojų specialistų konsultacijos
„Antėja“ – pirmoji visiškai robotozituota ir automatizuota tyrimų laboratorija Baltijos šalyse. Laboratorija specializuojasi sudėtingų ligų diagnostikoje bei atlieka profilaktinius tyrimus ligų prevencijai. Tai viena pirmųjų akredituotų laboratorijų Lietuvoje, įdiegusių kokybės vadybos sistemą pagal tarptautinio ISO standarto reikalavimus.
Tyrimų tikslumas ir kokybė yra svarbiausias laboratorijos tikslas – visiškas robotizavimas ir automatizavimas leido pakelti laboratorinės diagnostikos paslaugų kokybės lygį iki technologiškai moderniausių Vakarų Europos, JAV ir Japonijos tyrimų centrų. Laboratorijoje „Antėja“ dirba tik kompetentingi medicinos gydytojai ir biologai, kurie užtikrina greitą ir tikslų laboratorinių tyrimų rezultatų interpretavimą bei teikia profesionalias konsultacijas.
Teikiamų paslaugų spektras: kraujo tyrimai, laboratoriniai tyrimai, skiepai, gydytojų konsultacijos, sveikatos patikros, sveikatos mokymai.
Vilniaus dietologijos centras
56,4 km | Trinapolio g. 9D (Verkiai), Vilnius
Maitintis sveikai - paparasta ir naudinga !
Gydytojo dietologo konsultacija
Mitybos planas
Lieknėjimo programos
Kūno sudėties tyrimas
Skype, konsultacija
Exilis - nechirurginis riebalų šalinimas
VILNIAUS DIETOLOGIJOS CENTRE konsultuoja gydytojas dietologas (konsultacijos Vilniuje ir Klaipėdoje), atsižvelgiant į kiekvieno sveikatos būklę individualiai pritaikomos ir naudojamos svorio metimo programos, taikomi tik moksliškai pagrįsti svorio gydymo būdai. Kompetetingas gydytojas dietologas konsultacijos metu privalo įvertinti paciento sveikatos būklę. Nežymūs sveikatos sutrikimai, kuriuos galime atrasti atlikus laboratorinius kraujo tyrimus turi būti pastebėti ir įvertinti, sudarant individualią mitybą.
Gydytojo dietologo konsultacijos metu išsamiai aptarsite sveikos, visavertės, subalansuotos mitybos aspektus. Mitybos pokyčiai privalo saugoti sveikatą, todėl turi būti pritaikyti kiekvienam pagal individualius fiziologinius poreikius, fizinį aktyvumą, gyvenimo ritmą, įpročius. Ilgalaikiai mitybos, gyvenimo būdo pokyčiai - tai pagrindiniai geros savijautos pagalbininkai.
Daugiau skaitykite čia: www.dietoscentras.lt/lt/paslaugos/lieknejimo-programos.
Konsultuojame: Lieknėjimo, antsvorio/ nutukimo ar Mitybos nepakankamumo atvejais;
Sergant širdies ir kraujagyslių ligomis (padidintas cholesterolis, trigliceridai -dislipidemijos koregavimo klausimais); Cukriniu diabetu; Inkstų ligomis; Podagra; Įgimtomis (genetinėmis) medžiagų apykaitos ligomis; Alergija; Mitybos korekcija po pilvo chirurginių operacijų (skrandžio, žarnyno, tulžies pūslės, inkstų); Konsultuojama vegetarinio maitinimosi klausimais;Gydytojas dietologas rengia individualias maitinimosi rekomendacijas skirtas sveikiems žmonėms (profilaktikos tikslais), vaikams ir paaugliams bei nėščiosioms ir žindyvėms.
Gydytojas dietologas konsultacijos metu įvertina kūno sudėtį - raumenų, riebalų segmentinė analizė, pilvo srities analizė, skysčių, mineralų kiekis ir kt., atliekant kūno sudėties tyrimą bioelektrinio impedanco metodu.
Atliekamos procedūros su aparatu EXILIS. Daugiau skaitykite čia: www.dietoscentras.lt/lt/paslaugos/exilis-riebalinio-audinio-salinimas-nechirurginiu-budu. Tai nechirurginis riebalinių sankaupų šalinimo metodas, kurio pagalba mažinamas nepageidaujamose kūno vietose susikaupęs riebalinis audinys.
EXILIS procedūros veikimo mechanizmas pagrįstas derinant ultragarso ir radio dažnio poveikį riebaliniam audiniui, todėl sumažinamos riebalinio audinio sankaupos, kūno apimtys, didėja odos elastingumas, mažėja celiulito požymiai bei stangrėja oda.
