Spalio 21 d., antradienis LT | EN | DE | RU | LV | PL
 
 
   
Paieškos žodis:
Įmonės pavadinimas:
Įm. kodas:
Telefonas:
Tinklalapis:
- turi
El. paštas:
- turi
Adresas:
Gatvė / namo nr.:

Klausk specialisto

Kineziterapija
Nuo: Sigita
2014-10-17
Laba diena. turiu MRT atsakyma, L4/S5 disko fibrozinio žiedo plyšimas medialiai,edeminė disko medialinė subligamentinė protrūzija žemyn 3 mm priekinionepidurinio tarpo sąskaita.L5/S1 disko paramedialinė ir lateralizuota intraforminaliai dešinėje plataus pagrindo protrūzija su fibrozinio žiedo išilginiu plyšimu. Kas tai,ar tai formuojasi išvarža? gal galit detaliau paaiškinti.
Atsako: Darius Paknys (Sveikatingumo ir terapijos centras)
Sveiki,
turite dvi gręsiančias stuburo išvaržas, kurios laukia savo eilės. Reikia kruopštaus ištyrimo, parinkti gydymą ir po to paskirti koreguojančius pratimus.
Nuo: Nijole
2014-10-16
Sveiki,dariau magnetinio rezonanso tyrima del nugaros skausmu,atsakymas toks-Th 11,Th 12 slanksteliu dengiamosiose plokstelese nezymus Shmorl mazgai.Tarpslanksteliniai diskai suzemeje,dehidratuoti,kiek pasigaube.L2-3,L3-4 diskaidifuziskai pasigaube 2,0mm,L4-5 kairejeforaminaline disko protruzija placiu pagrindu 19,0x5,0mm,stenozuojama foraminaline anga su sakneles kompresija.L5-S1diskas prolobuoja iki 3,0mm,siaurina stuburo kanalo kisene,stenozuojama foraminaline anga su sakneles kompresija.Fasetiniuose sanariuose L3-S1 spondiloartroziniai pakitimai.Stuburo kanalo sagitalinis matmuo 7,0mmConus medullaris,cauda equina n.y.Paravertebraliniai audiniai strukturiniai.Isvada-L4-5kaireje foraminaline disko protruzija su sakneles kompresija.Noriu paklausti ar tai reiskia kad turiu isvarza,man 49 metai,aciu uz atsakyma.
Atsako: Darius Paknys (Sveikatingumo ir terapijos centras)
Sveiki,
reiškia kad ilgai nesirūpinote savo kūnu, negėrėte pakankamai skysčių, nekoregavote mitybos, nebuvo tikslinio fizinio aktyvumo. Ir turite susiaurėjusį stuburo kanalą, gręsiančią išvaržą kuri spaudžia nervą. Taip kad bent dabar kreipkitės į terapeutą, kuris Jus ištirs, gydys, parinks judesį.
Nuo: arunas
2014-10-02
Laba diena Turiu išvadą juosmenines stuburo dalies skoliozė,išreikšta L3-S1 segmentu osteochondroze,L3slankst.priekine listezė,hipertropine degeneracinė fasetine aritropatija,L3-S1segm.spinalinė stenozė L5-S1segm.kair.T.sąnar.sinovalinė cista,užspaudusi kair.laterinę kišenę.Noreciau sulaukti atsakymo kaip gydytis?
Atsako: Darius Paknys (Sveikatingumo ir terapijos centras)
Sveiki,
Yra daug ir įvairių gydymo metodų tiek kineziterapijoje, tiek manualinėje terapijoje. Terapeutas individualiai sprendžia koks gydymas pacientui bus efektyviausias. Tas kas matosi MRT ar KT tyrime yra pasekmė, reikalingas ištyrimas, diagnozė, gydymas. Priklausomai nuo simptomų dėl cistos reikia spręsti dėl operacinio gydymo.
Nuo: S.
2014-09-09
Sveiki. Man 25m. Su vyru planuojame susilaukti vaikelio. Planuojam jau antrą mėn. Ar galima pradėti sportuoti būtent šiuo metu? Norėčiau užsiimti sportu namie, daryti pratimus,tačiau ar nepakenks mano planavimui? Kokius pratimus reikėtų atlikti, kad nepasitempti pilvo ir pnš.?
Atsako: Darius Paknys (Sveikatingumo ir terapijos centras)
Sveiki,
prieš sportuojant reikėtų pradėti kalbėti apie optimalią mitybą, kad sudaryti visų reikalingų medžiagų kiekį per parą. Įvertinant sveikatos būklę, laikysenos tipą parinkti pratimus ir optimalų fizinį aktyvumą savaitės mikrocikle.
Nuo: Rasa Stonienė
2014-09-09
Laba diena

