Paieškų šiandien: 13801

Northway medicinos centrai, UAB

S. Žukausko g. 19 (Žirmūnai), 08234 Vilnius
Telefonas
(8 5) 2644466
Tinklalapis
www.nmc.lt
Darbo laikas
I-V 8.00-20.30, VI 10.00-18.00
Generalinė Direktorė
Diana Bumelytė

Įmonės rekvizitai

Įmonės kodas
111807761
PVM kodas
LT118077610
Sveikata – išmintingųjų honoraras. Taip kadaise pasakė prancūzų poetas P. Ž. Beranžė. Neleiskite jam išsekti: juk už šį honorarą gaunama viskas, kas vadinama gyvenimo džiaugsmu.
„Northway“ medicinos centrui svarbus kiekvienas žmogus. Visą laiką, vos tik įsikūrėme, dirbame Jums. Sergantiesiems, sveikiesiems – visiems. Aktyviai užsiimame ligų prevencija, esame įkūrę sveikatingumo centrą, operatyviai diagnozuojame ligą ir skiriame būtiniausią gydymą – tiek medikamentinį, tiek operacinį, o sveikstantiesiems siūlome kokybišką reabilitaciją.
Išskirtinis mūsų centro bruožas – kruopščiai ir atsakingai surinkta komanda, kokybiškos paslaugos ir saugumas, nuolatinės investicijos į medicinos įrangą ir kitas modernias technologijas.
Patogi vieta, jauki aplinka, platus kokybiškų paslaugų spektras. Taip tvirtina visi, apsilankę „Northway“ medicinos centruose Vilniuje ir Kretingoje. Daugiau kaip 150 įvairių sričių specialistų visada pasiruošę išklausyti, įsigilinti, atlikti reikalingus tyrimus, pakonsultuoti, patarti, skirti tinkamiausią gydymą.
Susirgote? Nusprendėte pasitikrinti profilaktiškai? O gal tiesiog norite pasigražinti ar sustiprėti? Laukiame Jūsų ir esame pasiruošę padėti. Šiandien, kasdien, visus metus.
daugiau...
Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
Duomenų atnaujinimas

Žemėlapis