Paieškų šiandien: 10440

Vilniaus psichoterapijos centras, IĮ

J. Basanavičiaus g. 6-13 (Senamiestis), 01118 Vilnius
 (8 688) 42222
    www.psichoterapijoscentras.lt
Darbo laikas
I-V 8.00-20.00
Vadovas
Agnė Kirvaitienė

Įmonės rekvizitai

Įmonės kodas
300612025
Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Psichoterapija arba „gydymas pokalbiais“ yra būdas analizuoti ir geriau pažinti save, savo stipriąsias ir silpnąsias puses bei atrasti kelią į geresnę savijautą tiek darbe, tiek ir asmeniniame gyvenime. Tai keitimosi ir atradimų procesas, kuris vyksta betarpiškame santykyje su psichoterapeutu.
Vilniaus senamiestyje, nuošalioje ramioje vietoje įsikūrusi privati psichoterapijos paslaugų įmonė – gyd. Agnės Kirvaitienės psichoterapijos ir psichoanalizės praktika.
Tai privati gydymo įstaiga, užtikrinanti konfidencialią ir kvalifikuotą psichoterapeutės pagalbą.
Psichoterapija kaip pirmo pasirinkimo gydymo metodas taikoma, kuomet yra sutrikę tarpasmeniniai santykiai su artimaisiais, bendravimo sunkumai, įvairūs asmenybės sutrikimai (charakterio neurozės), seksualiniai sutrikimai, menkavertiškumo ir nesaugumo jausmai, sutrikusi savivertė, dvasinis skausmas, netektys, išsiskyrimai ir kt.
Taip pat psichoterapija gydomi ir tam tikri psichikos sutrikimai: depresija, nerimo sutrikimai, socialinė ir kitos fobijos, panikos priepuoliai, generalizuotas nerimas, įtampa, baimės jausmas, psichosomatiniai sutrikimai ir kt. Šiais atvejais psichoterapinį gydymą galima derinti su gydymu vaistais.
Kreipkitės kol dar tik jaučiatės blogai, nelaukite, kol skausmas taps visai nepakeliamas.
Paslaugos: Gyd. Psichoterapeutės konsultacija. Trumpalaikė psichoterapija arba konsultavimas. Individuali psichoanalitinė psichoterapija. Grupinė psichoterapija. Psichoanalizė.
daugiau...

Žemėlapis

Reklamos skelbimai spausdintame kataloge