Paieškų šiandien: 80

Klausk gydytojo

Klausimas ir atsakymas bus publikuojami šiame tinklalapyje.
Labai prašytume rašyti klausimus be rašybos klaidų.
Aneta Railienė (UAB „Panerio klinika“)

Gydytoja-psichiatrė atsakys į klausimus apie suaugusiųjų psichikos sutrikimus, priklausomybę alkoholiui, medikamentams ir narkotikams, gydymo galimybes.

Gydytoja - psichiatrė Aneta Railienė dirba Laisvės atėmimo vietų ligoninės Sveikatos priežiūros tarnyboje gydytoja - psichiatre bei privačioje klinikoje UAB „Panerio klinika“. Diagnozuoja ir gydo psichikos sveikatos surtrikimus, priklausomybę alkoholiui, medikamentams, narkotikams: skiria medikamentus, teikia psichologinę pagalbą, konsultuoja pacientų artimuosius.
 
Išsilavinimas:
1988 - 1995 m.  Kauno Medicinos Akademijos Gydomąsis fakultetas,
1995 - 1997 m. Kauno Medicines Akedemija, pairminė medicinos gydytojo rezidentūra,
1999 - 2003 m.  KMU Psichiatrijos klinika, antrinė gydytojo – psichiatro rezidentūra, 2002-2003m. psichoterapijos studijos  Humanistinės ir egzistencinės psichologijos institute Vilniuje.
2002 m. ir 2003 m. VDU  Socialinių mokslų fakultetas, doc. Dr. James Fleming ir prof.habil dr. Antanas Goštautas vedami profesinės kvalifikacijos tobulimo kursai „Trumpalaikė psichoterapija“.
 
Kiekvienais metais keliu savo profesinę kvalifikaciją dalyvaudama gydytojams rengiamose konferencijose ir gydytojų kvalifikacijos kėlimo kursuose.

Darbo patirtis:
2003 - 2011 m.  Pravieniškių gydymo ir pataisos namai, Sveikatos priežiūros tarnyba, gydytoja-psichiatrė.
2004 - 2008 m.  C. Boim „Šeimos klinika“, gydytoja - psichiatrė.
2006 - 2009 m. UAB „Gintarinė kilnika“ gydytoja-psichiatrė.
2006 - 2007 m.  Pravieniškių 3- ieji pataisos namai, Sveikatos priežiūros tarnyba,gydytoja- psichiatrė.
Nuo 2007 m.  UAB „Panerio klinika“, įkūrėja, direktorė,  gydytoja - psichiatrė.
Nuo 2011 m.  Laisvės atėmimo vietų ligoninė, Sveikatos priežiūros tarnyba, gydytoja - spichiatrė
 
UAB ”Panerio klinika”
Panerių g. 79, Kaunas
+370 687 38049
panerioklinika@gmail.com
www.panerioklinika.lt

Ekspertas atsako:
Nuo: Rima
2017-11-12
Laba diena,
Gydytoja ar galima naudoti Glicine tabletes nervu sistemai sustiprinti ir esant nerimui?
aciu

Sveiki,

Glicine tabletes papildo mityba amino rūgštimi, nepakeičiamai reikalinga neuromediatorių suintezei. gali padėti ir nerimo metu.

Klausimai ekspertui:

Visos temos

Nuo: Sonata
2018-02-12
Sveiki,

Ar galėtumėt patarti nuo ko pradėti pagalbą alkoholikui? Ar yra galimybė nemokamai paguldyti į ligoninę gydymui, bent dėl paties žmogaus saugumo jo sveikatai ir gyvybei? Ši liga akivaizdi, žmogus praradęs socialinius įgūdžius, atminties praradimai ir kt panašūs dalykai tokiai ligai. "Stažas" ne vieneri metai, alkoholio vartojimas kasdieninis. Nebežinau nuo ko pradėti. Gal yra galimybė bent kuriam laikui paguldyti į ligoninę, aišku pačiam žmogui sutinkant. Dienos stacionarai netinkami, nes pats asmuo nesugebėtų nei pats nuvažiuoti, nei grįžti namo.
Būsiu begalo dėkinga už bet kokią info

Sveiki,

valstybinės psichiatrijos ligoninės teikia stacionaro paslaugas. Jei negalite žmogaus nuvežti į Jums arčiausios psichiatrijos ligoninės priėmimo skyrių, kvieskite GMP. Atvykę gydytojas ir slaugytoja, patars, suteiks pirmą medicininę pagalba, o gal ir nuvež į ligoninę.

