Paieškų šiandien: 2961
Įmonių sąrašas

Kaišiadorių ligoninė, VšĮ

Beržyno g. 27, 56172 Kaišiadorys

(8 346) 60197
         

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 346) 60197
Tinklalapis
www.kaisiadoriuligonine.lt
El. paštas
kaislig@gmail.com
Vadovas
Kęstutis Kučinskas
Įmonės kodas
158971835

Darbo laikas

Pirmadienis
8.00-16.45
Antradienis
8.00-16.45
Trečiadienis
8.00-16.45
Ketvirtadienis
8.00-16.45
Penktadienis
8.00-15.30

Kaišiadorių ligoninė, VšĮ

Kaišiadorių ligoninė yra didžiausia Kaišiadorių rajono medicinos įstaiga, aptarnaujanti 35 500 savivaldybės gyventojų, teikianti įvairią (stacionarinę, konsultacinę, skubią ir kt.) medicininę pagalbą rajono gyventojams, o esant reikalui – ir aplinkinių rajonų gyventojams bei užsienio piliečiams. Visą parą veikia priėmimo skyrius, klinikinė diagnostinė laboratorija, radiologijos skyrius, vidaus ligų, reanimacijos, operacinės ir dienos chirurgijos skyriai, vaikų ligų skyrius, slaugos ir palaikomojo gydymo skyrius. Ligoninei priklauso ir Konsultacijų skyrius, dantų protezavimo laboratorija, fizinės medicinos ir reabilitacijos skyrius.Kaišiadorių ligoninėje teikiamos šios paslaugos:
Antrinės stacionarinės sveikatos priežiūros paslaugos: vidaus ligų, vaikų ligų II, reanimacijos ir intensyvios terapijos I-1 (vaikų ir suaugusių), reanimacijos ir intensyvios terapijos I-II (suaugusių), reanimacijos ir intensyvios terapijos I-II (vaikų), reanimacijos ir intensyvios terapijos II (suaugusių);
Pirminės stacionarinės sveikatos priežiūros : palaikomojo gydymo ir slaugos
Antrinės ambulatorinės sveikatos priežiūros: vidaus ligų, neurologijos, kardiologijos, pulmonologijos, endokrinologijos, dermatovenerologijos, vaikų ligų, chirurgijos, ortopedijos ir traumatologijos, akušerijos ir ginekologijos, urologijos, anesteziologijos ir reanimatologijos, fizinės medicinos ir reabilitacijos, otorinolaringologijos, oftalmologijos, radiologijos, echoskopijos, endoskopijos;
Dienos chirurgijos: chirurgijos, ortopedijos ir traumatologijos, akušerijos ir ginekologijos, otorinolaringologijos;
Vaikų raidos sutrikimų ankstyvosios reabilitacijos;
Slaugos: anestezijos ir intensyvios terapijos, bendrosios praktikos, fizinės medicinos ir reabilitacijos, vaikų
Akušerijos praktikos, kineziterapijos, masažo, logopedijos, laboratorinės diagnostikos
Ambulatorinės reabilitacijos I ir II paslaugos
daugiau...

Atsiliepimai

Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
lina
2012.03.28
Masazavausi pas Genute,didelis jai ACIU.Dirba tikrai is sirdies,kita karta vel, eisiu tik pas ja.
Genovaitė
2011.10.11
Medikai taip pat žmonės, tik jų širdies gerumas, rankų švelnumas, mokėjimas bendrauti su žmonėmis yra Dievo duota dovana. Be Jūsų pagalbos neišgyventume. Jūs esate kaip gerieji Angelai, kurie globoja ligonius. Jūsų kantrybė, ištvermė, užuojauta žmogui suteikia jėgų ne tik sveikti, bet ir įvertinti gyvenimiškas vertybes.
Esu labai dėkinga Kaišiadorių ligoninės Vidaus ligų skyriaus vedėjai R.Valentinavičienei, kardiologui Hadi Nahi El Zakleet, visam skyriaus personalui, reanimacijos skyriaus personalui už suteiktą pagalbą, dėmesį, nuoširdų rūpestį, profesionalumą, grąžintą viltį gyventi.
Labiausiai noriu visiems palinkėti sveikatos.
Pagarbiai,
Genovaitė Petnyčienė
paciente
2011.09.28
Masazuotojos Viktorijos nepazistu,ir negirdejau,kad tokia yra,apie Genute girdejau gerus atsiliepimus
Aringas
2011.05.25
Ligoninė gera geriau butū kad nereiktų jose lankytis.Dirba gerų specialistų ypač traumatologų.Rumševičius yra savo srities specialistas tai gydytojas kuris išmano savo darbą ir dirba be priekaištų.Fizioterapinis taippat.Ačiu gydytojai Sutkienei,bei masazistems Genutei ir Viktorijai.
Duomenų atnaujinimas