Įmonių sąrašas

BrainGym Klaipėda

Taikos pr. 5-16, 91133 Klaipėda
(8 625) 45125

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Filialai

Žiūrėti visus adresus

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 625) 45125
Tinklalapis
El. paštas

Atsiliepimai

Įvertinkite:
0 (mažiausiai 80 simbolių)
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Dalintis

Veiklos aprašymas

„BrainGym“ – pirmasis pažinimo įgūdžių ugdymo centras
Pristatome vieną efektyviausių programų pasaulyje – „BrainRx“
Programos esmė - intelektinių įgūdžių tobulinimas
Individualus darbas su klientu
Kviečiame norinčius pagerinti atmintį, koncentraciją
Intelektinių gebėjimų ugdymas
Padedame pasiekti geresnių rezultatų mokantis ar dirbant.
„BrainGym“ – pirmasis pažinimo įgūdžių ugdymo centras Baltijos šalyse, pristatantis vieną efektyviausių programų pasaulyje – „BrainRx“. Šios programos esmė yra individualus darbas su klientu ir intelektinių įgūdžių tobulinimas. Programa skirta visiems: vaikams nuo 6 metų, studentams, suaugusiems žmonėms – visiems, norintiems pagerinti savo atmintį, koncentraciją, intelektinius gebėjimus, trokštantiems pasiekti geresnių rezultatų mokantis ar dirbant.

„BrainRx“ įkūrėjas yra amerikiečių mokslininkas Kenas Gibsonas. Šios metodikos kūrėjas jaunystėje mėgino įveikti skaitymo sunkumus, todėl nusprendė ieškoti būdų, kaip išspręsti problemas, kurios padėtų sustiprinti visus kognityvinius įgūdžius tiek vaikams, tiek suaugusiesiems.

1980 m. dr. K. Gibsonas išleido pirmą programą, kuria siekta maksimaliai sustiprinti kiekvieno studento protinius gebėjimus. Specialistai sukūrė ir įvertino metodiką bei pratybas. Pasklidus žiniai apie programą, „BrainRx“ išpopuliarėjo po visą pasaulį. Šiandien įvairiose šalyse jau veikia 167 centrai, naudojantys šį metodą.

Prie mūsų komandos gali prisijungti tik kvalifikuoti treneriai, kurie baigė intensyvią mokymo programą ir įrodė savo kvalifikaciją prieš „BrainRx“ egzaminuotoją.

daugiau...

Gydytojai

Justina Inkrataitė
Mokymų ir kokybės vadovė