Список компаний

Rožyno šeimos klinika, VšĮ

Žalgirio g. 48, 37460 Panevėžys

(+370) 45440321
    www.rozynoklinika.lt    Эл. почта   

Поиск маршрута:

Выберите адрес:
Выберите адрес:

Контакты компании

Телефон
(+370) 45440321
Телефон
(+370) 63047740
Интернет стр.
Эл. почта
Факс
(00370) 45577677
Директор
Asta Balčiūnienė
Рег. код
300121243

Рабочее время

Понедельник
8.00-19.00
Вторник
8.00-19.00
Среда
8.00-19.00
Четверг
8.00-19.00
Пятница
8.00-19.00

Отзывы Написать отзыв

Написать отзыв
Напиши отзыв
Что писать?
Оценить:
Violeta
2014.02.25
Dėkoju gyd. Jūratei Peligrimaitei ir visam klinikos personalui už rūpestį mano šeimos sveikata.
dalia
2013.08.22
Labai patenkinta gyditojais ,ypac pediatre ,MORKUNIENE,,nuostabus zmogus ,uzjaucentis gyditojas .Aciu uz nuostabu gydima.
AVILĖ
2013.02.09
Nesigailiu, tikrai šauni klinika, man draugė davė akušerės AMILIJOS telefoną , tai tikrai šauni akušerė,maloniu balsu paaiškino, patarė ir labai greitai buvau priregistruota pas gydytoją MELAIKIENĘ,TAI nuostabi gydytoja, viską ištyrė , paaiškino ir dar patarė pas kokius specialistus kreiptis.LABAI JOMS AČIŪ...
Aistė
2013.02.04
Nesigailiu, kad perrašiau vaika į šią klinika. Labai labai gera ir nuoširdi gydytoja I. Čyvienė. Bet kada reaguoja į nusiskundimus ir visada pataria. Džiaugiuosi, kad retai reikia vartoti antibijotikus, nes homeopatija tikrai daug gali. Didelis didelis ačiū! Aš taip pat internete pasigedau gydytojų darbo grafiko.
Daiva
2013.01.17
Būtu šaunu jeigu klinika turėtų savo puslapį internete, kuriame galėtume peržiūrėti gydytojų darbo grafikus.
Ugnė
2013.01.15
Ačiū gyd.I.Čyvienei už jos šypseną,gera mano dukrytės gydimą, jos dėka mes nežinome kas yra antibiotikai ir visas problemas pašaliname laiku , tik tais mažais baltais žirniukais...
Renata
2013.01.07
Gerbiamieji, tegul Jums ir Jūsų artimiesiems metai suteikia jėgų ir vilties ,o Jums šilumos ir meilės , kurią kiekvieną dieną dalijate sergantiems ir likimo nuskriaustiems žmonėms. Ačiū seselei Rasai , gydytojai A.Morkūnienei, gyd.J. Pelegrimaitei, Danguolei P.
Vaida
2013.01.07
Nuostabios gydytojos ir seselės , akušerės . Linkiu laimės,ramybės,džiaugsmo, sveikatos...
Už ištartą gerą žodį,padovanotą šypseną ir gerą gydimą.
Jolanta
2012.12.01
Šauni klinika, ačiū mano šeimos gydytojai LILIJAI KALINKIENEI ,I.ČYVIENEI ,STASEI MELAIKIENEI ir jos akušerei AMILIJAI GRIGONIENEI , slaugytojai DANGUOLEI K. . Tegul nepritrūksta Jums ištvermės, dvasinės energijos ir gebėjimų vykdyti tą misiją, kurią pasirinkote savo gyvenime. O akušerė Amilija dirba tik trečiadieniais ir ketvirtadieniais.Linksmų ,laimingų Kalėdų...
Aušra
2012.11.28
Šauni klinika.Dėkinga gyd,Stasei Melaikienei ir akušerei Amilijai - Jūsų švelnios rankos malšino skausmą , jūsų meili šypsena praskaidrino nuotaiką , jūsų užuojautos žodis suteikė viltį. Negailėdamos dalijote savo širdies turtus, savo laiką, savo energiją, savo žinias visus 9 mėnesius.Linkiu jums ištvermės, kantrybės, aplinkinių supratingumo ir didelės asmeninės sėkmės.
