Paieškų šiandien: 2215

K. Korsako gatvės klinika, UAB "Dentoma"

K. Korsako g. 18, 78369 Šiauliai
Telefonas
(8 675) 28135
Tinklalapis
www.dentoma.lt
Darbo laikas
I-V 8.00-19.00
Direktorius
Romualdas Valiūnas

Įmonės rekvizitai

Įmonės kodas
245385990
PVM kodas
LT453859917
UAB DENTOMA buvo įkurta 1997 m. Savo veiklą pradėjo nuo stomatologinės įrangos aptarnavimo ir remonto. Šiuo metu įmonės veikla – prekyba, baldų gamyba ir odontologinės bei kosmetologinės paslaugos.
Sveikatos ir grožio klinika:
Teikiamos plataus spektro profesionalios paslaugos. Odontologijos kabinetuose įdiegta naujausia odontologijos įranga, rentgenoviziografas, intraoralinė kamera, dantų balinimo, implantavimo ir endodontinė įranga, o kosmetologijos kabinetai turi gydymo vakuumu aparatą ir vienintelę Šiauliuose limfobioninio masažo veidui aparatūrą. Šioje klinikoje dirba jauni, tačiau jau 3-6 metų patirtį sukaupę specialistai.
Grožio ir sveikatos klinikoje dirba odontologai, chirurgė – periodontologė, vaikų odontologė, burnos higienistė, ortodontė, veido priežiūros kosmetologė, manikiūro- pedikiūrospecialistė, masažistai.
Prekyba:odontologine įranga Diplomat, Chirana, odontologiniais antgaliais Bien Air, instrumentais Medin, kompresoriais Ekom, autoklavais Milenium, rentgeno dentaliniais aparatais Satelec, radiovaizdografija, ultragarsiniais skaleriais Amdent, Satelec, Bien Air odontologinėmis medžiagomis ir priemonėmis. Prekiaujame medicininės paskirties, funkcinėmis lovomis; procedūriniais ir funkciniais staliukais.
Gamyba:baldai odontologiniams kabinetams, gydytojų kabinetams, klinikoms, laboratorijoms, dantų technikų laboratorijoms. Taip pat, gaminame ir buitinės paskirties baldus pagal individualų užsakymą : virtuvės baldus, komodas, sekcijas, spintas stumdomomis durimis. Baldus projektuoja didelę patirtį turinčios dizainerės, gamina patyrę staliai – surinkėjai. Baldų cechas aprūpintas moderniomis plokščių pjovimo, frezavimo, šlifavimo, gręžimo staklėmis.
daugiau...
Filialai

Atsiliepimai

Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
2016.07.13
Danutė
Ačiū gyd. Emai Mažutavičienei už skubiai suteiktą pagalbą. Sėkmės darbe.
2016.06.06
Palmira
Mes su vyru protezavome dantis "Dentomos" klinikoje. Esame patenkinti jų darbu. Atsižvelgia į kliento norus, suderina abiem šalims priimtiną laiką. Nors man buvo problematiska padaryti tinkamą protezą, bet viskas pavyko kvalifikuotos gyd. odontologes Emos Mažutavičienes ir manau techniko( kurio nepažįstų) dėka. Malonus, mandagus visas kolektyvas: ir bunos higienistė Jovita Gabalienė, ir vadybininkė Rasytė Ramanauskienė ir kt. Nuoširdus ačiū Jums visiems.
2016.02.12
Renata
Didelis ačiū gyd. Emai Mažutavičienei ir visai jos komandai. Negailėjo nei savo laisvo laiko, kad tik padėti ir kuo greičiau jei reikia. Didelis didelis Ačiū Jums visiems.
2016.02.01
Ingrida
Prisidedu prie pagiru ir vertinu paciu auksciausiu ivertinimu.Esu labai patenkinta "Dentomos" klinika.Gydytojai kvalifikuotai odontologei Emai Mažutavičienei ir profesionaliam kolektyvui didelis Ačiū!!!..
Rekomenduoju!
2014.08.29
Žilvinas
Patys aukščiausi įvertinimai profesionaliam, charizmatiškui, mandagiam ir atidžiam "Dentomos" kolektyvui! Tiesą sakant, net nesugalvočiau, kaip dar būtų galima pagerinti Jūsų teikiamų paslaugų kokybę ir čia kalbu ne tik apie aukštą paslaugų atlikimo lygį, tačiau ir apie tą malonią, "savo žmogaus" atmosferą, kurią jaučiau per visą burnos higienos ir implantavimo procedūrų laiką. Esu nuoširdžiai dėkingas, kad padėjote atsikratyti dar vaikystėje įgytą, baimės dantistams fobiją. Geriausios kloties!
2013.07.29
Egle
Esu labai patenkinta higienistės atliktu darbu. Maloni, kruopšti...
2012.02.09
Bronius
Labai dėkingas "Dentomos" klinikos kvalifikuotai gydytojai odontologei Emai Mažutavičienei už atidų ir tikrai rūpestingą mano užleistų dantų nepriekaištingą gydymą, jos duodamus reikalingus patarimus ir konsultacijas. Kaip ir dauguma eini į odontologinę kėdę, ypač vyrų, su baime ir nerimu, o išeini su gera nuotaika ir šypsena.Sėkmės visam jaunam ir darbingam "Dentomos" personalui. Ačiū Jums.
2011.11.22
Sandra
Labai puikus personalas.Lankėmės pas odontologę,tai super gydytoja.Moka bendrauti su vaikais,tai dantukus susitvarkėme be jokių problemų.Kieno vaikučiai bijo tvarkytis dantis, rekomenduoju vežti čia.
2011.09.21
Laima
Labai gera klinika, puikus personalas.Dirba visi kvalifikuoti specialistai, labai patenkinta esu. Sekmes darbuose
Duomenų atnaujinimas

Žemėlapis