Paieškų šiandien: 8763
Įmonių sąrašas

Pes Planus, UAB

T. Ševčenkos g. 16H-3, 03111 Vilnius

(8 685) 60010
    www.pesplanus.lt    El. paštas   

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 685) 60010
Tinklalapis
El. paštas
Direktorius
Igoris Vyšniauskas
Įmonės kodas
302791242
PVM kodas
LT100007038614

Darbo laikas

I–V 8.00-18.00
Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Apie Pes Planus, UAB

Esame įsitikinę, jog kiekvienas žmogus yra unikalus, todėl mūsų sprendimai pasižymi individualumu ir išskirtinumu. Ilgametė patirtis individualios ortopedijos srityje leidžia mums pasiekti geriausių rezultatų, kurie pagerins Jūsų gyvenimo kokybę, padės jaustis komfortiškai ir judėti aktyviai kiekvieną dieną! Gydytojo, podiatro, ortopedo – techniko, kineziterapeuto patarimai ir Jūsų aktyvi veikla – garantuotas ilgalaikis ir sveikas judėjimas!
Kiekvienas mūsų darbuotojas turi ne tik didžiulę profesionalią patirtį savo srityje, bet yra ir nuolat besidomintis ortopedijos ir technologijų naujovėmis, jų pritaikymu. Nuolat siekiame padėti išspręsti iškilusias problemas bei išvengti jų pasikartojimo ateityje. Savo klientams siūlome visą paslaugų kompleksą:
konsultuojame ir efektyviai sprendžiame klientų problemas;
pritaikome ir gaminame priemones, kurios individualiai sprendžia ne tik pėdų, bet ir viso atramos-judamojo aparato problemas;
siūlome sprendimus sportininkams.

Savo klientams siūlome tik aukščiausios kokybės aptarnavimą ir produktus. Ortopedinių gaminių gamyboje naudojame medžiagas, kurios yra visiškai nekenksmingos žmogaus organizmui ir draugiškos aplinkai. Mes kontroliuojame individualiai gaminamų ortopedinių gaminių kokybę kiekviename gamybos žingsnyje: nuo žaliavų įsigijimo iki gaminių pateikimo savo klientams.
Mes nuolat tobuliname savo darbą ir įgyvendiname novatoriškas idėjas siekiant savo klientams teikti tik aukščiausios kokybės aptarnavimą ir produktus.
daugiau...

Paieškos žodžiai

ortopedijos prekes, ortopedinės prekės, vidpadžiai, vidpadis, vidpadžiai, ortopediniai vidpadžiai, ortopediniai vidpadžiai, ortopediniai įdėklai, ortopediniai padukai, ortopediniai padukai kaina, padukai, padukai batams, padukai i batus, silikoniniai įdėklai, silikoniniai padukai i batus, supinatoriai, skersinė, plokščiapėdystė, plokščiapėdystė, ploksciapedyste, pilnapadyste, įtvarai, itvaras, įtvaras, ciurnos itvaras, ciurnos itvarai, čiurnos įtvaras, čiurnos įtvarai, itvarai ciurnai, ciurnos itvaras sportui, ciurnos itvaras krepšiniui, kelio itvaras, kelio itvarai, kelio įtvaras, kelio įtvarai, įtvaras keliui, itvaras keliui, kelio įtvaras kaina, kelio itvarai sportui, rieso itvarai, riešo įtvaras, įtvaras riešui, itvarai riesui, rieso itvarai, rieso itvaras, rankos itvaras, rankos įtvaras, ranku itvarai, itvaras rankai, itvarai rankai, kojos įtvaras, kojos itvaras, kojos itvarai, kojos itvaras kaina, itvarai kojoms, itvaras kojai, alkūnės įtvaras, alkunes itvaras, alkunes itvarai, peties įtvaras, itvaras pečiui, itvaras nugarai, piršto itvaras, koju pirstu itvarai, ortopedine avalyne, ortopedinė avalynė, ortopedine avalyne Vilniuje, ortopedine avalyne Vilnius, ortopediniai batai, ortopediniai batai vaikams, ortopediniai batukai vaikams, ortopediniai batukai, ortopediniai batukai kūdikiams, ortopedines basutes vaikams, ortopedines basutes mergaitėms, ortopedines basutes berniukams, netaisyklinga laikysena, taisyklingas bėgimas, kojos protezas, koju protezai, koju protezu kainos, protezai koju, ortopedo konsultacija, ortopedo konsultacija Vilniuje, iššokęs kojos kauliukas, issokes kojos kauliukas daugiau...

Papildoma informacija

Ortopedinių avalynės įdėklų/ vidpadžių gamyba pagal individualius užsakymus.