Pagal temą

Beauty and fitnessCosmetologyCosmeticEquipment for beauty salons, SPAHealthy foodSPA centresSports clubs, fitness centresMedical equipment, materialsDental equipment, materialsHearing aidsHygiene goodsMedical clothing and shoesMedical and other equipment, instruments, meansMedical treatmentInstrumental researchMedical treatment and laboratoriesOdontologyChildren’s odontologistsDental equipment, materialsImplantation of teeth, implantsOdontologistsOrthodontistsProduction of denturesOptics, oculistsOphthalmologists, eye doctorsOther medical activityFoundations and organisationsScientific and educational establishmentsPharmacies, pharmaceutical enterprisesFood supplements, vitaminsHerbal medicineMedicines, medical materialsPharmaciesPrivate medical institutionsAesthetic medicineAllergists, immunologyCardiologistsChildren’s doctors, paediatriciansChildren’s odontologistsCosmetic dermatologyDerma-venerologistsDermatologistsDialysisEar, nose and throat doctorsEndocrinologistsFamily DoctorsGastroenterologistsGeneticistsImplantation of teeth, implantsInfectologistsInstrumental researchLaser surgeryMamologistsManual therapy, osteopathsMassages, kinesitherapy, physiotherapyMedical treatment and laboratoriesNatural medicineNeurologistsNeurosurgeonsNursing, patient careNutritionistsObstetricians, gynaecologyOdontologistsOncologistsOphthalmologists, eye doctorsOrthopaedists, traumatologistsPain medicinePhysicians, Internists, TherapistsPlastic and reconstructive surgeryPreventive checks of healthPrivate medical centresProctologistsProduction of denturesPsychologist, psychiatrists, psychotherapeutistsPulmonologistsSanatoriums, rehabilitation centresSpeech therapistsSurgeonsToxicologists, narcologistsUrology, andrology, nephrologyVaccinationVascular surgeonsPublic health institutesCare houseEmergency medical serviceNursing, patient carePain medicinePatient funds, servicesPolyclinics, Centres of Initial Medical CareSanatoriums, rehabilitation centresSocial service centres

Aukščiausios kokybės plastinės operacijos ir grožio procedūros – viename centre!

February 13th, 2018

Išvaizda – labai svarbi kokybiško gyvenimo dalis. Gerai atrodyti – reiškia ir gerai jaustis, pasitikėti savimi. Susidūrus su netenkinamu atvaizdu veidrodyje dažnai susimąstoma apie pokyčius, tačiau baimė, nežinojimas ir pasiryžimo trūkumas tą procesą nutolina. Gali užtekti vos vieno vizito pas kvalifikuotą specialistą, kad Jūs įgautumėte pasitikėjimo savimi ir išspręstumėte savo problemas visiems laikams! Žymus plastikos chirurgas Saulius Vikšraitis prisimena: „Bekurdamas kliniką, turėjau konkrečią viziją: suteikti žmonėms visokeriopą pagalbą ir profesionalius patarimus ne tik dėl estetinės išvaizdos, bet ir dėl sveikatos“.

 

Moterys gali nebekompleksuoti dėl krūtinės

Moterys savo išvaizdą vertina iš tiesų labai kritiškai. Ypač jautri tema – krūtinė. Gydytojas Saulius Vikšraitis neslepia: „Šiuolaikinėms moterims labai svarbu turėti stangrią bei gražią krūtinę. Apie 60% besikreipiančių moterų, galima sakyti, iš viso neturi krūtų. Tokiu atveju krūtinė tiesiog sukuriama. Pas kitas pacientes krūtys būna nevienodai išsivysčiusios, todėl nėra estetinio vaizdo, jos nesijaučia moteriškos. Taip pat labai dažnai kreipiamasi dėl krūtinės operacijų ir tada, kai jos pakinta po gimdymo. Tokiu atveju padailinama forma, krūtinė tampa stangresnė“.

Kiek anksčiau moterims buvo nemalonu pasakoti apie krūtinės didinimo, pakėlimo ar kitas operacijas, tačiau dabar jos jaučiasi laisviau ir vis mažiau gėdijasi apie tai kalbėti, dalinasi savo išgyvenimais. Moterys neleidžia kompleksams jų užvaldyti, o imasi veiksmų ir gyvena pilnavertį gyvenimą. „Krūtinės implantų parinkimas - tai tam tikra matematika: prieš operaciją atliekami įvairūs matavimai, kad rezultatas būtų kuo natūralesnis. Konsultacijos metu kuo tiksliau išsiaiškinami pacientės lūkesčiai ir gydytojas, vertindamas realią situaciją pataria, kokius implantus geriausia rinktis. Kokybiškai atlikta krūtinės didinimo ar suformavimo operacija moteriai turi teikti džiaugsmą daugiau kaip 10 metų, todėl kokybiškas ir profesionalus tokios operacijos atlikimas – būtinas“ – teigia S. Vikšraitis.