Neuromeda, medicinos centras Vilniuje, UAB
56,4 km | Trinapolio g. 9C (Verkiai), Vilnius
Visapusiška psichiatrinė, psichologinė ir psichoterapinė pagalba
Miego sutrikimų diagnostika ir gydymas
Kompleksiška pagalba, esant nugaros ar kitos lokalizacijos skausmams
UAB “Neuromeda” skaičiuoja jau 22-us savo egzistavimo metus.
Įstaiga orientuojasi tiek suaugusiųjų, tiek vaikų ir paauglių psichiatrinės, psichologinės, psichoterapinės, neurologinės pagalbos ir fizinės reabilitacijos paslaugų teikimą. Įstaigoje dirba visi šios pagalbos teikimui reikalingi specialistai bei konsultantai. Įstaigoje dirbantys psichoterapeutai atstovauja įvairias psichoterapijos sritis, įskaitant psichodinaminę, egzistencinę, sisteminę šeimos bei kognityvinę elgesio psichoterapiją. Toks platus psichoterapinių paslaugų spektras leidžia konsultuoti asmenis su įvairaus pobūdžio problemomis ir poreikiais, o taip pat konsultuoti tiek pavienius asmenis, tiek poras.
Viena iš svarbiausių įstaigos veiklos sričių yra pagalba priklausomybės ligomis sergantiems asmenims; jiems yra teikiamas visas paslaugų spektras, įskaitant medikamentinį priklausomybės bei gretutinių ligų gydymą, psichoterapinę pagalbą asmeniui ir jo/s šeimos nariams, „kodavimą“ bei galimybė dalyvauti Anoniminių alkoholikų klubo veikloje. .
Įstaigoje veikia unikali miego laboratorija, į kurią pacientai siunčiami iš visos Lietuvos. Joje atliekama miego sutrikimų diferencinė diagnostika, o vėliau – priklausomai nuo gautų tyrimų rezultatų ir specialistų išvadų- skiriamas reikiamas gydymas.
Vienas iš įstaigos sėkmės garantų – bendradarbiavimas su pacientais ir jų šeimos nariais. Specialistai skiria pakankamai laiko gydymo plano sudarymui, pacientui suprantamai išaiškina skiriamą gydymą, o toliau atidžiai seka gydymo efektą.

Paliesiaus fizinio krūvio terapijos klinika
55,2 km | P. Smuglevičiaus g. 1 (Verkiai), Vilnius
Nemedikamentinis ligų gydymas ir profilaktika individualizuotu fiziniu krūviu gydytojų priežiūroje
Paliesiaus fizinio krūvio terapijos klinika – tai vienintelė licencijuota fizinio krūvio terapijos klinika Baltijos šalyse, kurioje siūlomi individualūs sprendimai ligų gydymui ir profilaktikai. Mūsų pagrindinis tikslas – individualiai parinktu fiziniu krūviu gydytojų priežiūroje (angl. „Medically supervised physical exercising“) užtikrinti geresnę sveikatą kiekvienam pacientui.

KAIP MES DIRBAME?
Praktikoje taikome tik medicinos mokslu grįstas metodikas, įvertindami kiekvieno paciento klinikinę ir fiziologinę būklę bei nustatydami optimalias ir gydomajį poveikį užtikrinančias fizinio krūvio ribas.
Taikome holistinį požiūrį į pacientą, nes mes negydome diagnozės – mes gydome žmogų, kuris tiek savo sveikatos būkle, tiek organizmo galimybėmis yra individualus. Tai ne tik užtikrina gydomąjį fizinio krūvio poveikį, bet ir padeda ugdyti teigiamus gyvensenos įpročius.
Užtikriname kompleksinį požiūrį į gydymą. Siekdami geresnės sveikatos, ir skirdami gydymą fiziniu krūviu, mes taip pat reguliuojame mitybą, taikome antistresinę aplinkos programą (informacinę detoksikaciją, garso ir muzikos terapiją, kvapų, gamtos terapiją), pravedame edukacinius-praktinius mokymus.

KĄ MES SIŪLOME?
Ypač išsamų sveikatos būklės įvertinimą, siekiant pradėti taikyti fizinio krūvio metodus ligų gydymui ar jų profilaktikai.
Individualiai pagal klinikinę ir fiziologinę būklę sudarytą fizinio aktyvumo programą.
Išvažiuojamąsias trumpalaikes sveikatinimo ir ilgalaikes klinikines programas išskirtiname XVIII a. neogotikos stiliaus Paliesiaus dvaro komplekse.
Išskirtines sąlygas kiekvienam - vienu metu į programą priimame ne daugiau kaip 10 žmonių, taip užtikrindami paslaugų teikimo individualumą kiekvienam pacientui!

LAUKIAME PACIENTŲ, KURIE NORI INDIVIDUALIAI PARINKTU FIZINIU KRŪVIU PRIŽIŪRINT GYDYTOJAMS PAGERINTI SVEIKATĄ, ESANT:
Antsvoriui / nutukimui.