Nuo: Mila
2018-02-11
Gerb. Gydytoja gal galetumet patarti ka daryti del stipraus viskinimo trakto dirginimo. Pavartojau antidepresantus escitalopram 2-3 savaite prasidejo labai stiprus skrandzio ir zarnyno dirginimas atrodo kad jis visa laika butu tuscias.Net ir po valgio taip jauciuosi. Atsirugineju.Burbuliuoja viskas. Panasu kad labai rugstingumas padidejes. Ar galima vartoti omeprazoli ar pantaprazoli kad apraminti nes labai nemalonus pojuciai ir dirginimas. Savaime nepraeina. Ranitidinas nepadeda. Tik ar sie vaistai kartu nereaguoja?

Sveiki,

rūgštingumą mažinantys vaistai turi "prastą" sąveiką su antidepresantasi. O ir šiaip jie yra gana daro daug žalingo ilgiau vartojant.

Jei Jūs įsiutikinusi, kad escitalopramum taip įtakoja pasikeitimus žarnyne, tada pamažinkite jo dozę ir stebėkite kas darosi. jei ir sumažinus dozę 1-2 savaites bus tas pats, tada teks keisti vaistą.

Mitybos režimas taip svarbus.

Nuo: Ugne
2018-02-09
Aciu uz atsakyma. Dar noriu paklausti ar atminties ir demesingumo slopinimas isiveikus antidepresantams praeina? Rasiau kad cipralexas mane labai slopina ypac po isgerimo 4-6 val.Tampu uzmarsi issiblaskius mieguista prastai koncentruoju demesi. Kiek laiko tai trunka? Jau 3 savaite vartojimo. Gal padidinus doze tai praeitu? Toks vaizdas kad mane sis vaistas veikia priesingai nei turetu. Juk turetu gerinti kognityvine funkcija ar ne?

Sveik,

vartojant antidepresantą viskas tik gerėja. T ačiau gydyme dažnai ne tik antidpresantas būna reikalingas.

Dėl visko tarkitės su Jus gydančiu gydytoju, juk jis mato dažniausiai.

Nuo: Ugnė
2018-02-06
Laba diena. Ar migdymas nuo antidepresantų praeina? Išgėrus ryte labai migdo kokias 4 valandas, kartais ir visą dieną. Vartoju jau 3 savaitė. Kartais sunku sutelkti dėmesį, sunku dirbti, o vairuoti išvis neįmanoma. Prieš tai nieko panašaus nebuvo. Ar tikėtis, kad praeis ar reiktų keisti vaistus? kodėl yra tas migdymas ir slopinimas? Nors nerimo jaučiu kiek mažiau.

Sveiki,

pabandykite vartoti vaistą vakare, einant miegoti. Kartais tai būna vienintelė išeitis, nes ir kiti AD "migdo'.

Nuo: Ugne
2018-02-05
Laba diena. Gydausi nerimo sutrikima ikyrias mintis ir depresija. Antra karta bandau priprasti prie escitalopramo. Jau 2 savaites praejo geriu tik po 1/4 nes gydytojas sake galesiu padidinti kai nebejausiu salutiniu (kuriems esu ypac jautri) labai slopina ir migdo ir nera jegu.Mintis aisku slopina bet slopina ir mane pacia labai stipriai. Noriu paklausti ar didesne doze dvigubai slopins ar kaip tik aktyvins?gal man tikrai sis vaistas netinka nes su tokia savijauta tik vegetuoju. Taip suprantu siuolaikine psichiatrija turetu labiau padeti...ar dar verta kankintis laukiant kol praeis slopinimas?

Sveiki,

pabandykite gerti escitaslopramum nakčiai. Vaistas skirtas vartoti rytais, tačiau yra žmonių, kuriuos slopina, todėl aš siūlau pavartoti nakčiai kol organizmas prisitaikys.

Kalbant apie kitus antidepresantus - tikėtina, kad pašaliniai poveikiai būtų dar stipresni. Kadangi escitalopramum yra silpniausias, švariausias ir yra regustrutas vaikams ir seniliasms- reiškia turi mažiausiai pašalinių poveikių.

Bet kokiu atveju "kankintis" nereikia. reikia konsultuotis su Jus gyadnčiu psichitaru, kad pagalvotų ir pasiūlytų Jums gerą gydymo varinatą.

