Trešdiena, 20. augusts LT | EN | DE | RU | LV | PL
 
 
   
Meklēšanas vārds:
Firmas:
Reģ. nr.:
Tālrunis:
www lapa:
- ir
E-pasts:
- ir
Adrese:
Iela/mājas nr.:
Jūsų el. pašto adresas:

Slaptažodis:

Pamiršau slaptažodį

Nemokamas paštas

Pēc alfabēta
Specialistė atsakys į Jūsų klausimus apie kineziterapiją
Uzdot jautājumu
Visi eksperti
Jaunākie jautājumi:
Laba diena, paskutiniu metu patiriant ejakul...
Jeigu anksčiau sperma ištekėdavo, tai turite nedelsiant apsilankyti pas gydytoją urologą. Internetu nustatyti priežasties nėra galimybės.
Laba diena. Man ant apyvarpes yra daug smulkiu ...
Reikia pamatyti, nes internetu diagnozuoti pokičius nėra galimybės.
Visi jautājumi      Lankytojų klausimai publikuojami be korektūros.

Du vasaros mėnesius po Lietuvos miestelius ir kaimus važinėjęs sveikatinimo projekto „Nedelsk“ rožinis autobusėlis savo kelionę užbaigs sostinėje. Iki paskutinės stotelės savo sveikatą pasitikrinti panoro 3 tūkst. moterų iš 20 Lietuvos rajonų. Patikrų metu nustatytas net 51 galimas krūties vėžio atvejis. Per visus dvylika projekto gyvavimo metų patikrinta beveik 92 tūkst. moterų, iš kurių diagnozuoti net 878 galimi krūties vėžio susirgimai. „Praėjusiais metais dėl krūties vėžio nemokamai  buvo patikrintos 4786 moterys, iš kurių net 82-ejoms buvo nustatyti galimi krūties vėžio atvejai. Nors šiemet pasitikrinti panorusių moterų buvo kiek mažiau, džiugu, kad diagnozuotų krūties vėžio susirgimų procentas nedidėja – jis (vairāk...)
Vaikščiojimas tai daug sistemų apimantis aktyvumas, kuris reikalauja ne tik raumenų jėgos, bet taip pat pusiausvyros įgūdžių. Skausmai, ligos ar pažeidimai gali paveikti fizinius gebėjimus. Taip pat senyvas amžius įtakoja žmogaus judėjimo galimybes: vaikštoma lėčiau, gali pakisti laikysena, sutrumpėja žingsnis. Kadangi vyresnio amžiaus žmonės griūva daug dažniau nei jauni ir pasekmės yra skaudesnės, todėl reikalingas didesnis dėmesys. Judėjimą ribojantys ir griuvimą sukeliantys veiksniai: Amžiaus pakitimai; Medicininės priežastys (sąnarių ligos, neurologiniai susirgimai, regėjimo sistemos ligos ir kt.); Vaistų įtaka (migdomieji, kraujo spaudimą mažinantys vaistai ir kt.); Aplikos pavojai (slidus paviršius, blogas apšvietimas ir kt.). Dėl ligos ar traumos sutrikusią judėjimo (vairāk...)
Psichologo, psichoterapeuto Jevgenijaus Šarovo teigimu, ilgalaikis neigiamas stresas dažnai virsta nuolatiniu (vairāk...)
Rugsėjo mėnesį Vilniaus mieste duris pacientams atvers naujas UAB SORPO/ synlab Lithuania laboratorinės diagnostikos centras, įsikursiantis "LOFT TOWN" kvartale, Kalvarijų, Kareivių ir Ozo gatvių sankirtoje (Kalvarijų g. 137). Kartu su pagrindiinių patalpų pakeitimu keisis ir ilgametis SORPO vardas, jau spėjęs įsitvirtinti medicinos tyrimų lyderių pozicijose. Kadangi nuo 2013 m. UAB SORPO priklauso pirmaujančiam Europoje laboratorinių paslaugų tiekėjui „synlab“, SORPO įmonė, kartu su Estija ir Suomija prisijungusi prie pasaulinio laboratorijų tinklo, jau rudenį taps "synlab Lithuania". Grupė „synlab“, kurios pagrindinis biuras įsikūręs Augsburge, Vokietijoje, yra pirmaujanti medicinos laboratorinių paslaugų (vairāk...)
„Kvėpavimo sistemai kenkiantys valikliai savo sudėtyje įprastai turi bent 10 proc. ūminiu poveikiu pasižyminčių medžiagų, kurios alergizuoja. Buitinės chemijos kvapai, dirgindami nosies gleivinę, gali sukelti slogą, migreninius galvos skausmus ar net astmos priepuolius, o įvairių buitinių cheminių medžiagų „kokteilis“ namų aplinkoje gali ne tik kartą nugraužti rankas, bet ir sukelti ilgalaikę alergiją ar kitus sveikatos sutrikimus. Šie sutrikimai, nors ir retai, gali būti perduodami iš kartos į kartą“, – sako Lietuvos mokslų akademijos Alergologijos komisijos pirmininkė prof. Rūta Dubakienė. Pasak profesorės, ypatingai kenksmingi yra sintetinių cheminių medžiagų pagrindu pagaminti valikliai (vairāk...)
Šią vasarą užsitęsus karščiams, skubios pagalbos priėmimo skyriuose padaugėjo pacientų, po alpimo atvežtų greitosios pagalbos medikų iš įvairių darboviečių, viešojo transporto ar gatvės. Nemažai pacientų kreipiasi ir dėl peršalimo ligų, ypač padaugėjo sergančiųjų viršutinių kvėpavimo takų ligomis. Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, artimiausią savaitę karščiai vis dar laikysis, o ir apskritai rugpjūčio vidutinė temperatūra bus aukštesnė nei vidutinė daugiametė. Kaip elgtis per karščius? Kalbamės su Medicinos diagnostikos ir gydymo centro, įsikūrusio V.Grybo g. Vilniuje, terapeute Aušra Gervickaite.   – Ne visi vienodai pakeliame karščius. Kodėl vieni jautresni? Kokie žmonės pažeidžiamiausi? – Labai karštu oru kiekvienais metais pasaulyje miršta šimtai žmonių nuo (vairāk...)
Kas yra grupinė terapija ir kodėl ji efektyvi? Žmogus gyvena tarp žmonių. Bendravimas jam - gyvybiškai (vairāk...)
DRAUGO  PATARIMAS  AR  PSICHOLOGO  KONSULTACIJA? Žmogus praleidžia didesnę savo gyvenimo dalį tarp žmonių, (vairāk...)

