Ceturtdiena, 5. marts LT | EN | DE | RU | LV | PL
 
 
   
Meklēšanas vārds:
Firmas:
Reģ. nr.:
Tālrunis:
www lapa:
- ir
E-pasts:
- ir
Adrese:
Iela/mājas nr.:
Jūsų el. pašto adresas:

Slaptažodis:

Pamiršau slaptažodį

Nemokamas paštas

Privātās ārstniecības iestādes

Akušieri, ginekoloģi, akušērija, ginekoloģija

Alergologi, imunologi, alergoloģija, imunoloģija

vairāk...

Pēc alfabēta
Logopedė atsakys į Jūsų klausimus apie mikčiojimą bei kitus kalbos sutrikimus.

Uzdot jautājumu
Visi eksperti
Jaunākie jautājumi:
Jaučiu keistus pojučius makštyje. kažkokie skau...
Laba diena, aprašote makšties ir šlapimo takų uždegimo požymius. Jų priežasties ir gydymo patikslinimui reikalinga ginekologo...
Sveiki pries 4m turejau negimdini nestuma per o...
Laba diena, ištyrimas dėl šeimos vaisingumo sutrikimo siūlomas, jei – esant reguliariam lytiniam gyvenimui - nėra norimo pastojimo ilgiau nei 1...
Visi jautājumi      Lankytojų klausimai publikuojami be korektūros.

Alkoholis yra vienas iš veiksmingiausių ir plačiausiai vartojamų  psichotropinių narkotikų: paradoksas, bet jį mažiausiai norima tokiu pripažinti. Yra šalių, kur alkoholio pramonėje dalyvauja iki trečdalio visų gyventojų, dėl ko alkoholio pramonė virsta ypač galinga politine galia. Nacionaliniu požiūriu alkoholio vartojimo lygmenys yra skirtingi. Labiausiai abstinentiška vakarų tauta yra norvegai. Vyną gaminančiose šalyse - Prancūzijoje, Ispanijoje atvirkščiai – alkoholio vartojimas dideliais kiekiais yra kasdieninio gyvenimo dalis.Pagal suvartojamo alkoholio kiekį 1 gyventojui ( t.y 15,5 ltr/žmogui ) Lietuva trečia  nuo galo, žemiau tik Moldavija ir Baltarusija. Spiritas distiliuojamas beveik iš kiekvieno cukraus šaltinio, kuris gali fermentuotis. Vaisiai, (vairāk...)
neįsivaizdavau, kad tokias problemas, kokių turėjau aš,  galima taip gerai ir palyginti greitai (vairāk...)
www.dermatologas.net Tel: 868621000 Taikos pr.28-207 Klaipėda   (vairāk...)
Visuomenės sveikatos biuro duomenimis, vaikų sveikatos būklė kasmet vis prastėja – dažniausiai mokyklinio amžiaus vaikus kamuoja regos, skeleto-raumens sistemos, kraujotakos ir kvėpavimo bei virškinimo sistemos sutrikimai. Specialistų nuomone, būtent šio sutrikimo lengviausia išvengti – tereikia subalansuoti mitybą ir ugdyti vaikui tinkamus valgymo įpročius. „Moksliniai tyrimai rodo, kad vaikystėje besiformuojantys mitybos įpročiai lemia būsimą suaugusio žmogaus sveikatos būklę, todėl ypatingą dėmesį vaikų mitybai skirti reikėtų nuo pat kūdikystės, o tinkamus įpročius ugdyti ne tik namuose, bet ir mokykloje, kitose viešose vietose, kur mėgstama lankytis su vaiku, – (vairāk...)
Išeitis iš tokios situacijos viena – tiesiog daugiau žinoti ir suprasti tiek miomas, tiek jų sukeliamus simptomus, įskaitant (vairāk...)
Remiantis statistiniais duomenimis, daugelyje Vakarų Europos valstybių apie 20 proc. gyventojų yra vegetarai, (vairāk...)
  „Atrodo, lyg nieko ir nebuvo, tarsi neskaudėjo naktimis“, – negali nuslėpti džiaugsmo penkiasdešimt dvejų metų verslininkas Daivas Remeikis. Jis ir prisiminti nenori apsunkusių, tirpstančių kojų ir baimės, kad vieną dieną dėl išplitusios kojų venų varikozės teks atsisakyti mėgstamo sporto – teniso. „Dabar jau drąsiai ryžčiausi ir antrosios kojos operacijai“, – užtikrintai sako verslininkas. Ryžto jam suteikė trumpa, visiškai neskausminga kojų venų operacija, kurią lazeriu Medicinos diagnostikos ir gydymo centre Vilniuje jam atliko kraujagyslių chirurgas Nerijus Bičkauskas. Pirmuosius kojų venų varikozės požymius D. Remeikis pastebėjo dar paauglystėje. Vienos kojos (vairāk...)
Skiriami šie odos pažeidimo tipai:  Žaizdos: pjautinės (padarytos aštriu daiktu), draskytinės (nelygiais kraštais), (vairāk...)

Visi pranešimai
Piedāvā darbu
Nr. Pienākumi Publicēts Vieta Firmas
1. Kenkėjų kontrolės technikas – dezinfekuotojas 2015-02-27 Panevėžys UAB "Dezinfekcijos paslaugos"
2. Slaugytojos (-o) darbas Vokietijoje 2015-02-04 Užsienis UAB "Qbis"
3. DIETOLOGŲ (-IŲ) / MITYBOS SPECIALSITŲ (-ČIŲ) 2015-02-05 Vilnius Naturhouse Sp. z o.o.
4. gydytojas odontologas 2015-03-01 Vilnius UAB BOVARY LT
5. šeimos gydytojas 2015-03-01 Vilnius VIEŠOJI ĮSTAIGA ŠEŠKINĖS POLIKLINIKA


© 2015 SAS "Saulės Spektras"
Kontakti  |  E-pasts  |  Statistika  |  Įmonėms  | 
www.info.lt  |  www.auto.lt  |  www.turizmas.lt  |  www.statyba.lt   |  www.miestas24.lt  |  www.ltexport.info

Find us on Google+ Google Analytics lankomumo statistika

Euro skaičiuoklė

Litai:


Eurai:
Oficialus lito ir euro kursas yra 3,4528 lito už 1 eurą.