Paieškų šiandien: 3495
Įmonių sąrašas

Neodenta, odontologijos klinika

Maironio g. 5A-2, 70103 Vilkaviškis

(8 660) 54444
         

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 660) 54444
Tinklalapis
www.neodenta.lt

Apie Neodenta, odontologijos klinika

Impantologijos ir estetinės odontologijos klinika „Neodenta“ viena iš odontologijos rinkos lyderių Lietuvoje. Tai visas tik aukščiausios kokybės ir pasaulinio lygio odontologijos paslaugas teikianti klinika. Mumis pasitiki ir mūsų paslaugomis naudojasi daugiau nei 30000 tūkstančių pacientų iš viso pasaulio.
Mūsų tikslas – pritaikant naujausias technologijos, inovacijas, tyrimo metodus kiekvienam garantuoti aukščiausią klinikoje atliekamų paslaugų lygį. Pasitelkiant modernios laboratorijos galimybes, Cerec CAD/CAM sistemą, All-on4 metodiką, dantų implantavimą, dantų protezavimą, dantų gydymą kraujo plazma bei gydymą taikant narkozę, pasiekiame maksimalių gydymo rezultatų. Klinikos išskirtinumas ir pasididžiavimas – moderni klinikoje esanti dantų technikos laboratorija. Po vienu stogu dirbančių geriausių šalies specialistų komanda garantuoja, kad Jūsų gydymas bus komfortiškas, efektyvus ir saugus.
Gydymo kokybę užtikrina daugiau kaip 18 metų įmonės patirtis, naujausius šiuolaikinės odontologijos metodus puikiai išmanantys, nuolat tobulėjantys, dėmesingi ir didelius profesinius tikslus sau keliantys aukščiausios kvalifikacijos gydytojai. Orientuojantis į kvalifikuotą gydymą ir kokybišką paslaugų spektrą pasaulinio pripažinimo sulaukę gydytojai odontologai nuolat tobulinasi Lietuvos ir užsienio konferencijose bei praktiniuose mokymuose. Nuolatinis bendradarbiavimas su pasaulinio lygio odontologijos mokslininkais ir profesoriais užtikrina unikalias tobulėjimo galimybes.
Kompanijos vardas yra plačiai žinomas ne tik kaip odontologinių paslaugų teikėjas, bet ir kaip edukacinių programų iniciatorius, tarptautinių konferencijų rengėjas, Lietuvos nacionalinės estetinės odontologijos akademijos įkūrėjas.
Nuolat didėjantis pacientų skaičius paskatino dar vienos odontologijos klinikos „Neodenta“ įkūrimą Vilkaviškyje. Šioje klinikoje taip pat dominuoja garsiausių ir pasaulyje pripažintų gamintojų moderni technika, naudojamos 3D gamybos technologijos. Nuolat plečiamas paslaugų spektras užtikrina visapusišką burnos sveikatos priežiūrą. Visą savo sukauptą patirtį atiduodame Jums!
daugiau...

Veikla

Odontologai

Filialai

Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
Duomenų atnaujinimas
Rekomenduojame įmonę, kurios veikla gali būti panaši į Neodenta, odontologijos klinika

Denta Sana, A. Budreikienės odontologijos klinika, UAB

Kęstučio g. 30-1 (Centras), 44311 Kaunas
 (8 659) 99927
    www.dentasana.lt
Implantavimas.
Protezavimas.
Chirurginės operacijos.