Nuo: Rita
2018-02-05
Gerbiama Gydytoja,
Turiu nerimo sutrikima ir labai svaigsta galva ar yra kokiu vaistu kas gali nuimti ta mano galvos svaigima?
Aciu uz atsakyma

Sveiki,

Jūs turite kreiptis į gydytoją psichitrą ir po pokalbio Jums susikirs gydymą.

Nerimas ir galvos svaigimas tikrai pagydomi. Tam nėra visiems vieno tinkamo vaisto ar priemonės. Kiekvienas žmogus- unikalus ir jo liga taip pat. Todėl reikalinga išsami konsultacija.

Nuo: Ieva
2018-02-01
Laba. Kodel pradejus vartoti antidepresantus pasijauciau blogiau. Jau 2 savaite, bet tik kartais pakyla nuotaika mazeja nerimas. Buna dienu, kad jauciuosi dar blogiau nei nevartodama vaistu. Pastebejau, kad ir keliant doze pablogeja. Gal galite paaiskinti kodel?

Sveiki,

visi vaistai turi pašalinį poveikį. Antidepresantai taip pat. Pradėjus juos vartoti, dažnam pasireiškia pašalinis poveikis, labai individualus. Didinant dozę, taip pat didėja. tačiau per laiką organizmas prisitaiko.

Nuo: Milita
2018-02-01
Ar galima vartoti žolinius preparatus miegui prie antidepresantų cipralex? Kadangi esu nemažai vartojusi lexotanilio tai jo vengiu. Ar tinka valerijonai,pasifloros ir pan? Kadangi vartojimo pradžia miegas gana prastas. Ar su laiku jis pagerėja? ar nuo dozės tai priklauso?

Sveiki,

,mano praktikoje, kai skiriamas antidepresantas, dažniausiai ir miegui skiriamas papildomai ar visam laikui gydomasis priklausomybės nesukeliantis vaistas.

Žoliniai preparatai gali būti vartojami, tačiau dažniausiai jų reikalingos didelės dozės - tai brangu. Dar prie to paties žolinio preparato organizmas per 2-3 savaites pripranta ir reikia jį keisti kitu.

Nuo: Tomas
2018-01-31
Laba diena Gydytoja Aneta,

Noriu Jusu paklausti apie sutrikusia vegetacine nervu sistema. Skaiciau Jusu keleta atsakymu apie sia liga. O mano klausimas butu toks ar imanoma pilnai pasveikti ir koks butu visos ligos gydymo laikas. As turiu somatiniu daug simptomu, kurie mane kankina. Kodel taip atsitinka, kad si liga uzpuola? Ir kaip greiciau butu galima issigydyti.
Aciu Jums

Sveiki,

jei skaitėte, tai atsakymai į Jūsų klausimus ten jau yra.

Iš esmės sutrikusi vegetacinė nervų sisrema gali būti pakoreguota. kurį laiką gali nebūti jokių nusiskundimų, net nutraukus gydymą. tačiau silna vieta visą gyvenimą ir lieka silpna, juk nepakeisi savo nervų sistemos.

Somatiniai simptomai atsiranda dėl psichologinio diskomforto, nepasitenkinimo, ssusikaupusių neigiamų ir neišreikštų, neatpažintų emocijų. Čia reikalingas darbas su psichologu ar psichoterapeutu. Tačiau dažniausiai mano praktikoje žmonės nori medikamentų. nesuinteresuoti keisti save ir savo požiūrį, nes tai užtrunka. Bet tai gyvenimo investicija. Tik tokiu keliu galimas pasveikimas.

Nuo: Milita
2018-01-31
Laba diena. Noriu paklausti dėl antidepresantų vartojimo. Išgyvenau didelę psichologinę traumą. Negaliu susitaikyti su vyrą ištikusia sunkia psichikos liga. To pasekoje labai padidėjo vidinis konfliktas ir paūmėjo įkyrios mintys. Turėjau obsesinį kompulsinį jau seniau, tačiau gyventi labai netrukdė. Dabar baimės ir jų išraiškos lenda įkyriomis mintimis (kurias pati sau pasisakau tarsi automatiškai). Pradėjau gerti cipralex, tačiau pastebėjau, kad pirmą savaitę nerimas labai užkilo ir įkyrios mintys dar sudažnėjo. Kol kas geriu tik 1/4 nes pradžiai labai migdė ir dirgino virškinimo traktą. Kai nebegalu kentėti išgeriu bromazepamo, tačiau bijau, kad nepriprasčiau. Būna dienų kai nerimas būna mažesnis. Per kiek laiko pradės veikti cipralex ir išnyks įkyrios mintys ir baimės?Ar šis vaistas tinkamas oks gydymui? Kadangi dozę didinu lėtai manau teks pavartoti ir bromazepamą, tad kaip išsisukti nepripratus prie jo, bet ir apsiginti, nuo kartais nepakeliamo nerimo suintensyvėjimo. Man dar išrašė fluanxoli, tačiau nežinau ar ji verta vartoti, gal geriau leisti įsiveikti cipralex. Kiek žinau tai gana senas vaistas ar jis padeda nuo OKS? gal jo vieno tada užtektų be cipralexo? o gal vien cipralexo užtenka nuo šios ligos?

