Sausio 31 d., šeštadienis LT | EN | DE | RU | LV | PL
 
 
   
Paieškos žodis:
Įmonės pavadinimas:
Įm. kodas:
Telefonas:
Tinklalapis:
- turi
El. paštas:
- turi
Adresas:
Gatvė / namo nr.:

Klausk specialisto

Kineziterapija
Nuo: Gitana
2015-01-26
Sveiki, Išlyginta kaklo lordozė. Nežymi C5 slankstelio retrolistezė. Artroziniai priekinio atlantoaksialinio sąn. pakitimai. Polisegmentinė intervertebralinė chondrozė, spondiliozė, spondilioartrozė. dėl spondiliozės stenuozuotos kair. C3/4, C5/6, C6/7 deš. C3/4, C4/5, C5/6 tarpsl. angos. C4/5 disko medialininė protrūzija su skaidulinio žiedo plyšimo požymiais, C5/6 disko deš. paramedialinė plačiu pagrindu protrūzija su skidulinio žiedo plyšimu. Tokia MRT išvada. Ką tai reiškia? Man 46 metai.
Atsako: Darius Paknys (Sveikatingumo ir terapijos centras)
Sveiki,
reiškia turite problematinę stuburo kaklinę dalį. Dvi gręsiančios išvaržos, vienas slankstelis pasislinkęs, diskai dehidruoti. Patarčiau ilgiau nelaukti o gydyti, po to daryti pratimus.
Nuo: tomas
2015-01-23
Sveiki, man 34 m., Magnetinio rezonanso tyrimo metu nustatyta: 8 mm medialinė-deš. paramedialinė protruzija, su plitimu kaudaliai, galimai besiformuojanti sekvestracija, kontaktas su L1 šaknelėmis. Skausmas pereinantis į koją, kartais tirpsta. Gal galėtumėte trumpai pakomentuoti MRT isvada. Ar tokiu atveju galimos mankštos? kokie galimi gydymo budai? Dėkoju už atsakymus.
Atsako: Darius Paknys (Sveikatingumo ir terapijos centras)
Sveiki,
turite gręsiančią stuburo išvaržą su nervo šaknelės dirginimu. Šiuo metu mankštų daryti negalima. Reikia gydyti taikant manualinę terapiją, pasyvią kineziterapiją. Po to būtini individualūs koreguojantys pratimai.
Nuo: Aušra
2015-01-13
Laba diena, turiu 1cm stuburo listezę ir abipusį sakroileitą, man 47m. Kaip surasti gerą kineziterapeutą, nes nemažai yra tinginių, dirbančių standartiškai ir visiems siūlančių tą patį.
Atsako: Darius Paknys (Sveikatingumo ir terapijos centras)
Sveiki,
kas ieško, tas randa... kreipkitės. Standartinio gydymo nebūna, arba jisai neveiksmingas.
Nuo: Sonata
2015-01-12
Laba diena, turiu skoliozę 2 laipsnio, kokiu sportu individualiai ar sporto salėje galiu užsiimti? noriu numesti svorio, sumažinti pilvuką.
Atsako: Darius Paknys (Sveikatingumo ir terapijos centras)
Sveiki,
patarčiau kreiptis į kineziterapeutą, kuris įvertins Jūsų laikyseną, surašys sportavimo programą, patars mitybos klausimais.
Nuo: Kęstas
2015-01-12
Labas. Stuburo krutinės Ro-Th5-Th10 segmentų L2/S1 segmentų vidutinė osteochondrozė.L4/S1 spondiloartrozė . Tokį įrašą radau tiriant kaulus dėl mielominės ligos . Ką tai reiškia , patarkit ką turėčiau daryti? Skausmą nugaroje jau seniai jutau . Man 49 metai.
Atsako: Darius Paknys (Sveikatingumo ir terapijos centras)
Sveiki,
išvertus iš medicinos kalbos reiškia kad Jūsų stuburas sensta. Jūsų turite padaryti gerą kompensaciją į jau esamas problemas. Terapeuto užduotis sudaryti individualią sveikatingumo programą, kurioje turi atsispindėti optimali mityba, pratimai, fizinio krūvio apimtis.
Nuo: Rita
2015-01-06
Sveiki, pasidariau magnetinio rezonanso 1,5T tomografijos tyrimą. Išvada: Juosmeninės stuburo dalies nedidelė "S" formos skoliozė, torzija. Th11-12, L3-5 lygiuose intervertebralinės chondrozės požymiai. Multisegmentinė facetnių sąnarių degeneracija ( > L3-5). Pradinė spondiliozė. L3/4, L4/5 diskų plataus pagrindo protrūzijos. Santykinė mišri stuburo kanalo stenozė L3-4. Intervertebralinų angų stenozė abipus L3-5. Šmorlio išvarzėlės. L3/4, L4/5 lygiuose degeneraciniai Modic I tipo pakitimai. Ką ši išvada reiškia ir ką daryti?
