Paieškų šiandien: 2835

Regulat Life, IĮ

Šaltupis, 59306 Prienų r.
Telefonas
(8 693) 96948
Tinklalapis
www.regulat.lt
Direktorė
Roma Martusevičiūtė

Įmonės rekvizitai

Įmonės kodas
302771389
PVM kodas
LT100007046110
Vienintelė oficiali Vokietijos bendrovės „Dr. Niedermaier pharma“ atstovė mūsų šalyje – individualioji įmonė „Regulat Life“ – žengia pirmuosius veiklos žingsnius ir pristato visame pasaulyje žinomus natūralius maisto papildus Regulat . Kaskadiniu būdu fermentuotas natūralių vaisių, riešutų ir daržovių koncentratas skirtas organizmo biologiniams reguliavimo procesams atkurti ir organizmo funkcijų pusiausvyrai palaikyti.
Didelis darbo krūvis, nuolatinė įtampa, netinkama mityba ir gyvensena išbalansuoja žmogaus organizmą ir jo funkcijas. Sutrinka virškinimas, medžiagų apykaita, susilpnėja imuninė sistema, trūksta jėgų ir energijos, prasideda įvairūs susirgimai ir negalavimai. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad iš vaisių, riešutų ir daržovių kaskadinės fermentacijos technologija gaminami koncentratai Regulat gana per trumpą laiką pagerina savijautą, slopina uždegiminius procesus organizme, suteikia gyvybingumo ir energijos. Koncentratus vartojusių žmonių patirtis tai taip pat patvirtina. Produktams gaminti naudojami vaisiai, riešutai ir daržovės tik iš ekologinių ūkių.
Įmonės „Regulat Life“ asortimente – Regulat Beauty, RechtsRegulat , Regulat Diabetic, RegulatPro Metabolic, taip pat gyvulių sveikatingumui užtikrinti sukurti pašarų priedai Regulat ProVet.
„Regulat Life“ veiklą Lietuvoje tik pradeda, tačiau tvirtai tiki siūlymų produktų veiksmingumu ir nauda tiek žmogaus, tiek gyvulio organizmui. Vokietijos bendrovė „Dr. Niedermaier pharma“ natūralius biologinius produktus tyrinėja ir kuria jau daugiau kaip septyniasdešimt metų.

daugiau...
Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
Duomenų atnaujinimas