Paieškų šiandien: 3396

Kontestas, UAB

Naugarduko g. 41, 5 korpusas, II įėjimas (Naujamiestis), 03227 Vilnius
 (8 5) 2335739
    www.kontestas.lt
El. paštas
Faksas
(8 5) 2333871
Darbo laikas
I-V 8.00-17.00, VI 9.00-16.00
Direktorius
Aleksandr Lichtinšain

Įmonės rekvizitai

Įmonės kodas
122916527
PVM kodas
LT229165219
Bankas
UAB Medicinos bankas
Atsiskaitomoji sąskaita
LT76 7230 0000 0046 7934
Tinklalapis
Kontestas, UAB
Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
UAB “Kontestas” įsteigta 1994 m. Įmonės veikla susieta su profesionalia elektronine technika ir elektroniniais matavimo prietaisais. „Kontestas“ pirmas Lietuvoje prieš penkerius metus pradėjo prekybą elektriniais skuteriais neįgaliesiems ir dabartiniu metu yra jų vienas iš pagrindinių tiekėjų.
Trijų arba keturių ratų elektriniai skuteriai neįgaliesiems turi valdomą rankomis vairą ir sukurti tam, kad įveikti atstumą iki 50 km. Dažniausiai jais naudojasi turintys ryškią judėjimo negalią arba greitai pavargstantieji žmonės. kuriems skuteris visiškai keičia gyvenimo kokybę ir grąžina savarankiškumą bei pasirinkimo laisvę. Nors skuteris nėra toks manevringas, kaip įprastas elektrinis vežimėlis, bet jo greičio ir kliūčių įveikimo pranašumai, bei kainos yra nepalyginami. Skuterio privalumai ir naudingumas ypatingai matomi nedideliuose miesteliuose ir kaimo vietovėse, kur nėra išvystyto viešojo transporto, keliai- įvairus, o atstumai - gana dideli.
Įmonėje pastoviai palaikomas skuterių asortimentas leidžia išsirinkti optimaliausią modelį pagal galingumą, komforto lygį, spalvą, kainą ir pan. Visi mūsų skuteriai neįgaliesiems turi CE ženklą ir EB akreditaciją ir atitinka LR SADM nustatytai įsigijimo išlaidų kompensacijos neįgaliesiems tvarkai. Parduodamų skuterių patikimumo ir kokybės užtikrinimui suteikiame 1-ių metų standartinę besąlyginę arba 3-5 metų prailgintą sąlyginę garantijas, bei atliekame techninį aptarnavimą ir garantinį arba pogarantinį remontą.
Be to medicinos technikos srityje vykdome elektrinių vežimėlių, reguliuojamų lovų ir keltuvų remontą, priimame individualus užsakymus elektrinių vežimėliu tiekimui.
Kitos įmonės veiklos kryptys sudaro elektroninių komponentų, elektroninės aparatūros mazgų ir matavimo prietaisų tiekimas; elektroninių matavimo ir kitų prietaisų remontas; užsakomosios matavimo technikos (stendai ir pan.) sukūrimas ir gamyba.

daugiau...

Žemėlapis

Reklamos skelbimai spausdintame kataloge