Paieškų šiandien: 8221

R. Kazlausko psichoterapijos kabinetas

Jotvingių g. 16 (Šilainiai), 47467 Kaunas
 (8 698) 43808
   
Tinklalapis
Darbo laikas
I-V 10.00-18.00
Savininkas
Ramutis Kazlauskas
Skype: roka555551

Įmonės rekvizitai

Įmonės kodas
135686250
Bankas
AB Swedbank
Atsiskaitomoji sąskaita
LT42 7300 0100 9644 4363

Facebook profilis

Atsiliepimai

Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
2016.09.26
Gabrielė
R. Kazlaukas tikrai nuostabus savo srities specialistas. Per pačią pirmą konsultaciją iškart mane perprato, atrado ligos priežastis, maloniai išklausė, labai mandagiai ir šiltai bendravo. Esu iš tų, kur slepia nuo aplinkinių, kaip jaučiasi, tad buvo keista, kad daktarui lengvai išsipasakojau. Dirba tikrai iš širdies, n dėl pinigų. Ačiū Jam labai! :)
2016.05.22
Gediminas
Gerb. Daktaras R. Kazlauskas - labai geras, profesionalus specialistas. Esu labai patenkintas, kad pas jį apsilankiau. Kasdien jaučiuosi vis geriau ir geriau. Didelis ačiū už atvirumą ir nuoširdų darbą.
2015.10.30
Jurate
Pas Ramuti Kazlauska patekau neatsitiktinai, per pacientu, buvusiu pacientu rekomendacijas. Kadangi turiu su kuo palyginti si specialista-susiklosciusiomis nedekingomis gyvenimo aplinkybemis teko lankytis ne karta ir ne pas viena, todel remdamasi asmenine patirtimi galiu atvirai, nuosirdziai pasakyti, kad esu labai dekinga R. Kazlauskui ir visiems rekomenduoju si puiku savo srities specialista, plataus profilio specialista -psichoterapeuta, seksologa Ramuti Kazlauska. Liudna, kad tai pirmas mano sutiktas specialistas kuriam konsultacijos, terapijos metu principas “laikas –pinigai” negalioja, ir kartu dziugu, kad aplamai dar tokiu yra. Profesionalus, atsidaves savo profesijai, dirbantis zmogaus labui. Aciu.
2013.07.24
Simona
Gerb. Daktaras R. Kazlauskas tiesiogine to zodzio prasme istrauke mane is suicidines bukles ir sunkios depresijos bei priklausomybes alkoholiui. Sugrazino man gyvenimo prasme ir motyvacija dirbti bei gyventi. Liksiu dekinga Jam visa savo gyvenima.
2013.01.25
As
Esame labai patenkinti siuo daktaru,didelis Aciu jam..
2013.01.24
Vladas
Labai geras daktaras!
2012.12.13
Rūta
Gerb. Daktaras man labi padejo,.Pirmąkart ėjau būdama kritinės būklės. o dabar daktaro dėka, mano gyvenimo kokybe pasikeitė iš esmės. Asmeniškai pažįstu dar du žmones, kuriuos Jis išgydė iki galo. Jei vien aš tiek išgydytų žinau asmeniškai, tai kiek jų išties yra...
Esu dėkinga.
2012.11.11
Justinas
Negaili nei nuosirdumo nei laiko,sprendziant kamuojancias problemas.
2012.11.11
Romualda
Gydo labai gerai.Jauciasi ir profiasialumas ir nuosirdumas.Tikras senu laiku profas.
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Teikiu visapusišką specializuotą psichoterapinę, psichiatrinę, psichologinę ir šiuolaikinę medikamentinę pagalbą esant: įvairioms psichologinėms krizėms, neurozei, depresijai, miego sutrikimams, nerimui, įkyrioms būsenoms, įvairioms baimėms, vidaus organų nerviniams sutrikimams, asmenybės (elgesio) sutrikimams, seksualiniams sutrikimams, priklausomybei nuo alkoholio. Konfidencialus (anoniminis) gydymas. Paslaugos: psichiatro, psichologo konsultacijos, šeimos konsultavimas, individuali psichoterapija.Kreipkitės jei: galvojate apie savižudybę, esate dirglūs, blogos nuotaikos, jaučiate nerimą, įtampą, nuovargį, kamuoja skausmai, blogai jaučiatės, tačiau gydytojai neranda ligos, turite bendravimo problemų, išgyvenate šeimos krizę, skyrybas ar artimo žmogaus netektį, nematote gyvenimo prasmės.
Psichiatras nustatys negalavimų priežastį, paskirs medikamentinį ar psichoterapinį gydymą. Konsultacijos ir rusų kalba.

daugiau...

Žemėlapis