Rugsėjo 1 d., pirmadienis LT | EN | DE | RU | LV | PL
 
 
   
Paieškos žodis:
Įmonės pavadinimas:
Įm. kodas:
Telefonas:
Tinklalapis:
- turi
El. paštas:
- turi
Adresas:
Gatvė / namo nr.:

Klausk specialisto

Klausimo tekstas:
Jūsų vardas:
El. paštas:
Klausimas ir atsakymas bus publikuojami šiame tinklalapyje.
Labai prašytume rašyti klausimus be rašybos klaidų.
Jurgis Pleskačiauskas (Pleskačiausko pagalba bevaikių šeimų vyrams)

Į Jūsų klausimus apie vyrų vaisingumo sutrikimus, nevaisingumą, spermos tyrimus atsakys med. m. dr., doc. Jurgis Pleskačiauskas

Gydytojas Jurgis Pleskačiauskas – andrologas. Dirba individualiai, tiria vyrų spermą, diagnozuoja vyrų vaisingumo sutrikimų priežąstis , gydo vyrų vaisingumo sutrikimus , konsultuoja nevaisingumo klausimais.
Išsilavinimas:
1964 m.baigė Vilniaus universiteto medicinos fakultetą.
1964 – 2000 m.dirbo Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto patologijos ir teismo medicinos katedroje:
1964 1668 m. asistentas;
1968 1971 m.stacionarinė aspirantūra;
1971 - 1988 m. vyr.dėstytojas;
1976 m.apgynė medicinos mokslų daktaro disertaciją: „ Vyrų, gyvenančių bevaikėje šeimoje, kai kurie spermos ypatumai“;
1988 m suteiktas Doceto vardas.
Profesinė patirtis:
1968 – 2004 m. 1-os Moterų konsultacijos konsultantas vyrų nevaisingumo klausimais.
2004 – 2007 m. Respublikinio Šeimos planavimo centro gydytojas andrologas.
2002 – 2012 m. IĮ „Pleskačiausko diagnostinė ir gydymo pagalba bevaikių šeimų vyrams“ savininkas.
Paskelbė spaudoje apie 80 mokslinių ir populiarių straipsnių vyrų nevaisingumo klausimais.
Lietuvos urologų draugijos nays.

Ekspertas atsako:
Nuo: Eimantas
2013-03-08
Laba diena, buvau pas daktara,pasidariau tyrimus,rado simptoma "Uretritis" ,sake yra chlamidiju,israse vaistu. Norejau paklausti per kiek laiko galima jas isgydyti ir toliau testi lytinius aktus? po kiek mazdaug laiko turetum pagereti? Aciu uz issamu atsakyma ir linkiu geros dienos :)
Gydytojas juk turėjo viską paaiškinti. Reikia vaistus gerti 5 ž 7 dienas.Nerašote kokius vaistus paskyrė. Tačiau būtina tuos pačius vaistus gerti ir Jūsų partneriai, kitaip vėl užsikrėsite.
Klausimai ekspertui:
Nuo: Donatas
2014-08-25
laba diena, dariausi hormonu tyrimus, mano lh yra 10,6 IU/L, o FSH 2,31 IU/L. LH yra padidejes, ka tai galetu reiksti? ir jei tai kazkokia problema, kaip ja reiketu spresti?
Tai reiškis, kad spermiogenezės procese yra pakitimų ir reikėyų paskirti gydymą. Reikia ištirti spermą ir tada pagal esamus rezultatus sprendžiama kuo galima padėti, Galite kreiptis. tel.86982231
Nuo: Stepas
2014-08-21
Laba diena, žodžiu apyvarpė priaugusi prie galvutės ir neina atsmaukt, įmanoma be apipjaustymo išgydyt šitą kaip nors namu sąlygomis su tepalu kokiu ar pratimais atklijuot tą odą nuo galvutės?
Tai gydoma tik chirurginiu būdu.
Nuo: Donatas
2014-08-21
laba diena, norejau paklaust ka reiskia spermos tasumas 10cm ir ji neskysteja, kokia tai gali buti problema? Ir ka reiketu daryti?
Tai priklauso nuo organizmo fermentinės sisstemos indivindualumo ir tai nera patologija. Nieko daryti nereikia
Nuo: Arturas
2014-08-19
Laba diena,