Atsako: Darius Paknys (Sveikatingumo ir terapijos centras)
Sveiki,
ši išvada reiškia kad buvote fiziškai pasyvi, negėrėte skysčių, negavote pakankamai maistinių medžiagų.
Kreipkitės į terapeutą, gebantį vertinti, diagnozuoti, gydyti, parinkti pratimus ir optimalią mitybą.
Nuo: Miglė
2014-12-03
Sveiki, mane domina kaip reiktu pasiruosti elektroforezei, kokie pojuciai bus po proceduros, koks poveikis bus?
Atsako: Rena Belousova (Reabilitacijos centras"Ostemeda")
Sveiki,
Specialaus pasiruošimo elektroforezei nereikia. Reikalinga tik patogi apranga, kad komfortiškai būtų galima apnuoginti reikiamą vietą, kurioje bus atliekama procedūra. Elektroforezė – tai vaistinių medžiagų įvedimas į žmogaus kūną elektros pagalba, tad poveikis priklauso nuo įvedamos vaistinės medžiagos, dažniausiai jis – nuskausminantis, priešuždegiminis. Procedūros metu galite jausti skruzdėlyčių bėgiojimą,, tirpimą, lyg masažą švelniomis adatėlėmis.
Nuo: Laima
2014-12-01
Laba diena,seniai kenciu nuo grauzimo pojucio klubo srityje,magn.rez. isvada-slaunikaulio kaklo priekines dalies 16mm cista,ar yra gydytoju kurie operuoja tokias cistas,ir is kur jos atsiranda,kur reiktu kreiptis?taip pat kenciu kelio traskejima verzima,maudima-auksta girneles padetis,patelefemoralinio sanario lateralines dalies 4-to laipsnio chondromaliacija,lateralinis patelofemoralinis ankstumas,ar tai reiskia,kad reikia protezuoti sanari?dekoju Jums
Atsako: Rena Belousova (Reabilitacijos centras"Ostemeda")
Sveiki,
Tokio pobūdžio cistos paprastai neoperuojamos. Jų atsiradimo priežastys dažniausiai būna netinkamos sąnario apkrovos, t.y. kai vienos sąnario struktūros (kremzlės, raiščiai, kapsulė, kaulai) gauna daugiau darbo, nei kitos. Visa tai įvyksta dėl organizmo struktūrinių, biomechaninių pakitimų. Dėl analogiškų priežasčių atsiranda ir Jūsų minėtos kelio sąnario problemos. Ar reikia keisti sąnarį geriausiai atsakyti gali gyd. Ortopedas-traumatologas, tačiau ir pakeitus sąnarį problemos gali sumažėti tik nežymiai. Visa tai yra todėl, kad pagrindinė ir pirminė problema nėra sąnaryje. Sąnario netinkamą apkrovimą dažnai lemia netinkamas raumenų darbas, buvusios traumos, kurios įtakoja pasikeitusią kaulų padėtį. Taigi, reikia ieškoti tikrosios ir pagrindinės priežasties, kodėl sąnariai reaguoja būtent taip. Tai geriausiai padėti padaryti gali gydytojas osteopatas.
Nuo: Gražina
2014-05-13
Laba diena. Man ištyrė, kad ties sausgysle matomi smulkus degeneracinės žastikaulio cistos, išrašė vaistų, tačiau tai nepadeda, ir kuo toliau, skauda tik labiau. Galbūt turėtumėte ką patarti?
Atsako: Rena Belousova (Reabilitacijos centras"Ostemeda")
Sveiki,
Tokio pobūdžio cistos paprastai neoperuojamos. Jų atsiradimo priežastys dažniausiai būna netinkamos sąnario apkrovos, t.y. kai vienos sąnario struktūros (kremzlės, raiščiai, kapsulė, kaulai) gauna daugiau darbo, nei kitos. Visa tai įvyksta dėl organizmo struktūrinių, biomechaninių pakitimų. Taigi, pagrindinė ir pirminė problema nėra sąnaryje. Sąnario netinkamą apkrovimą dažnai lemia netinkamas raumenų darbas, buvusios traumos, kurios įtakoja pasikeitusią kaulų padėtį. Taigi, reikia ieškoti tikrosios ir pagrindinės priežasties, kodėl sąnariai reaguoja būtent taip. Tai geriausiai padėti padaryti gali gydytojas osteopatas.
Nuo: Vilma
2014-12-19
Labas vakaras,