Turiu tyrimų rezultatus ir baimės dideles akis. Nustatė L4 slankstelio apatinėje dengiamojoje plokštelėje nežymus Schmorl mazgas; L4/L5 medialinė disko išvarža 13,0 mmx4,0 mm; stuburo knalosagitalinis matmuo 8,0 mm;
Vaikščioti ir gulėti galiu be problemų, skauda kai sėdžiu, ar reikalinga operacija ar gali padėti reabilitacija?
Atsako: Darius Paknys (Sveikatingumo ir terapijos centras)
Sveiki,
pagal simptomatiką panašu kad kol kas galima apseiti be operacijos. Kreipkitės, bus aiškiau.
Nuo: Vaclovas
2014-09-03
Sveiki.Noriu pasiteiraut,turiu nemaza stuburo iskrypima I sona.Nuo paauglystes.Dabar man 49m. Mazdaug pries metus pradejo mausti tarp menciu viena puse.O dabar daznai pradejo perseti,ligtai butu istriges kazkas rykleje.Ir toj pacioj pusej.Ar tai gali but is stuboro? ACIU.
Atsako: Darius Paknys (Sveikatingumo ir terapijos centras)
Sveiki,
gali būti ir dėl stuburo. Manualinės terapijos ir Jūsų pačio pastangomis įmanoma ženkliai pagerinti būklę.
Nuo: Andrius
2014-09-02
O tai kaip gydoma?is karto operacija?
Atsako: Darius Paknys (Sveikatingumo ir terapijos centras)
Sveiki,
operacija yra pats paskutinis gydymo būdas, prieš tai išbandžius visus konservatyvius gydymo metodus, Kreipkitės.
Nuo: jovita
2014-08-30
laba diena.kas tai yra ytartina lateraline protruzija?
Atsako: Darius Paknys (Sveikatingumo ir terapijos centras)
Sveiki,
tai disko pasigaubimas, gresianti stuburo išvarža
Nuo: Andrius
2014-08-28
cia vel Andrius siaip skausmas buvo juosmeni kairioj pusei bet dabar beveik nesijaucia jo nes jau 3-4 menesiai praejo kada skaudejo rimciau, tik kartais kai stoviu kaires puses peda siektiek tirpsta
Atsako: Darius Paknys (Sveikatingumo ir terapijos centras)
Sveiki,
reiškia priežastis nepašalinta, problema lieka. Viskas priklauso nuo Jūsų, kiek motyvuotas ir norite viską spręsti.
Nuo: Andrius
2014-08-26
laba diena, norėčiau paklausti kokio reikia gydymo. Man nustatyta yra :
L4/L5 disko išvarža (ekstruzija) medialinė, diskogeninė stuburo kanalo ir šaknelių stenozė.
Atsako: Darius Paknys (Sveikatingumo ir terapijos centras)
Sveiki,
negaliu atsakyti nežinant simptomatikos ir Jūsų neištyrus. Ar yra skausmas, kokio pobūdžio skausmas, pvz. gal ne išvarža duoda skausmą ?
Nuo: Marija
2014-08-20
Laba diena. Gal galite man patarti, kaip toliau gydytis. Esu atlikusi KTT ir MR tyrimus , bet pagal mane jie yra skirtingi. KTT išvada:L4/5 mediolateralinis tarpslankstelinio disko pasigaubimas;Medialinė L5/S1 tarslankstelinio disko išvarža; Distrofiniai degeneraciniai pokyčiai; Scoliosios et torsio vertebrae. O MR išvada tokia: osteochondrozė, deformuojanti spondiloartrozė, vyraujant pokyčiams L3/4,L4/5.L5/S1 lygy; reliatyvi diskogeninė stuburo kanlo stenozė L3/4,L4/5 lygy; L4/5 disko fibrozinio žiedo plyšimas medialiai. Man skausmas eina kairės kojos vidine šlaunies dalimi žemyn į kelią. Šlaunies skausmas būna didelis, toks deginantis, o skausmas kelyje atrodo kad suklupsiu. Po ilgesnio pasėdėjimo(kadangi sėdimas darbas) atsistojus nepaeinu, turiu kokias 10 min pastovėti atsirėmusi ir ieškodama padėties judinti koją, kol pagaunu tinkamą padėtį. Tada pradedu po truputį eiti. Skauda ir ramybės būsenoje. Kai miegu ir reikia apsiversti, skausmas eina į kelią nors verk..Vaistų nuo skausmo ir uždegimo išbandžiusi daug, bet nei vieni nenuima skausmo. Gydytojas skyrė po 5 procedūras (tenso, masažo ir gimnastikos), bet gimnastikos dėl skaudamos kojos negalėjau daryti, tai neoficialiai lankiau 8 d. vertikalią voną. Ten atlkau pratimus ir pakabėjau, bet nieko geriau. Prašau patarkite kaip man toliau gydytis, gal reikia pasirodyti rimtesniems specialistams. Ačiū
