Paieškų šiandien: 3245

SAULĖ yra mūsų draugas... ir ne tik!

2017 m. gegužės 17 d.

Saulė yra mūsų grožio draugas, mūsų sveikata ir gera savijauta. Ji didina mūsų energiją. Bet mes turime būti labai atsargūs, kad apsisaugotume nuo mažų ar didelių problemų. Saulės perdozavimas gali sukelti odos nudegimus, ilgalaikes dėmes ir vėžinius susirgimus, taip pat pagreitina odos senėjimą, kadangi greičiau formuojasi raukšlės, oda praranda drėgmę, elastingumą, ji tampa plonesnė ir jautresnė. Kad viso to išvengtume, turime pasirūpinti saugiomis ir patikimomis apsauginėmis priemonėmis.

SVEIKOS saulės gidas

  1. Bet kokia kaina venkite odos nudegimo.
  2. Venkite ilgai būti saulėje pirmas dvi – tris dienas, tuomet palaipsniui ilginkite laiką – tokiu būdu įdegsite be nudegimo ir rizikų.
  3. Pasirinkite tinkamą odos apsauginę priemonę, pagal Jūsų odos savybes, jei kyla abejonių, geriau pasirinkite aukštesnio SPF priemonę.
  4. Visuomet naudokite apsauginę priemonę, net jeigu gulite po skėčiu ar yra debesuota.
  5. Venkite naudoti kvepalus ar tualetinius vandenis prieš saulės vonias. Jei vartojate vaistus, pasiklauskite gydotojo ar vaistininko ar nėra rizikos odos alerginėms reakcijoms.
  6. Pavojingiausias buvimas saulėje nuo 11 iki 15 val.
  7. Naudokite savo apsauginę priemonę po kiekvieno maudymosi.
  8. Nepamirškite, kad apsauginės priemonės neturi būti naudojamos kaip įprasti kremai, pirmomis dienomis geriau naudoti apsaugines priemones storesniu sluoksniu.
  9. Po saulės ar gale dienos atgaivinkite odą gaiviu dušu, nuplaukite odą po druskingo ar chloruoto vandens. Naudokite drėkinamąsias ir regeneruojamąsias priemones po saulės, kurios padės nuraminti ir atstatyti odą, ilgiau išlaikyti odos įdegį.
  10. Vaikams turi būti taikoma speciali apsauga nuo saulės. Vaikai visuomet turi dėvėti kepurę, marškinėlius ir atviroms odos sritims apsaugoti naudoti aukšto faktoriaus apsauginę priemonę. Naujagimiai neturėtų būti tiesioginės saulės spinduliuose.

SPF kategorijos

6-10 – žema apsauga

15-20-25 – vidutinė apsauga

30-50 – aukšta apsauga

50+ - labai aukšta apsauga

KLERADERM Klerasol linijos priemonės patenkina visus odos poreikius prieš saulės vonias, deginimosi metu, taip pat priežiūrai po saulės. Apsauginės priemonės turi skirtingus apsaugos faktorius – SPF, tam kad būtų apsaugota bet kurio foto tipo oda. Priemonių sudėtyje yra ne tik UVA ir UVB filtrai, tačiau taip pat gausu augalinių aliejų, antioksidacinių, maitinančių ir drėkinančių medžiagų, kurios padeda išlaikyti odos drėgmę, elastingumą ir hidrolipidinį barjerą. Taip pat KLERASOL priemonės saugo odą nuo senėjimo ir nepageidaujamos hiperpigmentacijos. Greitesniam ir intensyvesniam odos įdegiui pasiekti, KLERASOL priemonėse naudojamos natūralios aminorūgštys ir tirozinas, kurie stimuliuoja melanino sintezę ir taip suteikia odai intensyvesnį įdegį. Efektyvi odos apsauga nuo UV spindulių suteikia odai sveiką išvaizdą, oda yra elastinga, drėgna ir pamaitinta.

Oda graži kaip saulė!

Apsauginių priemonių nuo saulės galite įsigyti el.parduotuvėje www.aestheta.lt, arba atvykę į į kosmetikos parduotuvę “Aestheta” estetinės kosmetologijos ir dermatologijos centre. Mus rasite Ateities g. 31B, “Ateities Trio” verslo centre, C įėjimas, 3 aukštas.

Tel. 867215100, el.p. registratura@aestheta.lt

Dirbame: I-V nuo 9 iki 20val., VI nuo 10 iki 16 val., VII - nedirbame.

www.estetinekosmetologija.lt


www.aestheta.lt/index.php/produktai/kleraderm/apsauga-nuo-saules

Nauji straipsniai