Kovo 27 d., penktadienis LT | EN | DE | RU | LV | PL
 
 
   
Paieškos žodis:
Įmonės pavadinimas:
Įm. kodas:
Telefonas:
Tinklalapis:
- turi
El. paštas:
- turi
Adresas:
Gatvė / namo nr.:

Klausk gydytojo

Povilas Pauliukas (UAB „Kraujagyslių chirurgijos centras“)

Ekspertas atsakys į Jūsų klausimus apie smegenų kraujotakos sutrikimų priežastis, simptomus, diagnostikos metodus ir chirurginio gydymo galimybes bei būdus. Galvos svaigimas, galvos skausmas, lygsvaros sutrikimas, ausų ar galvos ūžimas ar cypimas, klausos blogėjimas, įvairūs regos sutrikimai, galūnių užtirpimai ar nusilpimai yra nepakankamos smegenų kraujotakos požymiai ir yra gręsiančio smegenų išeminio insulto pranašai.

1972 metais baigė Vilniaus universiteto Medicinos fakultetą. Nuo 1972 iki 1991 metų dirbo Vilniaus universiteto Širdies ir kraujagyslių chirurgijos klinikoje kraujagyslių chirurgu, o nuo 1991 metų iki 2007 metų – Vilniaus universiteto Neuroangiochirurgijos klinikos profesoriumi. Šiuo metu yra privataus kraujagyslių chirurgijos centro vadovas. 1978 metais apgynė medicinos mokslų daktaro disertaciją ir 1991 metais – habilituoto medicinos mokslų daktaro disertaciją. Mokslinio darbo sritis – smegenų kraujotakos sutrikimų diagnostika ir chirurginis gydymas. 1981-1982 metais stažavosi JAV, Niujorko universiteto medicinos centre kraujagyslių chirurgijos srityje. Yra parašęs virš 200 straipsnių smegenų kraujotakos sutrikimų diagnostikos ir chirurginio gydymo klausimais, keletos knygų apie smegenų kraujotakos sutrikimų diagnostiką ir chirurginį gydymą, išleistų Niujorke, Londone, Paryžiuje bendraautoris.

 

UAB „Kraujagyslių chirurgijos centras“ kontaktai: Adresas: Anykščiai, Ramybės gatvė 15, LT-29126
Interneto svetainė: www.kraujagysliuchirurgija.lt
El. paštas: povilas.pauliukas@gmail.com 
                    info@kraujagysliuchirurgija.lt
 Tel.: +370 698 88112 
         +370 5 2383186
         +370 381 51071
 

Šiuo metu užduoti klausimo ekspertui nėra galimybės. Ieškokite dominančios informacijos klausimų – atsakymų archyve.

