Paieškų šiandien: 4699

PetCity klinika, UAB "Veta City"

Vikingų g. 3, PS "Nordika", 02182 Vilnius
Telefonas
(8 5) 2100120
Tinklalapis
www.petcity.lt
Darbo laikas
I-VII 10.00-21.00
Direktorius
Vilius Baskas

Įmonės rekvizitai

Įmonės kodas
304215601
PVM kodas
LT100010157613
PetCity klinika siūlo Jūsų augintiniams platų veterinarinių paslaugų spektrą nuo kasdieninės gyvūno priežiūros iki intensyvios terapijos, nuo vidaus ligų prevencijos, profilaktikos ir gydymo iki sudėtingų chirurginių operacijų.
Mes tikime, kad kiekvienas auginti nis nusipelno jaustis globojamas, o gyvūno savininkas - geriausias, koks tik gali būti savo augintiniui.
Kodėl PetCity klinika ypatinga?
Modernios technologijos ir įranga. Moderni veterinarinė įranga suteikia galimybę atlikti įvairiausius diagnos tinius laboratorinius tyrimus, rentge no, ultragarso tyrimus ir kt.
Tarptautiniai standartai. PetCity klinikos patalpos yra specialiai su projektuotos ir pastatytos taip, jog atitiktų aukščiausius, medicinoje pri pažintus standartus.
Gyvūnams draugiška ir moderni aplinka. Visas PetCity kompleksas yra specialiai sukurtas gyvūnams.
PetCity klinikos paslaugos
Konsultacija. Parengsime Jūsų au gintiniui sveikos gyvensenos planą.
Apžiūra. Profilaktinė gyvūno apžiūra padeda pastebėti pirminius ligos po žymius ir užkirsti kelią ligos progre savimui. Atsižvelgiant į gyvūno būklę, atliekami kraujo, šlapimo, išmatų ir kiti laboratoriniai tyrimai.
Ligų profilaktika. Ar Jūsų augintinis paskiepytas? Ar pasrūpinote apsau ga nuo erkių? Ar sudavėte tabletę nuo kirminų? Ar žinote, kaip pri žiūrėti dantis? Kiekvienas gyvūnas yra ypatingas, todėl ir profilaktinė priežiūra yra skirtinga.
Patariame gyvūnų mitybos klau simais ir sudarome racioną, atsi žvelgdami į Jūsų augintinio specialius poreikius ir įpročius.
Priežiūros procedūros. Mūsų kliniko je Jūsų augintiniui nukirpsime nagus, išvalysime ausis bei atliksime kitas kasdienines priežiūros procedūras.
Ženklinimas ir registravimas. Identi fikuojame gyvūną – įvedame mikro čipą, registruojame duomenų bazėje.
Gyvūnų pasai ir kiti dokumentai. Išrašome naminio gyvūnėlio pasą, vakcinuojame. Konsultuojame ir pa dedame sutvarkyti visus dokumen tus, reikalingus keliaujant su augin tiniu į užsienį.
Gydymo procedūros. Skysčių infu zija, skausmo prevencija, deguonies terapija, kūno temperatūros stabiliza vimas, antihelmintikų sušėrimas ir kt.
Chirurgija. Sterilizacija, žaizdų prie žiūra, auglių šalinimas, ginekologi nės operacijos, išvaržų operacijos, svetimkūnių pašalinimas iš virškini mo trakto ir kitų minkštųjų audinių operacijos.
Dantų priežiūra ir gydymas. 85 % augintinių vyresnių nei trys metai rei kalinga veterinarinė dantų priežiūra.
Diagnostinės procedūros. Ultragarso, rentgeno tyrimai, EKG, kraujo spaudi mo stebėjimas ir visos kitos būtinos procedūros.
Laikina gyvūno priežiūra. Neturite kam palikti gyvūno apsipirkimo metu? Turite svarbių reikalų ir neturite kam palikti gyvūno? Palikite gyvūną profesionalų rankose- PetCity klinikos dienos stacionare.
Laboratoriniai tyrimai. Morfologiniai ir biocheminiai kraujo tyrimai, his tologiniai tyrimai, alergijos tyrimai, šlapimo ir išmatų tyrimai. Mūsų klini koje įrengta itin moderni laboratorinė įranga, todėl daugelį tyrimų galime atlikti per keletą minučių.
Kraujo bankas. Kaip ir žmonėms, gyvūnams kartais reikalingas kraujo perpylimas. Svarbu žinoti, jog gyvūnai taip pat turi skirtingas kraujo grupes.
Slauga. Lėtinių ligų gydymas ir prie žiūra.
Dirbame kasdien. Jūsų patogumui dirbame nuo pirmadienio iki sekmadienio.

daugiau...
Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
Duomenų atnaujinimas

Žemėlapis