Paieškų šiandien: 5141

Stom Art Studija, odontologijos klinika, UAB

J. Basanavičiaus g. 9/2 (Senamiestis), 01118 Vilnius
Telefonas
(8 5) 2053837
Tinklalapis
www.stomartstudija.com
Darbo laikas
I-V 9.00-20.00, VI, VII 10.00-18.00
Direktorius
Fakhritdin Arifkhanov

Įmonės rekvizitai

Įmonės kodas
126165871
Mūsų klinikos specialistai dirba su vokiečių kompanijos SIRONA–CEREC aukštųjų technologijų sistemomis. Naudojantis šia aparatūra išvengiama laboratorinių tyrimų ir pas gydytoją nebereikia lankytis daugybę kartų – viskas vyksta greitai gydytojo kabinete. Šalindami dantų defektus, tokius kaip kariesas ar nulūžęs dantis, mes vietoje plombų naudojame keraminius įklotus. Mes neplombuojame, o restauruojame!
Šiuo metu Vilniuje yra be galo daug odontologijos klinikų. Išties nėra lengva išsirinkti tokią, kuri tiks būtent jums. Pirmiausiai pacientas atkreipia dėmesį į paslaugų kainas ir klinikos buvimo vietą. Dažnai jis netgi nesuvokia, kuo viena klinika skiriasi nuo kitos.
Prieš apsispręsdami, kurioje klinikoje gydysitės, pasidomėkite joje dirbančių gydytojų-odontologų kvalifikacija, naudojamos įrangos kokybe ir šalimi gamintoja. Mūsų klinikoje naudojama pati naujausia įranga ir technologijos, dirba didelę patirtį turintys kvalifikuoti specialistai, tarp jų – tikri jūsų nepriekaištingos šypsenos restauratoriai ir skulptoriai.

daugiau...

Veikla

Odontologai

Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
Duomenų atnaujinimas

Žemėlapis