Kovo 27 d., penktadienis LT | EN | DE | RU | LV | PL
 
 
   
Paieškos žodis:
Įmonės pavadinimas:
Įm. kodas:
Telefonas:
Tinklalapis:
- turi
El. paštas:
- turi
Adresas:
Gatvė / namo nr.:

Klausk gydytojo

Klausimo tekstas:
Jūsų vardas:
El. paštas:
Klausimas ir atsakymas bus publikuojami šiame tinklalapyje.
Labai prašytume rašyti klausimus be rašybos klaidų.
Jurgis Pleskačiauskas (Pleskačiausko pagalba bevaikių šeimų vyrams)

Į Jūsų klausimus apie vyrų vaisingumo sutrikimus, nevaisingumą, spermos tyrimus atsakys med. m. dr., doc. Jurgis Pleskačiauskas

Gydytojas Jurgis Pleskačiauskas – andrologas. Dirba individualiai, tiria vyrų spermą, diagnozuoja vyrų vaisingumo sutrikimų priežąstis , gydo vyrų vaisingumo sutrikimus , konsultuoja nevaisingumo klausimais.
Išsilavinimas:
1964 m.baigė Vilniaus universiteto medicinos fakultetą.
1964 – 2000 m.dirbo Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto patologijos ir teismo medicinos katedroje:
1964 1668 m. asistentas;
1968 1971 m.stacionarinė aspirantūra;
1971 - 1988 m. vyr.dėstytojas;
1976 m.apgynė medicinos mokslų daktaro disertaciją: „ Vyrų, gyvenančių bevaikėje šeimoje, kai kurie spermos ypatumai“;
1988 m suteiktas Doceto vardas.
Profesinė patirtis:
1968 – 2004 m. 1-os Moterų konsultacijos konsultantas vyrų nevaisingumo klausimais.
2004 – 2007 m. Respublikinio Šeimos planavimo centro gydytojas andrologas.
2002 – 2012 m. IĮ „Pleskačiausko diagnostinė ir gydymo pagalba bevaikių šeimų vyrams“ savininkas.
Paskelbė spaudoje apie 80 mokslinių ir populiarių straipsnių vyrų nevaisingumo klausimais.
Lietuvos urologų draugijos nays.

Ekspertas atsako:
Nuo: Eimantas
2013-03-08
Laba diena, buvau pas daktara,pasidariau tyrimus,rado simptoma "Uretritis" ,sake yra chlamidiju,israse vaistu. Norejau paklausti per kiek laiko galima jas isgydyti ir toliau testi lytinius aktus? po kiek mazdaug laiko turetum pagereti? Aciu uz issamu atsakyma ir linkiu geros dienos :)
Gydytojas juk turėjo viską paaiškinti. Reikia vaistus gerti 5 ž 7 dienas.Nerašote kokius vaistus paskyrė. Tačiau būtina tuos pačius vaistus gerti ir Jūsų partneriai, kitaip vėl užsikrėsite.
Klausimai ekspertui:
Nuo: Elena
2015-03-20
Sveiki,
Mano vyras geria chlonezapama ar tai gali pakenkti vaisingumui?
Turbūt clonezapam? Tai raminantis vaistas, kurį ilgaivartojant , galima priprasti.Vaisingumui neturi įtakos, bet gali sumažėti potencija.Nes jūsų parašyto vaisto nėra.
Nuo: Sigitas
2015-03-19
Sveiki,

