Paieškų šiandien: 5513
Įmonių sąrašas

New Nordic, UAB

K. Donelaičio g. 62-506 (Centras), 44248 Kaunas

(8 37) 222023
         

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 37) 222023
Tinklalapis
www.newnordic.lt
El. paštas
info@newnordic.lt
Direktorius
Tauras Mašanauskas
Įmonės kodas
300065428
PVM kodas
LT100001322210

New Nordic, UAB

Visame pasaulyje kiekvienoje kultūroje vis daugiau žmonių supranta, kad natūralūs sveikatos produktai gali padėti išsaugoti energiją ir pagerinti gyvenimo kokybę. Todėl vis daugiau žmonių gali mėgautis energijos iš gamtos teikiamais malonumais.
„New Nordic“ prioritetas yra natūralūs preparatai, kurie, remiantis patikimais moksliniais tyrimais, net senyvo amžiaus žmonėms suteikia daugiau energijos, skatina aktyviai gyventi. Įmonė preparatus atrenka, analizuoja ir tikrina kokybę esant specialioms kontrolės sąlygoms. Šis atsakingas požiūris yra „New Nordic“ preparatų kūrimo ir gamybos pagrindas.
Visus savo preparatus „New Nordic“ gamina Skandinavijoje, moderniausiose farmacijos gamyklose. Už tai yra atsakingi talentingi ir ypač kvalifikuoti specialistai. „New Nordic“ komanda pasižymi verslumu, tarptautine orientacija, vertina sveiką gyvenimo būdą. Įmonė vadovaujasi skandinaviškomis vertybėmis, kurios esmę sudaro rezultatų siekimas ir asmenybės tobulėjimas.
„New Nordic“ prisiima atsakomybę už preparatų kokybę nuo laukų ir miškų, kuriuose auga vaistingieji augalai, iki pakuotės vaistinėje, taip pat įsipareigoja nuolat tobulinti jų pasiūlą. Būtent todėl „New Nordic“ logotipas sidabrinis medelis – tai kokybės ženklas, bylojantis apie tai, kad pasaulyje „New Nordic“preparatais pasitiki milijonai žmonių, jie parduodami daugiau nei 50 000 pasaulio vaistinių.
daugiau...
Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
Duomenų atnaujinimas