Dž. Neverauskienės psichologijos, psichoterapijos kabinetas ,,PSICHOLOGINĖS PASLAUGOS"

Žemaičių pl. / Mosėdžio g. 7, 48177 Kaunas
 (+370) 65576060
    www.psichologinespaslaugos.lt
Владелец
Dženeta Neverauskienė
Интернет стр.
Dž. Neverauskienės psichologijos, psichoterapijos kabinetas ,,PSICHOLOGINĖS PASLAUGOS"

Отзывы

2013.09.09
Anonimas
Labai nuosirdus ir siltas zmogus, jau izengus i kabineta jauciama maloni atmosfera, puikiai suprantanti ir izvalgi gydytoja. rezultata pajutau po pirmos konsultacijos, gyvenimo grozis sugryzo po keliu susitikimu, labai dekoju Dzenetai uz pagalba!
2013.03.14
Dalia
Norėčiau padėkoti p.Dženetai, už nuoširdumą, profesionalumą, supratingumą ir t.t. Tai įkvepianti psichologė, padedanti suvokti, kad gyvenimas yra prasmingas, tikslingas, kupinas džiaugsmo ir ramybės. Padėjo atgauti prarastą pasitikėjimą.
Ačiū, stiprybės Jums sunkiame Jūsų darbe. Tokie specialistai labai reikalingi.
2013.03.06
Anonimas
Labai džiaugiuosi, kad lankiausi pas Džanetą, gydymo metu buvo aiškiai užsibrėžti tikslai, palaikomas kontaktas viso gydymo metu, visuomet galėjau susisiekti tiek elektroniu paštu tiek telefonu, atlikome eksperimentus, buvo užduodami pratimai atlikti namuose ir stebėti kaip keičiasi elgesys, mąstymas. Labai patiko ir padėjo suprasti problemas ir savo elgesio priežastis ir jas keisti :)
Статистика посещаемости
Duomenų atnaujinimas

Ключевые слова

помощь психолога, психотерапия, консультация психолога, психологи, психологи в Каунасе, психолог в Каунасе в Шилайняй, психотерапия, психотерапевтический кабинет в Шилайняй, психология, психотерапевтическая помощь в Каунасе, невроз, нервное расстройство, Депрессия, лечение депрессии, бессоница, беспокойство, страх, проблемы общения, паника, разводы, семейные отношения, семейное консультирование, семейный кризис, консультирование пар, кризис, болезни зависимости, лечение зависимостей, лечение зависимости, нарушения питания, нарушения питания, булимия, анорексия, кабинет психологического консультирования Дженеты Невераускене, квалифицированная психологическая помощь в Каунасе, занятия групповой психотерапией, психотерапевтические группы, психологическая диагностика, детские психологи больше...

Торговая марка

Карта