Paieškų šiandien: 18398

Klausk gydytojo

Klausimas ir atsakymas bus publikuojami šiame tinklalapyje.
Labai prašytume rašyti klausimus be rašybos klaidų.
Klausimo tekstas:
Jūsų vardas:
El. paštas:
Klausimas ir atsakymas bus publikuojami šiame tinklalapyje.
Labai prašytume rašyti klausimus be rašybos klaidų.
Jurgis Pleskačiauskas (Pleskačiausko pagalba bevaikių šeimų vyrams)

Į Jūsų klausimus apie vyrų vaisingumo sutrikimus, nevaisingumą, spermos tyrimus atsakys med. m. dr., doc. Jurgis Pleskačiauskas

Gydytojas Jurgis Pleskačiauskas – andrologas. Dirba individualiai, tiria vyrų spermą, diagnozuoja vyrų vaisingumo sutrikimų priežąstis , gydo vyrų vaisingumo sutrikimus , konsultuoja nevaisingumo klausimais.
Išsilavinimas:
1964 m.baigė Vilniaus universiteto medicinos fakultetą.
1964 – 2000 m.dirbo Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto patologijos ir teismo medicinos katedroje:
1964 1668 m. asistentas;
1968 1971 m.stacionarinė aspirantūra;
1971 - 1988 m. vyr.dėstytojas;
1976 m.apgynė medicinos mokslų daktaro disertaciją: „ Vyrų, gyvenančių bevaikėje šeimoje, kai kurie spermos ypatumai“;
1988 m suteiktas Doceto vardas.
Profesinė patirtis:
1968 – 2004 m. 1-os Moterų konsultacijos konsultantas vyrų nevaisingumo klausimais.
2004 – 2007 m. Respublikinio Šeimos planavimo centro gydytojas andrologas.
2002 – 2012 m. IĮ „Pleskačiausko diagnostinė ir gydymo pagalba bevaikių šeimų vyrams“ savininkas.
Paskelbė spaudoje apie 80 mokslinių ir populiarių straipsnių vyrų nevaisingumo klausimais.
Lietuvos urologų draugijos nays.

Ekspertas atsako:
Nuo: Eimantas
2013-03-08
Laba diena, buvau pas daktara,pasidariau tyrimus,rado simptoma "Uretritis" ,sake yra chlamidiju,israse vaistu. Norejau paklausti per kiek laiko galima jas isgydyti ir toliau testi lytinius aktus? po kiek mazdaug laiko turetum pagereti? Aciu uz issamu atsakyma ir linkiu geros dienos :)
Gydytojas juk turėjo viską paaiškinti. Reikia vaistus gerti 5 ž 7 dienas.Nerašote kokius vaistus paskyrė. Tačiau būtina tuos pačius vaistus gerti ir Jūsų partneriai, kitaip vėl užsikrėsite.
Klausimai ekspertui:

