Paieškų šiandien: 10521

Ortho Baltic, UAB "Baltic Orthoservice"

Taikos pr. 131A (Dainava), 51124 Kaunas
Telefonas
(8 37) 473970
Tinklalapis
www.orthobaltic.lt
Darbo laikas
I-IV 8.00-17.00, V 8.00-16.00
Generalinis Direktorius
Gediminas Kostkevičius

Įmonės rekvizitai

Įmonės kodas
110866664
PVM kodas
LT108666610
UAB „Baltic Orthoservice“ - tai viena didžiausių individualių ortopedijos produktų gamintoja Europoje. Pagrindiniai įmonės produktai: individuali ortopedinė avalynė, inovatyvūs anglies įtvarai. Įmonės gaminiai yra visiškai individualūs ir atitinkantys kievieno vartotojo poreikius – galutinis vartotojas gali pasirinkti ne tik specialiai jam pritaikomos avalynės dydį, bet ir modelį, spalvas bei medžiagas.
Daugiau nei 10 metų patirtis gaminant ortopedinius produktus ir nuoseklus naudojamų gamybinių technologijų tobulinimas, suteikia galimybę rinkai pateikti aukštos kokybės, individualius kliento poreikius atitinkančius produktus. Per savo veiklos metus UAB „Baltic Orthoservice“ ne tik ženkliai išplėtė savo gaminamos produkcijos asortimentą, bet ir pati pradėjo teikti gyventojų aprūpinimo ortopedinėmis priemonėmis paslaugas bei ortopedų - traumatologų konsultacijas. Tad Lietuvos pacientams galime pasiūlyti medicinos paslaugų kompleksą - nuo gydytojo konsultacijos iki ortopedinio produkto pagaminimo.
Laukiame Jūsų Vilniuje bei Kaune įsikūrusiose Ortho Baltic ortoklinikose, kuriose kvalifikuoti specialistai mielai atsakys į Jums rūpimus klausimus. Ortoklinikose Jūs galite atlikti pėdų medicininius tyrimus (dinaminį pėdų apkovos tyrimą, statinį pėdos tyrimą), gauti profesionalias rekomendacijas kaip tinkamai pasirūpinti pėdų sveikata, atsikratyti kankinančių negalavimų. Ištyrus Jūsų pėdų būklę, mūsų technikai pagamins ir individualiai pritaikys ortopedinę avalynę ar reikalingas ortopedijos priemones (įtvarus sportui ir reabilitacijai, avalynės įdėklus).

daugiau...
Filialai

Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
Duomenų atnaujinimas

Žemėlapis