Vasario 27 d., penktadienis LT | EN | DE | RU | LV | PL
 
 
Detali paieška Veiklų sąrašas
Kauno Šilainių poliklinika, VšĮKauno Šilainių poliklinika, VšĮKauno Šilainių poliklinika, VšĮKauno Šilainių poliklinika, VšĮKauno Šilainių poliklinika, VšĮKauno Šilainių poliklinika, VšĮKauno Šilainių poliklinika, VšĮKauno Šilainių poliklinika, VšĮKauno Šilainių poliklinika, VšĮ

Baltų pr. 7 (Šilainiai), 48259 Kaunas


Įmonės duomenys
Telefonas (8 37) 377771
Faksas (8 37) 301601
Direktorius Vidmantas Obelienius
El. paštas info@silainiupoliklinika.lt
Tinklalapis www.silainiupoliklinika.lt
Darbo laikas I-V 7.30-20.00, (VI 8.00-13.00 budintis šeimos gydytojas)

Įmonės rekvizitai
Įmonės kodas 135047555
PVM kodas LT350475515
Bankas AB Swedbank
Atsiskaitomoji sąskaita LT36 7300 0100 0224 5734

Tinklalapis www.silainiupoliklinika.lt
Kauno Šilainių poliklinika, VšĮ


Veiklos aprašymas
VšĮ Kauno Šilainių poliklinika yra didžiausia poliklinika Kauno mieste, aptarnaujanti daugiau nei 60 tūkst. pacientų. Poliklinika turi du nutolusius padalinius – Aleksoto kliniką ir Romainių ambulatoriją. Poliklinika teikia pirminės (šeimos gydytojų, vaikų ligų, vidaus ligų gydytojų ir kt.) bei antrinės (gydytojų specialistų – konsultantų ir diagnostines) asmens sveikatos priežiūros paslaugas.
2009 m. poliklinika gavo kokybės vadybos sistemos sertifikatą pagal naujus LST EN ISO 9001:2008 standarto reikalavimus.
Plėsdama ambulatorinių paslaugų spektrą, 2009 m. poliklinika atidarė Stuburo ir sąnarių ligų diagnostikos, gydymo ir reabilitacijos centrą, kuriame teikiamos kokybiškos kompleksinės paslaugos pacientams, sergantiems stuburo ir sąnarių ligomis: reumatologo, chirurgo, neurologo, reabilitologo, radiologo konsultacijos, diagnostiniai tyrimai (stuburo ir sąnarių magnetinio rezonanso tyrimas, stuburo tempimo terapija, refleksoterapija ir manualinė terapija, sąnarių echoskopija, ultragarsinis kojų kraujagyslių tyrimas, kaulų mineralų tankio tyrimas), ambulatorinė reabilitacija ir gydymas vandeniu (gydomoji mankšta baseine, povandeninis masažas ir t.t.).
2010 m. poliklinikoje atidarytas Mitybos ir svorio reguliavimo centras, kuriame teikiamos kokybiškos kompleksinės paslaugos: dietologo, mitybos specialisto, psichologo, kineziterapeuto, endokrinologo, chirurgo konsultacijos, kūno sudėties ir riebalų pasiskirstymo analizės tyrimai, valgymo sutrikimų gydymas, individualaus maitinimo plano sudarymas, kineziterapija, hidroterapijos procedūros, psichoterapijos užsiėmimai, nutukimo gydymo operacijų atlikimas, terapinė joga.
Poliklinikoje taip pat atliekami SPA masažai: medaus, šokolado, skulptūrinis, relaksacinis, anticeliulitinis, kūno korekcinis, įvyniojimai į mineralinį Negyvosios jūros purvą, sausas ir antistresinis masažas SPA kapsulėje.
Poliklinikos Diagnostikos centre atliekami rentgenologiniai kaulų ir sąnarių sistemos, plaučių, inkstų tyrimai, ultragarsiniai pilvo ir dubens organų, inkstų, širdies, skydliaukės, krūtų, stambiųjų sąnarių ir kraujagyslių, minkštųjų audinių, vaisiaus tyrimai, mamografiniai tyrimai, endoskopiniai tyrimai, kolonoskopijos, kompiuterizuoti širdies veiklos ir kvėpavimo funkcijos tyrimai. Naudojant Doplerio ultragarsinį tyrimą ir spalvinį kodavimą nustatomi įvairūs širdies kraujotakos rodikliai, širdies veikla, kraujo tėkmės greitis ir kryptis, širdies vožtuvų ir kraujagyslių susiaurėjimas ar išsiplėtimas, širdies ydos, stambiųjų kraujagyslių trombai.
Darbas poliklinikoje organizuojamas taip, kad pacientas būtų ištirtas ir konsultuotas vietoje, nesiunčiamas papildomiems tyrimams į kitas įstaigas, o į ligoninių stacionarus ir tretinio lygio įstaigas vyktų tik sudėtingiems tyrimams, konsultacijoms, stacionariniam gydymui.
daugiau...


Filialai
Parodyti filialus žemėlapyje

Kauno Šilainių poliklinika, VšĮ
Baltų pr. 7 (Šilainiai), 48259 Kaunas, tel.: (8 37) 377771

Romainių PSP klinika
Chodkevičių g. 4 (Šilainiai), 47273 Kaunas, tel.: (8 37) 377771

Aleksoto PSP klinika
Veiverių g. 45 (Aleksotas), 46272 Kaunas, tel.: (8 37) 377771
Kauno Šilainių poliklinika, VšĮKauno Šilainių poliklinika, VšĮKauno Šilainių poliklinika, VšĮKauno Šilainių poliklinika, VšĮKauno Šilainių poliklinika, VšĮKauno Šilainių poliklinika, VšĮKauno Šilainių poliklinika, VšĮKauno Šilainių poliklinika, VšĮ
Žemėlapis
Maršruto paieška:
:
:

 
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
Jūsų vardas:
Atsiliepimas


Įrašykite skaičius:

© 2015 UAB "Saulės Spektras"
Kontaktai  |  El. paštas   |  Duomenų atnaujinimas  |  Statistika  |  Įmonėms  | 
www.info.lt  |  www.auto.lt  |  www.turizmas.lt  |  www.statyba.lt   |  www.miestas24.lt  |  www.ltexport.info

Find us on Google+ Google Analytics lankomumo statistika

Euro skaičiuoklė

Litai:


Eurai:
Oficialus lito ir euro kursas yra 3,4528 lito už 1 eurą.