Paieškų šiandien: 21650

Klausk gydytojo

Klausimas ir atsakymas bus publikuojami šiame tinklalapyje.
Labai prašytume rašyti klausimus be rašybos klaidų.
Klausimo tekstas:
Jūsų vardas:
El. paštas:
Klausimas ir atsakymas bus publikuojami šiame tinklalapyje.
Labai prašytume rašyti klausimus be rašybos klaidų.
Jurgis Pleskačiauskas (Pleskačiausko pagalba bevaikių šeimų vyrams)

Į Jūsų klausimus apie vyrų vaisingumo sutrikimus, nevaisingumą, spermos tyrimus atsakys med. m. dr., doc. Jurgis Pleskačiauskas

Gydytojas Jurgis Pleskačiauskas – andrologas. Dirba individualiai, tiria vyrų spermą, diagnozuoja vyrų vaisingumo sutrikimų priežąstis , gydo vyrų vaisingumo sutrikimus , konsultuoja nevaisingumo klausimais.
Išsilavinimas:
1964 m.baigė Vilniaus universiteto medicinos fakultetą.
1964 – 2000 m.dirbo Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto patologijos ir teismo medicinos katedroje:
1964 1668 m. asistentas;
1968 1971 m.stacionarinė aspirantūra;
1971 - 1988 m. vyr.dėstytojas;
1976 m.apgynė medicinos mokslų daktaro disertaciją: „ Vyrų, gyvenančių bevaikėje šeimoje, kai kurie spermos ypatumai“;
1988 m suteiktas Doceto vardas.
Profesinė patirtis:
1968 – 2004 m. 1-os Moterų konsultacijos konsultantas vyrų nevaisingumo klausimais.
2004 – 2007 m. Respublikinio Šeimos planavimo centro gydytojas andrologas.
2002 – 2012 m. IĮ „Pleskačiausko diagnostinė ir gydymo pagalba bevaikių šeimų vyrams“ savininkas.
Paskelbė spaudoje apie 80 mokslinių ir populiarių straipsnių vyrų nevaisingumo klausimais.
Lietuvos urologų draugijos nays.

Ekspertas atsako:
Nuo: Eimantas
2013-03-08
Laba diena, buvau pas daktara,pasidariau tyrimus,rado simptoma "Uretritis" ,sake yra chlamidiju,israse vaistu. Norejau paklausti per kiek laiko galima jas isgydyti ir toliau testi lytinius aktus? po kiek mazdaug laiko turetum pagereti? Aciu uz issamu atsakyma ir linkiu geros dienos :)
Gydytojas juk turėjo viską paaiškinti. Reikia vaistus gerti 5 ž 7 dienas.Nerašote kokius vaistus paskyrė. Tačiau būtina tuos pačius vaistus gerti ir Jūsų partneriai, kitaip vėl užsikrėsite.
Klausimai ekspertui:

Visos temos

Nuo: Rokas
2015-11-18
Sveiki. Jau apie savaitę laikosi temperatūra ir toks juntamas nuovargis. Pasidarius kraujo(tyrimai geri) ir šlapimo tyrimą rado kraujo šlapime (BLD Ca10 Ery/ul). Ar tai gali būti susiję? Ar tai rimtos ligos rodikliai, ar tiesiog nėra taip blogai? Nes bėdų atrodo nei su prostata nei dar su kuo neturiu. Nei pilvą skauda, nei ką. Lauksiu Jūsų atsakymo.
Internetu nustatyti kokios yra priežąstys Jūsų negalavimo nėra galimybės. Jus turite kreiptis į gydytoją kuris jus ištirs.
Nuo: Jaunuolis 23
2015-11-12
Sveiki. Du metai kovojau su ureaplazmom ir mikoplazmom, per urologo neapdarumą buvo išrašyti ne tokie antibijotikai (trys kursai nuo prostatito, bet ne ureaplasmų). Po to, dar trys kursai stiprių antibijotikų nuo ureaplasmų (išsigydžiau), visko rezultatas - lėtinis prostatitas (sumažėjęs libido), nemalonūs skausmai, hormonų disbalansas (testosteronas 40, estradiolis 150). Ar įmanoma išsigydyt prostatitą? Ar tai liks man visam likusiam gyvenimui? Jei galite duokite kontaktus, nebežinau ką daryti. Ačiū.
Patarčiau apsilankyti pas gyd. Kamarauską Šiaulių gt.5-15. tel.2626715. Prostatitai sunkiai gydomi.
Nuo: Giedre
2015-11-07
Sveiki, vyrui azoospermija. Sutrike hormonai -aukstas FSH, sumazejes testosteronas. Sperma skaidri. tiriames genetika -nieko neranda.ar galima atstatyti ar sureguliuoti hormonus? ar gali buti uzdegimas?nors lyg ir nieko neminejo androloge?
Taip, būklė rimta.Galima būtų bandyti skirti gydymą, bet turėčiau matyti vyra ir jo spermą.Dėl detalesnės informacijos skambinkite 869822431
Nuo: Edgaras
2015-10-29
Sveiki. Man yra pašalinta kairioji sėklidė, noriu paklausti ar įmanoma ją atgaivinti, ar yra tokios galimybės, operacija?
Pašalinto organo deja atgaivinti pagal šiuolaikinės medicinos pasiekimus nėra galimybės.
Nuo: Tomas
2015-10-27
Sveiki, atlikus spermos tyrimus tasumo rezultatas parode 10-15cm. Kadangi norma kiek skaiciau yra 2 cm tai ka tai galetu reikst? Ar imanoma kaip nors ja suskystinti? Su tokiu tasumu imanoma apvaisinti moteri? Taip pat rezultatas rodo kad per 25 min sperma nesuskystejo. Aciu
šis rodiklis yra labai individualus ir mažai koreguojamas, vaisingumui turintis labai mažai įtakos. Jis gali būti kintamas, priklausomai nuo mitybos ir fermentų kaitos. Pageidautina po kurio laiko pakartoti tyrimą kitoje tyrimo laboratorijoje.
Nuo: Tadas
2015-10-22
Laba diena. Ar tiesa, kad ureaplasma gali sukelti naujagimio akies lešiuko drumstį kitaip sakant gimti naujagimis aklas? Įdomu būtų apie ją sužinoti plačiau: ar ja tik užsikrečiama ar ji gali savarankiškai išsivystyti? Ar ji plinta mylintis tiek vaginaliniu, tiek oraliniu būdu? Ar infekcijos šaltiniu gali būti burnos zona? Ar įmanoma šią infekciją pasigauti ne tik lytiniu keliu, bet sakykim duše, baseine ar šluostantis rankšluosčiu?
Kadangi naudojates internetu atsidarykite ,google UREOPLAZMA ir ten bus plačiai paaiškinta į jūsų rūpimus klausimus.Ureoplazma užsikrečiama lytiniu keliu ir turi būti gydoma.
Nuo: Rita
2015-10-20
Labas vakaras,noreciau suzinot ar galima pastoti nuo vyro kuriam po isvarzos pasalinta viena seklyde? Aciu
Vienos seklidės pašalinimas neturi jokios įtakos vyro vaisingumo sumažėjimui. Pastoti kliučiu nėra.
Nuo: anonimas
2015-10-20
Sveiki, man 17metu, pastebejau kad mano spermos spalva pageltusi,nenoriu eiti pas gydytojus, ar geltona spalva nieko nereiskia ar kazkuom sergu?
To be tyrimo negalima pasakyti. Liga nustatoma tik atlikus reikiamus tyrimus.
Nuo: Dalius
2015-10-16
Labas vakaras dariaus sprmos tyrima kelis kartus visalaika rasydavo agliutinicija yra sy karta parase spermiju agliuc (+2) ka tai reiskia
Tai dalis spermijų sulimpa į krūvas ir tokiu atveju judriu spermijų sumažeja.