Man padarė kompiuterinės tomografijos tyrimą dėl pilvo skausmų ir parašyta tokia išvada: Stuburo juosmeninės dalies L4/5 medialinė-kairė foraminalinė išvarža plačiu pagrindu, ženkliai stenozuojanti kairę TS angą, spaudžianti kairę L5 nervinę šaknelę tie jos pagrindu, siaurinamas ir nugaros smegenų kanalas(AP matmuo ~12 mm, tarpfacetinis matmuo ~15-16 mm). L5/S1 medialinė išvarža, tačiau nugaros smegenų kanalo nesiaurina, pasiaurinamos TS angos abipus, nervinių šaknelių aiškaus spaudimo nematyti. Ką tai reiškia ir ar reikia gydymo? Ar gali skaudėti pilvo apačią dėl šių pakitimų. Ačiū.
Atsako: Darius Paknys (Sveikatingumo ir terapijos centras)
Sveiki,
gali skaudėti ir pilvo apačią. Reikia Jus matyti, atlikti ištyrimą, ir tiksliai pasakysiu ar konservatyvus gydymas bus efektyvus.
Nuo: Milda
2014-12-11
Laba vakaras,man 35 m .. prie6 mėnesį skauda nugara juosmeninė kaire dalis , plinta i sėdmenys , blauzdą ir akilo kulną ... dariau Kt IŠVADOS : L4-L5 masyvi medialine -paramedialinė tarpslankstelinio disko išvarza su spinalinio kanalo ir lateraliniu kišeniu stenoze. Gal galite patarti, iš anksto aciū
Atsako: Darius Paknys (Sveikatingumo ir terapijos centras)
Sveiki,
padėtis rimta, bet patarčiau išbandyti konservatyvų gydymo metodą.
Nuo: nugara
2014-12-03
o,daktare, ar tuos pasigaubimus visiskai isgydyt galima,pvz operuojant, jei taip,ar yra rizika? ir ar butinai laikui einant pasigaubimas tampa isvarza,ar saugant ir priziurint,to galima isvengti?
Atsako: Darius Paknys (Sveikatingumo ir terapijos centras)
Taip, dirbant tikslingai, pilnai galima kompensuoti esamus pakitimus stubure ir nejausti jokių simptomų.
Nuo: nugara
2014-12-02
sveiki, neseniai pasidariau juosmenines stuburo dalies tyrima ,o isvados tokios: L4/S1 disku pasigaubimai 2mm. L4 senas virsutines slankstelio kuno ploksteles luzis. norejau paklausti ar tie pasigaubimai tai tas pats kaip isvarza, o gal blogiau, ka tie pasigaubimai daro ir ar juos galima isgydyti?
Atsako: Darius Paknys (Sveikatingumo ir terapijos centras)
Sveiki,
pasigaubimas tai gręsianti stuburo išvarža, kuri gali duoti skausmą. O paprastai tariant Jūsų kūnas prašosi pagalbos. Įvertinant visus stuburo ir raumenų pokyčius paskirti koreguojančius pratimus.
Nuo: Aiste
2014-11-27
Sveiki,tomogarafine isvada:Pradiniai osteochondrozes pozymiai.L4-5 disko desinioji lateraline protruzija.L5-S1 disko besiformuojanti mediolateraline protruzija kaireje.Kas tai reiskia ir ka patartumet?
Atsako: Darius Paknys (Sveikatingumo ir terapijos centras)
Sveiki,
turite dvi gręsiančias stuburo juosmeninės dalies išvaržas. Nelaukite kol bus dar blogiau, kreipkitės dėl ištyrimo, gydymo ir korekcinių pratimų parinkimo.
Nuo: Elena
2014-11-23
Sveiki.Turiu MRT tyrima: islyginta fiziologine kalo lordoze. C4/5 diskoze, C5/6 oseteochondroze, polisegmentine spondilioze, del to stenuotos C4/5, C5/6, C6/7, des. Th1/2 tarpsl. angos.polisegmentiskai sustorejesuzpakalinis isilginis stuburo raistis,spondilioartroze. C4/5 ir C5/6 lygyje osteofitai ir sustorejes raistis issikisa i kanala, C5/6 lygyje siekia nugaros smegenis,bet ju nespaudzia. C6/7 disko medialine protruzija, nezymiai deformuojanti nugaros smegenis. C7/th1 disko medialine protruzija, Th1/2 disko des. paramedialine protruzija. Ka galetumet pasakyt ir patarti?
Atsako: Darius Paknys (Sveikatingumo ir terapijos centras)
Sveiki,
ko gero surašyta beveik visos patologijos kokios tik gali būti stuburo kaklinėje dalyje. O patarti galėčiau kuo greičiau kreiptis į terapeutą ir pradėti gydymą. Kito kelio nėra kaip bandyti kompensuoti esamas problemas, gydant ir dirbant su pratimais.
Nuo: Zita
2014-11-04
Sveiki.Skausmas eina į dešinę koją.Turiu MRT tyrimą:stuburo juosmeninės dalies degeneraciniai pakitimai. L4/5 disko ''kylančioji''paramedialinė išvarža.Polisegmentinės diskų protrūzijos. L2/3,L3/4 diskozė.Spondiloartroziniai pakitimai.Ką galėtumėte patarti ir apie tai pasakyti?Dėkoju
