Paieškų šiandien: 3244
Įmonių sąrašas

Klaipėdos universitetinė ligoninė, VšĮ

Liepojos g. 41, 92288 Klaipėda

(8 46) 396502
         

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 46) 396502
Tinklalapis
www.kul.lt
El. paštas
bendras@kul.lt
Vyriausiasis gydytojas
Vinsas Janušonis
Įmonės kodas
190468035
PVM kodas
LT904680314

Darbo laikas

Pirmadienis
0.00-24.00
Antradienis
0.00-24.00
Trečiadienis
0.00-24.00
Ketvirtadienis
0.00-24.00
Penktadienis
0.00-24.00
Šeštadienis
0.00-24.00
Sekmadienis
0.00-24.00

Klaipėdos universitetinė ligoninė, VšĮ

Klaipėdos universitetinė ligoninė – daugiaprofilinė gydymo įstaiga, teikianti visų lygių ambulatorines-konsultacines bei stacionarines diagnostikos, gydymo, reabilitacijos, palaikomojo gydymo ir slaugos paslaugas. Ligoninės veiklos pradžia – 1976 metai. Ligoninėje dirba virš 300 gydytojų ir virš 700 slaugytojų, yra 998 stacionaro lovos. Per metus ligoninėje gydoma daugiau nei 45 tūkst. pacientų stacionare ir daugiau kaip 270 tūkst. – ambulatoriškai, atliekama daugiau nei 26 tūkst. operacijų. Atliekamos neurochirurginės, kraujagyslių, endokrininės, pilvo, kepenų bei krūtinės organų operacijos, operacijos endoskopais ir artroskopais, rekonstrukcinės klubo, kelio, peties sąnarių, plaštakos operacijos su dirbtinių sąnarių implantacija, dirbtinio akies lęšiuko įsodinimo ir kitos operacijos. Teikiama akušerinė ir ginekologinė, onkologinė medicinos pagalba, gydomi pacientai, sergantys infekcinėmis, odos ir venerinėmis ligomis, akių, ausų, nosies, gerklės, nervų, kvėpavimo, virškinimo organų, širdies ir kraujagyslių bei kitomis vidaus organų ligomis. Kokybiški diagnostikos ir gydymo procesai ligoninėje užtikrinami naudojantis šiuolaikine medicinos įranga: magnetiniais branduoliniais rezonansais, spiraliniais daugiapjūviais kompiuteriniais tomografais su virtualios endoskopijos funkcijomis, angiografu, linijiniais greitintuvais, Gama kamera, litotriptoriumi, echoskopais (su dopleriu), endoskopais, artroskopais, moderniausia lazerine akių ligų gydymo įranga, šiuolaikine klinikinės diagnostinės laboratorijos įranga ir kt.
Ligoninės prioritetai – į pacientą orientuota sveikatos priežiūra, nuoširdus ir malonus bendravimas su pacientu, jo teisių bei saugumo užtikrinimas. Medicinos personalo ir paciento santykiai grindžiami tarpusavio bendradarbiavimu ir supratimu, paciento sveikatos bei interesų prioritetu, derinant jį su paciento autonomiškumo užtikrinimu. Pacientams ligoninėje sudarytos jaukios, artimos įprastinei aplinkai sąlygos.
Lietuvos integracijos į ES teikiamų galimybių išnaudojimas įsisavinant struktūrinių fondų lėšas bei derinant programas, finansuojamas iš ES struktūrinių fondų 2014 – 2020 metais, ligoninės įvaizdžio gerinimas, bendradarbiavimas su kitomis Lietuvos ir užsienio ligoninėmis, paslaugų teikimo sutarčių sudarymas, ryšiai su asmens sveikatos priežiūros įstaigomis, vaistinėmis, visuomeninėmis organizacijomis, jų įtraukimas į paslaugų teikimą, mokslinis tiriamasis darbas bei studentų ir podiplominis gydytojų mokymas, respublikinių ir tarptautinių konferencijų organizavimas, mokslinių pranešimų pristatymas bei straipsnių publikavimas respublikiniuose ir tarptautiniuose moksliniuose leidiniuose – toks yra ligoninėje nuolat vykdomas darbas. Tai ligoninės vizijos pagrindinės tezės – pranašumo siekti kokybišku darbu ir optimalių sąlygų sudarymu pacientams bei personalui – įgyvendinimas.
daugiau...

