Sobota, 28 luty 2015 LT | EN | DE | RU | LV | PL
 
 
   
Słowo kluczowe:
Firma:
REGON:
Telefon:
WWW:
- posiada
E-mail:
- posiada
Adres:
Ulica / nr domu:
Jūsų el. pašto adresas:

Slaptažodis:

Pamiršau slaptažodį

Nemokamas paštas

Prywatne placówki medyczne

Alergolodzy, immunolodzy, alergologia, immunologia

Badania medyczne, laboratoria

więcej...

Według alfabetu
Į Jūsų klausimus apie dantų implantus, dantų protezavimą bei estetinę odontologiją  atsakys Doc. dr. Vygandas Rutkūnas (ProDentum odontologijos klinika ( www.prodentum.lt)

Zadaj pytanie
Wszyscy eksperci
Ostatnio zadane pytania:
Sveiki. Atsiprašau, kad neaprašiau simptomų. Ma...
Sveiki, kreipkitės
Sveiki, turiu tokį keistą klausimėlį. Jau apie ...
Laba diena Emile, Vien iš nuotraukos sunku pasakyti koks tai gali būti darinukas. Dažniausiai tai būna sausgyslės dangalų darinys pripildytas...
Wszystkie pytania      Lankytojų klausimai publikuojami be korektūros.

Išeitis iš tokios situacijos viena – tiesiog daugiau žinoti ir suprasti tiek miomas, tiek jų sukeliamus simptomus, įskaitant (więcej...)
Remiantis statistiniais duomenimis, daugelyje Vakarų Europos valstybių apie 20 proc. gyventojų yra vegetarai, (więcej...)
  „Atrodo, lyg nieko ir nebuvo, tarsi neskaudėjo naktimis“, – negali nuslėpti džiaugsmo penkiasdešimt dvejų metų verslininkas Daivas Remeikis. Jis ir prisiminti nenori apsunkusių, tirpstančių kojų ir baimės, kad vieną dieną dėl išplitusios kojų venų varikozės teks atsisakyti mėgstamo sporto – teniso. „Dabar jau drąsiai ryžčiausi ir antrosios kojos operacijai“, – užtikrintai sako verslininkas. Ryžto jam suteikė trumpa, visiškai neskausminga kojų venų operacija, kurią lazeriu Medicinos diagnostikos ir gydymo centre Vilniuje jam atliko kraujagyslių chirurgas Nerijus Bičkauskas. Pirmuosius kojų venų varikozės požymius D. Remeikis pastebėjo dar paauglystėje. Vienos kojos (więcej...)
Lietuvos gyventojų sąmoningumas rūpintis savo ir vaikų sveikata bei ligų prevencija kasmet auga – tokią išvadą galima daryti įvertinus didėjantį sveikatingumo, sveikos gyvensenos ir medicinos parodos „Sveikatos dienos“ lankytojų skaičių. Šiemet vasario 27 – kovo 1 dienomis Kauno futbolo manieže (Aukštaičių g. 51, Kaunas) jau septintą kartą vyksiančioje parodoje „Sveikatos dienos“ dėmesys bus skiriamas natūralumui, pasidalinimui gerąja asmenine patirtimi, individualioms konsultacijoms – tam, kas labiausiai lemia visuomenės sprendimus renkantis produktus ir paslaugas ligų prevencijai. Parodoje įvairias sveikatinimo, gydymo ir reabilitacijos bei (więcej...)
Skiriami šie odos pažeidimo tipai:  Žaizdos: pjautinės (padarytos aštriu daiktu), draskytinės (nelygiais kraštais), (więcej...)
Tobulėjant medicininėms technologijoms ir gerėjant asmeniniams žmonių sveikatos įgūdžiams, daugelis jų gyvena (więcej...)
VšĮ Kaišiadorių ligoninė siūlo darbą gydytojui neurologui. Tel.: 8 346 60287; 8 346 60407; 8 682 13233. El. paštas:  kaislig@gmail.com (więcej...)
Kaip Jūsų oda atrodys rytoj - nuspręskite šiandien! Svarbiausi žingsniai veido odos priežiūroje (więcej...)

Visi pranešimai
Oferty pracy
Nr Stanowisko Zamieszczono Lokalizacja Firma
1. Grupinių treniruočių treneris 2015-02-22 Vilnius UAB "Solvo LT"
2. Veterinarijos gydytojas 2015-02-23 Alytus UAB "Zoovisata"
3. Sales representative 2015-02-23 Visa Lietuva Euromedical, S.R.O.
4. Ergoterapeutas 2015-02-24 Klaipėda UAB "Regsana"
5. Masažistas 2015-02-24 Klaipėda UAB "Figūra PLIUS"


© 2015 Spółka "Saulės Spektras"
Dane kontaktowe  |  E-mail  |  Statystyka  |  Įmonėms  | 
www.info.lt  |  www.auto.lt  |  www.turizmas.lt  |  www.statyba.lt   |  www.miestas24.lt  |  www.ltexport.info

Find us on Google+ Google Analytics lankomumo statistika

Euro skaičiuoklė

Litai:


Eurai:
Oficialus lito ir euro kursas yra 3,4528 lito už 1 eurą.