Paieškų šiandien: 1722

Taurunija, UAB

Klaipėdos g. 29, Gargždai, 96135 Klaipėdos r.
Telefonas
(8 46) 470639
Tinklalapis
www.taurunija.lt
Direktorė
Elina Paulikienė

Įmonės rekvizitai

Įmonės kodas
163382183
PVM kodas
LT633821811
UAB „Taurunija“ įkurta 1996 m. Gargžduose. UAB „Taurunija“ valdo tris parduotuves: „Tauri Dovana“, prekiaujančią aukso ir sidabro dirbiniais, įvairiomis dovanomis ir dekoro elementais, „Minimagas“, siūlančią drabužius visai šeimai, o ypač kūdikiams ir vaikams, ir „Siūlė“, kuri dar vadinama moterų laime, prekiaujančią užuolaidomis, audiniais, mezgimo ir siuvinėjimo siūlais bei prekėmis kitiems rankdarbiams
Įmonė užsiima didmenine prekyba sidabro gaminiais bei aksesuarais. Įmonės atstovai iš Italijos, Lenkijos, Turkijos, Lietuvos gamintojų atrenka Lietuvos pirkėjams patrauklius dirbinius. Įmonės importuotus sidabro ir aukso dirbinius patrauklia kaina galima įsigyti ne tik Gargžduose, bet ir Telšiuose, Plungėje, Mažeikiuose, Skuode, Šilalėje, Šilutėje.
UAB „Taurunija“ – tai ilgametę patirtį ir nemažą vietinės rinkos dalį užimanti kompanija. Per 15 darbo metų sukūrėme ratą patikimų tiekėjų , siūlančių kokybiškas prekes už patrauklią kainą. Daugiausiai prekių įsigyjame Lenkijoje, Turkijoje, Vengrijoje, Italijoje.
Mūsų prekybos rinka – Gargždai ir Klaipėdos rajonas. Palyginus su didžiaisiais prekybos tinklais – mes tik maža įmonė, turinti keletą parduotuvių, tačiau viso kolektyvo nuomone, tai ir yra „Taurunijos“ stiprioji pusė. Mes pažįstame savo klientus, stengiamės dėl jų, klausomės jų. Prekes renkame pažinodami Jus, mūsų pirkėjai. Ir turbūt niekas negalėtų paneigti, kad nuoširdi pardavėjos šypsena ir rūpestis dažnai reiškia daug daugiau, nei gražus įpakavimas. Atvykite, apsižvalgykite ir džiaukitės pirkiniais!
daugiau...
Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
Duomenų atnaujinimas

Žemėlapis