Sveiki,

nors laukiate kompetetingo atsakymo, atsakyti sunku, nes gydytojui psichiatrui sprendžiant apie gydymą yra labai svarbus pokalbis su klientu. Mažiau svarbu ką pats žmogus mano apie savo ligą, nes tai Jūsų požiūris ir jis nėra objektyvus.

Pasikartosiu, kad nei vienas gydytojas nėra Dievas, kad iš laiško nuspręstų kas klientui geriausia. Tas gydytojas, kuris Jus matė, yra arčiau Jūsų.

Kalbant apie jau paskirtą gydymą, pritariu, kad reikalingas antidepresantas ir papildomai Fluanxol. Escitalopramum (cipralex) yra "silpnas" vaistas, todėl dozę reikia pasikelti iki 10-20 mg kuo greičiau. Jei pašaliniai reiškiniai išliks labai stiprūs, tenka konsultuotis su gydytoju dėl jo keitimo.

Fluanxol čia yra labai tinkamas ir nėra 'senas" ar "blogas".

Manau, kad Jums reikėtų pasitikikėti gydytoju,jo paskirtu gydymu. Juk dėl to pas jį einate? Dėl jo žinių ir pagalbos?

Nuo: Rasa
2018-01-31
Gerbiama Gydytoja,
Noriu Jusu paklausti antidepresantus vartoju 4 menesiai nuo galvos svaigimo ir nerimo. Zodziu man per ta visa laika galva nesvaigo , o dabar kelios dienos vel pradejo svaigti po truputi. Gydytoja ar noarmalu, kad vartoju vaistus ir po tiek menesiu vel uzejo tas svaigimas?
Aciu Jums uz atsakyma

Laba diena,

net ir vartojant vaistus gali vėl liga paūmėti. Gyvenime viskas keičiasi, keičiasi ir psichinė būklė ir bendrai organizmo būklė. Dažnai tenka vaistus vėl paderinti.

Nuo: Rasa
2018-01-29
Laba diena,

Gydytoja noriu paklausti ar vartojant antidepresnatus pvz tinka visi vaistai nuo persalimo gydytis? Ar galima su antiderpresantais reikalui esant vartoti antibiotikus? Ir ar galima valgyti greifurtus?
Aciu

Sveiki,

vartojant antidepresantus yra aktyvinami tam tikri fermentai kepenyse, dėl to keičiasi kitų vartojamų vaistų apykaita, jų veikimas.

Kadangi antibiotikai skiriami sunkių būklių metu, kuomet vartojimo išvengti nepavyksta, antidepresantų vartojmas tuo metu nenutraukiamas, bet teigiamas poveikis gali abiejų vaistų būti silpnesnis, o kepenis žalojantis poveikis didesnis.

Tačiau antibiotikai vartojami trumpai ir tik tada, kada tikrai jų reikia.

Vartojantys antidepresantus turėtų greipfrutų atsisakyti.

Nuo: ingrida
2018-01-26
ar ilgai gydomi panikos priepoliai ar galima dirbt tokia liga

Sveiki,

kiekvieno liga turi skirtingą eigą. Panikos priepuoliai yra išgydomi. Gydymo pagrindas psichoterapija, Papildomai gali būti skiriami medikamentai. Gydymo trukmė labai individuali.

Dirbti galima.

