Paieškų šiandien: 4759

Pranešimai

Sveikatinė jau Megoje!

2016 m. gruodžio 22 d., ketvirtadienis

Visiems, mylintiems sveiką gyvenimo būdą, turime puikių naujienų! Nuo šiol prekių Jūsų ir Jūsų artimųjų sveikatai Kaune galėsite įsigyti kasdien! Prekybos centre “Mega” Islandijos pl. 32, priešais Senukų prekybos centrą, duris pravėrė jau 6-toji „Sveikatinė“!
Pirmoji „Sveikatinė“ duris pravėrė 2015 m. birželio 11 d. Panevėžyje, prekybos centre „Babilonas“. Nuo to laiko „Sveikatinių“ tinklas sparčiai plėtėsi, dovanodamas sveikatą visiems savo pirkėjams! „Sveikatinių“ populiarumą lėmė tikėjimas tuo, ką darome ir noras padėti žmogui atrasti sveiką gyvenseną, darną ir harmoniją su savo kūno ir sielos sveikata. Juk sveikame kūne – sveika siela!
„Sveikatinė“ – tai vieta, kur prekių sau ras kiekvienas, besirūpinantis savo sveikata, ir jaunas, ir senas. Darbštuoliai čia gali atrasti įvairių priemonių, pagelbėsiančių išvengti nemalonių pojūčių po sunkios darbo dienos.


Kompresinės kojinės - būtinas aksesuaras
Kompresinės kojinės būtinas aksesuaras visiems, dirbantiems stovimą arba sėdimą darbą, taip pat išsiruošus į ilgas keliones. Šios kojinės prilaiko besiplečiančias kojų venų sieneles, todėl net ir po ilgiausios darbo dienos Jūsų kojos nebus apsunkę ar patinę. Be to, gausus spalvų pasirinkimas leidžia būti ne tik sveikiems, bet ir madingiems bei stilingiems!


Vidpadžiai "pataisys" nepatogius batus
Taip pat nepamirškite, kad Jūsų pėdos vertos kokybiškos ir patogios avalynės. Jei turite mylimus batus, kurie nėra patogūs – į pagalbą Jums skuba ortopediniai vidpadžiai. „Sveikatinėje“ rasite gausų pasirinkimą įvairiausių ortopedinių įdėklų į batus, skirtų sportuojantiems, nuolat skubantiems, arba žaviai su aukštakulniais žingsniuojančioms. Pagal savo poreikį reikalingų vidpadžių čia ras kiekvienas! Jei jau turite ortopedinę avalynę ir vidpadukus, pasižvalgykite po mūsų „Dr.Luigi“ šlepečių skyrių. Itin patogi kambarinė ir lauko avalynė leis lakstyti kaip ant sparnų! O gal jau senokai lepinai savo Mamą ir Močiutę? Jos tikrai apsidžiaugtų tokia praktiška ir naudinga dovana!


Kad Jūsų mažyliai augtų sveiki!
Užsukite į „Sveikatinę“, jei ieškote kuo nustebinti pačius mažiausius. Juk nuostabu tiems, kuriuos labiausiai mylime padovanoti dovaną, kuri ne tik pradžiugins, bet ir bus naudinga vaiko raidai ir sveikam vystymuisi! Balansiniai arkliukai, mankštos kamuoliai, pripučiami ir spygliuoti masažiniai kamuoliukai taps mėgiamiausiais vaiko žaislais. Ryškios spalvos ir įdomios formos nejučia privers į žaidimą įsitraukti ir tėvelius! “Sveikatinėje“ rasite ne tik prekių vaiko pramogoms, bet ir būtiniausių priemonių, kad Jūsų mažyliai augtų sveiki: vaikiškos profilaktinės avalynės, ortopedinių vidpadukų, nugaros įtvarų tiesiam stuburui ir dar daugiau! Jei Jūsų mažylis dar tik pakeliui į šį pasaulį – taip pat turime ką Jums pasiūlyti. Kelnaitės ir diržai nėščiosioms, pogimdyvinės kelnaitės ir liemenėlės maitinimui padės mėgautis vaikelio laukimu ir palengvins Jūsų malonius rūpesčius pirmosiomis mažojo žmogaus gyvenimo dienomis.


Įtvarai palengvins reabilitaciją
Jei neseniai patyrėte traumą, jaučiate raumenų skausmą, ar tiesiog norite sustiprinti raumenis – “Sveikatinėje” rasite gausų įtvarų pasirinkimą. Skubame į pagalbą ir visiems, kuriems reikalinga pagalba žengiant tvirtą žingsnį – siūlome Jums platų įvairių ramentų ir lazdelių asortimentą visiems skoniams!
Sveikata – brangiausias mūsų turtas, tad nelaukite, kol ji sustreikuos – užsukite į „Sveikatinę“ ir jau dabar pasirūpinkite savo sveikatos profilaktika.
O šiuo metu – tai daryti itin smagu, nes populiariausioms Kalėdinėms dovanoms taikome ženklias nuolaidas!


Sveikata ne viskas, bet be sveikatos nėra nieko. (Sokratas)


www.sveikatine.lt