Visos temos

Nuo: Edita
2016-02-02
Sveiki, ką manote, apie maisto papildą Profertil esant astenospermijai?
preparatas geras ir brangus, bet nevisiems pagerina judrumą. Yra kitų preparatų.
Nuo: Tomas
2016-02-02
Sveiki, esu tolimoje Azijos salyje, apie du menesius jauciu maudzianti astru skausma seklidese, gydytojas padare tik ultragarso tyrima ir nustate kad yra kazkokio skyscio abiejose seklidese ir liga epididimita. Skyre vaistu pavadinimu: Cefixime dispersible tablets 100mg gerti po viena tablete 2 kart dienoj ir Aescuven forte tablets gerti po 2 tris kart dienoj. Ar sitie vaistai tikrai sitai ligai gydyti? Ar ju pakanka? Ar reikia papildomu tyrimu ne tik ultragarso? Kitokiu tyrimu daktaras nepasiule. Perskaicius Cefixime vaistu informacijos lapeli rasoma: tik nuo lengvu slapimo taku infekciniu ligu. Del kalbos barjero bijau kad ko nors nesuptratau ka daktaras sake. Dekui uz atsakyma
Manau, kad gydymas paskirtas teisingai, nes yra sėklidžių priedelių uždegimas.
Nuo: Laimis
2016-02-01
Sveiki,man 25metai, jau 7metus turiu problemu dėl kairiosios seklides,esu ne ieva kart žaisdamas futbolą gavęs į seklides,problea ta,kad beveik nuolat skauda,išimtis gulint,ne viena sykį teko lankytis pas urologus t,y Viktoras rasevskis ir darijus skaudickas, pastarasis degnozavo letini prostatita,pries kelis metus atsirado keli kruopos dyzdzio darinukai virsutineje seklides dalyje ties prielipo,taciau gydytojas man jų nematė,sako nieko blogo nemato,ką man toliau daryti,nerimą kelia šie darinukai,beja turiu nugaros isvarza dubens srityje,gal kažkiek skausmą duoda ir šis reikalas.
Internetu nustatyti jūsų negalavimo priežąsties nėra galimybės.Gydytojai jus tyrė ir manau kad nustatė ligą ir paskyrė gydymą. Skaudėti seklides gali ir dėl pakitimų stubure.
Nuo: Orinta
2016-01-26
O kodel man jeu menuo praejo kaip menesines veluoja, bet su vyru stengemes kas antra nakty, bet nestumo testas vis rodo neigema, kas gali buti negerai? Prasau patarkit..
Turite apsilankyti pas gyd.ginekologą
Nuo: Sergey
2016-01-02
Laba diena! Ejgu as paimsiu siuntimas is seimos gyfytoja,gali ateiti pas jus i9 ko konsultaciju(nemokoma?? ) Pas mane nedarbingumas jau 5 metai (MEZPOZVONOCHNYE GRYZY),man r4eikie siuntimas i MRT
. Jeigu tai dėl stuburo, tai aš tuo neužsiimu. turite kreiptis į MRT specialistus.
Nuo: Marius
2016-01-02
Sveiki,noriu paklausti,ar galiu tapti lytiskai pajegiu kokiu buvau anksciau?Man 31 metai,kai buvau 24m,buvo diagnozuotas sepsis ir stafilokokas,susikaupe puliai ties krutine i stuburo kanala,atlikta laminektomija,padare operacija,po to likau neigalus,nevaldau koju,jutimai kojose neryskus,po operacijos apie 2 metus erekcija dar budavo,bet nevisada,po to kuo toliau,tuo sunkiau tai pavyksta,paskutinius puse metu visai erekcija susilpnejusi,beveik nera.Gyvenu su panele,ji sveika,bet matau kad musu santykiai kuo toliau,tuo labiau prasteja,zinau kad tai del manes,nors ji man to tiesiai nepasako,Sportuoju nuo pat to laiko kai tapau nevaikstanciu 5 dienas per savaite po 2valandas,kartais parukau ,alchoholio visai nevartoju.Is ankto dekoju.
Su pagarba Marius
Matomai dėl jūsu negalavimų ir operacijos būti pažeistos nugaros smegenys tame lygyje kur yra erekcijos centras, todėl vaistais atstatyti lytinės funkcijos nepavyks.
Nuo: Jurij
2015-12-29
Sveiki, pasidariau spermatogramos tyrimą: pH (7-7,8) 7,8; spermijų (0-120) - 86,4; judrūs (60-70) - 47; mažai judrūs (50-60) - 39; nejudrūs (10-20) -14; leukocitai (0-10) -18-21-19; eritrocitai - nerasta; epitelio ląst.-nėra; lipold. grūdel. - daug; spermijų - 1 b. Bandom susilaukti vaikelio,bet nepavyksta.
Nedelsiant turite kreiptis į gydytoją urologą, nes padidėjęs leukocitų kiekis nurodo esantį uždegimą.Reikia gydyti uždegimą.po to galite kreiptis 869822431
Nuo: Miglė
2015-12-29
Laba diena. Esu 31 m, vyras tokio pat amžiaus. Daug metų esame kartu, tad nuo 24 m nusprendėme nesisaugoti ir susilaukti vaikelio. Kai suėjo po 30 m nusprendėme smarkiai padirbeti,bet iki šiol nieko nepavyko. Prieš mėnesį vyras pasidarė spermatogramos tyrimą, kurio rezultatai per mažai judrūs spermatozoidai. Tyrimą darėmės vilniaus poliklinikoje, ar reiktų pakartoti tyrimą ir gal geriau būtų privačioje poliklinikoje?
Nuo: Jonas
2016-01-05
Laba diena daktare kastai yra Asthenozoospermia ar ji isgyditi galima ? Gal jusu asmenini el pasta galima gaut ?