 

Nosies korekcija – sugrąžina kvėpavimą

Labai svarbios ir kartu sudėtingos – nosies formos korekcijos operacijos. Tokios operacijos metu pašalinamos įgimtos arba įgytos nosies deformacijos. „Dažnai bloga nosies pertvara neleidžia žmogui kvėpuoti, jis jaučia diskomfortą ir siekia jo atsikratyti, tačiau jam rūpi ir nosies forma, jos estetinis vaizdas po operacijos“ – sako S. Vikšraitis. Nosies formos korekcijai žmonėms pasiryžti nėra lengva, kadangi pacientai jautriai reaguoja į pokyčius veido sityje. Gydytojas pasakoja, kad konsultacijos metu atliekama bendroji paciento nosies ir veido analizė: „Įvertinama profilio bei nosies galo deformacija, nosies plotis, ištiriama ar nėra nosies ašies iškrypimo. Labai svarbus paciento ir operuojančio chirurgo vienodas supratimas apie rezultatą po operacijos. Šiam tikslui pasiekti atliekamas kompiuterinis operacijos rezultatų modeliavimas“- sako S.Vikšraitis. Po nosies formos korekcijos pokyčiai matomi iškart, tačiau galutinis - estetinis rezultatas vertinamas po 1-1,5 metų.

 

Figūros korekcija šalinant nereikalingus riebalus

Problema, su kuria susiduria daugybė žmonių - kūno svorio pokyčiai ir nereikalingi riebalai. Pavyzdžiui, moterys po gimdymo ypatingai jautriai reaguoja į priaugtus kilogramus, tačiau sugrįžti į buvusią formą ar net pasiekti geresnį rezultatą nei prieš gimdymą – padeda perteklinių riebalų pašalinimas. SV plastinės chirurgijos centre dirbantis plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas Ernest Zacharevskij teigia, kad dažnai riebalai šalinami ne tik nuo pilvo, tačiau ir nuo pagurklio, šlaunų, žastų, sėdmenų bei kitų probleminių vietų. „Poodinius riebalus patariama išsiurbti tose kūno vietose, kuriose tokių riebalų perteklius deformuoja kūno kontūrą. Paprastai išsiurbiamų riebalų kiekis svyruoja nuo 200 iki 2000 ml, to pakanka figūrai suteikti gražesnę formą“ – teigia Ernest Zacharevskij. „To paties žmogaus riebalai gali būti panaudojami koreguojant ir kūno formas, pvz.: suleidžiami sėdmenų srityje. Taip pat kūno riebalai gerai prigyja ir krūtinės (pvz.: po onkologinių operacijų) bei veido srityse (ypač centrinėje srityje raukšlių korekcijai)“ – sako gydytojas. Jei klientas turi didelį viršsvorį, jam paprasto riebalų pašalinimo nepakaks. Tokiu atveju reikalinga pilvo plastikos operacija, kurios metu būtų sutvarkoma perteklinė oda.

 

Veido odos grožio procedūros – grąžina jauną ir gražią odą

Veido oda reikalauja nemažai priežiūros. Įvairūs kremai, šveitikliai ar kitos priemonės, norimo rezultato gali ir nesuteikti. SV plastinės chirurgijos centre dirbanti gydytoja – dermatovenerologė Lina Mikalauskienė atvirauja: „Kartais žmonėms užtenka gydytojo dermatovenerologo konsultacijos ir vienos ar kelių procedūrų, kad jų odos problemos būtų išspręstos“. Itin dažnai pasirenkama procedūra – cheminis pilingas. „Tai visiškai saugi procedūra odai, kurios metu pašalinamos negyvos odos ląstelės. Procedūros metu stimuliuojama odos ląstelių medžiagų apykaita, dėl to oda atsinaujina tiek paviršiuje, tiek ir iš vidaus. Ji tampa skaistesnė, lygesnė ir sveikesnė“ – teigia gydytoja Lina.