Ekspertas atsako:
Nuo: Eugenijus
2013-03-07
Laba diena,
Dažnai girdžiu apie Jūsų centrą. Gal rašau nelabai tiksliai norimos srities specialistui, tačiau jeigu galite prašau padėkite ar patarkite. Problema ta, kad žmonai "tampo ir trukčioja' kairioji veido pusė, akies vokai ir atrodo kad liga progresuoja jau pastebimi trukčiojimai ir kairėje lūpos pusėje. Gydėsi poliklinikoje, gėrė rekomenduotus vaistus bet negerėja. gal galite patarti ką daryti? Ačiū.
Trūkčiojimai yra taip vadinami tikai. Jie būna pas padidinto jautrumo žmones. Reiškia Jūsų žmona yra labai jautri nerviškai. Tam turi būti priežastis. Dažniausia priežastis yra nepakankama smegenų kamieno kraujotaka. Greičiausiai ji turi ir kitų simptomų, būdingų slankstelinių arterijų kraujotakos nepakankamumui. Jai tikslinga ištirti smegenų kraujotaką, ypač slankstelinių arterijų kraujotaką. Patarčiau atvykti pas mane ištyrimui ir konsultacijai. Užsirašyti konsultacijai telefonu 8 699 81010. Pradžiai galite man paskambinti telefonu 8 698 88112 ir tada telefonu galima daug ką išsiaiškinti.
Klausimai ekspertui:
Nuo: Lina
2013-03-14
Sveiki
Rašau, nes susirūpinau dėl brolio. Jam 25metai. Maždaug prieš pusmetį jis pradėjo skųstis galvos skausmais. kurį laiką skausmai nesikartodavo dažnai, bet visai nesenai vėl prasidėjo stiprūs galvos spazmai. jam skauda visą dešinę galvos pusę, ir skauda taip, kad negali visai nieko daryti, nei gulėti nei sėdėti. atrodo, kad tuoj galva sprogs. skausmas netrunka ilgai, bet užeina reguliariai, kiekvieną vakarą.duodam išgerti Nimesilio ar Ibumetino, ir per kokį pusvalandį skausmas praeina. daugiau jokių simptomų nėra, tik nepakeliamas galvos skausmas.
gal pažįstate šiuos simptomus?
pas jokius gydytojus dar nebuvom, net nežinau nuo ko geriau būtų pradėti tirti.
ačiū
Atsako: Povilas Pauliukas (UAB „Kraujagyslių chirurgijos centras“)
Per mažai vieno simptomo, kad būtų galima įtarti kokią nors ligą. Patarčiau pasidaryti galvos magneto-rezonansinį tyrimą ir pasirodyti kvalifikuotam neurologui. Jeigu nei BMR tyrime nebus nieko blogo rasta, nei neurologas neras jokios ligos, tada su šių tyrimų rezultatais atvažiuokite pas mane ištyrimui ir konsultacijai. Paprastai matant ligonį, jį apžiūrėjus ir ištyrus bei išklausinėjus yra didelė tikimybė, kad bus galima nustatyti galvos skausmų priežastį.
Nuo: Elinga
2013-03-13
laba diena.pradejo kelti nerima kaires puses galvos spaudimas,tirpimas. tai jau tesiasi ne vieni metai,kartais sie simptomai stipresni,kartais silpnesni.Simptomai jauciami kasdien.Sutrikus koordinacija-negaliu daryti staigiu judesiu,baime isgriuti....turiu eiti isitempus,susikoncentravus,nes nesijauciu stabiliai.tai pat buna momentinis stiprus smaigimas,samones uztemimas.aciu.
Atsako: Povilas Pauliukas (UAB „Kraujagyslių chirurgijos centras“)
Pagal tai ką parašėte, pas Jus yra smegenų kamieno (slankstelinių arterijų) kraujotakos nepakankamumas.. Jums reikalingas kvalifikuotas slankstelinių arterijų ištyrimas. Patarčiau užsirašyti pas mane ištyrimui ir konsultacijai telefonu 8 699 81010. Tikrai surasiu Jūsų negalavimų priežastį ir galėsiu patarti kaip gydytis. Jūs turite kokias tai slankstelinių arterijų problemas. Daugiau informacijos: kraujagysliuchirurgija.lt Nuorodose rasite straipsnį apie smegenų kraujotakos nepakankamumą.