Ši diagnozė reiškia, kad yra sumažėjęs spermijų judrumas. Visada kai yra vienas spermos tyrimas pakitęs, reikia tyrimą pakartoti ir lyginti rezultatus.Ar galima gydyti, reikia matyti ne tik spermos tyrimo rezultatus bet ir apžiūrėti jus, gal reikia skirti it kitų papildomų tyrimų.Internetu padėti nėra galimybės.,Skambinkite 869822431.
Nuo: Tomas
2016-01-05
Sveiki, nuo paauglystės turiu problemą, dėl kurios labai kompleksuoju. Maždaug nuo 14likos metų (man 22) ant sėklidžių pradėjo atsirasti tarsi dideli spuogai. Juos pradūrus vidus kupinas baltos masės, kaip ir spuoguose. Pačiame centre- kietos sėklytės. Poroje vietų šie spuogai susijungė ir sudarė didesnius gumulėlius (apie 1 cm dydžio). Šitų spuogų man niekada neskauda, jie nėra jautrūs, tačiau sukelia labai delį kosmetinį diskomfortą. Ką tokiu atvėju turėčiau daryti? Ačiū už atsakymą
Turite kreiptis į gydytoją dermatologą.
Nuo: anonim
2015-12-20
Sveiki, ar normalu, kad sperma suskystėja per kelias minutes?
Tai yra normalu, svarbiausiai,kad spermoje būtu pakankamai spermijų.
Nuo: Adriana
2015-12-19
Laba diena. Man 32 metai, vyrui 46 metai. Kartu gyvename jau 6 metus, pastoti niekaip negaliu. Jau 4 metus lankausiu pas gydytojus, bet man sako, kad pas mane viskas gerai reikia laiko, viena gydytoja pasiūlė vyrui išsitirti ir jos diagnozė manę nlabai nustebino (nes jis iš pirmos santuokos turi du vaikus), ir aš niekada negalvojau, kad pas jį gali būti problemų. Diagnozė OLIGOASTENOTERATOSPERMIJA. Labai prašau atsakykite man ar tai yra gydomą ir aš turiu šansą turėti nors vieną vaiką. Ačiū.
Kartais praeitis dar nieko nesprendžia, nes vyrui vaisingumas gali keistis.Būtinas pakartotinis spermos tyrimas,, nes vienas tyrimas gali būti netikslus ir reikia juos lyginti. Gali būti ir kitų priežąsčiu. Jeigu norite pagalbos, kreipkites, Tel 869822431 .
Nuo: Jonas
2015-12-15
Laba diena mane domina klausimas nuo liaukospermijos ar galima apvaisinti mergina koks gidimas buna ? Nes kiek zinau liaukospermija nevaisingumo pozymis
Nuo: Jonas
2015-12-15
Labas rytas mane labai domina klausimas ar liaukospermija yra pagydoma ir koks gydimas ?as kiek suprantu tai nevaisingumo pozymis
Nesuprantu jūsų klausimo, nes tokios diagnozės nėra,
Nuo: Jonas
2015-12-10
Laba diena, norėčiau paklausti, ar fimozės operacija atliekama vietinėje nejautroje?
Tą turite aiškintis su operuojančiu gydytoju urologu..
Nuo: Dovilė
2015-12-08
Laba diena, mano vyras pasidarė spermograma ir jo diagnozėje parašyta buvo asthenozoospermia ir agliutinazoospermia. Ar yra galimybė pastoti, turint tokias diagnozes?
Vien iš diagnozės formulavimo, atsakyti ar galite pastoti nėra galimybės. Tą galima komentuoti tik įvertinant visus spermogramos rodiklius. Visada, kada yra konstatuojami pakitimai, būtina kartoti spermos tyrimą,bei apžiūrėti vyrą ir pasiaiškinti kitus duomenis.Kreipkites.
Nuo: Dominykas
2015-12-02
Sveiki, 11-17 buvo daryta varikocelės operacija, atliekant pjūvį kirkšnies srityje. Po operacijos, venu išsiplėtimas kapšelyje išliko. Ar tai normalu? Kada dings?
Venos juk nepašalinamos, o tik perrišamos virželio venos. Jos turi supliukšti.Tam reikia lako.
Nuo: jurge
2015-12-01
Laba dieną daktarė pasidariau turimus sakė man vyskas gerai,o mano vyruj tai padarė spermograma Suskystejimo laikas min55min.,rašymas,mm 2-3mm,pH 7,5. Spermiju kiekis,mm viename millitre 11,visame ejakuliate 30,judrumas % išviso (60-70)yra 40,pirmineigis (50) 30-35trukciojantis (10-20) 5,patologija galvutės(15-20) tik 3,kaklelio (5-10)tik 3,uodegėlės(2-5)tik2,normalių firmų(70)tik 40%,leukocitai (iki10)tik 0-1-2,eritrocitai vnt pavieniai tik -2,epitelio ląstelės vnt.pavienės (tik 1-3-5)Lipoidiniai grūdeliai vnt nedaug.hialino kūneliai vnt tik 0-3.beteherio kristalai nėra.spermiogenine lasteles% tik 0-1. Ir norėčiau kuo greičiau padėkite mum mes jau 5metus bandoma susilaukti .viską išbandem .
Tyrime yra permažai spermijų. Tikslingas gydymas. Turite susisiekti tel 869822431, susitarti dėl konsultacijos.
Nuo: Eglė
2015-11-26
Labas vakaras. Vyrui diagnozavo sėklidžių atrofiją. ar yra kažkoks gydymas? ar dar turime kokią tikimybę susilaukti vaikų?
Nuo: Oskaras
2015-11-21
Laba diena, atlikus spermos tyrimą ištirta,kad yra leukospermija, pasėlis auga vidutiniškai, kraujo tyrimai geri,šlapimo pasėlis taip pat. Buvau pas urologą, išrašė tik maisto papildų, jokių antibiotikų. Ar gali leukospermija "praeiti" negydoma? Planuojame vaikelį, jei būtų pastojimas ar tai nepakenktų žmonai ar vaisiui?
Jeigu urologas nepaskyrė antibiotikų, matyt jų nereikėjo. Tas pastojimui neturėtų jokios įtakos.Tikslinga pakartoti tyrimą.

Lankytojų klausimai publikuojami be korektūros.