Ne mažiau svarbu ir tinkamas odos drėkinimas. Išorinės priemonės, tokios kaip kremai, veikia laikinai, tačiau nesukuria tokio gero efekto kaip mezoterapijos procedūra. „Mezoterapija yra biologinis odos gydymo metodas, siekiant atjauninti odą. Geriausiam rezultatui pasiekti rekomenduočiau bent jau 5 procedūras, nors pirmieji rezultatai pastebimi vos po pirmos procedūros. Mezoterapijos metu oda yra prisotinama drėgmės, pagerėja jos tonusas, atsinaujina odos struktūra, ji tampa daug elastingesnė ir tvirtesnė. Veidas pastebimai atjaunėja, sumažėja raukšlelių.“ – pasakoja gydytoja L.Mikalauskienė.

Siekiant sušvelninti ar panaikinti mimikos raukšles kaktos, tarpuakio ar akių srityje galima atlikti botulino toksino injekcijas. Taip pat naudinga procedūra – hialurono rūgšties injekcijos. Ši rūgštis – natūrali žmogaus organizme esanti medžiaga, kuri nuo 25 metų pradeda mažėti, pasirodo pirmosios raukšlės, oda tampa mažiau elastinga, lūpos pakeičia formą. Gydytoja dermatovenerologė pasakoja, kad tokios procedūros metu sumažinamos ar net panakinamos raukšlės nosies, lūpų, tarpuakio srityse. „Šią procedūrą rekomenduoju moterims, kurios dar nenori chirurginių operacijų veido srityje. Hialurono rūgšties injekcijomis patobulinama veido forma, suteikiama apimtis skruostams, lūpoms, išryškinama jų forma“.

 

Kūno plaukelių šalinimas – be skausmo!

Tiek moterys, tiek vyrai rūpinasi savo odos būkle ir šalina nepageidaujamus plaukelius įvairiose kūno vietose, tačiau depiliacija vašku, skustuvais ar kitomis priemonėmis yra žalinga odai, be to, plaukeliai greitai atauga ir paprastai dar vešlesni. Vis labiau populiarėjanti procedūra – plaukelių šalinimas lazeriu. „7 kartos MeDioStar lazeris jau per kelias procedūras patikimai sunaikina plauko folikulą, neleisdamas jam ataugti. Be to, lazeris stabdo pūlinukų formavimąsi, oda po procedūros tampa švelni. Lazeris taip pat skatina kolageno ir elastino gamybą, oda greičiau atsinaujina, tampa elastingesnė, lygesnė bei gražesnė. Geriausiam rezultatui pasiekti rekomenduočiau kelias procedūras. Laiko tarpas tarp procedūrų vertinamas pagal plauko augimo fazes“- pataria SV plastinės chirurgijos centre dirbanti gydytoja Karolina Venslauskaitė.

 

Privatumas – garantuotas

Kiekvienas klientas, kuriam atliekama procedūra ar operacija SV plastinės chirurgijos centre, gali jaustis saugiai. „Mūsų klinikoje privatumas išsaugomas maksimaliai. Dažnai žmonės kreipdamiesi pagalbos į plastikos chirurgus nori likti nematomi, o mūsų centro užduotis – šį jų norą įgyvendinti, todėl SV plastinės chirurgijos centre yra įrengti net trys atskiri laukiamieji“ – teigia centro vadovas Saulius Vikšraitis.

PRO Esthetic klinikoje suteikiama reikalinga priežiūra

Besiruošiant atlikti tam tikrą plastinę operaciją, svarbu tinkamai paruošti organizmą, pvz.: sveika ir elastinga oda dar prieš atliekant operaciją yra reikšmingas faktorius vėlesniame gijimo procese. Plastikos chirurgas, siekdamas užtikrinti geriausią rezultatą, gali paskirti drėkinančias, atstatančias, raminančias ar gydomąsias veido ir kūno odos procedūras dar prieš operaciją.

Pooperacinio laikotarpio metu gydytojas stebi pacientą, vertina rezultatą bei paskiria papildomas procedūras, kad gijimo procesas būtų kuo sklandesnis. SV plastinės chirurgijos centro vadovas Saulius Vikšraitis, suprasdamas poreikį pacientais rūpintis ir prieš operacijas ir po jų, įkūrė PRO Esthetic kliniką, kurioje kiekvieną pacientą prižiūri patyrę savo srities specialistai. Šioje klinikoje atliekamos profesionalios odos ir kūno procedūros, tokios kaip daugiafunkcinis odos atjauninimas šalčiu, probleminės odos priežiūra, regeneruojančios veido procedūros su prebiotikais ir probiotikais, ilgalaikis plaukelių šalinimas, permanentinio makiažo sprendimai, rankų ir pėdų priežiūra, liekninančios kūno procedūros, stangrinantys masažai ir mitybos bei fizinio aktyvumo planai. Kiekvienas klientas atvyksta į kliniką su tam tikrais lūkesčiais, o SV plastinės chirurgijos centro ir PRO Esthetic klinikos komandinis darbas užtikrina, kad žmogaus lūkesčiai būtų įgyvendinti ir klinikos duris jis užvertų laimingas, gražus ir sveikas!

