Paieškų šiandien: 4327

Skirmutės Juškienės dvasinės ir fizinės gerovės centras, tradicinė sveikatos priežiūra

Kęstučio g. 60-5 (Centras), 44304 Kaunas
Telefon
(+370) 68668501
Czas pracy
I-V 9.00-18.00
Dyrektor
Skirmutė Juškienė

Rekwizyty spółki

REGON
133920911

Komentarze

2012.11.30
Rima
Apsilankiau šiame centre ir nenusivyliau. Dirbu labai įtemptai. Užsiregistravau masažui, bet po pietų staiga ėmė taip skaudėti riešą, kad vos galėjau vairuoti. Man pasiūlė procedūras pirtyje ir po to masažą. Poveikis iš tiesų stulbinantis, negalėjau patikėti. Dar patarė keletą gerų patarimų. Labai jauki aplinka ir maloni specialistė. Ačiū jums.
2012.09.10
Jonas
Esu įmonės vadovas. Daug dirbu ir pavargstu.Atsiranda galvos skausmai,kūno ir bendras silpnumas. Nutariau išbandyti alternatyvius būdus , ne tik vaistus.Aš labai patenkintas masažų poveikiu, kuriuos man pataria Skirmutė.Manęs nevargina galvos skausmai, gerai miegu ir esu daug žvalesnis rytais. Ačiū jums už rūpestį.Sėkmės darbuose.
2012.06.12
Danutė
Daug dirbu, jaučiau nuovargį. Pradėjau lankyti kūno mankštą. Pastebėjo, kad mano perkreiptas veidas, pasiūlė masažą.Po keleto procedūrų atsistatė. Po nesėkmingo nušokimo nuo kėdės ėmė skaudėti kojas,ypač kelius. Atliko kojų ir kitų kūno dalių masažą. Kitą dieną skausmo jau nejaučiau ir galėjau pritūpti.Patarė kokius reikės daryti pratimus ir dar kartą reikės pakartoti procedūrą. Išties puiki specialistė. Ačiū.
2012.05.18
Pranas
Po hemorojaus operacijos man ilgai negijo žaizda ir kraujavo, skaudėjo.Bandžiau įvairius tepalus ,bet nepadėjo. Masažavo mano mamą,mes išsikalbėjom ir man pasiūlė pagaminti aliejinį mišinį. Parekomendavo vaistažoles. Gyjimą pajaučiau jau po 3 dienų.Sugijo ir jaučiuos puikiai. Ačiū.
2012.04.03
Kernius
Gavau dovanų kuponą. Tuo metu turėjau kaklo ir stuburo traškėjimą ir nedidelius skausmus. Man labai padėjo ir labai gerai išmasažavo. Jaučiausi nuostabiai. Labai gera atmosfera dvelkianti ramybe. Ačiū.
2012.03.24
vida2
Darant masažą ar pravedant mankštą,viską atlieka su didžiausia atsakomybe. Tikrai gera specialistė. Pabandykite- tikrai nesigailėsite.Sėkmės ir sveikatos Tau Skirmute.
2012.03.22
Anelė
Turiu dvi stuburo išvaržas. Skaudėjo nugarą, tirpo rankos, paeiti galėjau tik su lazda, nes labai skaudėjo koją per kelio sąnarį. Dusino. Po masažų nebeskauda nugaros, galiu vaikščioti be lazdos, retai padidėja ir labai nežymiai kraujo spaudimas.Beveik nenaudoju pypkės. Parekomendavo reikiamų vitaminų,vaistažolių. Paaiškino kokią mankštą turiu daryti. Man 82 m. ir šiandien jaučiuosi gerai. Galiu megzti ir daryti kitus namų darbus. Turiu daugiau energijos. Ačiū.
2012.03.15
vida2
Gera specialiste,puikiai sugeba atlikti darba .Apsilankius pas Skirmute visada iseini geros nuotaikos ir atsipalaidavus,nes masazus daro kruopsciai ir atsakingai.Apsilankykite ir patys isitikinsite. Sekmes
2012.03.13
vida
man labai skaudėjo nugarą, tirpo rankos ir kojos, drebėjo kairė ranka ir dešinė koja.Blogai miegojau. Man darė viso kūno masažus ir paaiškino kokius pratimus turiu daryti. Mankštą darau kiekvieną dieną. Šiandien jaučiuos puikiai, nes visi minėti nagalavimai išnyko. Be to mane kankino depresija po vyro mirties, man taip pat padėjo į gyvenimą žiūrėti kaip į dovaną. Jaučiuos gerai ir laiminga. Labai gera masažuotoja ir geras žmogus.
2011.08.03
kliente
Puiki masažistė-kosmetologė. Po rankos lūžio, iš visiško sąstingio, rankos funkciją atstatė per porą savaičių. Maloni, gera, nuoširdi ir savo darbą mylinti specialistė. Ačiū.
2011.07.19
MIlda
Skirmute Juskiene pradejo mane masazuoti pries 10 metu. Pries 2 metus vel prisiminiau ir niekad geriau nesijauciau. As turiu savo bizni, darbas sunkus, ilgos darbo valandos , todel daznai skusdavaus nugaros ir kaklo skausmu. Skirmutes masazai, pratimai ir patirtis netik atpalaidavo, bet priverte kitaip ziureti i gyvenima. 100% rekomenduoju!
Duomenų atnaujinimas

Mapa