List of companies

Vita lumina, slaugos namai, UAB

Bažnyčios g. 4, Domeikava, 54349 Kauno r.
(+370) 64028209
6 metai veikloje

Get directions:

Did you mean?:
Did you mean?:

Affiliates

See all addresses

Company contacts

Phone
(+370) 64028209
Website
Director
Ingrida Lukoševičienė
Company code
302728758
Bank
AB Swedbank
Bank account
LT36 7300 0101 3054 4433

Reviews

Rate it:
(at least 100 characters) 0
Giedrė
2018.10.25
Baisi įstaiga. Žmonėms maistą kartais verda direktorės dukra, kartais neblaivi virėja, porcijos kaip paukščiams palesti, bet svarbu lieka pavaduotojai ir slaugytojai. Sauskelnės taupomos, todėl neadekvatūs seneliai pastoviai guli šlapi. Seselėmis dirba mokslų nebaigusios studentės, kadangi direktorė yra KAUNO KOLEGIJOS medicinos fakulteto vedėjos draugė. Baisu klausyti kaip direktorė su pavaduotoja rėkia ant žmonių, viskas girdisi atėjus į dėvėtų rūbų parduotuvę ęsančią greta.
Useful (15)
Report
Jolita
2018.06.28
Patvirtinu Tomo atsiliepimą. Man taip pat buvo liepta sumokėti už dvi savaitęs po sutarties nutraukimo, nes laiku neinformavau apie slaugomo žmogaus perkėlimą į kitą įstaigą. Bet, kad ten neįmanoma palikti artimą žmogų. Tvarka, maistas, personalas - tragiška. Pvz.: patalinę, rankšluoščius ima iš šalia esančios dėvėtų rūbų parduotuvės ir net neišskalbtą (atnešė su "skuduryno" kainų etiketėm), maistas -pien.dešrelė ir juodos duonos riekė..., sauskelnės nekeistos nuo 7ryto iki 10vakaro...Nesuprantu kaip ši įstaiga gavo leidimą verstis tokia veikla.
Useful (21)
Report
Tomas
2018.05.03
Tragiška senelių priežiūra. Patalpos prastai įrenktos ir tinkamai nešildomos, maistas - labai prastas. Tačiau blogiausia dalis arogantiška ir veidmainė įstaigos vadovė.Supratus, kad slaugomas žmogus tinkamos priežiūros šioje įstaigoje negaus buvo paskambinta įstagos vadovei ir pranešta, kad suėjus sutartyje numatytam terminui mes nutrauksim sutartį. Po šio termino atvykus pasiimti žmogų įmonės vadovė pareiškė, kad pagal sutartį mes turėjom apie sutrarties nutraukimą informuoti raštiškai, o ne skambučiu dėl toturim susimokėti už papildomą mėnesį. Tai yra įžūli vagystė viduryje baltos dienos. Nežinau, kaip toks žmogus gali būti gydytojas, bet turbūt kai sąžinės nėra niekas ir negriaužia. Venkite šios įstaigos kiek įmanoma!!!
Useful (34)
Report
Visitor statistics
Information update