 

Nauji straipsniai

 • Chlorofilas – žaliasis kraujas

  Chlorofilas – žalios spalvos augalinis pigmentas, kuris lapus nudažo žaliai. Jis kaupia augaluose saulės energiją ir dalyvauja fotosintezėje. Jis augalams reikalingas taip pat, kaip žmogui kraujas. Cheminiu požiūriu chlorofilas labai panašus į hemoglobiną. Skirtumas tik toks, kad chlorofilo sudėtyje yra magnis, o hemoglobino – geležis. Nepaisant to, augalai pakeičia geležį tokia...
 • Efektyviausias plaukų slinkimo gydymas

  Turbūt kiekvienas dieną pradedame žvilgtelėję į veidrodį, juk aplinkiniams norisi pateikti tik geriausią savo versiją. Tik gaila, kad vis dažniau pastebime nepasitenkinimą keliančių detalių, kaip patamsėję paakiai, išblyškęs veidas, nepaklusnūs plaukai. Daugelį jų sukelia stresas bei nuovargis, kurie kartais išties neišvengiami. Pagrindinė, net ir jaunų žmonių, išvaizdos problema –...
 • Plastikos chirurgas garantuoja rezultatą? Bėkite nuo jo tolyn

  Estetinė chirurgija nebėra lietuviams tabu. Noras išsaugoti jaunystę ar tiesiog tapti patrauklesniems įgyja vis didesnį mastą, o Lietuvos plastinės chirurgijos specialistai profesionalumu nenusileidžia Europos chirurgams. Apie vieną sudėtingesnių plastinių operacijų – nosies korekcijas – kalbame su Medicinos diagnostikos ir gydymo centro Plastinės-estetinės chirurgijos ir...
 • Pavojingi parazitai jau pabudo: kaip apsisaugoti nuo erkių?

  Šylant orams nubunda ne tik gamta, bet ir visi jos gyventojai – kraujasiurbės erkės pirmųjų savo aukų ima tykoti vos prasidėjus pavasariui. Nors didžiausias parazitų suaktyvėjimas pastebimas pavasariui įsibėgėjus, budriems reikėtų būti vos temperatūros stulpeliui pasiekus teigiamą temperatūrą. O erkei įsisiurbus, atidžiai stebėti sveikatos būklę, nes infekuotų erkių sukeliamus simptomus...
 • Specialistai apie erkių pernešamas ligas

  Planuojate išvyką į gamtą? Tuomet ši informacija Jums yra būtina. Europinė miško arba šuninė erkė – smulkus, laikinai parazituojantis voragyvis, besimaitinantis daugelio laukinių ir naminių gyvūnų bei žmogaus krauju. Erkių savybės skiriasi nuo kitų kraujasiurbių vabzdžių, todėl jos gali platinti virusų, riketsijų ir bakterijų sukeliamas ligas. Kas sukelia Laimo ligą? Laimo ligą...
 • Skoliozei gydyti - kompleksinis sprendimas

  Reabilitacijos ir slaugos centre „Gemma” skoliozei (stuburo iškrypimui) gydyti taikomas kompleksinis gydymas. Pacientams po diagnozės sudaromas išsamus gydymo planas, kuris derinamas net kelių specialistų: gydytojo, kineziterapeuto ir masažuotojo. Atsižvelgiant į diagnozės specifiką, sudaromas gydymo planas, kuriuo remiasi kineziterapeutas. Kineziterapinių užsiėmimų metu...
 • Vaikų odontologija

  Vaikų dantų ėduonis yra viena iš labiausiai paplitusių vaikų dantų ligų. Dažnam iš mūsų kyla klausimas, kaip sumažinti ėduonies atsiradimą tarp vaikų, ir atitolinti dantukų gydymą? Gydytoja odontologė Raminta rekomenduoja, didžiausią dėmesį skirti dantų priežiūrai namuose ir profilaktikos priemonėms. Dažniausiai kūdikiai pirmųjų dantukų sulaukia apie 6 - 8 - ąjį gyvenimo mėnesį. Pirmieji...
 • Vaiko ir odontologo bendradarbiavimas