Atsako: Darius Paknys (Sveikatingumo ir terapijos centras)
Sveiki,
be reikalo tiek daug rašote, nemačius žmogaus nieko negaliu prognozuoti, patarti. Kreipkitės, gydysime.
Nuo: Robertas
2014-07-25
Sveiki,
Gal galit patart, kaip man dabar elgtis, rašau magnetinio rezonanso išvadą. Osteochondrozė spondiloartrozė lumbalinės stuburo dalies. L4/5 disko dešinė intraforaminalinė protruzija su fibrozinio žiedo plyšimu ir dešinio i/v kanalo susiaurėjimu. L5/S1 diskas operuotas cirkuliariai pasigaubęs su fibrozinio žiedo plyšimu kairiame i/v kanale ir su kanalo susiaurėjimu diskogeninės kilmies. Kairio spinalinio nervo šaknelė edemiška, aplink fibrozinių audinių nedaug. Labai nebenoriu operuotis, gal ką patartumėt? Ačiū.
Atsako: Darius Paknys (Sveikatingumo ir terapijos centras)
Sveiki,
negaliu nieko patarti nežinant Jūsų būklės, simptomatikos, netgi nemačius Jūsų, neatlikus ištyrimo, nesuformulavus diagnozės. Kreipkitės.
Nuo: milda
2014-07-25
Sveiki. Prieš pusę metų smarkiai susitrenkiau uodegikaulį. Į gydytojus nesikreipiau. Skausmas tik apmažėjo, bet nepraeina. Ypač kai pasėdėjus reikia atsikelti nuo kėdės. Vis gi manau, kad tai buvo lūžis. Ar yra kokia galimybė, gal būt chirurginis gydymas, nes skausmas sukelia diskomfortą? Ačiū.
Atsako: Darius Paknys (Sveikatingumo ir terapijos centras)
Sveiki,
panašu kad turite panirusį uodegikaulį dėl mikrotraumos. Yra efektyvios mobilizacinės technikos.
Nuo: Vitalijus
2014-07-16
Sveiki,
Pries porą mėnesių prasidejo nugaros skausmai kurie pradejo plisti į koją, teko pagulėti ir ligoninėje ir jau praeita reabilitacija bet skaumai nesiliovė taip pat neiseina ilgai pavaikscioti ar pasedėti nes skausmas stiprus. Padarytas MRT tyrimas jo rezultatas: L5 S1 paramedialinė disko išvarža kairėje 14,0x8,0 mm, stenozuojama stuburo kanalo kišenė su šaknelės kompresija. Stuburo sagitalinis matmuo 7.0 mm. Tarpslanksteliniai diskai sužemėje dehidratuoti. koks įmanomas gydymas ar tik operacija ? ar dar reiktu laukti ir bandyti kineziterapines priemones? beje jei daroma operacija kiek laiko zmogus negali sedeti?
Atsako: Darius Paknys (Sveikatingumo ir terapijos centras)
Sveiki,
Jūsų būklė gana rimta. Dažniausiai reikalinga operacija, bet...turėjau dar rimtesnių būklių, ir išėjo konservatyviai išgydyti, vis tik tai individualu, įvertinant daugelį faktorių. Nežinau koks taikytas gydymas. Verta išbandyti dar kelis manualinės terapijos gydymo metodus ir tik po to galvoti apie operaciją.
Nuo: Neda
2014-06-24
sveiki,mano draugei 41 m.Ir jai nesenai atsirado nervinis sakneliu uzdegimas ,is pradziu buvo kojos virusje prie slaunu,o dabar grynai prie venos kojos isoreje,skausmas yra nepakeliamas.. ka tuo met daryti ?kaip to isvengti ?
Atsako: Darius Paknys (Sveikatingumo ir terapijos centras)
Sveiki,
kreipkitės, patarsiu kokius atlikti tyrimus, parinksim konservatyvų gydymą
Nuo: Lina
2014-06-04
Laba diena,