Atsiliepimai

Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
Svajonė
2017.07.22
Nuoširdžiai dėkoju gydytojai Rasai Petrikienei ir visam Gastroenterologijos skyriaus personalui už profesionalią pagalbą ir priežiūrą gydant mamą. Stiprybės ir kantrybėms Jums, Mieli Medikai, dirbant tokį sunkų darbą!
Pranas Pliuskys
2017.02.04
Nuosirdus aciu visam ligonines personalui, bet ypatingai chirurgui Olegui Deduchovui uz meistriskai padaryta operacija ir mano gerbiamai Vidaus Skyriaus vedejai Violetai Matukienei uz demesi, atiduma ir globa net tik uz si karta, bet uz daugelius praejusius metus. Dekoju JUMS ir jauciuosi kaip gaves antra gyvenima.
Linkiu VISIEMS geros sveikatos ir laimes asmeniniuose gyvenimuose.
Lidija Kuklienė
2016.09.22
Gerbiamieji, noriu nuoširdžiausiai padėkoti puikiam Sąnarių inplantacijos skyriaus gydytojui T.Abelkiui už meistriškai padarytą kelio menisko operaciją. Žaviuosi gydytojo profesionalumu, atsakingumu, sąžiningumu ir dėmesiu pacientui. Linkiu Gydytojui kuo didžiausios sėkmės ir klestėjimo gyvenime!
Taip pat nuoširdžiai dėkoju Sporto traumų sektoriaus vedėjui M.Fiodorovui, Dienos chirurgijos poskyrio visam personalui, dirbusiam rugsėjo 20-21 dienomis: anesteziologei ir sesutei, prižiūrėjusiai po operacijos, visoms tuo metu dirbusioms sesutėms už jų jautrumą ir nuoširdumą. Gyvenime niekur nebuvau gavusi tiek dėmesio ir nuoširdaus rūpesčio. Atleiskite, kad neįsidėmėjau Jūsų pavardžių, bet esu Jums visoms be galo dėkinga. Ačiū, linkiu Jums visoms kuo geriausios sveikatos ir laimės gyvenime!
Pranas Grigalauskas
2016.05.24
Labai esu dėkingas neurochirurgui Bilinskiui Miklovičiui Vladislavui už puikiai atliktą stuburo operaciją.Jau ketvirti metai esu darbingas ir be skausmų.Tai savo srities profesionalas.Sėkmės jam gyvenime ir darbe.
Renė Donėlienė
2016.04.17
Širdingai dėkoju gydytojui Arūnui Galdikui už sėkmingai atliktą kelio sąnario keitimo operaciją ir visam personalui už puikią priežiūrą ir nuoširdų rūpestį pooperaciniu periodu. Sėkmės, stiprybės bei kantrybės šiame svarbiame ir sunkiame darbe!
Antanas
2016.03.23
Labai dėkoju daktarui V. Žeguniui už dar laiku nustatytą klubo sąnario infekciją ir pastangas pooperaciniame gydyme.
Nuoširdus ačiū.
Antanas
2016.03.22
Nuoširdus ačiū. Departamento vadovui V. Žeguniui už profesionalų darbą su pacientais ir labai gerą tvarką. Kartu labai , labai ačiū visam nuostabiam skyriaus kolektyvui už atsidavusi darbą.
Vida
2016.03.14
Dekoju gydytojai endokrinologei Irinai Purtokaitei Labutinienei uz skubiai suteikta profesionalia pagalba, uz atjauta, uz paprasta zmogiska nuosirduma. Kuo didziausios Jums sekmes.
Danguole
2016.02.29