Nuo: Aldona
2013-03-12
Laba diena.
Mano vyrą ištiko 3 insultas, po pirmo ir antro kairės pusės paraližius, abu kartus operuotas. Dabar vėl hemoragija smegenų kamieno kairėje pusėje. Ignalinos med. centro neurologas pasake, kad negalima operuoti. Dešinę koją ir ranką valdo neblogai, tik ranka užtirpus. Sunkiai, bet nueina į tualetą, kalba. kokios yra chirurginio gydymo galimybės, kaip galima būtų padėti?
Atsako: Povilas Pauliukas (UAB „Kraujagyslių chirurgijos centras“)
Kiek supratau pas Jūsų vyrą buvo iš viso 3 hemoraginiai insultai, du kartus operuotas. Neparašėte kodėl operuotas: ar tik šalintas kraujas ar buvo smegenų arterijų aneurizmos. Jeigu kraujas išsiliejo smegenų kamiene, tai paprastai tokiais atvejais chirurginis gydymas dažniausiai neįmanomas. Geriausiai Jums gali patarti neurochirurgai, nes kraujo išsiliejimus operuoja jie, o ne kraujagyslių chirurgai.
Nuo: brigita
2013-03-10
sveiki.man33metai.nakti tirpsta rankos.pastoviai sala kojos,rankos.svaigsta galva.kas man gali buti.
Atsako: Povilas Pauliukas (UAB „Kraujagyslių chirurgijos centras“)
Labai mažai parašėte simptomų. Galiu įtarti esant krūtinės (greičiausiai kaklo) angos sindromą. Dėl to Jums tirpsta rankos, svaigsta galva. Tačiau tikslią diagnozę Jums nustatyti galiu tik Jus ištyręs ir apžiūrėjęs. Jeigu norite - užsirašykite konsultacijai tel. 8 699 81010.
Nuo: Janina
2013-03-10
Laba diena daktare, man 56m. prieš šešis metus pajutau ,kaireje ausyje cypima,pradejus lankytis pas gyditojus, nieko daugiau negalejau išgirsti-tai nervų šakneliu uždegimas.Buvo tyrimas ,kraujagysliu ekoskopiškai,atsakymas normos rybose..? Gydžiausi pas homopata,bet deja niekas nepadejo..ausies cypimas viksta ištisai 24h.ir taip kasdien,klausa irgi yra pablogejusi..Ką patarsite jūs daktare,ar tai išgydoma,jai pas jus atvykti,tai kokius tyrimus turečiau pasidaryti.Ačiū ,pagarbiai Janina.
Atsako: Povilas Pauliukas (UAB „Kraujagyslių chirurgijos centras“)
Ausies cypimas dažniausiai būna dėl nepakankamos tos pusės klausos centro ir klausos nervo kraujotakos. Cypimas - klausos nervo ir centro šaukimasis pagalbos. Jeigu kraujotaka nenormalizuojama, toliau jau prasideda neuronų žūtis ir klausos praradimas, kurtumas. Jums patarčiau atvykti pas mane konsultacijai ir ištyrimui. Greičiausiai bus kokios nors problemos su kaire slanksteline arterija. Jei procesas neužleistas, galima cypimą panaikinti. Kadangi pas Jus cypimas jau 5 metai ir klausa jau pablogėjusi, tai greičiausiai jau klausa pilnai nebeatsistatys. Todėl nedelskite, atvykite ištyrimui, nes dabar laikas veikia Jūsų nenaudai. Užsirašyti konsultacijai telefonu 8 699 81010. Man specialių tyrimų nereikia. Jeigu tyrėtės pas LOR gydytoją ir turite audiogramą, tai atsivežkite. Jei daryta galvos smegenų KT ar BMR tada irgi atsivežkite. Jei jų neturite, nieko baisaus, pirmiausia atvažiuokite pas mane.
