Paieškų šiandien: 6354
Įmonių sąrašas

V. Čepelovo įmonė

Liepkalnio g. 18 (Rasos), 02105 Vilnius

(8 5) 2620251
    www.alkoholizmui.net    El. paštas   

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 5) 2620251
Tinklalapis
El. paštas
Savininkas
Vasilij Čepelov
Įmonės kodas
124007520

Atsiliepimai Rašyti atsiliepimą

Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
Rishard
2013.12.21
Praejau kursus 2004metais,balandi bus 10 metu kai nevartuoju alkogolio,neko efektivesnio kol kas negirdejau aišku reikia ir savo noro ir pastangu. СПАСИБО БОЛЬШОЕ ВАСИЛИЮ
Gintaras
2012.12.20
Į šiuos kursus atėjau ieškoti pagalbos, nes turėjau ir Torpeda, ir ko tik neturėjau, nors man tik 35 metai. Man labai padėjo kursai. Manau Dievas man padės gyventi blaivų gyvenimą. Tai pat atsisakiau rūkyti. Vasilijaus kursai padėjo atsisakyti alkoholio ir tabako. Labai norėčiau padėkoti Vasilijui, už suteiktas žinias, už suteikta informaciją ir gerumą. Linkių ir jums sėkmės šiuose kursuose
Irina
2012.12.18
Gerbiamasis Vasilijau,
Nuoširdžiai norėčiau pasakyti, kad lenkiuosi prieš Jūsų talentą įteigti žmonėms gėrį ir tikėjimą. Visa gyvenimą buvau skeptikė, bet Jūsų žodžiai, mintys, pamokymai mane labai paveikė, apvertė aukštyn kojom mano apgailėtiną pasaulį. Už tai aš dėkinga Jums ir likimui. Aš savo ruožtu pasižadu vykdyti visus Jūsų pamokymus. Dabar mano šūkis: BLAIVYBĖ!
Ačiū Jums labai.
Mečislavas
2012.12.05
Kai pirma karta atėjau į šiuos kursus aš apskritai nieko nesupratau, galvojau, jog tai visiška nesąmonė, tačiau išklausęs keletą paskaitų pasijaučiau ėmiau keisti savo požiūrį. Kai gerdavau aš negalėjau normaliai miegoti, buvau piktas, irzlus. Dabar aš normaliai valgau, miegu, pasikeitė mano požiūris į darbą, šeimą ir beabėjo į alkoholį. Jeigu ne šie užsiėmimai bučiau visiškai žlugęs, praradęs viską. Nuoširdžiai dėkoju Vasilijui Ivanovičiui, kad padėjo man išbristi iš alkoholizmo liūno.
Aleksandras
2012.12.02
Į kursus norintiems atsikratyti alkoholizmo pagal G.A Šičko metodą mane užrašė žmona. Aš ir pats norėjau mesti gerti, bet kaip mažas kačiukas klaidžiojau nežinia kur. Jau po pirmos konsultacijos žmona pastebėjo pokyčius į gerąją pusę. Iki tol buvau girtas egoistas, manęs niekas nedomino, kiekvienas rytas prasidėdavo nuo minties kaip greičiau išgerti. Į žmonos pastabas visada atsakydavau: Tu ką juokauji? Aš ne girtas! Praradau ryšį su vaikais, o ir su kitais giminaičiais taip pat. O dabar viskas kitaip, tokių minčių kaip greičiau išgerti jau nebėra, miegu ramiai, o ir apetitas atsirado. O kaip pasikeitė artimųjų požiūris į mane! Svarbiausia tai, kad aš pats pradedu į viską žiūrėti visiškai kitaip, kelti klausimus alkoholizmo tema, daryti išvadas, stengiantis ištaisyti savo klaidas, netgi pradėjau bėgioti vakarais (jeigu yra galimybė). Jaučiuosi labiau pasitikintis savimi žymiai labiau negu tada, kai geriau. Stengiuosi apskritai negerti alkoholio ir tikiu, jog negersiu ir ateityje.
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

V. Čepelovo įmonė

Alkoholizmo gydymas
Priklausomybių gydymas
G. Šičko gydymo metodas
Bulimijos, anoreksijos gydymas
Psichologinė pagalba alkoholikams
G. Šičko metodas – tai vienintelis metodas pasaulyje, beveik 100 proc.padedantis tapti sąmoningu blaivininku ir nerūkančiuoju. , kad atsikratysite priklausomybės nuo alkoholio, narkotikų vartojimo, rūkymo ir kt. žalingų įpročių. Pasak G. Šičko, jei nėra vaistų, galinčių išgydyti žmogų nuo potraukio svaigalams, reikia padėti žmogui pakeisti jo psichologiją. Tai yra, reikia padėti svaigalus vartojančiam norėti būti blaiviu. Būtina, kad žmogus nebevartotų alkoholio, narkotikų ar mestų rūkyti ne todėl, kad jam tai liepiama, o dėl to, kad to trokšta jis pats. Šis metodas yra toks paprastas, kad neįvykdyti jo tegali tik didžiausi tinginiai. Visi žmonės, besilaikantys mokslinės metodikos rekomendacijų (tam pakanka dešimt klasių išsilavinimo), patys sąmoningai atsisako svaigalų. Jie gyvena blaivų gyvenimą ir didžiuojasi tuo, o patekę į alkoholį vartojančią kompaniją veikia kitus teigiamai ne agituodami, o savo pavyzdžiu. Mano dvidešimties metų praktinė patirtis įrodo, kad visi žmonės, kurie kreipiasi į mane, tie, kurie sąžiningai dirba pagal programą, tampa iš tiesų, sąmoningai negeriančiais, nerūkančiais, atpranta nuo narkotikų. O tie, kurie tenori nusipirkti blaivumą ir nerūkymą, tačiau nedirba su savimi, su programa, tiems nepavyksta mesti svaigalų. Blaivumas kaip ir sveikata, jo negalima nusipirkti už jokius pinigus.
daugiau...

Video