  Vaikų odontologija – tai vaikų dantų gydymas, sveikos burnos gleivinės palaikymas, pieninių bei nuolatinių dantų dygimo priežiūra, ir profilaktika. Gydytojai odontologai konsultuoja tėvelius ir gydo mažuosius pacientus nuo gimimo iki pat paauglystės esant ne tik pieniniams, bet ir nuolatiniams dantims. Labai svarbu tėvams yra suvokti, kad dar vaikystėje išugdyti burnos higienos...
 • Peirono liga ir PRP: naujas gydymo būdas urologijoje

  Peirono liga (varpos fibromatozė) pasireiškia apie 10% vyrų. Sergant šia liga pradeda storėti varpos akytkūnį dengianti plėvė (tunica albuginea) ir varpa ima krypti į storėjimo pusę. Tai sukelia erekcijos metu varpos nuokrypį į vieną ar kitą pusę bei varpos dydžio sumažėjimą, sutrumpėjimą, diskomforto jausmą, skausmą, ypač lytinių santykių metu. Šios patologijos atsiradimą gali lemti patirtos...
 • 5 mitai apie venų varikozę

  Venų varikozė – grėsmingai ir baugiai skambanti liga, apie kurią mūsų visuomenėje vis dar kalbama nepakankamai. Sklando nemažai mitų ir gandų apie šios ligos eigą ir gydymą, tad “Sveikatinė” atrinko populiariausius iš jų tam, kad patvirtintų arba paneigtų. 1 mitas: sportas padeda išvengti venų varikozės Faktas ar mitas: mitas Jokiais būdais nesiginčijame, jog tam...
 • 5 ženklai, rodantys kad Jūsų mažylis turi pėdučių problemų

  Nuolat judantys ir spurdantys mažieji gali ne visada patys suprasti ir papasakoti tėveliams, kad jaučia pirmuosius pėdučių problemų simptomus. Vis dėl to, itin svarbu, kad šie simptomai būtų pastebėti kiek įmanoma anksčiau – kuo ankstyvesnėje stadijoje nustatoma problema, tuo lengviau ją vėliau pagydyti. Tam, kad būtų lengviau nustatyti ar Jūsų mažylio pėdutės sveikos, Amerikos pėdos...
 • 11 mitų. Visa tiesa apie dantų implantavimą

  Šiandien, didelių informacijos srautų amžiuje, tampa vis sunkiau atskirti tikrus faktus nuo interneto platybėse sklandančių mitų ar stereotipu tapusių subjektyvių nuomonių. Ir medicina bei odontologija - ne išimtis. Pastaruoju metu, žiniasklaidoje vis daugiau girdime apie implantus, skirtingas jų rūšis ir sistemas ir, žinoma, įvairias pacientų patirtis bei nuomones apie implantacijos...
 • Kaip užkirsti kelią apakimui: 5 mitai ir faktai apie kataraktą

  20 milijonų. Tiek kataraktos – aklumą sukeliančios ligos – operacijų pasaulyje atliekama per metus. Šiandien, spalio 13-ąją – Pasaulinę regėjimo dieną, puiki proga pasirūpinti artimiausiais žmonėmis, paskatinti ir paraginti pasitikrinti akis. Nors plačiau kalbėsime apie kataraktą, kviečiame atkreipti dėmesį ir į kitas akių ligas, vyresniame amžiuje galinčias nulemti...
 • Slaugytojo padėjėjo specialybės profesijos mokytojai stažavosi Italijoje

  Kauno statybos ir paslaugų mokymo centras įgyvendina Erasmus + programos mobilumo projektą „Novatorius“ 2018-1-LT01-KA116-046630. Projekte mobilumą organizuojame 4 - iomis kryptimis (sektoriais): statyba, socialinė slauga, mokinių su spec. poreikiais profesinis rengimas, profesinio rengimo specialistų kompetencijų ir žinių tobulinimas. Šiuolaikinis pasaulis tampa vis labiau...
 • Endodontinis gydymas

  Tai dantų šaknyse esančių kanalų gydymas, kuris padeda ilgiau išsaugoti natūralius dantis. Jis yra atliekamas, kuomet infekcija patenka į minkštąjį danties viduje esantį audinį – pulpą ir joje prasideda uždegimas, kyla stiprus ir vis didėjantis danties skausmas. Šio gydymo tikslas yra sustabdyti infekciją, pašalinti uždegimą ir užkirsti kelią jo pasikartojimui ir plitimui. Infekcija į...