Paieškų šiandien: 6033

Pagal temą

Beauty and fitnessCosmetologyCosmeticEquipment for beauty salons, SPAHealthy foodSPA centresGynecologyObstetricians, gynaecologyHospitals, clinicsHospitals, ClinicsInitial health centersPolyclinics, Centres of Initial Medical CareMedical equipment, materialsDental equipment, materialsEquipment for disabled persons, rehabilitation and nursing care equipment, orthopedic instrumentsHearing aidsHygiene goodsMedical clothing and shoesMedical and other equipment, instruments, meansMedical treatmentMedical treatment and laboratoriesOdontologyChildren’s odontologistsImplantation of teeth, implantsOdontologistsOrthodontistsProduction of denturesOptics, oculistsOphthalmologists, eye doctorsOrthopedics, orthopedic implants and instrumentsEquipment for disabled persons, rehabilitation and nursing care equipment, orthopedic instrumentsOrthopaedists, traumatologistsOther medical activityFoundations and organisationsMaternity, baby and kids goodsScientific and educational establishmentsPharmacies, pharmaceutical enterprisesFood supplements, vitaminsHerbal medicineMedicines, medical materialsPharmaciesPrivate medical institutionsAesthetic medicineAllergists, immunologyCardiologistsChildren’s odontologistsChildren’s doctors, paediatriciansCosmetic dermatologyDermatologistsDerma-venerologistsDiagnostics (echoscopy, radiology and etc)Ear, nose and throat doctorsEndocrinologistsFamily DoctorsGastroenterologistsGeneticsImplantation of teeth, implantsInfectologistsLaser surgeryMamologistsMassages, kinesitherapy, physiotherapyMedical treatment and laboratoriesNatural medicineNeurologistsNursing, patient careNutritionistsObstetricians, gynaecologyOdontologistsOncologistsOphthalmologists, eye doctorsOrthopaedists, traumatologistsPain medicinePhysicians, Internists, TherapistsPlastic and reconstructive surgeryPreventive checks of healthPrivate medical centresProduction of denturesProctologistsPsychologist, psychiatrists, psychotherapeutistsPulmonologistsSpeech therapistsSurgeonsToxicologists, narcologistsUrology, andrology, nephrologyVaccinationVascular surgeonsPsychology, psychiatryPsychologist, psychiatrists, psychotherapeutistsPublic health institutesEmergency medical serviceHospitals, ClinicsNursing, patient carePain medicinePatient funds, servicesPolyclinics, Centres of Initial Medical CarePublic health officesSanatoriums, rehabilitation centresSanatoriums, rehabilitation centersSanatoriums, rehabilitation centres

Švytinčios odos paslaptis – šilkinės veido kaukės

February 22nd, 2016

Sveika, švytinti veido oda - tai moters vidinis veidrodis. Lyg nebyli vizitinė kortelė. Kaip norėtume, kad ji nepasakotų apie nemiegotas naktis, nuovargį ar buvusį smagų vakarėlį. O kaip tik atvirkščiai - net po sunkios darbo savaitės švytėtų ir leistų sužibėti priėmime, draugų susibūrime ar naktiniame klube.

Mažas ritualas, kuriam ne visada surandame laiko – veido kaukės, gali stebuklus. Šimtai pasirinkimo kelių, keliasdešimt veikliųjų medžiagų. Kaip išsirinkti? Kaip atrasti laiko veido kaukei? Kokią vietą veido priežiūros hierarchijoje jos užima? Apie kaukes šiandien kalbamės su Kauno estetinės medicinos ir dermatologijos klinikos „Grožio pasaulis“ kosmetologe Ugne Želvyte.

Kokią vietą veido kaukės užima veido priežiūros rutinoje?

Niekada neturime laiko, o kartais tiesiog patingime padaryti šiek tiek daugiau nei esame įpratusios. Vidutiniškai veido priežiūrai skiriame apie 10-15 min. per dieną. Atliekame tik įprastas rytines bei vakarines veido priežiūros procedūras: valome veidą bei tepame kremu. Norėtųsi jog to pakaktų. Tačiau net taisyklingai valant ir drėkinant veidą dažniausiai drėgmės kiekis odoje būna per mažas. Juk net 80 proc. laiko mes praleidžiame patalpose, tad natūralios drėgmės gauname itin mažai.

