Paieškų šiandien: 5157

Straipsniai

SAULĖ yra mūsų draugas... ir ne tik!

2017 m. gegužės 17 d.

Saulė yra mūsų grožio draugas, mūsų sveikata ir gera savijauta. Ji didina mūsų energiją. Bet mes turime būti labai atsargūs, kad apsisaugotume nuo mažų ar didelių problemų. Saulės perdozavimas gali sukelti odos nudegimus, ilgalaikes dėmes ir vėžinius susirgimus, taip pat pagreitina odos senėjimą, kadangi greičiau formuojasi raukšlės, oda praranda drėgmę, elastingumą, ji tampa plonesnė ir jautresnė. Kad viso to išvengtume, turime pasirūpinti saugiomis ir patikimomis apsauginėmis priemonėmis.

SVEIKOS saulės gidas

  1. Bet kokia kaina venkite odos nudegimo.
  2. Venkite ilgai būti saulėje pirmas dvi – tris dienas, tuomet palaipsniui ilginkite laiką – tokiu būdu įdegsite be nudegimo ir rizikų.
  3. Pasirinkite tinkamą odos apsauginę priemonę, pagal Jūsų odos savybes, jei kyla abejonių, geriau pasirinkite aukštesnio SPF priemonę.
  4. Visuomet naudokite apsauginę priemonę, net jeigu gulite po skėčiu ar yra debesuota.
  5. Venkite naudoti kvepalus ar tualetinius vandenis prieš saulės vonias. Jei vartojate vaistus, pasiklauskite gydotojo ar vaistininko ar nėra rizikos odos alerginėms reakcijoms.
  6. Pavojingiausias buvimas saulėje nuo 11 iki 15 val.
  7. Naudokite savo apsauginę priemonę po kiekvieno maudymosi.
  8. Nepamirškite, kad apsauginės priemonės neturi būti naudojamos kaip įprasti kremai, pirmomis dienomis geriau naudoti apsaugines priemones storesniu sluoksniu.
  9. Po saulės ar gale dienos atgaivinkite odą gaiviu dušu, nuplaukite odą po druskingo ar chloruoto vandens. Naudokite drėkinamąsias ir regeneruojamąsias priemones po saulės, kurios padės nuraminti ir atstatyti odą, ilgiau išlaikyti odos įdegį.
  10. Vaikams turi būti taikoma speciali apsauga nuo saulės. Vaikai visuomet turi dėvėti kepurę, marškinėlius ir atviroms odos sritims apsaugoti naudoti aukšto faktoriaus apsauginę priemonę. Naujagimiai neturėtų būti tiesioginės saulės spinduliuose.

SPF kategorijos

6-10 – žema apsauga

15-20-25 – vidutinė apsauga

30-50 – aukšta apsauga

50+ - labai aukšta apsauga

KLERADERM Klerasol linijos priemonės patenkina visus odos poreikius prieš saulės vonias, deginimosi metu, taip pat priežiūrai po saulės. Apsauginės priemonės turi skirtingus apsaugos faktorius – SPF, tam kad būtų apsaugota bet kurio foto tipo oda. Priemonių sudėtyje yra ne tik UVA ir UVB filtrai, tačiau taip pat gausu augalinių aliejų, antioksidacinių, maitinančių ir drėkinančių medžiagų, kurios padeda išlaikyti odos drėgmę, elastingumą ir hidrolipidinį barjerą. Taip pat KLERASOL priemonės saugo odą nuo senėjimo ir nepageidaujamos hiperpigmentacijos. Greitesniam ir intensyvesniam odos įdegiui pasiekti, KLERASOL priemonėse naudojamos natūralios aminorūgštys ir tirozinas, kurie stimuliuoja melanino sintezę ir taip suteikia odai intensyvesnį įdegį. Efektyvi odos apsauga nuo UV spindulių suteikia odai sveiką išvaizdą, oda yra elastinga, drėgna ir pamaitinta.

Oda graži kaip saulė!