Nuo: irmina
2013-03-04
Sveiki,noriu paklausti ar gydote parkinsono ligą yra trečia stadija?Kokia tikimybė pasveikti ?Vyrui 43 metai .
Atsako: Povilas Pauliukas (UAB „Kraujagyslių chirurgijos centras“)
Pirmiausia reikia išsiaiškinti kokia yra Parkinsono ligos priežastis. Gali būti dėl nepakankamos smegenų kraujotakos, nes pagal amžių tikrajai Parkinsono ligai dar kiek per anksti. Esu operavęs nemažai ligonių, kuriems po smegenų kamieno kraujotakos normalizavimo žymiai pagerėjo ar net išnyko parkinsonizmo simptomai. Patarčiau pirmiausia pasidaryti smegenų MRT (magneto rezonanso tomografiją) ir atvykti pas mane ištyrimui ir konsultacijai. Atsivežkite MRT tyrimo duomenis (paprašykite, kad įrašytų į kompaktinį diską ar USB raktą). Greičiausiai MRT ras patologinius pokyčius požievio branduoliuose (jie būdingi Parkinsono ligai), tačiau tie pokyčiai gali būti ir dėl kraujotakos stygiaus. Todėl būtina nuodugniai ištirti smegenų kraujotaką. Užsiregistruoti konsultacijai tel. 8 699 81010.
Nuo: Audrius
2013-03-04
Sveiki,Man 39m.ansksčiau nesiskundžiau širdimi.Antrą dieną stipriai skauda galvą jaučiamas svaigimas.Pasimatavus kraujo spaudimą parodymai 140 ant 110 pulsas 102.Gal galite duoti patarimą.Ačiu
Atsako: Povilas Pauliukas (UAB „Kraujagyslių chirurgijos centras“)
Kadangi tik antrą dieną skauda galvą su svaiguliu, yra pakilęs kraujospūdis, dažnas pulsas, panašu, kad Jūs turite kažkokį tai stresą ar panašiai. Išgerkite raminančiųjų (pvz. diazepamo tabletę) ir dar metoprololio 50 mg tabletę 2 kartus dienoje. Turėtų praeiti. Jeigu nepraeis ar tokie priepuoliai kartosis, atvažiuokite pas mane konsultacijai ir ištyrimui, nes nemačius ligonio, negalima nei nustatyti tikslią diagnozę, nei teisingai jį gydyti.
Nuo: Elena
2013-03-01
laba diena,man pastoviai dešnėje galvos pusėje jaučiamas toks spaudimas su diegliais kurie pereina per ausį ir kaklą. Smilkiniuose pastoviai skauda su smulkiais diegliukais kurie pereina į viršugalvį su retesniais bet skausmingesniais diegliais.
Atsako: Povilas Pauliukas (UAB „Kraujagyslių chirurgijos centras“)
Iš tokio Jūsų aprašymo neįmanoma nustatyti diagnozę ir paskirti gydymą. Jeigu Jus tai labai vargina, patarčiau atvykti pas mane konsultacijai. Tada galima bus Jus išklausinėti, apžiūrėti ir jeigu bus reikalas ištirti. Tada galima nustatyti diagnozę ir paskirti gydymą.
Nuo: ruta
2013-03-01
tirpsta ir skauda rankas nakti
Atsako: Povilas Pauliukas (UAB „Kraujagyslių chirurgijos centras“)
Greičiausiai turite krūtinės arba kaklo angos sindromą. Jeigu Jus tai vargina, patarčiau atvykti pas mane konsultacijai. Tikrai nustatysiu rankų tirpimo ir skausmo priežastį ir jeigu norėsit išgydysiu. Telefonas užsiregistravimui konsultacijai 8 699 81010. Apie krūtinės ir kaklo angos sindromus galite pasiskaityti internete adresu: kraujagysliuchirurgija.lt skyrelyje Nuorodos atsidarę straipsnį apie krūtinės angos sindromą.
Nuo: Jelena
2013-02-28
Dar noreciau paklausti,ar galima prie tokios diagnozes vartot kazkokius vaistus? Jai taip patarkit kokius.Dekoju.