paskutiniu metu patiriant ejakuliaciją, nėra spermos. Dėl kokios priežasties atsitinka?
Jeigu anksčiau sperma ištekėdavo, tai turite nedelsiant apsilankyti pas gydytoją urologą. Internetu nustatyti priežasties nėra galimybės.
Nuo: Aurimas
2014-08-19
Laba diena. Man ant apyvarpes yra daug smulkiu baltu taskeliu kas tai
Reikia pamatyti, nes internetu diagnozuoti pokičius nėra galimybės.
Nuo: Donatas
2014-08-14
Laba diena, norejau paklausti, ar normalu kad issiliejus spermai ji suskysteja per 5 min, ir siaip sperma skystoka, kas tai galetu buti?
Dėl konsistencijos pokičių viskas yra normalu. Spermos vaisingumui nustatyti ji turi būtii ištirta.
Nuo: liepa
2014-08-05
Laba diena, mano vyrui buvo nustatyta oligoastenoteratospermija, ar tai pagydoma? kaip tai išgydyti? jau metai ir 5 mėn. kaip negaliu pastoti... (būtų antras vaikelis, pirmą pastojau iškarto).
Tai turėtų būti gydoma. Tam turite atvykti , nes internetu paskrti gydymo nėra galimybės. Paskambinkite 869822431, gausite išsamesnę informaciją.
Nuo: Eimantas
2014-08-04
Sveiki, Daktare. Turiu didele problemą. Sunku šlapintis, karštomis dienomis atrodo, kad vos nesišlapinu bet ką darydamas, bet niekas nebėga. Atrodo nori, bet tualete labai retai kada išeina nusišlapinti ir spaudimo nėra. Po apyvarpe, kai atsmaukiu yra lyg balti guziukai po du ir tolygiai eina per tą gyslete. Ką daryti ir kas čia per liga galėtų būti?
Turite nedelsdamas apsilankyti pas gydytoją urologą, nes matomai yra rimti sveikatos pokyčiai.Internetu nustatyti Jūsų negalavimo priežąsties neimanoma.
Nuo: Galina
2014-07-29
Laba dena, norime patikrinti vyrą kodėl aš negaliu pastoti, norime patikrinti vyro spermatozoidus. Kek tai kainuotų. 860924285
PASKAMBINKITE TEL.869822431, GAUSITE INFORMACIJĄ JUS DOMINANČIU KLAUSIMU IR GALĖSITE SUSITARTI DĖL VIZITO.
Nuo: gintare
2014-07-28
Laba diena.Vyrui itaria azoospermija.Ar imanoma kazka padaryti ir tiketis pastoti?Ir kokius tyrimus atlikti reiktu
Reikėtų atvykti pas mane, nes reikia apžiūrėti vyrą ir turiu matyti vyro spermą. Paskambinkite tel. 869822431
Nuo: Donatas
2014-07-20
Sveiki, mano sperma permatoma ar galiu buti vaisingas?
Tam reikia ištirti spermą ir jus apžiūrėti. Tikimybė, kad spermoje yra rimtų pokičių neatmestina.
Nuo: Edvinas
2014-07-12
Laba diena esu vaikinas 24 metų ir susidūriau su tokia problema, pas mane sumažėjęs yra spermatozoidų kiekis gal galit patart ką daryt ar galima atstatyti tą kiekį ar vitaminus kokius gerti ar vis dėl to nuvažiuoti pas gydytoją.
Reikia dar kartą ištirti spermą , jus apžiūrėti ir tada galima nustatyti ką toliau daryti.Galite kreiptis detaliau informacija ir registracija tel.869822431
Nuo: Rimas
2014-07-10
Sveiki, neseniai pastebėjau, jog spermoje yra želė gabaliukų. Norėčiau paklausti kas įtakoja jų atsiradimą ir ar tai nėra blogai? Taip pat kartais po intensyvesnio sėdimo darbo ar sporto periodo jaučiu šlapinimosi uždelsimą (šlapinimuisi jokių pastangų nereikia, tiesiog visai uždelsia kiek ilgiau nei paprastai). Kraujo ir šlapimo tyrimai yra normalūs. Ar tai nebus kokios rimtos ligos priežastis, kuriai reikia rimto gydimo ir išsamesnės gydytojo konsultacijos? Dėkui
Tai kad spermoje yra žele konsistencijos yra normalu. Dėl šlapinimosi sutrikimų jums reikėtų apsilankyti pas gydytoją urologą, nes internetu nustatyti priežasties neįmanoma.
