Paieškų šiandien: 1759
Įmonių sąrašas

Trakų neįgaliųjų užimtumo centras, VšĮ

Vilniaus g. 15B, 21118 Trakai

(8 528) 29332
         

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 528) 29332
Tinklalapis
www.trakucentras.lt
Direktorius
Juozas Norinkevičius
Įmonės kodas
181626155

Darbo laikas

Pirmadienis
8.00-17.00
Antradienis
8.00-17.00
Trečiadienis
8.00-17.00
Ketvirtadienis
8.00-17.00
Penktadienis
8.00-15.45

Apie Trakų neįgaliųjų užimtumo centras, VšĮ

VšĮ Trakų neįgaliųjų užimtumo centras (TNUC) įkurtas 2001 m. rugsėjo 21 d. TNUC steigėjas – Lietuvos žmonių su negalia aplinkos pritaikymo asociacija.
TNUC vizija - Trakų neįgaliųjų užimtumo centras, siekia sudaryti sąlygas neįgaliesiems lavinti kasdienio gyvenimo įgūdžius, dirbti pagal galimybes, bendrauti bei dalyvauti bendruomenės gyvenime. Trakų neįgaliųjų užimtumo centras savo veiklą organizuoja šiomos kryptimis: Organizuoja Trakų rajono neįgaliesiems dienos užimtumą, bei teikia socialines paslaugas, siekiant patenkinti jų poreikius bei grąžinti gebėjimą pasirūpinti savimi ir integruotis į visuomenę.
Teikia profesinės reabilitacijos paslaugas, kaip pagrindinį garantą užtikrinantį teisę į darbą. Nuo 2008m. Spalio 23d. LR Švietimo ir mokslo Ministerijos įsakymu gavo Licenciją vykdyti formaliojo profesinio mokymo programas. TNUC galima įsigyti šias kvalifikacijas: Vytelių pynėjo, medienos apdirbėjo, bitininkystės darbuotojo, Tekstilės rankdarbių gamintojo, Socialinių paslaugų teikėjo, Interjero tvarkytojo, Želdinių prižiūrėtojo, Gėlių komponuotojo. Bendradarbiaujant su Trakų darbo birža, steigia darbo vietas neįgaliesiems. TNUC 2011m. kovo 28 dieną gavo, Socialinės globos įstaigų administravimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos įsakymu, socialinio darbo metodinio centro vardą.
Gamina patrauklią, kokybišką ir paklausią produkciją (medaus, medienos, molio, tekstilės ir kiti gaminiai).
Igyvandina ES SF projektus. Organizuoja edukacines programas:“Išmok pažinti bites”, “Natūralaus bičių vaško žvakių gamyba” „Pynimas iš vytelių“, „Lipdymas iš molio“.

daugiau...

Atsiliepimai

Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
Rasa
2017.02.03
Man taip pat patiko sis centras ce mokiausi anais praejus m 2016 floristikos paskui isidarbinau jau dirbu puse metu darbas mielas ir nesunkus ce pritapau pr visu dirbsiu tiek kiek leis galimibimes ce jauciuosi gerai labai geras musu direktorius Juozas pac geriauses zmogus gyvenime koki esu sutikusi vis galvoju kodel nepatekau ce seniau visiems linkiu stipribes istvermes sveikatos
Edita
2017.01.31
Edukacinėje programoje vaikai sužinojo kiek vidutiniškai viena bitė prineša medaus, kiek per dieną ji apskaraido žiedų, kad surinktų žiedadulkes. Vaišinosi saldžiuoju medumi ir žolelių arbata, ragavo obuolių pyrago. Liejo ir suko vaško žvakes. Labai džiaugiamės nuoširdžiu bendravimu ir tikimės, jog užsimezgusi draugystė nenutrūks, taps ilgalaikė, o bendri renginiai – tradicija.
Povilas
2017.01.31
Pasiprašiau į profesinės reabilitacijos programą ir dirbu prie bitelių. Vos tik atvažiavau į centrą, kitą dieną jau bityne medų kopinėjome. Nė karto tokio darbo nebuvau daręs. Patiko! Mokysiuosi kiek sveikata leis, o vėliau savo šeimai bitučių įsiveisiu.
Erikas
2017.01.26
Man patinka lankyti šį centra. Čia išmokau daug įvairių dalykų.
Duomenų atnaujinimas