Įmonių sąrašas

Biomedikos centras, filialas, UAB

J. Basanavičiaus g. 2-1, 35183 Panevėžys
(8 620) 41655
Atsidarys rytoj 8.00

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Filialai

Žiūrėti visus adresus

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 620) 41655

Darbo laikas

Pirmadienis
8.00-17.00
Antradienis
8.00-17.00
Trečiadienis
8.00-17.00
Ketvirtadienis
8.00-17.00
Penktadienis
8.00-15.45
Įvertinkite:
0 (mažiausiai 80 simbolių)
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Dalintis

Veiklos aprašymas

Klausos aparatų parinkimas ir pritakymas, servisas
Klausos tyrimas
Nemokamas klausos aparatų bandymas
Individualių įausinių klausos aparatų ir ausies įdėklų gamyba
Priemonės silpnaregiams ir akliesiems
Parenkame didinamuosius akinius
Filtriniai akiniai
Rankiniai ir pastatomi didinamieji stiklai
Padedame pasirinkti buities priemones silpnaregiams
Parduodame elektroninius vaizdo didintuvus, skaitytuvus
Medicininė įranga, palengvinanti jūsų kasdienybę
Tiekiame pažangią medicininę įrangą ir pagalbos priemones žmonėms, turintiems regos, klausos ar judėjimo sutrikimų. Mūsų tikslas – pasirūpinti ne tik siūlomų sprendimų kokybe, bet ir būti arčiau klientų. Todėl esame įkūrę „Biomedikos centro“ tinklą bei turime specialistų komandą, padedančią atrinkti geriausius produktus ir pasirūpinti jų pritaikymu, priežiūra, aptarnavimu.

Mūsų veikla suskirstyta į kelis pagrindinius padalinius: Klausos, Regos, Judėjimo, Medicinos ir Odontologijos. Plačiau apie kiekvieną jų:
Klausa. Parduodame klausos aparatus, kochlearinius implantus, turime akredituotą laboratoriją Vilniuje, kurioje gaminami individualūs įdėklai prie klausos aparatų ar klausai saugoti. Klausos padaliniuose taip pat teikiame konsultacijas, atliekame tyrimus aparatui atrinkti, rūpinamės jų priežiūra.
www.biomedikoscentras.lt/kategorija/klausa/
Rega. Turime vienintelį centrą Lietuvoje, kuriame parduodame priemones silpnaregiams ir neregiams: didinamuosius stikliukus, elektroninius didintuvus, programinę įrangą, lazdeles ir buitį lengvinančius prietaisus.
www.biomedikoscentras.lt/kategorija/rega/
Judėjimas. Padalinys rūpinasi neįgaliųjų technikos (vežimėliai, pagalvėlės, stovėjimo sistemos) ir pagalbinių priemonių parinkimu bei pardavimu. Čia judėjimo negalią turintys žmonės gali rasti viską, ko reikia, vienoje vietoje ir gauti pilną aptarnavimą: nuo individualaus vežimėlio atrinkimo, iki pristatymo į namus.
www.biomedikoscentras.lt/kategorija/judesys/
Medicina. Tiekiame inovatyvią lazerinę bei diagnostinę medicinos įrangą, skirtą otorinolaringologijos, oftalmologijos, chirurgijos, ginekologijos, dermatologijos ir kitų sričių specialistams. Padedame įdiegti įrangą, įrengti medicininius kabinetus bei pasirūpiname pilnu jos aptarnavimu po to.
medicinosiranga.lt/medicina/
Odontologija. Gydytojams odontologams tiekiame medžiagas bei darbo įrankius – nuo mikroskopų ar turbinų antgalių, iki visos kabinetui reikiamos įrangos. Taip pat organizuojame mokymus, kaip dirbti su įranga ir medžiagomis.
medicinosiranga.lt/odontologija/
Servisas. Šio padalinio specialistai klientams suteikia visą reikiamą pagalbą: įrangos gedimų šalinimą, montavimą, prietaisų kalibravimą, programinės įrangos diegimą ir atnaujinimą, techninę priežiūrą. Į iškilusias problemas reaguojame per 24 val. ir greičiau.
Daugiau...

Prekiniai ženklai