Edita
2012.11.27
Šauni klinika, Gydytojos , ypač J. Pelegrimaitė , I.Čyvienė , S. Melaikienė . Visada išklauso , suteikė profesionalią pagalbą . Ačiū Joms. Tik pasigedau akušerės Amilijos , gal ji jau nebedirba ?Tai labai gera buvo akušerė, galėjau kreiptis visais klausimais , visada patardavo ,nuramindavo. Ąčiū slaugytojoms Danguolei P. Rasai, Danguolei K .Linkiu Joms :sveikatos , geros kloties.
Edita
2012.09.20
Daugiau tokių profesonalių darbuotojų kaip šioje klinikoje ir jokios reformos sveikatos apsaugos srityje nereikės.
Dėkojame visam kolektyvui už puikų darbą.
Virginija
2012.06.08
Šauni klinika. Nuostabios ir profesionalios mūsų gydytojos : Jūratė Peligrimaitė, Stasė Melaikienė, aptarnaujantis personalas, laboratorijos specialistė. geros kloties, stiprios sveikatos. Būtu šaunu jeigu klinika turėtų savo puslapį internete, kuriame galėtume peržiūrėti gydytojų darbo grafikus, registruotis.
Indira
2012.05.16
Šioje klinikoje tikrai puikūs gydytojai. O mūsų šeimos daktarė Jūratė Peligrimaitė, kaip liaudyje sakoma "nuo dievo duota". Tikrai nuostabus žmogus. Visada išklauso, nuramina ir tinkamai gydo. Pritariu , dėl darbo grafikų, galbūt yra galimybė juos skelbti internetiniame puslapyje.
O visam Rožyno klinikos personalui didžiulės sėkmės, sveikatos , ačiū kad mus gydote ir rūpinatės.
Arūnė
2012.03.27
Labai gera klinika. Buvau - nenusivyliau. Švelnios gydytojos, suteikė profesionalią pagalbą. Ačiū Jums! :)
Aiste
2012.02.02
Labai sauni klinika. Dirba geri profesionalai. Aciu jiems uz pagalba sergant. Tik pasigendu gydytoju darbo grafiku, gerai butu, kad jie butu patalpinti internetiniame puslapyje, nes jie daznain keicasi ir kiekviena karta nesi tikras ar gydytojas dirba tuo laiku ar jau pasikeite jo darbo grafikas, todel visada turi skambinti i klinika ir klaustis. Butu patogiau matyti grafikus internetiniame puslapyje.
Статистика посещаемости
Обновление информации

Ключевые слова

семейная клиника, "Рожино шеймос клиника", медицинские услуги, семейная, врач, врачи, общей практики, педиатр, лечение заболеваний, анализы крови, лабораторные исследования, ультразвуковые исследования, посевы, мазки, ультразвук, эхоскопия, эхоскопии, эхоскопия сердца, эхоскопия щитовидной железы, кольпоскопия, кардиолог, кардиологи, врач-эхоскопист, живота, гинеколог, Гинекологи, акушер, акушеры, педиатр, педиатры, профилактическая проверка здоровья, обязательная проверка здоровья, проверка в связи с работой, проверка здоровья водителей, медицинская справка для водителей, профилактическая проверка в связи с работой, профилактическая проверка здоровья работников, проверка здоровья работников, профилактика, профилактические программы проверки здоровья наблюдение за беременными, вакцинация, прививки, предупреждение рака шейки матки, предупреждение рака предстательной железы, мазок на онкоцитологию, сердце, кровеносных сосудов сердца больше...