Būtinai turime atrasti laiko ir prie kasdieninės odos priežiūros priemonių sąrašo įsitraukti ir įprasti naudoti veido kaukes. Drėkinančias – bent kartą per savaitę. Jei oda linkusi sausėti, kaukę reikėtų naudoti dar dažniau. Taip pat turime prisiminti, kad „anti–aging“ kaukės veiksmingos tik tada, kai jos naudojamos reguliariai. Tik tuomet galima tikėtis gerų rezultatų.

Kaip atrasti laiko veido kaukei?

Lietuvos farmacijos profesionalai ir Prancūzijos grožio meistrais siūlo sprendimą – lengvai ir paprastai naudojamas Ellamé šilkines veido kaukes. Dėka specialios gamybos technologijos kaukių pagrindas - šilkinis lakštas, toks plonas jog priglunda lyg antra oda. Labai skubančioms moterims nereikės papildomai gaišti laiko kaukės užsidėjimui. Kaukė tvirtai priglunda, lėčiau džiūsta, nekrinta. Užsidėjusios kaukę galėsite tęsti visus suplanuotus ruošos darbus, kol Jūsų oda mėgausis drėkinimu.

Žinoma, turinčios galimybę kelias minutes skirti sau, su kauke gali puikiai atsipalaiduoti ir mėgautis šilkiniu prisilietimu be rūpesčių.

Kuo ypatingos šilkinės veido kaukės „Ellamé”?

Šilkas pasirinktas neatsitiktinai. Šilkas yra natūralus biopluoštas, sudarytas iš baltymų. Į šilko sudėtį įeina net aštuoniolika iš dvidešimties amino rūgščių, kurios yra būdingos žmogaus odos epidermio baltymams. Pagrindinis šilko baltymas – fibroinas – yra laikomas labai giminingu žmogaus baltymams. Dėl šios savybės jis visiškai nedirgina mūsų imuninės sistemos, gerai išlaiko drėgmės ir šilumos pusiausvyrą, leidžia kūnui lengvai kvėpuoti.

Būtent šilkinis pagrindas, prisotintas veikliosiomis medžiagomis, šį produktą išskiria iš kitų. Kaukės pagrindas yra labai plonas jis labai gerai priglunda prie odos, neleidžia išgaruoti veikliosioms medžiagoms, sudaro natūralų barjerą tarp odos ir aplinkos, oda geriau absorbuoja visas veikliąsias medžiagas, ilgiau išlieka drėgna.

Kokiai odai tinka „Ellamé” veido kaukės?

Ellamé veido kaukių sudėtis praturtinta biopeptidais. Tai biologiškai aktyvios medžiagos, imituojančios natūralias odoje vykstančias reakcijas. Priemonės su biopeptidais yra vienos inovatyviausių, išmaniausių ir efektyviausių biotechnologinių sprendimų.

Dėka biopeptidų kaukės tinka visų tipų odai, net jautrios odos priežiūrai. Lietuvoje dėl dažnos temperatūrų kaitos labai didelis procentas žmonių skundžiasi odos jautrumu. Oda išsausėja, ima rausti, išryškėja kapiliarių šakelės, vargina tempimo jausmas. Vienas iš sudėtyje esančių peptidų didina jautrios odos tolerancijos lygį, t. y. mažina reakciją į neigiamus veiksnius, nemalonius pojūčius, skausmą. Ellamé „Anti – aging“ kaukėje esantis biopeptidų kompleksas veikia dvejopai – pirmiausiai atpalaiduoja veido raumenis, sukeldamas botokso efektą ir mažindamas esamas raukšleles. Kompleksui prasiskverbus į gilesnius odos sluoksnius - skatina natūralius odos ląstelių gyvybinius procesus, kolageno ir elastino sintezę, taip didindamas odos strangrumą ir lėtindamas naujų raukšlių susidarymą.

Ellamé kaukėse taip pat gausu odą drėkinančių ingredientų – tai hialurono rūgštis, įvairūs augaliniai ekstraktai. „Anti – aging“ kaukė papildomai praturtinta šilko baltymais, keramidais, koloidiniu auksu ir kitomis odos būklę gerinančiomis medžiagomis. Labai svarbu žinoti ir tai, kad kaukėse nėra parabenų, tad oda yra maksimaliai tausojama ir puoselėjama.

Ellamé kaukes gali naudoti tiek moterys, tiek ir vyrai.

Daugiau informacijos: http://www.ellame.lt/


www.groziopasaulis.lt

Nauji straipsniai