pirieš porą savaičių pastebėjau, kad man vienas stuburo slansktelis iškilęs, matosi guzas paspaudus skauda. ar būtina kreiptis į gyditojus?
Atsako: Darius Paknys (Sveikatingumo ir terapijos centras)
Sveiki,
taip būtina
Nuo: Ricardas
2014-06-01
Labas. turiu 2 stuburo išvaržas juosmens srityje. Dariaus Kaune 8 masažus ir jokio pagerėjimo.
Atsako: Darius Paknys (Sveikatingumo ir terapijos centras)
Sveiki,
taip ir turi būti, o kas sakė kad masažais gydomas stuburas ?
Nuo: Inga
2014-05-27
Sveiki,dukrai 15 metų, prieš kelias savaites pastebėjau ant abiejų kojų šlaunų oda kalneliais toks vaizdas kad per vidurį suspausta būtų su virve ir liko 2-3 kalneliai nuo to, kas čia? Celiulitas? Ar limfos problemos? Šiaip neskauda, kojos netinsta viskas tvarkoje, tik net per kelnes braukiant ranka jaučiu tuos nelygumus? Labai lauksiu Jūsų atsakymo.
Atsako: Darius Paknys (Sveikatingumo ir terapijos centras)
Sveiki,
panašu kad tai dėl kraujotakos, limfotakos sutrikimų kojose. Tiksliau diagnozuoti reikalinga apžiūra. Faktas kad reikia koreguoti mitybą, aprūpinant organizmą visais reikalingais vitaminais ir mikroelementais, gerti daugiau vandens ir taikyti tikslinį fizinį aktyvumą.
Nuo: Andrius
2014-05-24
Sveiki,
Man skaudėjo kairį petį, pasidariau magnetinio rezonanso tyrimą ir gavau išvadą:
M.SSP nežymi tendinozė. Akromioklavikuline artrozė. Žastikaulio galvos degeneracinės cisto.
Norėčiau paklausti ar tai rimta, ar būtina operacija, nes pats esu sportininkas, ranka reikalinga :)
O teiraujuosi Jūsų prieš eidamas pas gydytoją, nes galvoju susitvarkyti draudimą esant blogiausiam atvejui tai ir nežinau ar verta draustis.
Ačiū už atsakymą iš anksto.
Atsako: Darius Paknys (Sveikatingumo ir terapijos centras)
Sveiki,
atvykite, atliksime ištyrimą, funkcinius testus ir tiksliai pasakysiu ar bus efektyvus konservatyvus gydymas.
Nuo: Liudmila Androsciuk
2014-05-22
Laba diena, daugiau nei mėnesi skauda nugarą juosmens srytije: KT aprašymas: l4/l5 disko protruzija 2mm, l5/s1-kompresinė disko protruzija 4,1mm. Fascetiniai sanariai n.y, paravertebiniai audiniai n.y. Praėjau 5 seansus masažo ir mankštos, mankštą darau dar namie, bet chroniškas, varginantis skausmas išlieka. Apie protruzijos informacijos radau internete, norėčiau paklausti, ką reiškia paravertebiniai audiniai n.y ir fascetiniai sanariai n.y? Ir dar ar man priklausytų dar reabilitacijos dienų, nes šeimos gydytoja sako, jei jums padeda nupirkit proceduras (nes išnaudojau 5 dienas), su pinigeliais problema, tai gal man priklauso dar reabilitacijos nemokamai?
Atsako: Darius Paknys (Sveikatingumo ir terapijos centras)
Sveiki,
pirma tai esant bent minimaliam skausmui pratimų daryti negalima. Antra kreipkitės dėl gydymo, nes iki šiol Jus negydo o slopina simptomatiką. Kol kas turite dvi gresiančias išvaržas. Kuo ilgiau lauksite, tuo sunkesnis bus konservatyvus gydymas.

  Viso: 116   1 2 3 4 5   Kitas  

Lankytojų klausimai publikuojami be korektūros.© 2014 UAB "Saulės Spektras"
Kontaktai  |  El. paštas   |  Duomenų atnaujinimas  |  Statistika  |  Įmonėms  | 
www.info.lt  |  www.auto.lt  |  www.turizmas.lt  |  www.statyba.lt   |  www.miestas24.lt  |  www.ltexport.info


Google Analytics lankomumo statistika

Euro skaičiuoklė

Litai:


Eurai:
Oficialus lito ir euro kursas yra 3,4528 lito už 1 eurą.