Paieškų šiandien: 171
Įmonių sąrašas

Reinda, VšĮ

V. Krėvės pr. 53-219 (Dainava), 50358 Kaunas

(8 612) 00922
    Tinklalapis    El. paštas   

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 612) 00922
Tinklalapis
El. paštas
Direktorius
Darius Vyturys
Įmonės kodas
303763865
PVM kodas
LT100010245717

Darbo laikas

Pirmadienis
9.00-18.00
Antradienis
9.00-18.00
Trečiadienis
9.00-18.00
Ketvirtadienis
9.00-18.00
Penktadienis
9.00-18.00
Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Apie Reinda, VšĮ

MB "Vyturiukas" - senelių, neiįgaliųjų priežiūra namų aplinkoje. Paslaugas teikiame visoje Lietuvoje.
Mūsų tikslas – žmogaus globa ir priežiūra natūraliomis jo kasdienių įpročių ir namų sąlygomis.
Mūsų vizija – suteikti visapusišką pagalbą pagyvenusiems žmonėms, ligoniams, neįgaliesiems, įveikiant buities rūpesčius, stiprinant sveikatą, puoselėjant betarpišką bendravimą ir siekį džiaugtis ir priimti gyvenimą tokį, koks jis yra.
Esame Indrė ir Darius Vyturiai, kilę iš Jurbarko. 2013 m. įkūrėme mažąją bendriją “Vyturiukas”, teikiančią įvairias suaugusiųjų priežiūros paslaugas Lietuvoje ir Vokietijoje. Kasdienėje savo veikloje laikomės nuostatos: “Kantrybė ir nuoširdumas yra tikrosios globos esmė.”
Kodėl verta rinktis mus?
Klientams
Globą suprantame ne vien kaip pagalbą teikiant socialines funkcijas, o kaip atvirą ir betarpišką bendravimą tarp dviejų žmonių. Jį papildo ilgalaikė mūsų darbuotojų patirtis, pagarba, dėmesys ir konfidencialumas klientų atžvilgiu.
Darbuotojams
Esame auganti tarptautinė įmonė, sparčiai plečianti klientų ratą Lietuvoje ir Vokietijoje. Mums nuolatos reikalingi darbuotojai, mokantys bendrauti su įvairaus amžiaus žmonėmis, patyrusiais sudėtingus gyvenimo iššūkius. Susisiekite su mumis, jeigu pagalba svetimam žmogui yra Jūsų prasmingo gyvenimo dalis.
Partneriams
Manome, jog dirbdami kartu su kitomis organizacijomis ar žmonėmis esame pajėgūs socialinių paslaugų srityje pasiekti daugiau nei veikdami atskirai. Kai kurios mūsų veiklos sritys atsirado ir gyvuoja būtent partnerių dėka. Visuomet esame atviri įvairiems pasiūlymams ir bendradarbiavimo formoms.
PASLAUGOS:
LIGONIO PRIEŽIŪRA
Paslaugos prižiūrint ligonius: prausimas, maudymas, burnos ertmės ir dantų priežiūra, plaukų priežiūra, sauskelnių pakeitimas, priežiūra praguloms išvengti, kraujospūdžio bei pulso pamatavimas.
PAGALBA BUITYJE
Būsto tvarkymo paslaugos: grindų plovimas, kilimų siurbimas, gėlių laistymas, dulkių valymas, vonios bei tualeto valymas.
UŽIMTUMO ORGANIZAVIMAS
Bendravimas (pokalbiai, spaudos, knygų skaitymas, nuotraukų peržiūra); Padedame suorganizuoti keliones, išvykas.
MAITINIMO ORGANIZAVIMAS
Maisto produktų nupirkimas ir pristatymas į namus. Pagalba namuose ruošiant maistą ar maisto ruošimas. Indų plovimas. Virtuvės sutvarkymas.
LYDĖJIMAS
Lydėjimas į medicinines ar valstybines įstaigas. Lydėjimas į pramoginius, kultūrinius renginius, įvairius susitikimus
daugiau...

Paieškos žodžiai

Senelių globa. Senelių priežiūra. Senelių slaugymas, slauga. Globa ir priežiūra visoje Lietuvoje. Globa ir priežiūra namuose visoje Lietuvoje. Senelių globa ir priežiūra jų namuose, darbas slaugėms Vokietijoje, legalus darbas slaugėms, legalus darbas Vokietijoje