PS: cia klausiau apie osteochondroze.
Atsako: Povilas Pauliukas (UAB „Kraujagyslių chirurgijos centras“)
Jūs neparašėt kokie simptomai vargina Jūsų vyrą, tai aš negaliu patarti kokius vaistus vartoti. Ir aplamai, nematęs ligonio aš negydau, nes galima labai apsirikti. Aš Jums viską parašiau kaip reikia elgtis tokiu atveju.
Nuo: vita
2013-02-28
Gal patartumete, kokiu vaistu ar ko isgerti?
Atsako: Povilas Pauliukas (UAB „Kraujagyslių chirurgijos centras“)
Patarčiau atvykti pas mane konsultacijai, nes pas Jus yra daug problemų, reikalingas kruopštus ištyrimas, tada galima bus nustatyti tikslią Jūsų negalavimų priežastį ir paskirti teisingą gydymą. Kol kas gerkite Cinariziną po 25 mg 3 kartus dienoje ir Metoprololį po 50 mg 2 kartus paroje. Daugiau vaistų nematęs Jūsų negaliu skirti.
Nuo: vita
2013-02-28
Laba diena, jau antras mėnuo skauda galvą įvairiose vietose.Paskutiniu metu dalyje tarp galvos ir kaklo, lyg toks skausmą lydintis tepimas arba pačiame viršugalvyje. Būna svaigsta galva, krūtine lyg užgulusi, kartais atrodo jog sunkiau kvėpuot, vėliau atsiranda nerimas, ima širdis stipriau plakti. Naktį patirpsta kairė ranka, diena šiek tiek ją pamaudžia.Kartais kankina nemiga, arba miego metu gausiai prakaituoju. Paskauda širdies plote. Neurologas prirašė Xanax, kurį geriau nežinant nuo ko jis pora savaičių, šiuo metu mažinu jo vartojimą, kadangi nejaučiau pagerėjimo. Ačiū už atsakymą.
Atsako: Povilas Pauliukas (UAB „Kraujagyslių chirurgijos centras“)
Xanaxo negerkite, nes tai labai blogas vaistas, benzodiazepinas, veikiantis staigiai, stipriai, bet trumpai, dėl to gaunasi abstinencijos duobės ir būna labai bloga savijauta tuose tarpuose tarp eilinių dozių, kai xanaxas neveikia. Ir aplamai Jūs tapsite priklausoma nuo Xanaxo. Apie benzodiazepinus ir jų žalą galite pasiskaityti internete adresu: www.benzo.org.uk. Atsidarykite profesorės Ashton manual ir jeigu mokate angliškai viską ten rasite apie benzodiazepinus. Jūsų simptomai leidžia įtarti pas Jus esant kaklo angos sindromą, kuris dabar paūmėjo ir viena iš jo pasekmių yra smegenų kamieno (slankstelinių arterijų) kraujotakos nepakankamumas (Jūs išvardinote nemažai jo simptomų). Jeigu atvažiuotumėte pas mane konsultacijai, tai aš tiksliai nustatyčiau Jūsų negalavimų priežastį ir greičiausiai kad galėsiu Jus išgydyti. Registracija konsultacijai telefonu 8 699 81010.
Nuo: Jelena
2013-02-27
Sveiki.Pries du men.mano vyrui atliko kompiuterine tomografija.Tirime rasoma:L1-S1 lygije,atliktose asineje plokstumoje su rekonstrukcijomis,palyginta fiziologine lordoze.Slanksteliu kunu krastai paastreje,dengemosios ploksteles nelygios,su smorlio mazgais.L5-S1 tarpslankstelinis tarpas nezymiai susiaurejes.Facetiniai sanariai nezymiai sustoreje.L3-4,4-5 diskai prolabuoja i stuburo kanala.L5-S1 disko medialine protruzija i stuburo kanala,stuburo kanalo sagitalinis matmuo 16mm

