Paieškų šiandien: 16346

Tauragės Medea klinika, UAB

Dariaus ir Girėno g. 28A, 72244 Tauragė
Telefonas
(8 446) 72203
Tinklalapis
www.medeataurage.lt
Darbo laikas
I-V 8.00-18.00
Direktorius
Arūnas Jancevičius

Įmonės rekvizitai

Įmonės kodas
300599962

Atsiliepimai

Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
2015.08.07
Danutė
Ne pirmą kartą konsultuojuosi šioje klinikoje, esu maloniai priimta, pakonsultuoja. Labai mielas personalas, esu ne taugagiškė, pavardžių nežinau, bet tie priimamajame, tiek atliekant tyrimus, jaučiau labai mielą medikų dėmesį. Tą patį galiu pasakyti ir apie ligoninės medikus. Nors ten teko gulėti tik vieną kartą, labai mieli žmonės. Nuoširdus ačiū.
Duomenų atnaujinimas

Žemėlapis

Rekomenduojame įmonę, kurios veikla gali būti panaši į Tauragės Medea klinika, UAB

Šeimos medicinos centras, UAB "Šeimos gydytojas"

Pylimo g. 9 (Senamiestis), 01118 Vilnius
 (8 5) 2608684
    seimosgydytojas.lt
UAB "Šeimos gydytojas" Šeimos medicinos centras - viena iš pirmųjų privačių gydymo įstaigų Lietuvoje, dirbanti ir plečianti savo veiklą nuo 1995 m. Čia teikiamos ambulatorinės pirminio ir antrinio lygio sveikatos priežiūros paslaugos visiems Lietuvos gyventojams bei užsienio svečiams.
Šeimos medicinos centre dirba kvalifikuota medicinos darbuotojų komanda, kurios pagrindinis tikslas - profesionalumas, efektyvumas bei paciento saugumas, taikant mokslu ir praktika pagrįstas gydymo metodikas, diagnostinius bei laboratorinius tyrimus.
Konsultuoja ir gydo šių sričių specialistai: vidaus ligų gydytojas, šeimos gydytojas, vaikų ligų gydytojas, akušeris ir ginekologas, infekcinių ligų gydytojas, dermatovenerologas, alergologas, endokrinologas, gastroenterologas, kardiologas, pulmonologas, oftalmologas, otorinolargilogas, urologas, ortopedas ir traumatologas, psichiatras, psichterapeutas, fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas, krūtų ligų specialistas, odontologas. Atliekami laboratoriniai-klinikiniai, biocheminiai, imunologiniai, citologiniai, patologiniai tyrimai, diagnostiniai tyrimai, skiepų profilaktika. Pacientų pageidavimu gydytojai gali atvykti į namus.
Esame sudarę sutartis ir glaudžiai bendradarbiauja su Lietuvos sveikatos draudimo kompanijomis: Aviva Lietuva, PZU Lietuva, SEB gyvybės draudimas, AAS Gjesindige Baltic, BTA Insurance Company SE, ERGO Lietuva Life Insurance SE, Compensa Life Vienna Insurance Group SE. Apsidraudusiems sveikatą šiose draudimo bendrovėse, paslaugos yra nemokamos arba dalinai mokamos, priklausomai nuo sutartyse numatytų sąlygų.
Kiekvienam mūsų pacientui yra skiriamas ypatingas dėmesys bei pagarba, atidžiai išklausomi bei vertinami jo nusiskundimai, užtikrinamas konfidencialumas.
Privalome rūpintis savo kūnu, kad sielai patiktų jame gyventi
daugiau...