Paieškų šiandien: 4737

Pranešimai

ORTOPEDIJA - žingsnis į žingsnį su gyvenimu

2013 m. kovo 8 d., penktadienis

Ortopedijos priemonės jau senais laikais taisė kūno deformacijas, padėdavo atstatyti sutrikusias kūno dalių funkcijas ar panaikinti kamuojančius skausmus. Jau senovės egiptiečiai, graikai, romėnai naudojo įtvarus iš bambuko, nendrių, medžio žievės; Hipokratas drobiniais tvarsčiais gydė venų ligas; Senovės Egipto piešiniai vaizduoja lazdeles, taikytas gydant kaulų lūžius, o graikų-romėnų periodu po galūnių amputacijų jau naudoti mediniai ar geležiniai protezai.
Ortopedija ilgainiui tobulėjo ir šiandien daugelyje situacijų gali ateiti į pagalbą. Dauguma turėjusių ortopedinių problemų gerai žino ortopedijos įmonę IDEMUS, kurios parduotuvėse ŠIUOLAIKINĖ ORTOPEDIJA jau 15 metų pacientai aprūpinami kokybiškomis, patogiomis ir efektyviomis ortopedinėmis priemonėmis, reikalingomis tiek vaikui, kuriam reikalingi specialūs batukai, tiek besilaukiančiai mamai, tiek atkalliam sportininkui ar senolei, kuriai vaikščiojimas tampa vis sunkesniu iššūkiu.
Priemonės vaikučiams
„Itin svarbu jau nuo pirmųjų žingsnių rūpintis vaikučių kojytėmis,“- teigia UAB „Idemus“ gydytoja konsultantė Jūratė Janušauskienė. Čia atliekamas kompiuterinis pėdučių tyrimas, gydytojo ortopedo konsultacijos, parenkami reikiami avalynės įdėklai, avalynė. Vaikai iš ŠIUOLAIKINĖS ORTOPEDIJOS parduotuvių išeina su džiaugsmu nešini įvairiomis vaikų mankštai skirtomis priemonėmis – kamuoliais, pripučiamais arkliukais, gerinančiais raumenų tonusą, pusiausvyrą bei laikyseną. Jau turintiems laikysenos sutrikimų pagelbės reklinatorius.
Pagalba moterims
Kompresinių kojinių gausa ŠIUOLAIKINĖS ORTOPEDIJOS parduotuvėse leidžia kiekvienai moteriai pasijusti išskirtine mūvint itin dailias kompresines kojines. Įmonėje konsultuojantis kraujagyslių chirurgas med.m.dr. Marijus Gutauskas skatina moteris susirūpinti savo kojų sveikata iš anksto, nelaukiant grėsmingų kojų kraujotakos sutrikimo simptomų. Jis rekomenduoja pradėti nuo profilaktikos – dirbantiems stovimą ar sėdimą darbą, keliaujantiems, turintiems šeimoje sergančių venų ligomis, kamuojamiems antsvorio asmenims kuo anksčiau pradėti mūvėti profilaktines kojines. Jei kojų venų išsiplėtimas jau pažengęs, gydytojas paskiria reikiamos kompresijos šveicariškas SIGVARIS gydomąsias kojines.
Artėjantis avalynės keitimo sezonas moterims primena viena didžiausių pėdos problemų – „iššokusį nykščio kauliuką.‘ ŠIUOLAIKINĖS ORTOPEDIJOS parduotuvėse parduodami silikoniniai tarpupirščiai, atstatantys nykštį į tinkamą padėtį. Taip pat čia moterys nudžiugs radusios priemonių nuospaudoms išvengti, specialių įdėklų į batelius, padedančių nepavargti kojoms ankštuose ar aukštakulniuose bateliuose, silikoninių užkulnio apsaugų, apsaugančių nuo avalynės trynimo.
Būsimoms mamytėms
Kūdikio laukimas ir jo atėjimas į šį pasaulį – nepakartojamas metas kiekvienai moteriai. ŠIUOLAIKINĖ ORTOPEDIJA siekia, kad šio gražaus etapo netemdytų įvairūs negalavimai. Pilvo diržai, korsetai, kelnaitės, profilaktinės ir gydomosios kojinės suteikia judėjimo lengvumą ir gerą savijautą. apsaugo nuo galimų nėštumo komplikacijų. Kokybiškos, švelnios ir patikimos maitinimo Liemenėlės užtikrina komfortą ir palaikymą maitinant naujagimį.
Aktyviems vyrams
Vyrai, aktyviai leisdami laisvalaikį, neretai patiria įvairias traumas. Įtvarai – priemonės ne tik gijimui, bet ir profilaktikai, siekiant kad šios traumos nepasikartotų ateityje. Platus įtvarų asortimentas leis išsirinkti sau tinkamiausią.
Vyrai irgi neturėtų pamiršti kojų kraujotakos problemų ir įsigyti profilaktinių kojinių, ypač keliaujant.
Parduotuvių ŠIUOLAIKINĖ ORTOPEDIJA naujiena – vokiška FLORETT avalynė: minkšta, patogi, judėjimą paverčianti malonumu visiems, kurie kenčia nuo kulnų skausmo, pentinų, deformuotų ar neseniai operuotų pėdų. Taip pat parduotuvėse platus patogios BIRKENSTOCK avalynės pasirinkimas.
ŠIUOLAIKINĖS ORTOPEDIJOS pagrindinis siekis - padėti Jums kiekviename gyvenimo žingsnyje, o ypač – priminti kaskart žengti vienu žingsniu į priekį.