Nuo: Fausta
2014-07-08
Laba diena,
Mano ovuliacinių dienų LH banga buvo liepos 4d. Lytinius santykius turėjome liepos 6d.
Labai norime susilaukti vaikelio. Kokia tikimybė, kad galėjau pastoti.
Matomai, kad pavelavote.Kada vaisingos dienos, makštyje turite jausti esančias skaidrias gelives ir slidumą.Jeigu makštyje jau sausa - paveluota. Dažnai yra diagnozuojamas imuninis nevaisingumas, tada reikia gydytojo pagalbos
Nuo: Deividas
2014-07-07
Sveiki, su drauge norime susilaukti vaikelio, bet manosperma isiliejant bun kaip zele, noreciau suzinot ar tai normalu,ir kokius tyrimus pasidaryt kad zinociau jog viskas gerai? aciu
vyrui išsiliejusi sperma būna žele konsistencijos, tai normalu. Tačiau tas nenusuako vyro vaisingumo kokybės Tam reikia ištirti spermą. Būna ir imunologinis nesuderinamumas poroje. Galite kreptis, informacija 8 698 22431
Nuo: Laurynas
2014-07-05
Laba diena. Norėčiau paklausti jūsų, kas galėtų būti, jei ant varpos atsirado tokia ruda linija. Kurią galima pajausti, kas tai galėtų būti ?
Internetu to nustatyti neimanoma.
Nuo: Ramunė
2014-06-30
Sveiki,norejau suzinoti buwau pas gydytoja dare echoskopija ir rado labai daug vandenu,ko neturetu is wiso buti.Israse man stiprius antibiotikus,is kur tie vandenys ji man atsakyti negalejo.parase,kad dubens uzdegimas.Kas man galetu buti?Siaip ir dabar paskauda nugara ypac desneje puseje,ir isskyru yra nemazai,net kartais baisu kad pro kelnes neprabegtu kaip vanduo atrodo?kas tai?
Diagnozuoti internetu kas jums yra nėra galimybės. Gydytojas kuris jus tyrė matyt žino kaip jus gydyti diagnozavus ligą,
Nuo: Rolandas
2014-06-27
Sveiki, man 25m ir as turiu toki klausima. Siaip erekcijos sutrikimais nesiskundziu, susijaudinu greitai, bet kai ateina laikas sueiciai, penis suglemba ir negaliu ivykdyti lytinio akto?
Galimai tai psichologinės problemos, nors gali būti ir kitų priežąsčių, kurių internetu išspęsti neimanoma.Pabandykite panaudoti POTENZIA tabletes
Nuo: Sigita
2014-06-26
Sveiki, kada galima užsiimti seksu po gimdymo ?
Tai priklauso nuo jūsų sveikatos būklės. Protingas laikas apie 1 mėn.
Nuo: laima
2014-06-22
Laba diena, mano 4,5 metų sūnui yra fimozė (vaikų chirurgas diagnozavo). Jokių uždegimų neturime, šlapinantis susidaro nedidelis "balionėlis" varpos priekyje, bet šlapimas teka gerai. Chirurgas patarė laukti, nes daugumai vaikų fimozė savaime praeina brendimo laikotarpiu. Pastebėjau, jog patempus varpos odelę jos viduje matosi tokie balti "batyminiai" spuogeliai, ar taip gali būti, ar čia dėl fimozės? Ir dar neramina vienas klausimas, ar fimozė nedaro jokios įtakos varpos formavimuisi ( jos dydžiui, neiškraipo jos)?
Galite nusiraminti, jūsų gydytojas teisingai patarė, tikslinga laukti. Jeigu sulaukus brandos mėtų fimozė liks, galima bus daryti apipjaustymą. Lyties organų vystymuisi įtakos netutri.

  Viso: 408   1 2 3 4 5   Kitas  

Lankytojų klausimai publikuojami be korektūros.© 2014 UAB "Saulės Spektras"
Kontaktai  |  El. paštas   |  Duomenų atnaujinimas  |  Statistika  |  Įmonėms  | 
www.info.lt  |  www.auto.lt  |  www.turizmas.lt  |  www.statyba.lt   |  www.miestas24.lt  |  www.ltexport.info


Google Analytics lankomumo statistika