KT duomenimis-stuburo juosmenines srities tarpslankstelines osteochondrozes pozymiai,L5-S1

Gydytojai sako,kad vienintelis gydimas,operacija,taciau ji pavojinga.
Gal galetumet patarti,ar yra koks kitas gydimas siai ligai,ir parekomenduoti kur mums deretu kreiptis.Is anksto dekoju.
Atsako: Povilas Pauliukas (UAB „Kraujagyslių chirurgijos centras“)
Pagal tai kas parašyta vargu ar reikalinga operacija. Aplamai apie stuburo diskų problemas, išvaržas geriau spręsti iš magneto-rezonansinio tyrimo. Mano patarimas būtų toks: jeigu nėra stiprių skausmų ar kitų grėsmingų simptomų, pvz. paralyžių, tai geriau gydytis be operacijos. Operacija tik tuo atveju, jei be jos nebeišeina gyventi. Tiksli diagnozė ir sprendimas dėl operacijos tiktai atlikus magneto rezonansinį stuburo juosmeninės dalies tyrimą. Su šio tyrimo duomenimis kreipkitės į neurochirurgą.
Nuo: Bernadeta
2013-02-24
Laba diena, spaudžia kairę akį, dantenas, ausį. Galvą duria kaip elektros šoke. Viskas perėjo į nugarą, kaklą. Gydytojai nustato tik migreną ir nuovargį, bet nebeįmanoma gyventi.Pradėjo viskas kristi iš rankų - raumenų silpnumas. Galva labai sukasi, pykina, pradėjo durti širdį.Bet kokiu atveju atvažiuosiu konsultacijai, bet kas man galėtų būti. Pati randu pagal simptomus - trišakio nervo uždegimas.
Atsako: Povilas Pauliukas (UAB „Kraujagyslių chirurgijos centras“)
Galvos svaigimas ar sukimasis yra smegenų kamieno kraujotakos stygiaus simptomai (slankstelinių arterijų nepakankamos kraujotakos simptomai) Visi kiti simptomai: galvos dūrimas, kairės ausies, akies skausmas ar spaudimas, kaklo ar sprando surakinimas, skausmas tarp menčių, širdies dūrimas yra būdingi kaklo angos sindromui. Taigi, greičiausiai Jūs turite kaklo angos sindromą su abiejų peties nervų rezginių ir abiejų slankstelinių arterijų kompresija. Atvažiuokite pas mane ištyrimui ir konsultacijai ir aš Jums tikrai nustatysiu tikrąją diagnozę ir greičiausiai, kad galėsiu išgydyti. Tikrai tai ne trišakio nervo uždegimas. Daugiau apie savo ligą galite pasiskaityti internete adresu: kraujagysliuchirurgija.lt skyrelyje Nuorodos pasirinkę straipsnį apie krūtinės angos sindromą. Užsirašyti konsultacijai tel. 8 699 81010.
Nuo: edita
2013-02-22
laba diena. noreciau suzinoti ar del pavirsines vidurines smegenu venos kuri sustorejusi (apie 3,7, desine apie 1.5mm tai pogi temmporobazaliai ties sinus sfenoparietalis yra vingiuota, spindis apie 4mm, gali buti tokie simptomai kaip dvejinimasis akyse? tai pata ar ta vena turi but gydoma? nes daktarai sake kad turesiu gyvent taip ir toliau..
Atsako: Povilas Pauliukas (UAB „Kraujagyslių chirurgijos centras“)
Kas liečia smegenų venas, tai dažnai būna apsigimimų, kai vienos pusės vena storesnė negu įprastai, o priešingos pusės vena siauresnė arba jos net iš viso nėra. Tas pats būna ir su vidinėmis jungo venomis. Taigi, ši Jūsų parašyta diagnozė nieko nereiškia. Manau, kad Jūs turite rimtas slankstelinių arterijų problemas, jeigu jau dvejinasi akyse. Patarčiau atvykti konsultacijai pas mane su visais savo turimais tyrimų rezultatais ir aš Jums tikrai nustatysiu tikrąją Jūsų negalavimų priežastį ir greičiausiai kad galėsiu Jus išgydyti. Tik ūmi smegenų venų trombozė gali sukelti tam tikrus simptomus. Visos įgimtos smegenų venų anomalijos paprastai neturi jokios reikšmės. Užsirašyti konsultacijai tel. 8 699 81010.
Nuo: irmina
2013-02-22
Laba diena,noriu sužinoti ,nuo ko atsiranda kraujagyslinė dimensija,ar kraujagyslių kalkėjimas kuris yra,gali būti susijęs su šlapimo susilaikymu,moteris 82 metų ,natūraliu būdu nepasišalina šlapimas,nuo ko taip atsitinka?
Atsako: Povilas Pauliukas (UAB „Kraujagyslių chirurgijos centras“)
Ar negali pasišlapinti ar nelaiko šlapimo? Tai du skirtingi dalykai, ligos ir jų priežastys skirtingos. Bet kuriuo atveju ligonę reikia parodyti ginekologui ir urologui. Manau, kad jie suras problemos priežastį. Kad negalėtų moteris pasišlapinti dėl kraujagyslių man per 40 metų profesinio darbo laikotarpį neteko sutikti ir neįsivaizduoju kaip tai galėtų būti.
Nuo: Gerda
2013-02-20
Sveiki,