Atlikus spermos tyrima nustate, kad sperma labia tirsta ir daug gleiviu. Gal pasakytumete ka reiktu pagerti, kad suskystetu gleives?
Nekreipkiye į tai demesio, nes tai nėpa patologija.
Nuo: Tomas
2015-03-18
Laba diena,norejau paklausti man 28m.spermos tyrimo rezultatas visur nuliai,ar yra koks gydymo budas ?
Rėzultatai negeri, bet ar galima jus gydyti, internetu nustatyti neįmanoma. Būtų gerai jeigu atvykyumete. tel. 869822431
Nuo: Donatas
2015-03-16
Norejau paklaust kokie tyrimai daromi norint nustatyti sekliniu lataku uzakima, ar pakanka seklidziu echoskopijos? Ir kokie medikamentai tokiu atveju vartojami, esant latakeliu nepraeinamumui?
Sėklinlų latakų nepraeinamumas labai retas reiškinys. Echoskopija to negali nustatyti. Bųtinas spermos tyrimas.
Nuo: Valentinas
2015-03-13
Laba diena, man nustatytas prostatos Ca 3 st. Pusę metų paskirtas diphereline, po to numatomas ST gydymas. Ar iki ST gydymo galima naudoti kordicepsą, žuvų taukus, skystą ryklio kremzlių ekstraktą ? Dėkoju už atsakymą.
Geriai kordicepso nenaudoti, nes tai stimuliuoja procesą.Visą kitą galitre naudoti..
Nuo: arunas
2015-03-09
sveiki, man per nakti staigiai padidejo viena seklide, vakar jauciau kazkoki nepatoguma ir skausma kirksnyje (dirbau intensyvu fizini darba, kur reikia daznai zemai lankstytis, galbut kazkaip slaunimis uzgavau..), o siryt seklide pasitrigubino dydziu, nesu lietuvoje ir noreciau paklausti ar tai labai rimta? aciu.
Nuo: arunas
2015-03-09
sveiki, man per nakti staigiai padidejo viena seklide, vakar jauciau kazkoki nepatoguma ir skausma kirksnyje (dirbau intensyvu fizini darba, kur reikia daznai zemai lankstytis, galbut kazkaip slaunimis uzgavau..), o siryt seklide pasitrigubino dydziu, nesu lietuvoje ir noreciau paklausti ar tai labai rimta? aciu
Matomai yra sįklidės ųždegimas ir jį trikia gydyti.
Nuo: Deividas
2015-03-04
Sveiki, turiu kažkokia problemėlę su dešine seklide. Prieš keletą dienų, po masturbacijos įvykus ejakuliacijai, pajutau labai nemalonų jausmą, sakyčiau gal net skausmą (atrodo jog dešinioji seklidė pakilo ir staigiai nusileido žemyn). Praėjus keletui dienų, nemalonus jausmas seklidėje, kirkšnyje bei pilvo apačioje nepraeina. Kas man gali būti? Studijuoju kitoje šalyje, labai laukiu atsakymo!
Manyčiau, kad taip sureagavo sėklinio virželio raumenukai, kas sukėlė nemalonius jutimus. Fas turėtų praeiti savaime. Galite išgerti nuskausminaja tablete.
Nuo: zita
2015-02-24
Sveiki.Klausymas urologui:jau daug metu turiu tokia beda,,net nezinau kaip ir parasyti isanges iplysimas.Koks gydymas taikomas,reikalinga operacija ir jei taip,tai ar labai sudetinga.nes su metais ji man atrodo vis daugeja,ir del higieniniu problemu taip pat daug nepatogumu kelia.aciu
Jums reikia kreiptis į gydytoją proktologą, kuris tikrai padės. Kiek žinau, tai gydymas taikomas žvakutėmis. Bet neesu tos srities specialistas.
Nuo: Jonas
2015-02-24
Sveiki. Nesenai prieš kelias dienas šlapindamasis pastebėjau kraujo, ir man labai skaudėjo varpą. Tai kartojosi 2 dienas iš ryto. Vėliau po kelių dienų mylėjausi su mergina, skausmo nejaučiau, bet spermoje taip pat pastebėjau kraujo. Kas man yra ?
Nedelsiant turite kreiptis į gydytoją urologą, kuris tik kus ištyręs nustatys diagnozę ir paskirs gydymą. Kraujo pasirodymas yra rimtas susirgimo požymis.Internetu tas negydoma.
Nuo: gedas
2015-02-24
sveiki turiu tokia problema esu vedes jau metus bet pastaruoju metu kai uzsiimu seksu man plysineja apyvarpe ka daryti padekit
Gali būti dvi priežąstys - 1, Grybelinė infekcija, tada pabandykite nusipirkti CLOTRIMASOLI 1%kremo ir tepkite iki 7 dienų 1 kartą paroje: arba 2,alergija, tada turite kreptis į gydytoją alergologą.