Apsauginių priemonių nuo saulės galite įsigyti el.parduotuvėje www.aestheta.lt, arba atvykę į į kosmetikos parduotuvę “Aestheta” estetinės kosmetologijos ir dermatologijos centre. Mus rasite Ateities g. 31B, “Ateities Trio” verslo centre, C įėjimas, 3 aukštas.

Tel. 867215100, el.p. registratura@aestheta.lt

Dirbame: I-V nuo 9 iki 20val., VI nuo 10 iki 16 val., VII - nedirbame.

www.estetinekosmetologija.lt


www.aestheta.lt/index.php/produktai/kleraderm/apsauga-nuo-saules

Straipsniai

IMUPRO maisto netoleravimo tyrimas

IMUPRO tyrimu iš kraujo ištiriama organizmo reakcija į maisto produktus, kurių nevartojant galima greitai atsikratyti nuolat varginančių sveikatos problemų ir pagerinti bendrą organizmo būklę be didelių pastangų. Atlik IMUPRO tyrimą jei jauti šiuos simptomus: VIRŠKINIMO SUTRIKIMAI (pilvo pūtimas, vidurių užkietėjimas, Krono liga, viduriavimas, dirgliosios žarnos sindromas,...

Moderni plūduriavimo studija pačiame Vilniaus centre laukia Jūsų

Plūduriavimas mane labiausiai žavi tuo, kad prieš lipant į kapsulę, niekada negali įsivaizduoti, kas ten, visiškoje tamsoje, nutiks. Man tai valandos trukmės kelionė po save. Kad ir kur ji nuvestų, išlipęs iš kapsulės visada jaučiuosi lyg perkrautas. Gytis Plūduriavimas įtraukia savo neribotom galimybėm ieškoti ir surasti. Kelionė tęsiasi. Povilas Only Good Vibes – tai pirma...

Kada „išprotėjęs“ cholesterolis nebaisus?

Pavojaus širdžiai padidėjęs cholesterolio kiekis gali nekelti, jeigu kraujagyslės tvirtos ir sveikos – neprasidėjo jų uždegimas. Tai padeda patikrinti pažangūs kraujo tyrimai. Be cholesterolio žmogaus gyvenimas, matyt, užgestų. Ši į riebalus panaši medžiaga dalyvauja ląstelių statyboje, lytinių hormonų gamyboje, tulžies rūgščių sintezėje, vitamino D apykaitoje ir kt. Vis tik...

Čiurnos sąnario įtvarai - ir sportui, ir kasdienei veiklai

Kulkšnis/čiurna yra dažniausiai pažeidžiama/traumuojama kūno dalis. Čiurnos traumas sąlygoja sąnario kaulų, raumenų, minkštųjų audinių pažeidimai. Šio sąnario traumos dažnai suvokiamos kaip sportininkų traumos, tačiau Jums nereikia būti sportininku, kad susižeistumėte čiurnos sąnarį. Neatsargus vaikščiojimas nelygiu paviršiumi gali sąlygoti kojos kryptelėjimą į šoną, ko pasekoje atsiranda...

Veloergometrija - kas tai?

Veloergometrija (fizinio krūvio mėginys) – tai elektrokardiogramos registravimas fizinio krūvio metu. Tyrimas atliekamas minant specialų medicininį stacionarų dviratį. Gydytojas kardiologas tyrimo metu stebi širdies susitraukimų dažnį, kraujospūdį, kvėpavimą, elektrokardiogramą ir bendrą paciento būklę. Elektrokardiograma stebima prieš krūvį, krūvio metu ir pabaigus minti...

Sugrąžintas regėjimas visiškai pakeičia gyvenimą

Kiekvienas, kam akiniai – ne madingas aksesuaras, bet būtinybė, ne kartą pagalvojo, koks būtų puikus gyvenimas jų atsikračius. Ir tai tiesa. Po regos korekcijos lazeriu į pasaulį pažvelgus be akinių, jis atsiskleidžia visiškai naujomis spalvomis. Po korekcijos galima pamiršti ne tik akinius, bet ir kontaktinius lęšius. Operacija išsprendžiamos trumparegystės, toliaregystės ir...