Nuo: Ilona
2018-01-25
Gerbiama Gydytoja,

Turiu sutrikusia vegetacine nervu sistema. Ar ji Gydytoja galejo sutrikti pas mane del ilgalaikio streso? Nes toki ilgoka turejau stresa. Gydytoja dabar geriu antidepresantus jau 4 menesiai, bet kazkoks keistas jausmas uzeina vos ne kasdien ir taip nuo ryto iki pietu, kaip butu uzprogramuota. Kad tik silpna nepasidarytu toks vidinis stresas kazkoks ima ir nesuprasi net del ko. Kas tai galetu buti?
Aciu Ilona

Sveiki Ilona,

dėl ilgalaikio ar trumpalaikio streso tikrai sutrinka vegetacinės nervų sistemos veikla. Gydymas antidepresantu dažnai skiriamas, tačiau mano praktikoje siekint pilno pasveikimo, to neužtenka.

Pasikartosiu, ką rašiau prieš kelias minutes poniai Daivai : tik sveikame kūne gali būti sveika siela ir ne visada sveikame kūne gyvena sveika siela.

Dėl streso nukenčia ir vidaus organų veikla, kuri užtikriną psicinę sveikatą. Todėl reikia žiūrėti į susirgimą kompleksiškai. Dažnai reikalingos ir psichologo konsultacijos, kad su laiku išmokti lengviau reaguoti į gyvenimo iššūkius ir išmokti iš jų išeiti be susirgimų.

Nuo: Ignas
2018-01-24
Sveiki. Maždaug metus laiko kamuoja įkyri baimė, privaryti į kelnes viešumoje. Namuose geriau bet ne pilnai. Iš galvos niekaip nedingsta tos mintys ar tik neprivariau į kelnes net ir namuose. Niekada negaliu susikaupti, nes tos mintys visada šalia su manimi jaučiu net fizini diskomfortą tam tikrose vietose. Sunki būti tarp žmonių, pyla prakaitas, būna panikos atakos užeina. Jei kas kažką kalbasi ar juokiasi, iškart galvoju kad apie mane. Išgėrus alkoholio požymiai dingsta.. Tai labai gadina mano gyvenimo kokybę.. Ar labai sunkus čia atvėjis? Ką turėčiau daryti? Didelis Ačiū!

Sveiki Ignai,

patarčiau susikaupti ir atvykti psichiatro konsultacijai. Šiuolaikinė psichiatrija tikrai gali padėti greitai pasijusti geriau ir nesikankinti gyvenime.

Juk išgyvenate kasdieninę įtampą, kuri blogina Jūsų gyvenimo kokybę. O tai turės įtakos Jūsų savijautai ateityje, kaip ir ateities gyvenimo kokybei. Alkoholio vartojimas tikrai nėra išeitis, nes alkoholis su laiku nualina ir išderina ir taip silpną nervų sistemą. Jums tik atrodo, kad pasidaro geriu. Beta taip nėra. Apgaudinėjate pats save. Reika galvoti ne tik apie šią dieną, bet ir ateitį.

Nuo: Daiva
2018-01-24
Laba diena Gydytoja
Kokia būtų Jūsų nuomonė apie B grupės vitaminų (ypač B12) vartojimą kartu su neuroleptikais? Gydytojas yra sakęs, kad jų vartojimas gali pabloginti savijautą, o vaistinėje patarė būtinai vartoti, nes jei padeda atstatyti neuroleptikų nualintą psichiką.
Taip pat kokia Jūsų nuomonė apie aminorūgštis (pvz. triptofaną)? Ar jie dera su antipsichotikais?
Ačiū

Sveiki Daiva,

mano nuomonė apie vitaminus, maisto papildus tokia: tik sveikame kūne gali būti sveika siela ir ne visada sveikame kūne gyvena sveika siela.

Į bet kokios ligos gydymą žiūriu per šią prizmę. Visada prašau savo klientų atlikti laboratorinius kraujo tyrimus, nes daugelis juos atlieka, bet nėra kas įvertina. Arba labai dažnas sako, kad "pas mane viskas normos ribose".

Normos yra išskaičiuotos statištiškai, bet ji nieko nereiškia konkrečiam žmogui. Kiekvienas žmogus unikalus ir turi savo "normą" savo būsenai ir gerai savijautai.

Kalbant apie vitaminą B12, aš susiduriu su j


daugiau...

Sveiki Daiva,

mano nuomonė apie vitaminus, maisto papildus tokia: tik sveikame kūne gali būti sveika siela ir ne visada sveikame kūne gyvena sveika siela.