Visi pranešimai
Piedāvā darbu
Nr. Pienākumi Publicēts Vieta Firmas
1. Darbų saugos ir sveikatos specialistas (-ė) 2014-08-19 Vilnius DS Smith Packaging Lithuania, UAB
2. Regiono pardavimo vadybininkas (-ė) 2014-08-18 Vilnius Pharmanet, UAB
3. Medicinos atstovas (-ė) etinėje kompanijoje Vilniaus regione 2014-08-18 Vilnius Pharmanet, UAB
4. Pardavimų atstovas (-ė) Kauno regione 2014-08-18 Kaunas Pharmanet, UAB
5. Produkto vadybininkas (-ė) 2014-08-18 Vilnius Pharmanet, UAB
Piedāvā darbu
Nr. Pienākumi Publicēts Vieta Firmas
1. Slaugytoja klinikinės fiziologijos kabinetui 2014-07-22 Vilnius Lietuvos sporto medicinos centras
2. Gydytojo (-os) odontologo (-ės) padėjėjo (-os) 2014-07-22 Mažeikiai UAB „SB dantų klinika“
3. MEDICINOS ATSTOVO (-ĖS) 2014-08-14 Vilnius UAB "Simplika"
4. MEDICINOS ATSTOVO (-ĖS) 2014-08-14 Vilnius UAB "Simplika"
5. Data Entry Specialist 2014-07-23 Kaunas UAB "Strategic staffing solutions"


© 2014 SAS "Saulės Spektras"
Kontakti  |  E-pasts  |  Statistika  |  Įmonėms  | 
www.info.lt  |  www.auto.lt  |  www.turizmas.lt  |  www.statyba.lt   |  www.miestas24.lt  |  www.ltexport.info


Google Analytics lankomumo statistika