Arterinei hipertenzijai (padidėjusiam kraujospūdžiui).
Padidėjusiam gliukozės kiekiui kraujyje (prediabetinei būklei) ar cukriniam diabetui.
Būklėms po chirurginių operacijų ar intervencijų (pvz.: sergant onkologinėmis ligomis).
Nugaros, raumenų, sąnarių skausmams ar atramos aparato sutrikimams.
Nuolatiniam stresui ir nuovargiui.
Kitoms lėtinėms neinfekcinėms ligoms (širdies-kraujagyslių, endokrinologinėms, neurologinėms, ir t.t.).
IPS klinika
58,7 km | Antakalnio g. 40 (Antakalnis), Vilnius
Suaugusiųjų aktyvumo ir dėmesio sutrikimo diagnostika ir gydymas
Biogrįžtamojo ryšio (angl.biofeedback) ir neurogrįžtamojo ryšio (angl.neurofeedback) terapija smegenų darbo optimizavimui, dėmesio koncentracijai ar atsipalaidavimui
Psichiatro, psichologo, psichoterapeuto konsultacijos gydant depresiją, nerimo sutrikimą, nemigą, panikos atakas ir kitas psichikos ligas bei sutrikimus
Demencijos gydymas ir psichosocialinė pagalba pacientų artimiesiems
Psichosomatinių ligų (lėtinio nuovargio sindromas, dirgliosios žarnos sindromas, galvos svaigimas, fibromialgija ir kt.) gydymas
Individuali ir grupinė psichoterapija (kognityvinė elgeso terapija, dialektinė elgesio terapinė, psichodinaminė psichoterapija)
Jaučiate, kad kamuoja pervargimas, sunku susikaupti, ar atsidūrėte gyvenimo krizėje ir atrodo, jog išeities nėra? Ar susidūrėte su artimojo sunkia liga ir nežinote, kaip jam padėti? Mūsų specialistų komanda pasirengusi atsakyti į visus klausimus, paaiškinti ir pasiūlyti moksliniais įrodymais grįstus sprendimus, medikamentines intervencijas, parinkti Jums tinkamą psichologinės ar psichoterapinės pagalbos formą.
IPS Klinika (Inovatyvi psichikos sveikatos klinika) – privati klinika Vilniuje, kurioje suburtas profesionalus, ilgametės patirties Lietuvoje ir užsienyje turintis gydytojų psichiatrų, psichologo, socialinio darbuotojo, vaikų psichiatro ir psichoterapeuto, dietologo ir kitų specialistų kolektyvas.
Šioje klinikoje didelis dėmesys kreipiamas tiek į emocinių, tiek ir fizinių simptomų gydymą bei atsiradusio sutrikimo priežasčių šalinimą ir atkryčio prevenciją. Pacientui siūlomas išsamus ištyrimas, kuris apima ne tik psichikos simptomų išaiškinimą, psichodiagnostinį testavimą, bet ir neuroendokrininį bei bendrą organizmo funkcionavimo ištyrimą. Pagalbos galimybės apima tiek psichoterapinį, tiek medikamentinį, tiek neinvazinį aparatinį, tiek bendrą organizmo būklę atstatantį gydymą bendradarbiaujant su psichoneuroendokrinologu ir dietologu.
Mes galime Jus gydyti ir anonimiškai vadovaujantis Lietuvos Respublikos teisės aktų nuostatomis.
Antėja, Diagnostikos laboratorija, UAB
58,7 km | Žirmūnų g. 48A (Žirmūnai), Vilnius
Moderniausia kraujo tyrimų laboratorija Baltijos šalyse
Dirbame visoje Lietuvoje
Šeimos gydytojų, gydytojų specialistų konsultacijos
„Antėja“ – pirmoji visiškai robotozituota ir automatizuota tyrimų laboratorija Baltijos šalyse. Laboratorija specializuojasi sudėtingų ligų diagnostikoje bei atlieka profilaktinius tyrimus ligų prevencijai. Tai viena pirmųjų akredituotų laboratorijų Lietuvoje, įdiegusių kokybės vadybos sistemą pagal tarptautinio ISO standarto reikalavimus.
Tyrimų tikslumas ir kokybė yra svarbiausias laboratorijos tikslas – visiškas robotizavimas ir automatizavimas leido pakelti laboratorinės diagnostikos paslaugų kokybės lygį iki technologiškai moderniausių Vakarų Europos, JAV ir Japonijos tyrimų centrų. Laboratorijoje „Antėja“ dirba tik kompetentingi medicinos gydytojai ir biologai, kurie užtikrina greitą ir tikslų laboratorinių tyrimų rezultatų interpretavimą bei teikia profesionalias konsultacijas.
Teikiamų paslaugų spektras: kraujo tyrimai, laboratoriniai tyrimai, skiepai, gydytojų konsultacijos, sveikatos patikros, sveikatos mokymai.