Nuo: Aurimas
2015-10-08
Žmonai diagnozavo ureaplazmą. Jos ginekologė patarė ir man kreiptis pas urologą. Už poros dienų išvykstame į užsienį, todėl nežinome kaip elgtis. Jokių nusiskundimų neturiu. Gal galime palaukti žmonos gydymo rezultatų? Kiek tai rimta?
Gineklogas gali paskirti gydymą abiems. Vaistai tie patys ir turite kartu gydytis.
Nuo: J.m
2015-10-05
Laba diena
Ar per dazna masturbacija netenkami vitaminai is organizmo?,nes pastebejau kai ilgai nesimosturbuoju pagereja sveikata bei odos kokybe,bet gaila nesusilaikau
Dažna masturbacija išsekina organizmą, todėl tai netik vitaminų netekimas, bet ir nervų sistemos išsekinimas.Tai priklauso nuo jūsų valios.
Nuo: rimas
2015-09-29
laba diena, noreciau paklausti kokiu adresu Jus dirbate, nes noriu pasitikrinti del vaisingumo.
Vilniuje, Kęstučio 42-3. Detalaesnė informacija 869822431
Nuo: Kristina
2015-09-26
Laba diena. Norėjau paklaust, ar Jus atvažiuojate į Uteną konsultuoti pacientų? Jai taip, tai kada planuojat ir kur galima būtų užsiregistruoti? Ar reikalingas būtų siuntimas? Ačiū.
Dirbu tik Vilniuje.Paskambinkite 869822431.
Nuo: sarunas
2015-09-24
Labas vakaras, norejau paklausti kiek kainuoja tyrimas ar vyras vaisingas
Detalesnė informacija 869822431
Nuo: d
2015-09-19
Laba diena dar karta.draugui rasta ir nuo 10 iki 20 procentu negyvu spermatozoidu ar tai reiskia kad jis nebegali tureti vaiku
Reikia žinoti ir kitus spemos rodiklius, kad nustatyti diagnozę. Vien tik negyvų spermijų procentas dar nieko nepasako.Pas kiekvieną vyrą yra dalis ir mirusiu spermijų.
Nuo: Daiva
2015-09-18
Laba diena.su draugu bandome susilaukti vaikelio,pasidare draugas spermos tyrima ir tyrimas rodo kad yra agliutinacija.Ar tai trugdo pastoti ir ar reikia gydyti?
Priklausomai nuo agliutinacijos išreikyumo. Vienkartinis spermos tyrimas nevisada yra tikslus. Kreipkites.
Nuo: rolandas
2015-08-07
Laba diena noreciau paklausti kaires puseje seklideje ira tokiu gisleliu is sissokusiu kai nusiledzia tos seklide ju jaucesi daugiau ar tai nemazina spermos kokibes ACIU
Dėl kaikurių priežąsčių negalėjau laiku atsakyti.Matomai pas jus yra išsiplėtusios sėklinio virželio venos , vadinama varikocelė. Tas labai trukdo vyrų spermijų vystymuisi ir mažina vasingumą. Dažniausiai reikalinga operacija.
Nuo: eva
2015-08-06
Jau du metai negalime susilaukti vaikų, atlikome vyro spermogramos tyrimą, išvada - rado vieną negyvą spermatozoidą. Ar turime dar galimybių susilaukti vaikų ir koks yra skiriamas gydymas tokiu atveju?
Ačiū už atsakymą!
Pirmiausiai reikia matyti vyrą ir dar kartą jo spermą.Po to galima spresti ar galima skirti gydymą.Galite kreiptis 869822431
Nuo: Agne
2015-07-11
Laba diena,planuojane su vyru susilaukti vaikelio,bet deja nesiseka. Jam diahnozuota oligoteratospermija. Pasidareme hormoninius tyrimus ir pas vyrą padidintas keliais simtais prolaktinas (prl),ar prolaktinas itakojo jo nevaisinguma ar yra gydymas? Ar yra sansu spermos atsistatymui?
Prolaktino padidėjimas turi tiesioginės įtakos vyro vaisingumui.Reikia gydyyti. Esant pakitimams spermoje, būtinas pakartotinis tyrimas ir tuos tyrimus palyginame, kad nustatyti tikslesnę diagnozę. Galite kreiptis. Sususiekite tel.869822431.
Nuo: R.
2015-06-29
Labas vakaras, darėm vyro spermos tyrimus, neatitinka normų judrumas kuris yra 35 ir agliutinacija kuri yra 15 %. Ar tai labai prasti rezultatai ir kaip juos reikia pagerinti? ačiū už atsakymus.
Gydymas internetu neimanomas.Reikia matyti vyrą ir jo spermą, tik tada galima spresti kokį gydymą skirti. jei gydymas galimas.Vienas spermogramos rodiklis dar nenusako spermos kokybės.

Lankytojų klausimai publikuojami be korektūros.