Prieš metus pradėjau blogai jaustis: krėtė šaltis, skaudėjo galvą, temperatūra būdavo nukritus nuo 34.0 ir iki 35.6. Kreipiausi į šeimos gydytoją, padarė visus kraujo tyrimus, ištyrė skydliaukę. Visi tyrimai buvo beveik idealus. Tas nemalonus jausmas truko apie pusantro mėnesio. Pavasarį ir vasarą jaučiausi gerai. Rudenį vėl prasidėjo šaltkrėtis, temperatūra laikydavosi apie 35.4, bet tai trukdavo 1-2 dienas, į mėnesį kartojasi 1-2 kartus. Šiandien vėl blogai jaučiuosi, temperatūra 34.7... Termometras tikrai gerai rodo, nes kitiems šeimos nariams rodo normalią temteratūrą. Kiti sako,kad gal tavo tokia normali kūno temperatūra, sutikčiau,jeigu pati gerai jausčiausi, bet dabar skauda galva, krečia šaltis...
Gal Jūs galite ka nors patarti, nes jau nebežinau ką daryti. Dėkoju už atsakymą.
Atsako: Povilas Pauliukas (UAB „Kraujagyslių chirurgijos centras“)
Greičiausiai Jūs turite išbalansuotą vegetacinę nervų sistemą (vegetodistoniją). Tačiau turi būti vegetodistonijos priežastis. Viskas turi savo priežastį, tik reikia mokėti ją surasti. Tikriausiai turite ir daugiau simptomų, tik neparašėte. Patarčiau atvykti pas mane konsultacijai. Manau, kad surasiu Jūsų negalavimų priežastį. O tada bus aišku kaip Jus gydyti. Telefonas registracijai 8 699 81010.
Nuo: aldona
2013-02-19
ar imanoma kiek pagerinti esama padeti,nes db tai kosmaras o ne gyvenimas.
Atsako: Povilas Pauliukas (UAB „Kraujagyslių chirurgijos centras“)
Pirmiausia reikia atvykti pas mane konsultacijai, o tada, kai bus tiksli diagnozė, bus galima kalbėti apie gydymą.
Nuo: aldonaeleuzkuraityte@gmail.lt
2013-02-19
uzspausta galva,cypia uzia ausyse,sutrikusi pusiausvyra,kartais ima deginti veida paleismilkinius ir akis.savijauta baisi ir tesiasi jau sestas menuo.daryta kaklo rentgeno nuotrauka,galvos kompiuterine nuotrauka,nieko nerasta.
Atsako: Povilas Pauliukas (UAB „Kraujagyslių chirurgijos centras“)
Pagal Jūsų aprašytus simptomus yra smegenų kamieno (slankstelinių arterijų) kraujotakos nepakankamumas. Šios ligos reikia ieškoti ne su galvos KT ar kaklo stubure, o kaklo arterijose, konkrečiai slankstelinėse arterijose. Tik deja, slankstelinių arterijų apart manęs Lietuvoje niekas nemoka kvalifikuotai ištirti. Jeigu norite sužinoti savo tikrąją diagnozę patarčiau atvykti pas mane konsultacijai. Užsirašyti telefonu 8 699 81010.
Nuo: Ingrida
2013-02-19
Laba diena. Jau senokai varstau gydytojų duris, bet simptomai kuriuos jaučiu vis stiprėja, ypač susijaudinus; maudžia kaklinėje srityje, o nesenai buvo surakinę stiprokai, bet per tris dienas skausmas praėjo, dažnai svaigsta galva, ypač nuo aštrių šviesų, didelių patalpų, papykina, mėto einant į šonus, dažnai akyse aptemsta, vaizdas pasidaro neryškus, užeina cyoti kai kurioje ausyje, turiu migreną su aura, kuri prasideda raibuliavimu akyse, greitai susijaudinu ir dreba kojos, ypač rankos, spazmuoja skrandį, pakyla spaudimas ir dažnai pradeda plakti širdis, nors mano spaudimas būna mažokas, greitai ir daug kalbant užstringa kalba, sunku aškiai pasakyti žodį, dreba balsas, trūksta oro. Lankiausi pas neurologus, psichologus, kardiologus, nes turiu įgimtą širdies ydą. Gėriau praplačiančius, raminamuosius, antidepresantus, bet savijauta su laiku negerėja. Nepasitikiu savimi, bijau toli nuo namų išvykti, kad nepasidarytų bloga ir pavargau nuo to ką jaučiu. Net kartais man neskauda galva, bet jaučiu kad skauda - maudžia pačios smegenys. Lauksiu Jūsų atsakymo. Pagarbiai Ačiu.
Atsako: Povilas Pauliukas (UAB „Kraujagyslių chirurgijos centras“)
Sprendžiant pagal Jūsų aprašytus simptomus, jums yra nepakankama slankstelinių arterijų kraujotaka (smegenų kamieno kraujotaka). Visi Jūsų aprašyti simptomai yra būtent nepakankamos smegenų kamieno kraujotakos simptomai. O tai, kad Jums nustatė diagnozę "migrena su aura" tai greičiausiai Jūs turite krūtinės (kaklo) angos sindromą. Atvažiuokite pas mane konsultacijai ir aš Jums tikrai nustatysiu tikrąją Jūsų negalavimų priežastį ir jeigu tik norėsite, galėsiu išgydyti. Registracija konsultacijai telefonu 8 699 81010. Daugiau pasiskaityti apie savo ligą galite internete adresu: kraujagysliuchirurgija.lt skyrelyje Nuorodos pasirinkę straipsnius apie krūtinės angos sindromą ir apie smegenų kraujotakos nepakankamumą.

  Viso: 97   1 2 3 4 5   Kitas  

Lankytojų klausimai publikuojami be korektūros.© 2015 UAB "Saulės Spektras"
Kontaktai  |  El. paštas   |  Duomenų atnaujinimas  |  Statistika  |  Įmonėms  | 
www.info.lt  |  www.auto.lt  |  www.turizmas.lt  |  www.statyba.lt   |  www.miestas24.lt  |  www.ltexport.info

Find us on Google+ Google Analytics lankomumo statistika

Euro skaičiuoklė

Litai:


Eurai:
Oficialus lito ir euro kursas yra 3,4528 lito už 1 eurą.