Atsako: Darius Paknys (Sveikatingumo ir terapijos centras)
Sveiki,
patarčiau kreiptis į terapautą, kuris dirba funkcinėje medicinoje. Reikalingas ištyrimas, funkcinė diagnozė, gydymas. Parinkti ir išmokinti pratimus, kuriuos turėsite daryti kas dieną. Kreipkitės.
Nuo: Jurgita
2014-10-24
Sveiki. Turiu lėtinę liumbalgiją, ydingą laikyseną. M51.8, L5/S1 disko medialinė protruzija. M51.4 šmorlio Th11-12 išvaržos. Norėjau pasiklausti, kokį sportą geriau rinktis? Šiuo metu pradėjau lankyti karate.
Atsako: Darius Paknys (Sveikatingumo ir terapijos centras)
Sveiki,
nei karate nei kita sporto šaka nieko bendro neturi su Jūsų stuburo sveikata, juo labiau kad turite gresiančią stuburo išvaržą, įtrūkusią kaulinę slankstelio plokštelę. Šiuo metu daug ir dažnai tikrai negalima sportuoti karate. Pirma - laikysenos korekcija, antra - raumenų balansas su pakankamu vidinių raumenų tonusu. Turite periodiškai lankytis pas savo kineziterapeutą, kuris parinks pratimus, konsultuos mitybos ir kitais klausimais.
Nuo: Milda
2014-10-23
sveiki- atlikau magnetini rezonanso tomografija juosmens srytyje. diagnoze tokia - osteochondroze, ryski spondilartroze, ypac L4-S1 lygyje, L4 antelisteze, L4/5 susiaureje stuburo kanalo kisenes. Th10 hemangioma, Th12 diferencijuotina tarp hemangiomos it intraosalinio Smorlio mazgo. ka galetumete patarti ir apie tai pasakyti?
Atsako: Darius Paknys (Sveikatingumo ir terapijos centras)
Sveiki,
nežinau kiek Jums metų, kokius simptomus jaučiate, bet turite daug ir negerų pokyčių savo stubure. Reikia man Jūsų pačios su didelia motyvacija dideliems pokyčiams. O keisti turite daug ką - poilsio, mitybos įpročius bei tikslinio fizinio aktyvumo režimą.
Nuo: Aušra
2014-10-22
Laba diena, turiu kompiuterinės tomografijos tyrimą: Lumbalinė spondilochondrozė: L5/S1 tarpslankstelinio disko medialinėprotruzija su migracija kaudalyn ir duros spaudimu. Kas tai? gal galit paprastai o ne moksliškai paaiškinti. Ačiū
Atsako: Darius Paknys (Sveikatingumo ir terapijos centras)
Sveiki,
turite susiaurėjusius juosmeninės stuburo dalies diskus, paskutinio disko plyšimą su gręsiančia išvarža, kuri spaudžia stuburo kanalo kietąjį dangalą. Aišku aš nežinau siptomatikos, bet turite greičiau kreiptis į terapeutą, kuris ne pakomentuos pasekmes, o nustatys priežąstį, paskirs gydymą, išmokins Jus korekcinių pratimų, koreguos mitybą, gal būt parinks papildus.
Nuo: Sigita
2014-10-17
Laba diena. turiu MRT atsakyma, L4/S5 disko fibrozinio žiedo plyšimas medialiai,edeminė disko medialinė subligamentinė protrūzija žemyn 3 mm priekinionepidurinio tarpo sąskaita.L5/S1 disko paramedialinė ir lateralizuota intraforminaliai dešinėje plataus pagrindo protrūzija su fibrozinio žiedo išilginiu plyšimu. Kas tai,ar tai formuojasi išvarža? gal galit detaliau paaiškinti.
Atsako: Darius Paknys (Sveikatingumo ir terapijos centras)
Sveiki,
turite dvi gręsiančias stuburo išvaržas, kurios laukia savo eilės. Reikia kruopštaus ištyrimo, parinkti gydymą ir po to paskirti koreguojančius pratimus.

  Viso: 135   1 2 3 4 5   Kitas  

Lankytojų klausimai publikuojami be korektūros.© 2015 UAB "Saulės Spektras"
Kontaktai  |  El. paštas   |  Duomenų atnaujinimas  |  Statistika  |  Įmonėms  | 
www.info.lt  |  www.auto.lt  |  www.turizmas.lt  |  www.statyba.lt   |  www.miestas24.lt  |  www.ltexport.info


Google Analytics lankomumo statistika

Euro skaičiuoklė

Litai:


Eurai:
Oficialus lito ir euro kursas yra 3,4528 lito už 1 eurą.