Nuo: GIlbertas
2015-02-21
Sveiki, norėjau paklausti, ar normalu, jei baigiantis šlapintis, kai užsimaunu trumpikes tik tada išbėga šlapimo lašiukas, ir matosi šlapimo demė? man 17, ,manau seniau nekreipdavau dėmesio, man taip visąlaik.
Reikia neskubėti mautis trumpikes, o palaukti kai viskas išlašės.
Nuo: Donatas
2015-02-19
Sveiki, ar tamsulozinas padeda nuo sekliniu lataku uzakimo, ar daro kazkoki teigiama poveiki?
Šis vaistas vartojamas esant prostatos padidėjimui, kad pagerinti šlapinimasi. Sėklinių latakų užakimo atveju nevartojamas nes ne tam skirtas.
Nuo: Erika
2015-02-11
Laba diena.Su vyru jau beveik 2metai niekaip negalime susilaukti anrto vaikelio.Su pirmu vaikeliu pastojau labai greitai.Ar reiketu abiem tirtis ar tik vyrui,spermos kokybe ir spermiuku judruma?Man 34metai o gal ir manyje yra kokia problemele?Aciu uz atsakyma
Galimai yra imuninis nesuderinamumas. kuris pastaraisiais metais dažnėja. Be abejo tikslinga pirmiausiai ištirti vyro spermą.Galite kreiptis. Tel.869822431
Nuo: sigitas
2015-02-10
Sveiki. Norejau paklausti arba pasitiklsinti. Ar spermos paselio tyrimas ir rytinis tyrimas parodytu koki uzdegima ar negalavima? Tyrimai daryti spali,o gruodi abieju selidziu pacioje apacioje po nedideli guzeli atsirado. Neskauda nei ju, nei aplink, nei slapinantis, netrukdo, tik uzsijaucia. Paskutinis urologo tyrimas pries metus buvo, vienas guzelis gal jau buvo. Sake nieko tokio. Aciu uz atsakyma
Norint ar yra uždegiminių pakitimų, reikia ištirti spermą.Psėlio daryti pradžioje netikslinga.Galite kreiptis tel. 869822431
Nuo: Violeta
2015-02-09
Sveiki, su vyru negalim susilaukti vaikelio,tai noriu paklaust ar galite istirti ji ,gal yra pas ji problema.kaip galim su jumis susisiekti?aciu
Taip, galiu ištirti. Susisiekti tel. 869822431 bet kuriuo metu.Viską paaiškinsiu detaliau telefonu.
Nuo: A
2015-02-09
Sveiki, ar sperma dar "aktyvi", jeigu po akto prezervatyve ji išbuvo 5-6 valandas ir pasidarė permatoma? Kokia tikimybe nuo jos pastoti?
Kad liktų pajėgi sperma apvaisnti tiek išbuvusi prezervatyve - mažai tikėtina, kadangi prezervatyvuose yra medžiagos juos žudančios.Bet dabar yra tokia prezervatyvų įvairovė, kad gali būti ir kitaip.
Nuo: A
2015-02-09
Sveiki, ar sperma dar "aktyvi", jeigu po akto prezervatyve ji išbuvo 5-6 valandas ir pasidarė permatoma? Kokia tikimybe nuo jos pastoti?
Nuo: Violeta
2015-02-08
Sveiki,daktare o Jus dar gydot privaciai.?su vyro negalim susilaukti vaikucio jau apie 2 metus,tai nusprendem istirt vyra.
Taip. galite kreiptis. Paskambinkit tel 869822431, viską paaiškinsiu .
Nuo: Vilija
2015-02-04
Mano draugas neturi vienos seklydes, sake kad kai buvo mazas jam ja isoperavo. Del kokiu priezasciu neatskleide, nelabai nori kalbeti sia tema. Ar jis gali tureti vaiku? Seksualinis gyvenimas yra aktyvus, mylintis del to nekyla problemu, tik idomu ar jis del gali buti vaisingas
Vaisingumui neturėjimas vienos sėklidės neturi įtakos. Ir viena sėklidė pilnaverčiai gamina spermijus. Norint tiksliai sužinoti ar nėra problemų vaisingumo kokybei, reikėtų ištirti spermą.

  Viso: 479   1 2 3 4 5   Kitas  

Lankytojų klausimai publikuojami be korektūros.© 2015 UAB "Saulės Spektras"
Kontaktai  |  El. paštas   |  Duomenų atnaujinimas  |  Statistika  |  Įmonėms  | 
www.info.lt  |  www.auto.lt  |  www.turizmas.lt  |  www.statyba.lt   |  www.miestas24.lt  |  www.ltexport.info

Find us on Google+ Google Analytics lankomumo statistika

Euro skaičiuoklė

Litai:


Eurai:
Oficialus lito ir euro kursas yra 3,4528 lito už 1 eurą.