Į bet kokios ligos gydymą žiūriu per šią prizmę. Visada prašau savo klientų atlikti laboratorinius kraujo tyrimus, nes daugelis juos atlieka, bet nėra kas įvertina. Arba labai dažnas sako, kad "pas mane viskas normos ribose".

Normos yra išskaičiuotos statištiškai, bet ji nieko nereiškia konkrečiam žmogui. Kiekvienas žmogus unikalus ir turi savo "normą" savo būsenai ir gerai savijautai.

Kalbant apie vitaminą B12, aš susiduriu su jo stygiumi klientų kraujyje labai dažnai. Tas stygius ir veda link dvasios sutrikimų ir psichikos lygų. Deja dažnas klientas linkęs pavartoti B gr vitaminus intensyviai ir trumpai, nes kasdien "žaiszti su tabletėmis nėra laiko". Bet tai neduoda pilno ir gero rezultato. O didelis B gr vitaminų vartojimas gali privesti prie alergijos jiems.

Todėl siūlau nuolat rūpinti savo "parametrais" ir vitaminų-mineralų preparatus nedielėmis dozėmis vartoti pastoviai, nors kartą metuose atliekant jų tyrimus, jei jie laikosi geroje normoje.

Triptofanas yra bepakeičiama amino rūgštis ir tikrai daro teigiamą įtaką dvasinei sveikatai. Nemanau, kad reikėtų vartoti jo papildus visą gyvenimą net ir tiems, kurie turi negalavimus. Tiesiog reikėtų pagalvoti apie kasdieninę mitybą, valgyti šiek tiek daugiau produktų turinčių triptofano. Kas valgo kietą brandintą sūrį nors 2-3 kartus per savaitę, triptofano gauna pakankamai. Yra ir kitų produktų pagal skonį ir kišenę.

Nuo: Saulius
2018-01-16
Gerbiama Gydytoja,
Mano klausimas butu toks ar Fluanxol tinka neramioms mintims mazinti ir nuotaikai pagerinti. Man israsytas jis nuo nerimo?
Dekoju

Sveiki,

fluanxol labai geras ir daugiafuncinis vaistas. Jis tikrai tinkamas nerimui, įtampai mažinti ypač per padidintą mąstymą, minčių gausą.

Nuo: Vytas
2018-01-14
Laba diena Gerbiama Gydytoja,
Noriu Jusu paklausti koki buti pagrindiniai sutrikusios vegetacines nervu sistemos simptomai. Pagrindiniai.
Aciu Vytas

Sveiki,

vegatacinė nervų sistama įnervuoja visus organus, audinius. Todėl jos sutrikimai pasireiškia labai įvairiai. Čia visko ir nepapasakosi. dažniausiai žmogus kreipiasi į šeimos gydytą, o kai šis neranda aiškios organo ar sistemos patologijos, o žmogui "streikuoja" pvz skrandis, pila prakaitas, svaigsta galva, ūžia ausyse, ir t.t. tada prasideda gydytojo-psichiatro "duona'.

Nuo: VYGANDAS
2018-01-14
sveiki sergu paranoidine sizofrenija vartoju xeplion 150mg alvanta300mg ketepinor300mg psichozs nera buna dirbu lengvai tai sunkiai siemet lengvai gal isejo tik 6menesius pilnu etatu niekaip mieguistumas neisniskta ka man darit kad visalaika nmiegociau tada gal butu ir imanoma nuolatini lengva darba dirbti o daba labai daznai diena miegu jau tris metai gydausi miegojimas niekaip neisniksta

Sveiki,

rašote man ne pirmą kartą.

Noriu pasakyti, kad nei vienas gydytojas nėra nei Dievas nei aiškiaregis. Tikrai iš kelių sakinių aš negaliu spręsti apie Jūsų būklę ir reikalingą gydymą.

Jums reikia kalbėtis su gydančių gydytoju ir užduoti šiuos klausimus. Jis mato Jus, gali ir medikamentinį gydmą paderinti.

Nuo: agne
2018-01-12
Norėjau pasiteirauti apie vaisto olanzepin poveikį? po kiek laiko pasireiškia poveikis sučiulpus tabletę, gydytoja parašė 5 mg, bet ilgai neužmigau dar turėjau išgerti vieną tabletę tazepam

Sveiki,

paprastai vaistas vartojant po liežuviu suveikia per 10-15 minučių.per kelias naktis paaiškėja, kokia reikalinga dozė. Matomai Jums teks dozę po truputį didinti.


Lankytojų klausimai publikuojami be korektūros.