Paieškų šiandien: 2585

Veta, UAB

Kalvarijų g. 62 (Šnipiškės), 09304 Vilnius
Telefonas
(8 5) 2754196
Tinklalapis
www.eveta.lt
Darbo laikas
I-V 8.00-22.00, VI 8.00-19.00, VII 10.00-17.00
Generalinis Direktorius
Romualdas Baskas

Įmonės rekvizitai

Įmonės kodas
110301113
PVM kodas
LT103011113
Veterinarijos klinika ir vaistinė - šunų, kačių ir egzotinių gyvūnų gydymas. Diagnostiniai tyrimai, gydymas, profilaktika, konsultacijos, veterinarinė odontologija, skiepai, ženklinimas, echoskopija, rentgenas, kraujo,šlapimo tyrimai, gydytojo iškvietimas į namus.
Mažmeninė prekyba veterinariniais produktais.
Didmeninė ir mažmeninė prekyba pasaulyje žinomų gamintojų pašarais, pašarų papildais, pieno pakaitalais, ekologiškais ir kitais veterinariniais produktais.
Didmeninė prekyba žaliavomis pašarų gamybai. Prekyba lizinu, rapsų išspaudomis, žuvų miltais, pašarais su žuvų miltais.
Profesionali konsultacija gyvulių šėrimo bei gydymo klausimais.

Sukaupta ilgametė patirtis ir ypatingas dėmesys paslaugų kokybei bei vadybai leidžia mums išlikti vienai iš lyderių veterinarijos rinkoje Lietuvoje, bei plačiai žinomais pašarinių žaliavų tiekėjais Rytų Europoje.
Mūsų partneriai - "MSD" (Olandija), "Serum Werk Bernburg AG" (Vokietija), "Nutrifeed" (Olandija), "LIKRA" (Austrija), "Tithebarn" (Anglija), "Syva" (Ispanija), "Hamburger Leistundsfutter" (Vokietija), "Inserbo" (Ispanija), New Born AC (Prancūzija), Vetoquinol (Italija), Bioweta Cz (Čekija), Baltijos enzymai (Lietuva) ir kiti.

UAB "VETOS" klinika specializuojasi šunų, kačių ir egzotinių gyvūnų gydyme. Atliekamos visos pagrindinės veterinarinės paslaugos:
- diagnostiniai tyrimai (echoskopija, rentgenas, kraujo morfologinis ir biocheminiai tyrimai, šlapimo tyrimas, mikroskopija ir kita)
- gydymas (šunų ir kačių infekcinių ir neužkrečiamų ligų gydymas, akušerija - ginekologija, minkštųjų audinių ir ortopedinė chirurgija, ultragarsinis dantų valymas)
- profilaktika, konsultacijos ir kitos paslaugos ( profilaktiniai skiepai, gyvūnų ženklinimas, ES gyvūno paso išdavimas, bendradarbiaujant su Europos laboratorijomis atliekame gyvūnų tėvystės, kačių kraujo grupių, šunų ir kačių paveldimų ligų nustatymus, alerginius testus ir kita).

Jūsų patogumui veikia mūsų internetinė parduotuvė www.eveta.lt , kur galite įsigyti ėdalų, maisto papildų, priežiūros priemonių skirtų smulkiems gyvūnams.

daugiau...
Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
Duomenų atnaujinimas

Žemėlapis