Paieškų šiandien: 18507

Natura Munda, biologinės medicinos ir diagnostikos centras, UAB

J. Naugardo g. 13 (Centras), 44280 Kaunas
Telefonas
(8 37) 200620
Tinklalapis
www.naturamunda.lt
Darbo laikas
I-V 9.00-20.00
Direktorė
Daiva Aušra Earle

Įmonės rekvizitai

Įmonės kodas
136051421
Jūsų sveikata ir grožiu pasirūpins biologinės medicinos ir diagnostikos centre „NATURA MUNDA“ dirbantys atsidavę specialistai, kurie daugelį metų domisi ir savo gydymo praktikoje taiko biologinės/ natūralios medicinos metodus, parinkdami tinkamiausią gydymą savo pacientams. Atliekame diagnostinius tyrimus, teikiame gydytojų specialistų konsultacijas ir gydome įvairias ligas (tarp jų onkologinius susirgimus, alergijas, diabetą, imuninės sistemos ligas, keloidinius randus, vaikų naktinį šlapinimąsi ir kt.). Nustatome ankstyvas ligų stadijas. Individualiai testuojame vaistus ir parenkame kompleksinį gydymą – medikamentinį, biopunktūrinį, kineziterapiją (masažus), osteopatiją, fizioterapiją ir kt. Taikome reabilitacinį gydymą po traumų, operacijų ir sunkių ligų. Centre naudojamos gydymo metodikos yra natūropatinės, pažangios, nesukeliančios šalutinio poveikio organizmui. Jos tinka gydyti visus pacientus, tame tarpe vaikus, besilaukiančias ir maitinančias moteris. Savo pacientais rūpinamės iki visiško jų pasveikimo, siunčiame visiems reikalingiems klinikiniams tyrimams, atliekamiems Lietuvoje.
Klinikoje naudojama vienintelė Lietuvoje trimatė diagnostika su 3D Metatron-4025 Clinical aparatūra su „METAPATHIA GR CLINICAL“ programa (2012 m. modelis), taip pat atliekama kompiuterinė funkcinė diagnostika METATRON-25 „METAPATHIA GR HUNTER“ aparatūra, kurių pagalba sudaromos individualios gydymo ir mitybos programos. Trimatė diagnostika leidžia atlikti maisto netoleravimo testą, nustatyti ankstyvas onkologijos stadijas, alergenus, mikroelementų perteklių ar trūkumą, sunkiuosius metalus, psichoemocines būsenas ir kt. Atliekami ultragarsiniai tyrimai: širdies, kraujagyslių, skydliaukės, viršutinio pilvo aukšto organų, dubens organų, sąnarių ir minkštų audinių, krūtų, prostatos. Gydymo centre taip pat atliekama širdies EKG su kompiuterine analize, R.Folio elektropunktūrinė kompiuterinė diagnostika su „POLITEST“ aparatūra (2010 m. modelis), moderni, neinvazinė ir neskausminga diagnostika UBT Helicobacter pylori bakterijai nustatyti ir visi laboratoriniai tyrimai. Estetinės medicinos srityje taikomas odos atjauninimas biomezoterapijos ir veido limfodrenažinio masažo pagalba, taip pat kompleksiškai gydomas celiulitas, strijos. Klinikoje taip pat atliekamas vakuuminis ausų valymas specialiomis žvakėmis, gydomas plaukų slinkimas, taikoma kineziterapija, gydomasis, taškinis, aromaterapinis masažas, mankštos, norvegiška REDCORD ,,Therapy Master" reabilitacijos, terapijos ir treniruočių sistema, vakuuminis elektromechaninis limfodrenažinis kūno masažas, biopunktūra, fizioterapija, lazerinė magnetinė terapija, elektropunktūra, klasikinė/modernioji homeopatija.
Teikiamas nemokamas gydymas bei konsultacijos pacientams turintiems IF, ERGO, SEB, BTA, COMPENSA LIFE, PZU Lietuva ir GJENSIDIGE sveikatos draudimus.
daugiau...

Atsiliepimai

Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
2013.02.05
Rima
Labai jauki klinika ir nuoširdus bei profesionalus gydytojų darbas! Visiems rekomenduoju, nes be reikalo negrūs cheminių vaistų, skubiai atliks reikiamus tyrimus...
Duomenų atnaujinimas

Žemėlapis