Paieškų šiandien: 299

Klaipėdos universitetinė ligoninė, VšĮ

Liepojos g. 41, 92288 Klaipėda
Telefonas
(8 46) 396502
Tinklalapis
www.kul.lt
Darbo laikas
I-VII 0.00-24.00
Vyriausiasis gydytojas
Vinsas Janušonis

Įmonės rekvizitai

Įmonės kodas
190468035
PVM kodas
LT904680314
Klaipėdos universitetinė ligoninė – daugiaprofilinė gydymo įstaiga, teikianti visų lygių ambulatorines-konsultacines bei stacionarines diagnostikos, gydymo, reabilitacijos, palaikomojo gydymo ir slaugos paslaugas. Ligoninės veiklos pradžia – 1976 metai. Ligoninėje dirba virš 300 gydytojų ir virš 700 slaugytojų, yra 998 stacionaro lovos. Per metus ligoninėje gydoma daugiau nei 45 tūkst. pacientų stacionare ir daugiau kaip 270 tūkst. – ambulatoriškai, atliekama daugiau nei 26 tūkst. operacijų. Atliekamos neurochirurginės, kraujagyslių, endokrininės, pilvo, kepenų bei krūtinės organų operacijos, operacijos endoskopais ir artroskopais, rekonstrukcinės klubo, kelio, peties sąnarių, plaštakos operacijos su dirbtinių sąnarių implantacija, dirbtinio akies lęšiuko įsodinimo ir kitos operacijos. Teikiama akušerinė ir ginekologinė, onkologinė medicinos pagalba, gydomi pacientai, sergantys infekcinėmis, odos ir venerinėmis ligomis, akių, ausų, nosies, gerklės, nervų, kvėpavimo, virškinimo organų, širdies ir kraujagyslių bei kitomis vidaus organų ligomis. Kokybiški diagnostikos ir gydymo procesai ligoninėje užtikrinami naudojantis šiuolaikine medicinos įranga: magnetiniais branduoliniais rezonansais, spiraliniais daugiapjūviais kompiuteriniais tomografais su virtualios endoskopijos funkcijomis, angiografu, linijiniais greitintuvais, Gama kamera, litotriptoriumi, echoskopais (su dopleriu), endoskopais, artroskopais, moderniausia lazerine akių ligų gydymo įranga, šiuolaikine klinikinės diagnostinės laboratorijos įranga ir kt.
Ligoninės prioritetai – į pacientą orientuota sveikatos priežiūra, nuoširdus ir malonus bendravimas su pacientu, jo teisių bei saugumo užtikrinimas. Medicinos personalo ir paciento santykiai grindžiami tarpusavio bendradarbiavimu ir supratimu, paciento sveikatos bei interesų prioritetu, derinant jį su paciento autonomiškumo užtikrinimu. Pacientams ligoninėje sudarytos jaukios, artimos įprastinei aplinkai sąlygos.
Lietuvos integracijos į ES teikiamų galimybių išnaudojimas įsisavinant struktūrinių fondų lėšas bei derinant programas, finansuojamas iš ES struktūrinių fondų 2014 – 2020 metais, ligoninės įvaizdžio gerinimas, bendradarbiavimas su kitomis Lietuvos ir užsienio ligoninėmis, paslaugų teikimo sutarčių sudarymas, ryšiai su asmens sveikatos priežiūros įstaigomis, vaistinėmis, visuomeninėmis organizacijomis, jų įtraukimas į paslaugų teikimą, mokslinis tiriamasis darbas bei studentų ir podiplominis gydytojų mokymas, respublikinių ir tarptautinių konferencijų organizavimas, mokslinių pranešimų pristatymas bei straipsnių publikavimas respublikiniuose ir tarptautiniuose moksliniuose leidiniuose – toks yra ligoninėje nuolat vykdomas darbas. Tai ligoninės vizijos pagrindinės tezės – pranašumo siekti kokybišku darbu ir optimalių sąlygų sudarymu pacientams bei personalui – įgyvendinimas.
daugiau...