Labai noriu padekoti sveikatos būklę stebėjusiai akiu ligu gydytojai Ritai Jakubauskaitei ir reikalinga profesionalią pagalbą suteikusiai akiu ligu skyriaus vedejai Vazbienei bei stebėjimo palatoje dirbusioms slaugytojoms, personalui.Su dekingumu ir pagarba linkiu Jums visoms kuo geriausios sekmes gyvenime!224 palatos Jusu ligone Danguole Dauginiene is Mazeikiu rajono.
Algimantas
2016.01.29
Labai noiu padėkoti gydytojai Juotkienei jurgitai atlikusiai labai sėkmingai katarakto operaciją 2015 10 14 matau puikiai nors buvo uždelsta bet man pasisekė Jūsų dėka todėl dar kartą labai Jums AČIU sekmės Jums darbe ir asmeniniame gyvenime
Marytė Liaučienė
2016.01.05
Nuoširdžiai dėkoju ligoninės akių ligų skyriaus medikams už nuoširdumą, puikią medicininę priežiūrą, jautrumą ir dėmesingumą. Didžiausią padėką noriu pareikšti nuostabiai gydytojai Betingienei.
Petronėlė Šepikienė
2015.12.17
Noriu nuoširdžiai padėkoti ligoninės priėmimo skyriaus darbuotojams ir Gastroenterologijos skyriaus gydytojai Violetai Jakovlevaitei bei visam skyriaus personalui už žmogiškumą, nuoširdų rūpestį ir profesionalumą. Didžiulis AČIŪ ir linksmų artėjančių Šv. Kalėdų, bei ištvermės Jums artėjančiais Naujaisiais metais.
Arunas Zemgulis
2015.11.06
Labai dekoju traumatologinio skyriaus renimacijos skyriui kuris ziurejo mane.
Jadvyga
2015.09.29
Noriu labai padekoti gyd.Cebatoriui uz labai gerai atlikta klubo sanario operacija mano seseriai
andrejus
2015.08.24
dekoju M.Fiodorovui ir visiem kas prisidejo (anestiologei,sesutem,,,)už atlikta kelio raiscio operacija ,,,
Rugilė
2015.06.08
Noriu padėkoti Jolantai Česienei, kad nustate ligą ir pati išgydė, dėkoju JAI, tai Žmogus iš didžiosios RAIDĖS.!
Janina
2015.03.10
Nuoširdžiai dėkoju traumatologui Algimantui Čebatoriui už profesionaliai atliktas abiejų klubų sanarių operacijas. Jo kasdieninis rūpestis pacientu, mokėjimas bendrauti ir suprasti jį - tai vaistai nuo skausmo. Ačiū jums.
Irena Albavičienė
2015.02.25
Noriu padėkoti mane operavusiam gydytojui D. Petrauskui, chemoterapeutei I. Česnavičienei, radiologei A. Plieskienei už operaciją, malonų gydymą ir konsultacijas. Taip pat dėkoju visam aptarnavusiam personalui. Visada jutau pagalbą, pasitikėjimą, tikėjimą, jog pasveiksiu! Puiki gydytojų savybė - būti draugu pacientui! Dėkoju Gerbiamieji!
Vaida
2015.02.11
Nuoširdus ačiū dydytojui Tadui Stančikui už profesionalią konsultaciją ir jautrumą. Norėtųsi, kad visi gydytojai būtų tokie jautrūs, supratingi ir profesionalūs. Tai pavyzdys senos kartos medikams.
Vaclovas
2015.02.06
Nuoširdžiai dėkoju urologijos skyriaus vedėjui
Raimondui Venckui už man suteiktą galimybę
gyventi už man atliktas operacijas Telšiai
Duomenų atnaujinimas