Paieškų šiandien: 5595
Įmonių sąrašas

Stuburo gydymas, J. Purlio IVV

Naugarduko g. 47-44 (Naujamiestis), 03208 Vilnius

(8 658) 54599
         

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 658) 54599
Tinklalapis
www.sogun.lt
El. paštas
info@sogun.lt
Vadovas
Jurgis Purlys

Stuburo gydymas, J. Purlio IVV

Tradiciniai gydytojai gali turėti geriausių pasaulio universitetų išduotus diplomus, tačiau rožes ir panašius susirgimus išgydo paprasčiausios kaimo aukštojo mokslo neragavusios moterėlės. Tai yra kur kas daugiau nei diplomai – tai yra dieviškosios dvasinio lygmens žinios, dabar kol kas dar, daugeliu atveju, Lietuvoje nepripažįstamos oficialiosios medicinos. Lygiai tą patį galima pasakyti ir apie gydytojus, besispecializuojančius gydyti stuburą. Kaip parodė tokių diplomuotų medikų praktika – vienareikšmiškai galime teigti, jog visame pasaulyje gydytojai stuburo, kaip ir daugelį su juo susijusių ligų, išgydyti negali. NORINT IŠGYDYTI STUBURĄ BEI DAUGELĮ SU JUO SUSIJUSIŲ LIGŲ, REIKIA PAŠALINTI PAČIĄ STUBURO SUSIRGIMO PRIEŽASTĮ! NE PASEKMES, BET PAGRINDINĘ PRIEŽASTĮ! Ir štai kuris laikas Lietuvoje jau yra tokia galimybė – yra žmogus, turintis tokią dieviškąją dovaną. Tai JURGIS PURLYS /gydovas ŠOGUN /. TIK PER VIENĄ — KELETĄ SEANSŲ PANAIKINAMA PRIEŽASTIS DĖL KURIOS BUVO PROBLEMŲ SU STUBURU. Panaikinamos daugelio ligų užuomazgos, o įsisenėjusioms ligoms duodamas postūmis pradėti trauktis. Gydymo seansas yra visiškai neskausmingas, dar ir atvirkščiai, suteikiantis optimizmo ir ramybės. Daugiau nei 70% visų suaugusiųjų o taip pat ir daugelis vaikų bei paauglių kenčia dėl judėjimo sutrikimų – sutrinka kraujotaka ir tai atveda prie įvairių negalavimų. Stuburo nervai užspaudžiami, energijos tekėjimas sutrikdomas, čakros (energetiniai centrai) blokuojamos ir to pasėkoje žmogus suserga. Teisingai išlygintas stuburas – tai pagrindas pasveikimui. Dabar vėl yra galimybė daugumoje atvejų ištiesinti stuburą be fizinio kontakto arba keičiant griaučius, o tik dėka senos kuriančiosios jėgos vieno vienintelio seanso metu. Ištiesinimo efektas mūsų materialaus laikmečio metu atrodo kaip stebuklas. Dieviškasis kūno ištiesinimas šios energijos pagalba atliekamas per sekundes naudojant tik dieviškąją meilę.

daugiau...

Atsiliepimai

Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
Sigitas, Elektrėnai
2012.08.30
Daug metų dirbau vairuotoju, po to vairuotoju ekspeditoriumi. Kasdien teko pakrauti ir iškrauti daug sveriančias prekes, ko pasėkoje atsirado 3 didelės stuburo išvaržos. Nutirpdavo ranka, kojos, dirbti negalėjau. Poliklinikoje gydytojai gydė vaistais, masažais, tačiau padėjo neilgam. Negalėjau kartais nueiti ir 100 metrų, koją tarsi "nuimdavo". Artimųjų įkalbėtas, ieškodamas išsigelbėjimo nuo varganos sveikatos būklės, apsilankiau pas p. Jurgį Purlį. Po stuburo ištiesinimo seanso praėjus porai mėnesių, jaučiuosi daug geriau, galiu vaikščioti, stovėti, dirbti, kojos ir rankos "nenutirpsta" nuėjus net nemažus atstumus (galiu grybauti, šienauti, fiziškai dirbti ). Esu labai dėkingas ponui Jurgiui, jis man labai padėjo. Gal kai kam neįtikėtina, bet gydymas jo metodais tikrai veikia, o geras rezultatas išlieka ilgam. Kuriems nepadėjo tradiciniai gydymo būdai, ieškot išsigelbėjimo nuo skausmų, patariu kreiptis į p. Jurgį. Tai geranoriškas ir draugiško būdo žmogus. Dėkoju Jurgiui Purliui ir linkiu jam kuo didžiausios sėkmės.
JURGITA ZUBIENĖ
2012.05.11
AČIŪ JURGIUI UŽ SUTEIKTĄ PAGALBĄ. PORĄ METŲ JAUČIAU NUGAROS SKAUSMUS, KREIPIAUSI Į DAKTARUS, BET TEIGIAMŲ REZULTATŲ NEBUVO. TAD VIS TIK NUTARIAU PAKLAUSYTI DRAUGĖS PATARIMO NUEITI PAS JURGĮ. STEBUKLAS, PO PIRMO SEANSO JAU ATSIKRAČIAU NUGAROS SKAUSMŲ. TIK 15 MIN. RAMAUS POILSIO IR TU JAU IŠSILAISVINI IŠ KANČIŲ. DAR KARTĄ AČIŪ JUMS UŽ SUTEIKTĄ PAGALBĄ IR GYVENIMO DŽIAUGSMĄ BE JOKIO SKAUSMO. KAS TURIT TOKIĄ PAČIĄ PROBLEMĄ NEKENTĖKIT, DRĄSIAI KREIPKITĖS Į JURGĮ IR JIS JUMS TIKRAI PADĖS.

AČIŪ LABAI,
Duomenų atnaujinimas