Atsiliepimai

Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
2016.05.24
Pranas Grigalauskas
Labai esu dėkingas neurochirurgui Bilinskiui Miklovičiui Vladislavui už puikiai atliktą stuburo operaciją.Jau ketvirti metai esu darbingas ir be skausmų.Tai savo srities profesionalas.Sėkmės jam gyvenime ir darbe.
2016.04.17
Renė Donėlienė
Širdingai dėkoju gydytojui Arūnui Galdikui už sėkmingai atliktą kelio sąnario keitimo operaciją ir visam personalui už puikią priežiūrą ir nuoširdų rūpestį pooperaciniu periodu. Sėkmės, stiprybės bei kantrybės šiame svarbiame ir sunkiame darbe!
2016.03.23
Antanas
Labai dėkoju daktarui V. Žeguniui už dar laiku nustatytą klubo sąnario infekciją ir pastangas pooperaciniame gydyme.
Nuoširdus ačiū.
2016.03.22
Antanas
Nuoširdus ačiū. Departamento vadovui V. Žeguniui už profesionalų darbą su pacientais ir labai gerą tvarką. Kartu labai , labai ačiū visam nuostabiam skyriaus kolektyvui už atsidavusi darbą.
2016.03.14
Vida
Dekoju gydytojai endokrinologei Irinai Purtokaitei Labutinienei uz skubiai suteikta profesionalia pagalba, uz atjauta, uz paprasta zmogiska nuosirduma. Kuo didziausios Jums sekmes.
2016.02.29
Danguole
Labai noriu padekoti sveikatos būklę stebėjusiai akiu ligu gydytojai Ritai Jakubauskaitei ir reikalinga profesionalią pagalbą suteikusiai akiu ligu skyriaus vedejai Vazbienei bei stebėjimo palatoje dirbusioms slaugytojoms, personalui.Su dekingumu ir pagarba linkiu Jums visoms kuo geriausios sekmes gyvenime!224 palatos Jusu ligone Danguole Dauginiene is Mazeikiu rajono.
2016.01.29
Algimantas
Labai noiu padėkoti gydytojai Juotkienei jurgitai atlikusiai labai sėkmingai katarakto operaciją 2015 10 14 matau puikiai nors buvo uždelsta bet man pasisekė Jūsų dėka todėl dar kartą labai Jums AČIU sekmės Jums darbe ir asmeniniame gyvenime
2016.01.05
Marytė Liaučienė
Nuoširdžiai dėkoju ligoninės akių ligų skyriaus medikams už nuoširdumą, puikią medicininę priežiūrą, jautrumą ir dėmesingumą. Didžiausią padėką noriu pareikšti nuostabiai gydytojai Betingienei.
2015.12.17
Petronėlė Šepikienė
Noriu nuoširdžiai padėkoti ligoninės priėmimo skyriaus darbuotojams ir Gastroenterologijos skyriaus gydytojai Violetai Jakovlevaitei bei visam skyriaus personalui už žmogiškumą, nuoširdų rūpestį ir profesionalumą. Didžiulis AČIŪ ir linksmų artėjančių Šv. Kalėdų, bei ištvermės Jums artėjančiais Naujaisiais metais.
2015.11.06
Arunas Zemgulis
Labai dekoju traumatologinio skyriaus renimacijos skyriui kuris ziurejo mane.
2015.09.29
Jadvyga
Noriu labai padekoti gyd.Cebatoriui uz labai gerai atlikta klubo sanario operacija mano seseriai
2015.08.24
andrejus
dekoju M.Fiodorovui ir visiem kas prisidejo (anestiologei,sesutem,,,)už atlikta kelio raiscio operacija ,,,
2015.06.08
Rugilė
Noriu padėkoti Jolantai Česienei, kad nustate ligą ir pati išgydė, dėkoju JAI, tai Žmogus iš didžiosios RAIDĖS.!
2015.03.10
Janina
Nuoširdžiai dėkoju traumatologui Algimantui Čebatoriui už profesionaliai atliktas abiejų klubų sanarių operacijas. Jo kasdieninis rūpestis pacientu, mokėjimas bendrauti ir suprasti jį - tai vaistai nuo skausmo. Ačiū jums.
2015.02.25
Irena Albavičienė
Noriu padėkoti mane operavusiam gydytojui D. Petrauskui, chemoterapeutei I. Česnavičienei, radiologei A. Plieskienei už operaciją, malonų gydymą ir konsultacijas. Taip pat dėkoju visam aptarnavusiam personalui. Visada jutau pagalbą, pasitikėjimą, tikėjimą, jog pasveiksiu! Puiki gydytojų savybė - būti draugu pacientui! Dėkoju Gerbiamieji!
2015.02.11
Vaida
Nuoširdus ačiū dydytojui Tadui Stančikui už profesionalią konsultaciją ir jautrumą. Norėtųsi, kad visi gydytojai būtų tokie jautrūs, supratingi ir profesionalūs. Tai pavyzdys senos kartos medikams.
2015.02.06
Vaclovas
Nuoširdžiai dėkoju urologijos skyriaus vedėjui
Raimondui Venckui už man suteiktą galimybę
gyventi už man atliktas operacijas Telšiai
2015.02.03
Eva
Gerb.Vadove,noriu nuoširdžiai padėkoti Jūsų Įmonės registratūros darbuotojai išankstinėje registracijoje, kuri patarė ir operatyviai padėjo suderinti 3 gydytojų-specialistų priėmimus ,sunkiai judančiai 90-metei mamai Ievai Prižginienei .Klaipėdoje.Atrodė neįmanomi dalykai
man gyvenančiai Kaune.Ačiū už sutaupytą laiką ir profesionalią pagalbą.
2015.02.02
povilas
Labai aciu traumatologui Arunui galdikui uz gerai atlikta klubo sanario operacija
2015.01.02
Regina
Labai dėkinga traumatologui Arūnui Stankūnui už profesionalią konsultaciją ir jautrumą ligoniams. Džiaugiuosi, kad pasirinkau būtent šį gydytoją!
Duomenų atnaujinimas

Žemėlapis